Vartotojo Äia ne aÅ¡ pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-14 17:20:42 | Nuoroda

as einu 10h kalbet..nznau kdl,bet ziauriai bijau..visad sustoju ir pasakau-mm..va sitas dalykas ir zemina pazymi.. ;//

Žinutė parašyta: 2009-06-15 17:45:42 | Nuoroda

jauciuosi unreal ;DD siaip lb bijojau kalbejimo,turbut ne veltui,nes tikrai susimoviau.Mokytoja manim nusivyle,taciau sugebejau istempti iki 10.na o kiek mates gavau,tai dar nznau,tikiuosi 9 ;]]

Žinutė parašyta: 2010-10-27 17:36:30 | Nuoroda

Sveiki,galbut yra studentu studijuojanciu orlaiviu pilotavima?tureciau labai daug klausimu,tad rasykit kontaktus,tikrai labai domina ;]]

Žinutė parašyta: 2010-10-27 17:39:59 | Nuoroda

laba laba,pati svasrtau apie stojimÄ… į šiÄ… akademijÄ…;]

Žinutė parašyta: 2010-10-27 17:46:30 | Nuoroda

kdl mokausi?patinka,įdomu.NÄ—ra laaavai lengva,bet ir nÄ—ra sunku.Viskas įmanoma,kai yra noro  šiaip ketinu vÄ—liau studijuoti kažkÄ… susijusio su fizika,norÄ—Äiau į orlaivių pilotavimÄ…,bet bus matyt,kaip gausis  pas mus tai mokosi 9 moksleiviai,bet realiai aš viena vaikštau ir bandau aiškintis,daryti viskÄ…,kiti atsipÅ«tÄ™  mokytoja tai tikrai gerai išaiškina,tik kad per daug gera ji,nei kiek nespaudžia,o norÄ—tųsi

Žinutė parašyta: 2010-11-15 16:28:08 | Nuoroda

na aš tai aviacijÄ… noriu, o tu?  testai?nieko tokio negirdÄ—jau.ai ar Äia ta prasme kalbi apie tuos,kur reikia praeiti prieš stojant?

Žinutė parašyta: 2011-06-13 22:14:02 | Nuoroda

o gal žinot,kiek bÅ«tų galima tikÄ—tis procentais surinkus 60 taškų,o kiek 70tšk??;DD

Žinutė parašyta: 2011-07-01 11:00:50 | Nuoroda

chebra,help ;DDD žiÅ«rÄ—jau lamabpo skaiÄiuoklÄ—j kb,tai išmetÄ—,kad net 32,76 what a fuck??????

Žinutė parašyta: 2011-07-01 11:04:26 | Nuoroda
username rašÄ—:

Šiandien kol kas liÅ«dniausia diena mano gyvenime. Tikrai nemaniau kad surinksiu 74 :( nebenoriu nei į univerÄ… nei dar kur

 don't worry. The same as mine. O Ä—jau tikÄ—damasi gauti 90,bet...žioplumas. O verkti ne verta,patikÄ—k,yra daug gabių žmonių,kurie gavo daug mažiau,o be to,kaip jaustis tiems,kurie neišlaikÄ—?na žinoma,turbÅ«t mokeisi labai gerai,bet juk gyvenimas tÄ™siasi,kažkokie rezultatai,kvaila vertinimo sistema negali parodyti tikrųjų žinių,univere galÄ—si atsiskleisti visu grožiu ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-01 11:09:21 | Nuoroda
Draguza rašÄ—:
chey ;D rašÄ—:

chebra,help ;DDD žiÅ«rÄ—jau lamabpo skaiÄiuoklÄ—j kb,tai išmetÄ—,kad net 32,76 what a fuck??????

