Vartotojo wūdnė pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-28 22:06:59 | Nuoroda

Taip,kad jau tikrai ne vilnietė,gi pabrėžiau kad iš didelės provincijos,iš Klaipėdos, kad gauna visi tai tą girdėjau,vat būklė man labai įdomi, interjeras viskas yra sutvarkoma ir puiku,langai kiauri neproblema,Sibiro salygom išgyvenčiau;D tik svarbiausia bijau aš tų tokių vabaliukų;D irrrr... pagrindinis klausimas,dušas kokiai žmonių grupei skiriamas?;D o visa kita, man vienodai;D

Žinutė parašyta: 2009-07-28 22:08:05 | Nuoroda

Rasuole, pirmakursiai nėra taip jau diskriminuojami, barakas visų tas pats ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-28 22:21:20 | Nuoroda

Tai ką pas tuos berniukus bus,nuu tada aš jau rami,gali ueit krautis lagaminus ir jamti sostinę;D

Žinutė parašyta: 2009-07-28 22:39:29 | Nuoroda

Ir kaip dabar,nenori begti kuo toliau?;D

Žinutė parašyta: 2009-07-28 22:48:41 | Nuoroda

Fantastika,aš ir jokių univėrų nerašiau iškart čia rašiau;D ir tikiuos nenusivilt;D

Žinutė parašyta: 2009-07-28 23:09:05 | Nuoroda

Neee,neee aš patikėsiu tavim;D

Žinutė parašyta: 2009-07-28 23:15:50 | Nuoroda

išduosiu paslaptį,aš iš tikro tik noriu būt geresnė vyresniam,gal pagailės manęs;D

Žinutė parašyta: 2009-07-28 23:20:02 | Nuoroda

fuksų nemėėėėgsta ir juos skriaudžia ;DD

Žinutė parašyta: 2009-07-29 17:50:00 | Nuoroda

Labuka! Smagu,dar viena mergaitė mūsų gretose (:

Žinutė parašyta: 2009-07-29 18:05:38 | Nuoroda

Ko čia db jaudintis? Nežinia kiek čia mūsų iš viso aš kolkas tik tris žinau,be savęs;D

Žinutė parašyta: 2009-07-29 23:07:08 | Nuoroda

wuuhuu,Lege,prisistatyk trumpai! ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-29 23:25:15 | Nuoroda

oo,fantastika,sveikinu:) as ir cia labai norejau;]

Žinutė parašyta: 2009-08-19 09:48:55 | Nuoroda

Aš lyg irgi pamenu,kad registruojant dokumentus sakė jog rugsėjo 1,9h susitiksim;D

Žinutė parašyta: 2010-01-27 15:32:19 | Nuoroda

Pamenu aš preitais metais,sprendžiau jei įstosiu į Vln,ką rinktis bendrabutį ar butą,nusprendžiau pabandyti bendrabutį,dabar jau puse metų gyvenu VIKO bendrabutį,ir kolkas tikrai net nežadu iš jo išeiti,čia ne tik smagu,nauji draugai ir pan,bet ir lengviau mokytis. Pvz: Sesijos metu labai lengvai gali sužinoti egzaminų klausimus ir pasiruošti puikiai,nes gyvena ir kitų grupių kurios jau bus rašiusios, taip pat prieš kolį  gali bendrai pasimokyt,išsiaiškint kas kam neaišku ir pan. Galiu tikrai pasakyt,kad nėra tokių dalykų, jog ten neina mokytis, nori,gali, blogas kambariokas,tam yra specialūs mokymosi kambariai.

Beto visada smagu gyventi su jaunimu, jei liūdna nuobodu,tik tereikia į kitą kambarį nueit,ir arbatytės ir alučio atsigert,beto smagu bendrai darytis pvz kokių cepelinų (: Dušuose tikrai eilių milijoninių nėra,per puse metų esu laukus keletą kart po 10min, nes trys dušai yra ant maždaug 12 panelių.

Na,kolkas bendrabučiu esu tikrai patenkinta,po sesijos antra savaitė atostogauju Klaipėdoj,o jau laukiu savaitgalio kada vėl grįšiu ir visus pamatysiu (:

Žinutė parašyta: 2010-07-01 00:22:52 | Nuoroda

Labas, sitas diplomas tau stojant nieko neduos, nebent studiju eigoje, pas mus kas ten aptarnavimo profkej ivertinima turi ar kas, atleidziami nuo praktikos ir pan,o siaip maziausias balas preitais metais buvo man rodos 8,1 koeficientas, tad buvo ir su mokyliniais istoje ir pan. Ir visi grupej mokosi nemokamai :)))

Žinutė parašyta: 2010-07-12 14:39:12 | Nuoroda

 Mielasis, Egi, Maitinimo verslo organizavimas yra paslaugu sfera, kurios yra pacios perspektyviausios. Laidotuviu verslas, kirpyklos ir maitinimas, va ko reikia zmonems. Dabar is patirties galiu pasakyt, baigiau tik pirma kursa, pas mane CV parasyta mano profesija, liepos menesi sugebejau rasti restorane darba, pirma kaip padaveja, poto pasigilinus kas per profesija, as po savaites esu kaip administratore, restoranas tik siais metais atsidare, o jie jau nori kad nepabegciau ir siulo perspektyvas po mokslu :)) Taip pat tu mokais verslo ipatybiu yra galimybe paciam atsidaryti savo restorana :)

Žinutė parašyta: 2010-07-16 16:11:25 | Nuoroda

 Profesini bakalaura gauna visi kas mokosi kolegijose, gryna bakalaura universitetuose dalina;D Bet yra galimybe paskutiniais metais mokytis ir VU TVM ir kolegijoje, tada gauni per metus istestines ir gali toliau varyt magistratura, ir siaip jei nori gaut bakalaura, baigusu kolegija imi istestines, pasimokai dar metus ir gauni bakalaura. Tik musu kolegijoje paruosia tikrai neblogus darbuotojus ir dazniausiai net po praktiku gauna gerus darbo pasiulymus:)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:16:06 | Nuoroda

 agniete, kokia bendrabuciu tvarka domina, viska su smulkmenom galiu papasakok, tik uzversk klausimu rutina;D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 17:15:53 | Nuoroda

 Nereikia jokių pažymų, nešant stojamųjų dokumentus paklaus ar nori barako, duos lapelį su adresu, kada atvykt ir pan. ir atvyksi, jokių pažymų nereikia, nes kam reikia bendrabutį gauna visi :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:15:37 | Nuoroda

Preitais metais buvau nusivylus, kai mano kolegos mažai reiškėsi, kol rudens eigoje suradau nuostabius draugus, taip kad ką čia pasireikši, susitiksit rugsėjo pirmąją :)) O kas į bendrabutį šiauš tai išviso geri laikai artėja;D