Bendrabučiai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:20:59 | Nuoroda
GodBlessMe rašė:

tai taip niekas ir nenusviete placiau apie KU barakus :D dabar man baisu ka reiks daryt, jei netycia istosiu, ten barakai baisus, kiek zinau:D

 Ne patys geriausi, bent jau ir man taip teko girdėti ;D o manau panaršius ir atrasi butuką už patrauklią kainą ;D aš irgi tokio  ieškosiu tokiu atveju, jei nepriims i vdu, o priims ku :D nors ir ten galimos buto paieškos, jie bendrabučio neduotų ;D

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:54:31 | Nuoroda

 Kokie VK bendrabučiai?

Ar gaučiau 100% bendrabūtį jei atstumas sieka mažausiai 350km

  • Informacinės technologijos / VBE 17
  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 7
  • Matematika / VBE 8
Žinutė parašyta: 2011-07-06 17:04:17 | Nuoroda

Bet žinok, kad nevisur žiūri į atstumą... :? Daugiausia į socialinę padėti šeimos žiūrės. Taip, kad gali gyventi dar toliau, bet tai dar nereiškia, kad gausi bendrabutį. Man panaši situacija su atstumu bus.

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-06 17:08:12 | Nuoroda

Blogai, labai blogai. 

 

Nes stočiau jei tikrai būčiau užtikrintas, kad gaučiau benndrabūtį Vk

  • Informacinės technologijos / VBE 17
  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 7
  • Matematika / VBE 8
Žinutė parašyta: 2011-07-06 17:12:05 | Nuoroda

Žinau, man taspats. Aš i VDU noriu. Parašiau ten kaip būtų su tuo bendrabučiu, tai va taip ir atsakė panašiai kaip tau parašiau. Pirmiausia socialinė padėtis.. Nežinau, bandyk dar pasidomėti, parašyk i emailą jiems, gal ten kitaip bus :)

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-07 12:42:28 | Nuoroda
čiungačianga rašė:

Instrukcija, ar yra tarakonų? ;D

 Aš nesutikau nė vieno. :DDDDDDDD

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-07-08 02:35:24 | Nuoroda
Instrukcija. rašė:
čiungačianga rašė:

Instrukcija, ar yra tarakonų? ;D

 Aš nesutikau nė vieno. :DDDDDDDD

 kaip akmuo nuo širdies:DD aš jų paranojiškai bijau :DD

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-08 08:02:26 | Nuoroda

gal kas turite pasisakyti kazka apie VDU arba KTU barakus? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:24:22 | Nuoroda

Nu ką papasakosiu apie VPU bendrabutį, nes pats gyvenu jame. Gyvenu Švitrigailos bendrabutyje. Bendrabutį pernai gavo visi, kas norėjo, dar liko vietų, tai gyveno kitų universitetų studentai. Aišku, kai įėjau į savo kambarį, išsigandau. Bet vėliau apsitvarkai ir gali gyventi. Šiemet įdėjo plastikinius langus, virtuvės, tualetai, dušai suremontuoti, tik yra problema dėl dušo, reikia eiti iki rūsio. Sistema - koridorinė, tai nereikia tvarkyti tualetų, virtuvių, dušų, juos sutvarko valytojos kiekvieną darbo dieną. Yra budėtojos, bet grįžti galite kada norite, visada įleidžia. Iki 23 val gali svečiai būti. Triukšmauti galima iki dvylikos, tuomet vaikšto budėtoja per aukštus, užrakina virtuves, pasižiūri tvarkos. Tai mes nurimstam, patylim, vėliau vėl pratęsiam balių. Tik yra rizika, kartais gali apsauga praeiti. Iš pradžių labai budėtojos gaudo pirmakursius, tipo nori įvesti tvarką ir t.t, tai rugsėjo pradžioje buvo prigavę, bet nieko, susitarėm, dabar jau žinom, kada baliavoti ir t.t

Šiaip dar patariu pirmus metus apsigyventi bendrabutyje dėl žmonių, nes lengviau susipažinsite su kursiokais, ko reiks, gausite:) Tiesa, dar bendrabutis yra geroje miesto vietoje, arti Senamiestis, Gedimino prospektas, autobusų stotis, naktiniai klubai, teatrai ir t.t

Žinutė parašyta: 2011-07-08 22:14:43 | Nuoroda

 draugas sake,kad antrakursiai nebegauna barako,ar tai tiesa?