 Rašyk tik tų dalykų pažymius ir egzaminus, kurie įeina į konkursinį balÄ…. (trys egzai ir ir viena metinis pažimys)

 o,dÄ—kutis ;] na va,jau nrml,ech tik 18,42,nors dar nežinia,kiek fizikos gausiu....na tikiuosi neteks 20tÅ«kstantukų mokÄ—ti ;S

Žinutė parašyta: 2011-07-01 11:32:25 | Nuoroda

labuka,na aš galvoju ir noriu tikrai į barakÄ…,bet ne į saulÄ—tekį,o prie AGAI,oro uosto,kadangi studijuot ketinu aviacijÄ…. Nors ten mažai kambarių,bet tikiuosi pakliÅ«ti. Šiaip jei nepavyks gauti bendriko,tada nieko neliks,kaip tik nuomotis. Tad prisijungÄiau prie jÅ«sų,vis smagiau bÅ«tų :}

Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:12:20 | Nuoroda

tokios naujienos negirdÄ—jus del bendrikų.BÅ«tų super,nes kad gausiu jį yra labai mažai galimybių...o taaaaip norÄ—Äiau :) na aš stosiu į orlaivių pilotavimÄ…,su daugeliu bÅ«simų studentų jau esu susipažinus,nes į šitÄ… specialybÄ™ stojant reik atlikti du testus,tai ir susipažįsti :) esu iš gan toli,o Vilniaus bijoti nereikia,na manau,mkad pirmÄ… mÄ—nesį bus sunku,bet...prie visko priprantama ;DD o jei negausit barako,kÄ… tuomet planuojat?;]

Žinutė parašyta: 2011-07-07 09:37:12 | Nuoroda
ZerOn1 rašÄ—:

50% surinkau!!! :)))) 57tsk abejojau labai, kad tiek gausiu. 

 high five! the same as mine ;]]]

Žinutė parašyta: 2011-07-07 10:47:41 | Nuoroda
Protuberantas rašÄ—:

Kur stot žadat? BÅ«simi fizikai renkasi ar inžinieriai? :D

 nei tai,nei tai: orlaivių pilotavimas arba skrydžių valdymas ;Dp

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:25:55 | Nuoroda

sveiki,gal žinote kÄ… dÄ—l sutarÄių pasirašymo?kiek ten reikia įmokÄ—ti ir pan? ;}

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:39:49 | Nuoroda
Edvinas7 rašÄ—:

120 lt. Gali sumokÄ—ti banko pavedimu arba vietoj.

 ta prasme vietoj,tai univere?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 22:19:55 | Nuoroda
reikia rašÄ—:
dulcinea rašÄ—:

o dar klausimÄ—lis, kaip dÄ—l bendrabuÄių? šiandien anketÄ… pradÄ—jau pildyt tÄ…, kai sutartį pasirašiau, bet neturÄ—jau reikalingų dokumentų (šeimos sudÄ—ties ir pan), tai nusiųsiu juos vÄ—liau. noriu tiksliai sužinot, kokių dokumentų užteko tiems, kurie jau parašÄ— prašymÄ… dÄ—l bendrabuÄio, nes tinklapty rašÄ—, rodos, tik tÄ—vų pajamas reikia ir šeimos sudÄ—tį, o tam prašyme paminÄ—ti ir soc draudimai ir pan. tai dabar paaiškinkit, kas jau viskÄ… susitvarkÄ—t ir pridavÄ—t, kokius dokumentus davÄ—t?:)

 

As siandien irgi pildziau dokumentus, tai reikÄ—jo man seimos sudeties pazymos, bei paskutiniu triju menesiu tevu pajamu. ir viskas :)

 

 ir daugiau nieko?nes aš ir žiÅ«rÄ—jau,kad dar ten kažkokių reikia,bent parašyta :)

Žinutė parašyta: 2012-02-01 22:25:34 | Nuoroda

įstojau,kur ir norėjau,nesigailiu kolkas,nes laukiu kada specialybės dalykai prasidės (VGTU-orlaivių pilotavimas)