Bendrabučiai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-10 15:29:26 | Nuoroda

O toli teises fakultetas nuo bendrabuciu? As visiskai Vilniuj nesiorientuoju tai man biški aiškiau reikėtų :D

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-10 15:41:09 | Nuoroda
PA_svajok rašė:

O toli teises fakultetas nuo bendrabuciu? As visiskai Vilniuj nesiorientuoju tai man biški aiškiau reikėtų :D

 teisės fakultetas taip pat saulėtekio alėjoje, tiek nuo kamčios tiek nuo niujorko kelios minutės pėščiomis :)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 15:43:54 | Nuoroda
Ghost rašė:

 Kokie VK bendrabučiai?

Ar gaučiau 100% bendrabūtį jei atstumas sieka mažausiai 350km

 Vilniaus kolegijoje visi prašantis gauna bendrabutį.

Kadangi gyveni tikrai toli nuo Vilniaus gausi ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 15:53:07 | Nuoroda
historia rašė:
PA_svajok rašė:

O toli teises fakultetas nuo bendrabuciu? As visiskai Vilniuj nesiorientuoju tai man biški aiškiau reikėtų :D

 teisės fakultetas taip pat saulėtekio alėjoje, tiek nuo kamčios tiek nuo niujorko kelios minutės pėščiomis :)

 Gal tu studijuoji vu teise? gal zinai ka nors apie bendrabuciu bukle? :)

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-10 15:58:37 | Nuoroda

Nestudijuoju teisės, bet man tas netrukdo lankytis bendrabučiuose :D Vienas bendrabutis kamčioje pernai buvo renovuotas, gali būt kad teisininkus ten ir kraustys. Kadangi blokinio tipo kamčiatkoj barakai (2 kambariam priklauso koridoriukas su kriaukle ir wc) tai kur tvarkingi žmonės, gerai sutariantys tai patys prisižiūri tą bendrą erdvę, pasitvarko dailiau, jei gauni nevalą kokį/ią  ar kelis/ias tai arba kariauji su jais arba ieškais kito kambario. Šiaip yra visos galimybės, jei nepatinka kambarys, kiek pagyvenus, ieškotis kitam kambary vietos :)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 19:20:30 | Nuoroda
historia rašė:

Nestudijuoju teisės, bet man tas netrukdo lankytis bendrabučiuose :D Vienas bendrabutis kamčioje pernai buvo renovuotas, gali būt kad teisininkus ten ir kraustys. Kadangi blokinio tipo kamčiatkoj barakai (2 kambariam priklauso koridoriukas su kriaukle ir wc) tai kur tvarkingi žmonės, gerai sutariantys tai patys prisižiūri tą bendrą erdvę, pasitvarko dailiau, jei gauni nevalą kokį/ią  ar kelis/ias tai arba kariauji su jais arba ieškais kito kambario. Šiaip yra visos galimybės, jei nepatinka kambarys, kiek pagyvenus, ieškotis kitam kambary vietos :)

 O kazi ziuri i atstuma skiriant bendrabuti? :D nes as toli nuo vilniaus gyvenu. Bet ten dauguma ir gauna bendrikus.. Man svarbu kad nereiktu trenktis toli i paskaitas :D

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-10 19:48:38 | Nuoroda

Pažįstama, gyvenanti trakuose buvo gqavus baraką ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 19:57:45 | Nuoroda

Gal kas gali pakomentuot apie VDU barakus? Kuriame patogiausia gyvent, važinėt į patį VDU, kuriame žmonės normaliausi renkasi ir į kurį realiausia pakliūt. : D


Žinutė parašyta: 2011-07-10 19:58:17 | Nuoroda

o kas ką žinot, apie padėtį LSMU barakuose? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-10 21:42:52 | Nuoroda

 Taip, labai laukiam, kad kas nušviestų LSMU barakų situaciją :))

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-07-11 20:44:22 | Nuoroda

Niekas nenoriu apšviesti būsimų fuksų apie LSMU barakus... :D

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-07-13 17:06:37 | Nuoroda
PA_svajok rašė:
historia rašė:

Nestudijuoju teisės, bet man tas netrukdo lankytis bendrabučiuose :D Vienas bendrabutis kamčioje pernai buvo renovuotas, gali būt kad teisininkus ten ir kraustys. Kadangi blokinio tipo kamčiatkoj barakai (2 kambariam priklauso koridoriukas su kriaukle ir wc) tai kur tvarkingi žmonės, gerai sutariantys tai patys prisižiūri tą bendrą erdvę, pasitvarko dailiau, jei gauni nevalą kokį/ią  ar kelis/ias tai arba kariauji su jais arba ieškais kito kambario. Šiaip yra visos galimybės, jei nepatinka kambarys, kiek pagyvenus, ieškotis kitam kambary vietos :)

 O kazi ziuri i atstuma skiriant bendrabuti? :D nes as toli nuo vilniaus gyvenu. Bet ten dauguma ir gauna bendrikus.. Man svarbu kad nereiktu trenktis toli i paskaitas :D

 Bendrabutį skiriant atsižvelgiama į šeimos sudėtį, šeimos pajamas ir atstumą: kur gyveni ir kur įstojai.

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2011-07-14 11:35:25 | Nuoroda

Sveiki Noreciau plačiau sužinoti apie VGTU barakus. Kas gyvena barakuose gal galetu pasakyti kuriuose barakuose kokie fakultetai gyvena?

  • Fizika / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Matematika / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-15 17:34:29 | Nuoroda

Gal kas zino ka nors daugiau apie LSMU barakus? :) ar bent zino, kur galima butu rasti daugiau info apie dokumentus, kurie suteiktu pirmuma gauti kambari? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-16 15:18:05 | Nuoroda
Nėja. rašė:

Gal kas zino ka nors daugiau apie LSMU barakus? :) ar bent zino, kur galima butu rasti daugiau info apie dokumentus, kurie suteiktu pirmuma gauti kambari? :)

 Studentų atstovybės puslapyje yra bendrikų nuostatai ir gavimo sąlygos :) 193.219.163.242/index.php?view=article&catid=5%3Adokumentai&id=92%3Akmu-student-bendrabui-nuostatai&Itemid=50&option=com_content

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-07-17 17:13:45 | Nuoroda

sveiki. jei ar gerai suprantu kad vu VIS studentai gyvena kartu su ekonomistais?;]

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:38:03 | Nuoroda

 O aš stosiu į Filologijos fakultetą, tai bendrabutis turbūt Saulėteky, įdomu, kokios ten sąlygos.

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-07-18 10:11:05 | Nuoroda

KU barakai tikrai prastoki, ar tai tik mitas? ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-18 11:22:05 | Nuoroda

Galiu papasakoti apie Didlaukio 86 ir Valakupių g.5 bendrabučius, jei ką domina, pm :)

  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-07-18 13:11:53 | Nuoroda
ePovilas rašė:

KU barakai tikrai prastoki, ar tai tik mitas? ;D

Nuoširdžiai tikiuosi, kad mitas. ;D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą