Vartotojo Da_Master pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 11:25:11 | Nuoroda
Norėčiau ir aš čia, tik apie vakarinį aš galvoju, nes į dieninį šansų nėra. Lygiai taip pat balansuoju ant ribos ir tikrai tikiuosi, kad šįmet pereinamasis balas bus bent jau truputį mažesnis. Pernai būtų vos 10 taškelių pritrūkę
Žinutė parašyta: 2008-06-30 11:26:47 | Nuoroda
Jau yra tokia tema viewtopic.php?p=515125
Žinutė parašyta: 2008-06-30 11:36:50 | Nuoroda
O aš sakyčiau, bandyk. Manau, kad jeigu jauti, kad kažką turi savyje bendro su tuo tai reikia eit. Nepatenkinti lieka tie, kurie stoja, nes tai prestižas, o mokytis nepatinka ir sunku, nes nieko bendro patys su tuo neturi ir neįdomu. Čia nieką nebus lengva mokytis ir nepatiks, jeigu pačiam nebus tai įdomu. O dėl seimų visokių, jeigu dabar dar nereikia jokių diplomų tai nereiškia, kad ir vėliau nereikės. Keičiasi viskas, o be to ir visokie Euro parlamentai yra ir pan. institucijos. Vienu žodžiu, visai perspektyvu manau, ypač jeigu jauti, kad norėtum tai daryti, o ne tik nori ten, nes gražiai skamba ir prestižo taškų gausi daug ;].
Žinutė parašyta: 2008-06-30 11:41:55 | Nuoroda
Vakariniam tai studijos vyksta kaip ir dieniniam tik vakare ir moki pats už mokslą. Stipendija negarantuoju, bet rodos galima gauti vakariniame.
Žinutė parašyta: 2008-06-30 12:51:06 | Nuoroda
Čia todėl, kad tėvas pervedė iš sąskaitos, kuri yra jo vardu, o ne jūsų. Todėl jūs automatiškai atpažinti nebuvot, reikės kažkam rankomis tuos pinigus priskirti jums, todėl ir užtrunka papildomai.
Žinutė parašyta: 2008-06-30 12:52:19 | Nuoroda
Ne nuli, o tada ima metinį pažymį atrodo.
Žinutė parašyta: 2008-07-03 21:36:12 | Nuoroda
Gal kas galėtų parašyti kas toje knygoje rašoma, kieno ir kokie koeficientai, įdomu ir man pasidarė palygint, kiek čia skiriasi.
Žinutė parašyta: 2008-07-03 22:14:34 | Nuoroda
Tai, kad turi būt dar galima keisti iki 7 dienos. Vėliau pabandyk, gal viskas bus gerai vėl.
Žinutė parašyta: 2008-07-03 22:46:24 | Nuoroda
Yra visada ta galimybė iš V ar D M pereiti į D VF, na nebent kur nors kokios nors išimtys yra. Kaip bebūtų, nereikėtų užmiršti, kad geriausiu atveju viena kita vieta atsilaisvina, o norinčių pereiti dažniausiai daugiau būna. Būti pirmam ar bent jau pačiame priekyje tikrai nėra taip paprasta, nesvarbu ką besimokytum. Aš tai apskritai siūlau nepradėt dar apie tokius dalykus šnekėt dar nežinant kur mokysitės. Čia apie tai bus galima pradėt galvą sukt kai sesija pirmoji ateis, dabar tai tikrai nėra dar ko, na nebent jau visai neturit ką veikti.
Žinutė parašyta: 2008-07-13 18:12:27 | Nuoroda
Arba tiesiog internetu - paprasčiau nebūna.
Žinutė parašyta: 2008-07-13 18:12:57 | Nuoroda
Oj sorry, gi nebegalima jau internetu, atsiprašau labai
Žinutė parašyta: 2008-07-13 18:31:47 | Nuoroda
Rašiau vakarinį, bet nežinau ar pateksiu. Palyginus su praeitais metais būčiau buvęs ant pačios ribos, o šįmet rodos sumažino vietų šiek tiek, tai net nežinau kokie mano šansai čia įstot. Įstot norėčiau, nes jeigu neįstoju tada VGTU lieka, o ten didelio noro mokytis kažkaip nėra.
Žinutė parašyta: 2008-07-13 18:35:40 | Nuoroda
Išsinuomavom su draugu jau.
Žinutė parašyta: 2008-07-22 19:36:48 | Nuoroda
Nėra čia ko spurdėt, aiškiai priėmimo taisyklėse yra parašyta, kad stojimų rezultatai bus skelbiami liepos 23d. 15 valandą.