Žinutė parašyta: 2011-07-10 10:56:16 | Nuoroda
karlas rašė:

 draugas sake,kad antrakursiai nebegauna barako,ar tai tiesa?

 gauna dar lengviau nei pirmakursiai :)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 11:56:20 | Nuoroda

O gal kas gali papasakoti apie VU penkiaaukščius bendrikus, kur pasak informacijos, yra geresnės gyvenimo sąlygos? Arba gal ne šiti, na žodžiu, mėnesiui 300 dviviečiam yra kažkokie bendrikai:D

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-07-10 13:52:49 | Nuoroda
invol2ver rašė:

O gal kas gali papasakoti apie VU penkiaaukščius bendrikus, kur pasak informacijos, yra geresnės gyvenimo sąlygos? Arba gal ne šiti, na žodžiu, mėnesiui 300 dviviečiam yra kažkokie bendrikai:D

 Čia olandų bendrikas? Nesijaudink, paprasti mirtingieji ten nepatenka, bent jau ne pirmam kurse. Dar yra saulėtekio 39, bet ten patenka tik užsienio šalių studentai ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 14:09:59 | Nuoroda
historia rašė:
invol2ver rašė:

O gal kas gali papasakoti apie VU penkiaaukščius bendrikus, kur pasak informacijos, yra geresnės gyvenimo sąlygos? Arba gal ne šiti, na žodžiu, mėnesiui 300 dviviečiam yra kažkokie bendrikai:D

 Čia olandų bendrikas? Nesijaudink, paprasti mirtingieji ten nepatenka, bent jau ne pirmam kurse. Dar yra saulėtekio 39, bet ten patenka tik užsienio šalių studentai ;)

 

F*** 

 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-07-10 14:18:16 | Nuoroda

Tai, kad Vilniuj, ypač jau po studentų nuomos piko galima butą išsinuomuot atrast, jei ne vienam, kad bendra suma 300 su trupučiu gautųs ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 14:19:29 | Nuoroda
historia rašė:

Tai, kad Vilniuj, ypač jau po studentų nuomos piko galima butą išsinuomuot atrast, jei ne vienam, kad bendra suma 300 su trupučiu gautųs ;)

 čia tuo atveju, jei geresniam nei įprastas barakas bute gyvent nori. Šiaip nekažin kokių butų galima ir pigiau dar rast.

Žinutė parašyta: 2011-07-10 14:25:27 | Nuoroda
historia rašė:
historia rašė:

Tai, kad Vilniuj, ypač jau po studentų nuomos piko galima butą išsinuomuot atrast, jei ne vienam, kad bendra suma 300 su trupučiu gautųs ;)

 čia tuo atveju, jei geresniam nei įprastas barakas bute gyvent nori. Šiaip nekažin kokių butų galima ir pigiau dar rast.

 Tai aš žiūrinėjau ir butus, arba pvz kambarius bute, o kituose jau gyvena studentai. Tai už 300-350 galima visai normalių rast. Bet pirmą pusmetį vis tiek galvoju praleisti bendrike, o jau poto susirast kur geriau :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-07-10 14:34:13 | Nuoroda

Žinok, ar paprastas ar "pagerintas" barakas, tvarka absoliučiai priklausys nuo kambariokų ir kaimynų ir kaip prieš tai gyvenę žmonės palaikė kambario tvarką. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 15:09:31 | Nuoroda

Gal kas galit papasakot ka nors apie VU teises fakulteto bendrika? Imanoma gaut, normalios salygos ir pn.? :)

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-10 15:15:24 | Nuoroda

Teisės fakas kaipo ir neturi savo baraku, bazuojasi kamčioj sauletekio 47 arba 49 kaip kuriais metais kuriam daugiau, kai kuriu Niujorke atsiduria, tvarka, kaip ir visur  kamčioj ar niujorke, patekimas - irgi :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą