Vartotojo Simao pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-17 18:19:11 | Nuoroda
EzoTao rašė:

O pala - yra Tarptautinių santykių bakalauras VU? Ar tik magistre jis, baigus politologijos bakalaurą?

 

 Tik magistre.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 12:35:30 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Brokoliu_Majonezas rašė:

 Nu nepalengvinai man visai situacijos, tuoj bus ne tik, kad teise ar istorija, bet ir politologija? Siaip nesidomejau labai politologijos studijomis, taciau nemanau, kad turiu realiu sansu istoti. Na galbut i VDU. Esme, kad rinkdamasis kur studijuoti nestatau kaip prioriteto kokios darbo perspektyvos manes laukia. O politikos mokslai manau susikoncentruoja grynai i ivairias doktirnas, politines teorijas, na ir siaip, i politika. Na ir idomu. Bet mane labiau traukia viduramziu, na gal dar ir senoves istorija, o teise del bendro smalsumo ir zinojimo sumetimu, kaip zmogaus teises, tarptautine teise. Na, bet galiu suformuluo klausima kitaip,: politikos mokslai ar istorija? :)

 Mane taippat pat domina istorija. Bet as ja domiuosi savarankiskai. Per TV paziuriu, paskaitau. Nelabai isivaizduoju istorijos studijas. Ka ten daro? Smulkiai mokinasi ir analizuoja visa istorija? Tokias studijas baiges daug zinosi, turesi daug info, bet ar cia issilavinimas? O va ismanydamas politologija galesi visai kitaip pazvelgti ne tik i praeiti t.y istorija, bet ir i tai kas vyksta sendien. Zodziu baiges politologija( jei tikrai ja domesiesi) turesi labai plataus profilio issilavinima.

 Istorijos studijose žmogus išmoksta kritiškai mąstyti ir kritiškai vertinti situaciją, suprasti visa visuomenės gyvenimo raidą, tad tai nėra vien tik  faktų mokymasis.

Žinutė parašyta: 2009-07-12 17:15:34 | Nuoroda
sheli rašė:

1.vu politikos mokslai nl vf

2.vu teise nl vf

nesu tik rytoj, bet jau baisu, nes kazkaip netiketai i teise labiau uzsimaniau

 Ir kokie abejonių motyvai? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:46:48 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
Partizan rašė:
Kaffeeklatch rašė:
Partizan rašė:
Kaffeeklatch rašė:
 

 O kas čia per žodžiai? Tik cituoju Altorių Šėšėly

 Gudriai cia issisukai... Nors neatsimenu tokiu zodziu  Skaiciau visa, ir net vietom patiko, nors per daug, manau, Liudas ten reflektuoja, kontempliuoja ir fantazuoja. Siaip, nustebau, kai isgirdau G'nG' sindikato dainoj citata is "Altoriu sesely"... Nu cia tai Offtopica pavariau 

 Aš irgi pa'offtopinsiu: kurioj dainoj?

 Muzika, kuri saugo. Savo laiku mokejau visa... Bet speju tokios muzikos neklausai..?

 Iš dalies. Pačio sindikato gal ir ne per dažniausiai, bet hip -hop'o, ypač trip-hop'o niekad neatsisakau.

 Portishead?  Massive Attack? Tricky? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:58:22 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
Simao rašė:
Kaffeeklatch rašė:
 

 Iš dalies. Pačio sindikato gal ir ne per dažniausiai, bet hip -hop'o, ypač trip-hop'o niekad neatsisakau.

 Portishead?  Massive Attack? Tricky? :)

 Massive Attack, Tricky, Archive, Herbaliser.. sunku išskirt, nes neturiu vieno mėgiamiauso atlikėjo (grupės). o  tu irgi mėgsti, kaip supratau? :)

 Nėra pats mėgstamiausiais mano stilius, bet mėgstu. :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:31:50 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
Simao rašė:
Kaffeeklatch rašė:

 Massive Attack, Tricky, Archive, Herbaliser.. sunku išskirt, nes neturiu vieno mėgiamiauso atlikėjo (grupės). o  tu irgi mėgsti, kaip supratau? :)

 Nėra pats mėgstamiausiais mano stilius, bet mėgstu. :) 

 Mano irgi ne pats mėgiamiausias. Vienas mėgiamiausių ;)

 O kokie mėgstamiausi? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 18:47:30 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
bembinas rašė:

Mr.LAzy.

Nesikarsciuok tu gal, as taves balvonu nevadinau, tad ir man neaiskink koks as esu ir ka as turiu sakyt. Tavo elgiasys visiskai nediplomatiskas, tad relax, stok i tuos politikos mokslus, tai gal ismoksi pagarbos kitam zmogui, o dabar tavo nuomone suxs:D O siaip realiai matosi zmogus parinasi del to, kad as ji prasvieciau ir pasakiau tiesa apie tuos mokslus.Jei netiki mano zodziais tai ir netikek, as nezadu irodinet kiekvienam sutiktam degradavusiam zmogystai. Tiksliau tarent, cia tavo pasirinkimas, gali gyventi uzsidejas rozinius akinius .

Del mero? apie mera kalbejau, nes kazkoks, kaip tu sakai- balvonas minejo, kad viena is zmogaus baigusio politikos mokslus sritis yra meras. Tai juokis, nesijuok, bet as jo zodzius  perfrazavau, o ne tavo .

Realiai tu pats bent zinai kas yra diplomatas, nes susidarau ispudi, kad ne. As nesakiau, kad politikos mokslu diplomas yra sudas, bet sakiau, kad tuo diplomatu gali buti ir baiges beleka kita, ir tarkim baiges teise turesi daugiau sansu juo patapti, negu, kad baiges politika.Is to ir isauga, kad tie tavo politikos mokslai nera tokie perspektyvus, kaip kad tau atrodo, cia galbut tu tik taip noretu, bet sorry, kad turiu nuvilt.LEISK PAKLAUSTI, KUR TU TA SAVO POLITIKOS DIPLOMA PANAUDOTUM, KAD JISAI BUTU PRIVALUMAS PRIES KITUS AUKSTOJO MOKSLO DIPLOMUS?? O del asmenybes tobulejimo, mastyk realistiskai, nes velgi toj teisej per 4-5m. patapmi daug labiau issilavines ir mastantis zmogus nei tuose politikos moksluose.Ne, negiriu as tos teises, cia tik kaip 1 is daugelio pavyzdziu paemiau.

Dar karta atsibusk.Matosi esi silpnas zmogus, kuris nemoka skaityti ir suprasti kitu nuomones.Pirma kulturos pasimokink, po paskuj apie diplomatus galvok, nes tokiu kaip tu niekas ten isskestomis rankomis nelaukia.

 Pirma tu pagrisk savo sakinius situs, tada as tave gal uz zmogu imsiu laikyti. Tavo teiginiai be argumentu yra absoliuciai nieko verti. Teise baiges tu teoriskai gali tapti diplomatu, bet jei zinotum kaip diplomatu yra tampama, suprastum, kad tokia galimybe dazniausia ir lieka tik teorine. Diplomato darbas nera kazkokia atsitiktine galimybe. Kad ji gautum turi is anksto ruostis. Vyksta atranka juk, egzaminai. Su teisininko issilavinimu tu ten kaip is menulio nukrites jausiesi.

Taigi akip tu pats sakai tavo nuomone "sucks" bet ne del to kad ji man nepatinka, o del, to kad ji be argumentu. Stejo matai mesijas ir pravere mums akis. Aleliuja blemba.

 Studijuojant teisę, o vėliau pasirinkus tarptautinės teisės specializaciją, tikrai nesijausi diplomato darbe "kaip iš mėnulio nukritęs".

Žinutė parašyta: 2009-07-16 23:04:50 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Simao rašė:
Mr.Lazy rašė:
bembinas rašė:

Mr.LAzy.

Nesikarsciuok tu gal, as taves balvonu nevadinau, tad ir man neaiskink koks as esu ir ka as turiu sakyt. Tavo elgiasys visiskai nediplomatiskas, tad relax, stok i tuos politikos mokslus, tai gal ismoksi pagarbos kitam zmogui, o dabar tavo nuomone suxs:D O siaip realiai matosi zmogus parinasi del to, kad as ji prasvieciau ir pasakiau tiesa apie tuos mokslus.Jei netiki mano zodziais tai ir netikek, as nezadu irodinet kiekvienam sutiktam degradavusiam zmogystai. Tiksliau tarent, cia tavo pasirinkimas, gali gyventi uzsidejas rozinius akinius .

Del mero? apie mera kalbejau, nes kazkoks, kaip tu sakai- balvonas minejo, kad viena is zmogaus baigusio politikos mokslus sritis yra meras. Tai juokis, nesijuok, bet as jo zodzius  perfrazavau, o ne tavo .

Realiai tu pats bent zinai kas yra diplomatas, nes susidarau ispudi, kad ne. As nesakiau, kad politikos mokslu diplomas yra sudas, bet sakiau, kad tuo diplomatu gali buti ir baiges beleka kita, ir tarkim baiges teise turesi daugiau sansu juo patapti, negu, kad baiges politika.Is to ir isauga, kad tie tavo politikos mokslai nera tokie perspektyvus, kaip kad tau atrodo, cia galbut tu tik taip noretu, bet sorry, kad turiu nuvilt.LEISK PAKLAUSTI, KUR TU TA SAVO POLITIKOS DIPLOMA PANAUDOTUM, KAD JISAI BUTU PRIVALUMAS PRIES KITUS AUKSTOJO MOKSLO DIPLOMUS?? O del asmenybes tobulejimo, mastyk realistiskai, nes velgi toj teisej per 4-5m. patapmi daug labiau issilavines ir mastantis zmogus nei tuose politikos moksluose.Ne, negiriu as tos teises, cia tik kaip 1 is daugelio pavyzdziu paemiau.

