Vartotojo bask3t pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 17:48:07 | Nuoroda
na, sutinku su tavim. truko salygoj korektishku. tiesiog galejo rashyt 'begant laikui tiriamas gabalelio svorio pokytis' ir tada neliktu jokiu dviprasmybiu, ta marmuro zodi reikejo pamest:) bet atsakyk man i klausima: kada nec'as nedare klaidu? ;D jis visada daro juk siemet lt egze suvokime yra tu dviprasmybiu, matiekoj dalis uzhdavinio vieno negavo ir pan tai nera gerai, zinoma:) o del to uzdavinio taj nezinau ar verta dar kovot, juk yra jau daug istaisytu darbu, nieko nebepakeisi. saukstai po pietu. beto, neisivaizduoju kaip ta uzdavini reikejo sprest priimant, kad cao nera marmuro gabalelio mases dalis. tada atsiranda du nezinomieji
Žinutė parašyta: 2008-06-13 17:49:49 | Nuoroda
del chemijos, liaudie. jau gi saukstai po pietu. rashyt reikejo anksciau, dbr jau vistiek dalis, jei ne viskas, jau yra istaisyta
Žinutė parašyta: 2008-06-13 17:56:50 | Nuoroda
tempo > o tu jau isvis kanors oficialaus apie egzus girdejai, isskyrus tai iki kada ju rezultatai turi buti paskelbti ? ;DD
Žinutė parašyta: 2008-06-13 18:00:01 | Nuoroda
kad tas mases pokytis lygus sureagavusiam kalcio karbonatuj ane ?:) na logiska irgi visai sutinku tada, kad galimi 2 skirtingi salygos traktavimai
Žinutė parašyta: 2008-06-14 13:08:31 | Nuoroda
Kazkuriais metais taip buvo, berods 2005aisiais, bet mano ziniomis dabar taip nebegalima. Jei islaikai egzaminus, visi ir rashosi, taciau jei laikai lietuviu + 3, ir vieno is to tryju neislaikai, apie ji atestate nebus jokios atzymos, svarbiausia, kad is viso butu trys islaikyti egzaminai. O jei islaikyta, tada ir rashosi
Žinutė parašyta: 2008-06-15 14:12:17 | Nuoroda
stirnajte > tik du kartus rashyt reikia.. VF arba M.. Jei rashai VF, taj pakliusi arba i visiskaj finansuojama, o jei pritruks balu i dalinai finansuojama. Bet tas finansavimas cia tik pirmam pusmeciuj, po antrojo isrikiuojama is naujo, taj is VDF gali pereit i VF, jei mokaisi geriau uz kitus na gal supratai
Žinutė parašyta: 2008-06-15 14:15:01 | Nuoroda
skirtumas gali buti tas, kad jei neislaikyta arba prastai ishlaikyta, baigej 9ukais, 10ukais, o kiti 3 egzai virs 50 negausi su pagyrimu, bet jei nesirashis tia gal ir gali gaut. bet mano ziniomis nebegalima taip daryt kad nesirashytu.. jei ishlaikai ir rashosi.. o jei neislaikai, nesirasho.. aisku jei turi kitus 3 egzus islaikytus..
Žinutė parašyta: 2008-06-15 14:21:24 | Nuoroda
Aš manau, kad jūs čia bergždžiai ginčijatės. Kiekvienas esame skirtingas ir nieko nepakeisi. Vienas gali būti ramus, kitas stresuoja ir pan. Aš asmeniškai esu pakankamai ramus, nei nervuojuos nei ką, tiesiog įdomu, kaip pasisekė egzaminai. Įdomu kiek gavau. Maždaug galima jaust, kiek gausi, bet tiksliai neįmanoma, tai dėl to ir įdomu. Norisi sužinot. Netikiu, karalaiti, kad tu nenori tiksliai sužinot. O kitai tavo minčiai, jog nesupranti žmonių, kurie prieš egzus alpsta, visiškai sutinku. Man buvo per savaitę 3 egzai ir nieko. Nei aš nervinaus, nei ką. Po matiekos egzo dar uždalyvavau, kad kitą dieną nieko chemijos nesikartojau, o atsigaut bandžiau ;D Ir viskas gerai ;D Uch, kažkaip daug ką norisi pasakyt, gal biški ir nupjoviau į lankas, bet nieko ;D
Žinutė parašyta: 2008-06-15 14:23:51 | Nuoroda
david > nieko neduoda, bet jei yra galimybe baigt su pagyrimu ir baigt be pagyrimo, taj kodel ne ?
Žinutė parašyta: 2008-06-15 14:27:19 | Nuoroda
stirnajte > pagal ankstesnius metus pasiziurek stojimu balus, pagal balu skaiciuokle apsiskaiciuok ir jausi kur gali. Jei matai, kad esi ant ribos vistiek pirma rashyk VF, poto M. Geriausia atsirinkt kelias specialybes, kurios traukia, ir rashyt pirma visas VF, paskui M ir visas reikalas:) istosi ten, kur nori taip manau geriau, negu istot i VF, bet ne ten kur sirdis traukia. Taigi VDF nereikia rashyt, jei rashysi VF ir automatiskai tave paskirstys:) nesirink 16 skirtingu specialybiu, kokias 3-4 ir pakanka..
Žinutė parašyta: 2008-06-15 14:30:44 | Nuoroda
jei ka www.lamabpo.lt yra visi galimi stojimu variantai Kur studiju programos, pasitikrinkit ar yra neakivaizdiniai ir vakariniai
Žinutė parašyta: 2008-06-15 14:35:07 | Nuoroda
nu tai jo, bet iš esmės nematau reikalo skubėt čia viską pildyt. Juk iki liepos 7 galima internetu pildyt, tai koks skirtumas, ar dabar užpildysi, ar liepos 6. Vistiek dokumentų anksčiau nenuneši o dabar užpildyt ir poto keitaliot irgi neapsimoka:) bet čia kiekvienas pagal save daro:) Kiekvienas savo gyvenimo kalvis
Žinutė parašyta: 2008-06-15 14:40:05 | Nuoroda
na, nec'as kažkaip viską išspres. Juk jie gavo visus sprendimus su visom sąlygom ir matis, ar yra tas 21 uždavinys, ar ne. Nors mano nuomone žmonės tiesiog jo nepastebėjo. Beto, mokytojos grįžusios iš taisymo, nieko apie tą uždavinį nesakė. Tikiuosi, kad viskas bus gerai, ir bus normalus vertinimas, įskaitant ir tą 21ąjį, nes šiaip tikrai užgaišau laiko, kad jį išspręst ir pasitikrint žymiai mažiau laiko liko, tai palikau žioplų klaidų.
Žinutė parašyta: 2008-06-15 14:55:15 | Nuoroda
Tai jo, iš proto eit tai nesąmonė. Nėra tikslo ;D O ką studinsi UK jei nepaslaptis? ;P
Žinutė parašyta: 2008-06-15 15:03:02 | Nuoroda
na, jei pagyrimas nieko neduoda, tai nezymek tada jei duoda, pazymek
Žinutė parašyta: 2008-06-15 15:07:09 | Nuoroda
vistiek i kazkuria puse traukia, kazkokius egzus laikei, kazkokia vizija turi, kur gali bent stot. Tada eik i universitetu puslapius ir domekis programom studiju, ka reikes mokytis, ka gali baiges dirbt ir panasiai. gali naudotis ir AIKOS paslaugom, ten viskas vienoj vietoj www.aikos.smm.lt pagalvok, ka dirbti tau butu idomu ir malonu, tai ir siek istoti ten, kad paskui galetum tai dirbt:)
Žinutė parašyta: 2008-06-15 15:23:06 | Nuoroda
lengviau su studijos.lt dirbt, nes paciam tuos koeficentus skaiciuot tingisi bent man ;DD
Žinutė parašyta: 2008-06-20 08:30:35 | Nuoroda
Gal jau bandet siandien siust? ;DD
Žinutė parašyta: 2008-06-22 00:19:16 | Nuoroda
as galbut stosiu su matiekos 99 ;D
Žinutė parašyta: 2008-06-22 00:20:17 | Nuoroda
89 patenkinc savim esu ir zjb ;DD