Žinutė parašyta: 2008-07-23 15:29:30 | Nuoroda
Pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti: Studijų programa: vadyba ir verslo administravimas (Vilniuje) Fakultetas: Ekonomikos fakultetas Aukštoji mokykla: VU Priimtas su finansavimo pobūdžiu: M Pageidavimo numeris: 3 Priėmimo numeris: 41 Konkursinis balas: 1598.80 Šaunu
Žinutė parašyta: 2008-07-25 23:27:30 | Nuoroda
Šiandien vargais negalais susitvarkiau viską. Eilės buvo tokios, kokių gyvenime ne tik, kad matęs nebuvau, bet ir nesapnavau, kad tokios apskritai būna. Tiesa, VU čia, draugai VGTU nepalyginamai greičiau susisuko ir sakė nieko tokio baisaus ten nebuvo. Visiems nuoširdžiai rekomenduoju iš anksto pasitvirtinti atestato kopiją pas notarą, nes panašu, kad nelabai kas žino jog tai reikia padaryti (aš nieko nebuvau girdėjęs), todėl daugmaž 9 iš 10-ies vietoj bando tai padaryti. Eilė buvo tokia nežmoniškai ilga, kad nutįso nuo vieno fakulteto iki kito, apsisuko grįžo ir dar kartą apsisuko, va tada jos galas buvo... Stovėt apie tris valandas reikėjo eilėje. Dar jeigu savų kopijų neturi dar 15-20 minučių prie kopijavimo prieš tai. Galiausiai jau kai viską turi 1-2h (priklausomai nuo specialybės populiarumo) jau pačiame registravime. Vienu žodžiu, tikras maratonas ir ne kitaip. Nuotraukų reikės dviejų, trečia bus reikalinga studento pažymėjimui, tačiau čia jau gerokai vėliau jos prireiks, ir priduodant dokumentus duot nereikės, todėl ir kitokia gali būt ar pan. Vienintelis reikalavimas - negali būti senesnė nei 2 metai. Mokantiems už studijas duos kvituką, su kuriuo per penkias dienas reikės padaryti įmoką už pirmą studijų pusmetį. Kaip ir į visus klausimus atsakiau, tikiuosi, kad jums neteks tiek kankintis kiek šiandien man teko... Nesinori net prisimint to 5 valandų maratono... Sėkmės!
Žinutė parašyta: 2008-07-29 00:00:38 | Nuoroda
Aš irgi į vakarinį, daug čia mūsų visai Skype: pauliaK
Žinutė parašyta: 2008-08-16 23:38:13 | Nuoroda
Ai nereikia čia šitaip. Nei kažkam čia prieš mus lengva buvo, nei kažkam po mūsų labai lengva bus. Lengviausia visada yra vieną dalyką daryti - verkšlenti, o norėti, kad kažkas viską už tave padarytų aišku galima, bet nereikia po to verkti, kai nepadaro. Turiu aš draugą iš Olandijos, su kuriuo pastoviai bendrauju. Jis taip pat būsimas studentas, lygiai tą patį sako ką ir tu. Nu ir ką? Olandijoj irgi š*dais lyja? Nereikia čia tik apie š*diną lietų ir panašiai. Yra puiki patarlė, kuri visai tinka čia: "visur gerai, kur tavęs nėra". Nesakau, kad pas mus geriausios sąlygos pasaulyje, tikrai yra kur geriau. Bet aš duodu galvą kirst, kad daugybė jaunų žmonių visame pasaulyje gali tik pasvajot apie tai ką turim mes ir tik nereikia čia lia lia, kad kodėl pas mus ne pačios geriausios sąlygos. Gal kada nors ir bus, bet tai jau tiesiogiai nuo mūsų priklausys. Esmė, kad niekur ir niekad pradžioje nebūna lengva, o jeigu galvą turi ant pečių, kaip kad sakai, tai tikrai neturėtum pražūt. Tik va manau, kad jeigu tikrai turėtum tą gerą galvą tai pats viską puikiai suprastum ir tokių nesąmonių čia nerašliavotum. O dabar tikėkimės, kad čia šiaip kokia silpnumo akimirka buvo ;].
Žinutė parašyta: 2008-08-16 23:55:59 | Nuoroda
Kažkaip gavos, kad taip ir nepritaikiau progos pasimokyt prieš tuos egzaminus . Atsimenu tėvai po 10-os klasės labai siūlė pas korepetitorius pradėt vaikščiot nuo 11kl. Aš sakiau, kokio velnio, po 11-os pradėsiu, per 12-ą paeisiu iki egzaminų ir bus ok. Po 11-os sakiau, kad kokio vėlnio, dar labai daug laiko, liks pusmetis iki egzaminų tada jau reikės. Liko pusmetis, primečiau, kad nė velnio aš pas jokius korepetitorius eit nenoriu ir kažkaip nėjau. Sakiau va liks 3 mėnesiai, tada neskubėdamas viską pradėsiu kartot ir bus gerai. Liko trys, tada sakiau, ai kai mėnuo liks... Liko mėnuo, tada primečiau, kad egzaminai kas savaitę (pasirinkau penkis, visus valstybinius ), tai sakau, kad va liks savaitė iki egzamino, tada visą savaitę taip rimtai jam ruošiuos, po jo, sekančią savaitę ateinančiam ir taip visą tą sesiją. Tada kai jau liko 2 dienos iki Lietuvių supratau, kad kaip ir nesilaikau plano . Tada truputį jau susirūpinau, netgi pasiėmiau kažkokį konspektą, bet pavartęs jį kokias 10min supratau, kad tik save apgaudinėju ir nieko naujo nebeišmoksiu. Po to kažkaip po pirmo egzamino visai nusiraminau ir visai ramiai visiškai nieko nesiruošęs nužygiavau į kitus 4 . Rezultatai, žinoma, galėjo būt ir geresni, bet kažkaip nemandagu matyt skųstis būtų. Lietuvių - 40 Matematika - 46 Fizika - 57 Istorija - 62 (įdomu tai, kad nuo 10 klasės aš nebesimokiau jos, nes neplanavau laikyt jos, bet po to kažkaip apsigalvojau, jau kai pasirinkti egzaminus reikėjo ) Anglų - 84 Tokia tai ta mano istorija ;].