Dar karta atsibusk.Matosi esi silpnas zmogus, kuris nemoka skaityti ir suprasti kitu nuomones.Pirma kulturos pasimokink, po paskuj apie diplomatus galvok, nes tokiu kaip tu niekas ten isskestomis rankomis nelaukia.

 Pirma tu pagrisk savo sakinius situs, tada as tave gal uz zmogu imsiu laikyti. Tavo teiginiai be argumentu yra absoliuciai nieko verti. Teise baiges tu teoriskai gali tapti diplomatu, bet jei zinotum kaip diplomatu yra tampama, suprastum, kad tokia galimybe dazniausia ir lieka tik teorine. Diplomato darbas nera kazkokia atsitiktine galimybe. Kad ji gautum turi is anksto ruostis. Vyksta atranka juk, egzaminai. Su teisininko issilavinimu tu ten kaip is menulio nukrites jausiesi.

Taigi akip tu pats sakai tavo nuomone "sucks" bet ne del to kad ji man nepatinka, o del, to kad ji be argumentu. Stejo matai mesijas ir pravere mums akis. Aleliuja blemba.

 Studijuojant teisę, o vėliau pasirinkus tarptautinės teisės specializaciją, tikrai nesijausi diplomato darbe "kaip iš mėnulio nukritęs".

 Tu nesijausi kaip is menulio iskrites tik todel, kad to darbo negausi. Pasidomek geriau kokiu budu diplomatu tampama. Is ko tas egzaminas susideda. Baikit su sitais savo "sugalvojau ir leptelejau". Pamastykit pries rasydami, paskaitykit jei ko nezinot.

 Skaitęs esu daug ir niekur nesu matęs, kad būtų kur nors parašyta, kad diplomatu gali tapti žmogus baigęs tik vieną ar kitą specialybę.

Cituoju Vygaudą Ušacką (nors nesu tikras ar tu žinai kas jis toks) :

"...Aš pats studijavau teisę Vilniaus Universitete, o vėliau - Danijoje. Tačiau diplomatu gali tapti bet kokios profesijos asmuo, kuris domisi užsienio politika, yra pasirengęs ginti Valstybės interesus ir atstovauti savo šalies žmonių labui. Lietuvos užsienio reikalų ministerijoje yra daug politiologijos, teisės, istorijos, ekonomikos ir vadybos studijas baigusių diplomatų. "

Žinutė parašyta: 2009-07-16 23:52:02 | Nuoroda
Viilius rašė:

Nu cia gincytis be tikslo. vienas teisininkas labai myli sia profesija ir ja bando ipirst.
Asmeniskai man atrodo, kad yar teisininku forumas ir ten diskuotuokit kuo gali but, cia mes apie politikos mokslus snekam. Kas nori diskutuot apie teise tegul renkasi kita foruma. Jei mums rupetu nueitume ir paskaitytume. Labai aciu, kad bandai mus itikinti, kad politika nieko gero, bet dokumentus padavem ir jau viskas. Tad dar kart kartoju, yra kitu forumu.

 Aš nebandau nieko įtikinti. Ir manau, kad politikos mokslai yra gera specialybė, tiesiog, kai kurie Mr.Lazy argumentai dėl diplomato darbo manęs neįtikina ir tiek. Peace. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-19 22:24:45 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Simao rašė:
Viilius rašė:

Nu cia gincytis be tikslo. vienas teisininkas labai myli sia profesija ir ja bando ipirst.
Asmeniskai man atrodo, kad yar teisininku forumas ir ten diskuotuokit kuo gali but, cia mes apie politikos mokslus snekam. Kas nori diskutuot apie teise tegul renkasi kita foruma. Jei mums rupetu nueitume ir paskaitytume. Labai aciu, kad bandai mus itikinti, kad politika nieko gero, bet dokumentus padavem ir jau viskas. Tad dar kart kartoju, yra kitu forumu.

 Aš nebandau nieko įtikinti. Ir manau, kad politikos mokslai yra gera specialybė, tiesiog, kai kurie Mr.Lazy argumentai dėl diplomato darbo manęs neįtikina ir tiek. Peace. :)

 Konkreciai kurie argumentai?

