Vartotojo lilyy_doll pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-22 19:17:28 | Nuoroda
jauciu kad seip kas isilauze ten i duom baze ir tiek koks klasiokas kuris moka su kompais ar seip kas panasaus sitas laaabai imanoma
Žinutė parašyta: 2008-07-23 11:55:33 | Nuoroda
nu taip jis bus reikalingas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 12:12:48 | Nuoroda
ne nu sakes;DDDD jau cia as pasimetus pradejau jaustis nes visi skirtingus numeriukus gavo ir skirtingais budais ir skirtingai pildant:DDD nu tai gal tu neivedei vieno kokio skaiciaus yra parasyta rasymo regisytracijos nr.:1111
Žinutė parašyta: 2008-07-23 12:18:15 | Nuoroda
man ir idomu nes lygtai rsaiau ta el pasta bet ner db parasyta:shock:
Žinutė parašyta: 2008-07-23 12:21:52 | Nuoroda
nu tai vadinas turesim gaut
Žinutė parašyta: 2008-07-23 12:56:10 | Nuoroda
sitas geras DD respect D
Žinutė parašyta: 2008-07-23 12:58:25 | Nuoroda
ne nu blemba kam reik toookiu nesmoniu.raminkis biski
Žinutė parašyta: 2008-07-23 13:14:44 | Nuoroda
pletkai ir lieka pletkais jei manau yra oarasyta nuostatuose kad trecia val zinosim tai ir bus trecia val
Žinutė parašyta: 2008-07-23 15:27:41 | Nuoroda
lkka kineziterapija vf viena vieta rasiau sampas i trasa ir manes ner iki pirmadienio
Žinutė parašyta: 2008-07-23 15:39:26 | Nuoroda
butu smagu susipazint
Žinutė parašyta: 2008-07-23 16:38:06 | Nuoroda
na taip iseina bet paziurek ar tikrai nieko neparasyta??turi buti skaiciukas ir vf arba m
Žinutė parašyta: 2008-08-07 14:29:05 | Nuoroda
oooo sveikuciai kursiokai D
Žinutė parašyta: 2008-08-09 12:34:37 | Nuoroda
uj ciuciukai jus kaip jum nepavydziu beet ir biski pavydziu nes manau kiekvienoj mokykloj dvyliktokai laabai pagerbti buna simtadienai visa kita sekmes jums
Žinutė parašyta: 2008-08-10 19:30:36 | Nuoroda
seip butu neblogai pasidaryt onej kazkokia tai lkka pirmakursiu kineziterapijos anketa ar pan:)
Žinutė parašyta: 2008-08-21 12:49:43 | Nuoroda
nium blem man ir nepatvirtina dar ((( kaip kitiem???
Žinutė parašyta: 2008-08-22 14:05:17 | Nuoroda
eina kaku jie DD blem sitiek laukt o dar kol pagamins uuuuuuuu
Žinutė parašyta: 2009-06-06 20:07:56 | Nuoroda

nebijokit brangieji praitais metais laikiau irgi susimoviau bet gyveinimas tuo nesibaigia linkiu sekmes :)

Žinutė parašyta: 2009-08-04 17:25:33 | Nuoroda

sveikuciai busimieji musu pirmakursiai :) as dabar busiu antrakurse mokaus irgi kaip jus jau lkka kineziterapija :) noriu pradziugint kad cia istojot nes patikekit kad ir kaip keistai skambetu kmu yra sudelis mano mama ten dirba :) buciau istojusi i kin tenai bet neneorejau nes ten visos specialybes kurios yra antraeiles kineziterapija,ergoterapija,ir pan ir atmateles ir nekaip ten i juos ziuri :) jei kyla klausimu rasykit man :) padesiu kuo galesiu :)

Žinutė parašyta: 2009-08-06 11:19:48 | Nuoroda
sanemis rašė:
lilyy_doll rašė:

sveikuciai busimieji musu pirmakursiai :) as dabar busiu antrakurse mokaus irgi kaip jus jau lkka kineziterapija :) noriu pradziugint kad cia istojot nes patikekit kad ir kaip keistai skambetu kmu yra sudelis mano mama ten dirba :) buciau istojusi i kin tenai bet neneorejau nes ten visos specialybes kurios yra antraeiles kineziterapija,ergoterapija,ir pan ir atmateles ir nekaip ten i juos ziuri :) jei kyla klausimu rasykit man :) padesiu kuo galesiu :)

argumentuoti labai paparsatai galiu tiesiog kai kuriuose fakultetuose kur yra destomi dalykai tokie kaip pataologine anatomija ir panasiai, kai ateina kineziterapiautai destytojai net neatskaito normaliai jiem pasakitu sako greiciau pravarom juos ir gana tyngi su jais terliotis, tokia realybe :)

 Kaip suprast antraeilės? Universitete neskirstomos profesijos į pirmaeiles, antraeiles......aštuneilės ir taip toliau. Yra atskiri fakultetai ir juose yra skirtingos specialybės. Ir jei jau teigi, kad tai yra atmatėlės ir nekaip ten į juos žiūri, tai gal argumentuotum?

 

Žinutė parašyta: 2009-08-06 13:51:16 | Nuoroda
sanemis rašė:
lilyy_doll rašė:
sanemis rašė:
lilyy_doll rašė:

sveikuciai busimieji musu pirmakursiai :) as dabar busiu antrakurse mokaus irgi kaip jus jau lkka kineziterapija :) noriu pradziugint kad cia istojot nes patikekit kad ir kaip keistai skambetu kmu yra sudelis mano mama ten dirba :) buciau istojusi i kin tenai bet neneorejau nes ten visos specialybes kurios yra antraeiles kineziterapija,ergoterapija,ir pan ir atmateles ir nekaip ten i juos ziuri :) jei kyla klausimu rasykit man :) padesiu kuo galesiu :)

argumentuoti labai paparsatai galiu tiesiog kai kuriuose fakultetuose kur yra destomi dalykai tokie kaip pataologine anatomija ir panasiai, kai ateina kineziterapiautai destytojai net neatskaito normaliai jiem pasakitu sako greiciau pravarom juos ir gana tyngi su jais terliotis, tokia realybe :)

 Kaip suprast antraeilės? Universitete neskirstomos profesijos į pirmaeiles, antraeiles......aštuneilės ir taip toliau. Yra atskiri fakultetai ir juose yra skirtingos specialybės. Ir jei jau teigi, kad tai yra atmatėlės ir nekaip ten į juos žiūri, tai gal argumentuotum?

 

čia pati sugalvojai ar sakė pažįstamo sesers dukterėčios draugės brolio senelės pažįstama? 

mama mano dirba kmu viska puikiai zinau kas kaip ir kodel ten :)