 Mano nuomone, nereikėtų taip griežtai teigti, kad baigęs teisę jausis, kaip nukritęs iš dangaus, o baigęs politologiją be jokių problemų susidoros su diplomato darbu. Matau esi protingas žmogus ir puikiai tikriausiai suvoki, kad norint būti diplomatu neužtenka tik baigti kažkokius mokslus. Reikia turėti visą bagažą žinių, nuo kultūrinių iki teisinių,lingvistinių,politinių ir pan. Bent jau aš taip suvokiu diplomato darbą. 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 15:07:56 | Nuoroda

Sveiki, būsimi kursiokai. ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 15:08:29 | Nuoroda

Sveiki, būsimi kursiokai. ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 15:13:15 | Nuoroda

Mano simps007.

Žinutė parašyta: 2009-07-23 21:56:57 | Nuoroda

Kaip mano per papildomą priėmimą būtų įmanoma į mokamą patekt ? :/ Įstojau i VDU politiką, bet labiau traukia čia.

Žinutė parašyta: 2009-12-08 13:09:01 | Nuoroda
milduti rašė:

sveiki!  domiuosi politikos mokslais ir lb noreciau baigusi mokykla tai studijuot, tad noreciau susipazinti su zmonemis, kurie studijuoja politologija VDU. Ar yra imanoma apsilankyt VDU ir suzinot daugiau apie politikos mokslus, galbut imanoma sudalyvaut siu studiju paskaitose, pasikalbet su studentais, kurie mokosi tai? 

 Pats studijuoju VDU politiką pirmam kurse ir esu labai nusivylęs.. Bijau ką nors patart, nes studijos yra labai subjektyvus dalykas, bet patarčiau čia stot, nebent jei kitur savęs neįsivaizduoji ir daugiau nieko kito nenorėtum studijuot. Pati VDU sistema yra labai nebloga, bent pirmus du metus dominuoja laisvas pasirinkimas. Mane asmeniškai žavi galimybės rimtai mokytis daugybės užsienio kalbų, tačiau jei reikėtų rinkitis ką nors iš VDU repertuaro, tai tikrai nesirinkčiau politikos mokslų..

Žinutė parašyta: 2010-04-08 21:58:47 | Nuoroda

Aš mąstau apie šitą studijų kryptį. Mano galva, tai yra labai novatoriška humanitarinių mokslų specialybė, kurioje istorija aiškinama pasitelkiant antropologijos,sociologijos, istorijos filosofijos mokslus. Kiek teko girdėti ir dėstytojų charizmatiškų gana nemažai yra, ir pačios studijos nėra labai sausos ir nuobodžios, bet vėlgi nežinau kas geriau kultūros istorija ir antropologija ar istorija.

Žinutė parašyta: 2010-04-28 19:15:38 | Nuoroda
Instrukcija. rašė:

Mano sąraše bus pirmu numeriu filosofija, po to istorija, kultūros istorija ir antropologija, gal indologija.

 Jei ne paslaptis, kodėl filosofija aplenkė istoriją? 

Žinutė parašyta: 2010-05-02 22:35:33 | Nuoroda
Instrukcija. rašė:
Simao rašė:
Instrukcija. rašė:

Mano sąraše bus pirmu numeriu filosofija, po to istorija, kultūros istorija ir antropologija, gal indologija.

 Jei ne paslaptis, kodėl filosofija aplenkė istoriją? 

 Ilga istorija iš tiesų. 9 - 10 klasėj buvau įsitikinus, jog studijuosiu filosofiją, bet po to atėjo toks etapas, kai suvokiau, jog ,,nekertu" filosofinių tekstų. Taigi 11 klasėj užsinorėjau į orientalistiką, po to - į istoriją, nes pastaroji man puikiai sekasi, patinka laisvalaikiu paskaityti ,,nevadovėlinės" informacijos.

O 12 klasės kovo mėnesį, kai teko pamiršti visuotinės istorijos malonumus ir pradėti mokytis ,,nuo žagrės" kilusią ir jokios kultūros neturinčią senąją Lietuvą, vėl pradėjau dvejoti ir paėmiau į rankas filosofinius tekstus. Dabar jau požiūris kitoks visai, kitaip žiūriu į tai, kas ten rašoma, kitaip priimu, kritiškumo daugiau. Rodos, kad filosofija - pati universaliausia humanitarinė disciplina.

 Na, jei turi turi galvoje Lietuvos proistorę, kaip senąją Lietuvą, tai jos istorijos studijose nėra daug. :)  Bet visiškai nenoriu atkalbinėti nuo filosofijos. Manau tiek filosofija, tiek istorija yra labai prasmingi pasirinkimai humanitarams.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:27:12 | Nuoroda

Na, aš įstojau. Kaip matau, negausios pajėgos kol kas reiškiasi. :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-13 13:31:58 | Nuoroda

Tikrai įstosi.