Vartotojo geltonkase pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-23 08:57:43 | Nuoroda

sweika :)sweikinu :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:36:29 | Nuoroda

idomu koks buwo min kb i kinezeterapija lkka ir kmu??gal kas zinot?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:13:04 | Nuoroda

tai kas dar cia istojo negi tiek mazai?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:41:49 | Nuoroda
LadyGaga rašė:

Sveiki visi kas čia įstojo :) gal susipažinkime? :)p

 Butinai susipazinkime :)koks tawo skype?mano Celine1192 .

Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:48:33 | Nuoroda

butinai:)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:59:32 | Nuoroda

gal kas zinot kiek seis metais i kineziterapija prieme?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:24:03 | Nuoroda

tai sweikinu susipazinkim!?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:36:08 | Nuoroda
LadyGaga rašė:

Wiktea pridek mane prie savo kontaktu :)

 tai koks tawo skype? nes man nk nerodo .

Žinutė parašyta: 2009-07-24 09:43:56 | Nuoroda

nerandu ten tu gintaryciu daug.

Žinutė parašyta: 2009-07-24 14:39:03 | Nuoroda

ir as cia :)susipazinkim!mano skype celine1192 ..

Žinutė parašyta: 2009-07-24 19:06:54 | Nuoroda

sweika:)

Žinutė parašyta: 2009-07-26 16:24:19 | Nuoroda
1pupyte69 rašė:

kokie ten kineziterapija jei LKKA ? koks neprestizinis universitetas...

 susavo tokiais balais tu mergaite ne i ta neprestizini neistotum:DDD

Žinutė parašyta: 2010-06-29 17:08:23 | Nuoroda

debilai kas cia stoja kam save kankinti tiek mokantis.??Pasiziuri houso galvoji ir taip galesi??  tam darbuij belekiek sunkenybiu kur ishgyvent ir besimokant sunku..gali protas pavaziuoti atsiprasant stud nuo 8-iki 24 vien kala jokiu pramogu neturi :DD prikalti:DD man jau uzteko kineziterapija pastudijuot ir taip maziau metu:D o ka medke visai nesamone.

Žinutė parašyta: 2010-07-08 14:46:29 | Nuoroda

 Gal ir ne debilai ,bet tikrai jegu eikvojimas medicina.Kas iš to mano brolis baigęs medicina ir dabar rezidentas dar doktorantas o uzdirba 1000lt neturi nei savo namu nei nk gyvena su mociute ir planuoja prikti rusi:DD Pati i tokius vyrus medikus ne neziurecaiu kurie tik tiek gali..Kas ish to kalimo ir tikslo jei rezultatu ir vaisiu mazai:DDD bet kokia kita spec greit baigi ir jau jaunas dirbi ir sau gyveni laimingas:)))o cia hausintu spanciojimai kaip jie bus gyduytojai kaip housas ..Cia relybe ne serijalas:DDDjuokingi jus:D

Žinutė parašyta: 2010-07-11 21:50:52 | Nuoroda
Edgaraz rašė:
seirara rašė:

Zmones,patarkite, ka man daryti... jauciuosi ,kad suduzo mano svajone... as visa gyvenima svajojau apie medicina,taip sunkiai dirbau,kad to pasiekti ir...suzinojusi egzaminu rezultatus ,nebematau sansu,kad istosiu i KMU vf...  suzinojusi,kad lt gavau 84,dar turejau sansu,bet kai suzinojau,kad chemijos 52... nebeturiu sansu istoti...  patarkit,ka man daryti... ar man sedeti namie metus ir kitais metais perlaikyti,ar stoti pvz i biologija (nes man genetika dar patinka) ir baigus bakalaura i magistra stoti i genetika arba i medicinos biologija..? ka man daryti,zmones,patarkit...  gal as save atrasciau dar kitur... bet tuo lbj abejoju ir nenoriu eiti bet kur,nes mano sirdis tik medicina prijaucia...

 Jei jau taip nori stoti i medicina, siusk prasyma ir i nemokama , ir i mokama vietas. O gal pasiseks i nemokama? O gal ne? Tokiu atveju as, budamas tavo vietoje, imciau paskola mokslui. Beje, as ir pats apie tai neretai susimastau. Ta paskola nera taip jau baisu, kaip atrodo. Zinoma, is gydytojo algos bus nelengva ja atiduot, bet juk issilavinimas, mano nuomone, vertas tu pinigu. O gal gerai mokysies ir po 2 metu pereisi is VNF i VF . Bandyti juk galima ;) Sekmes

 Taip o tu negalvoji uz ka gyvensi ,valgysi ir uz ka nusipirksi buta o gal bus -100000skolos banke uz medicinos studijas:DDDDDDnaivus vaikeliai:D

Žinutė parašyta: 2010-07-11 21:54:40 | Nuoroda
Justėėė rašė:

Sveiki! :) pritariu senemiui, dar nezinau savo biologijos rezultatu be jau nenusisekus siu metu egzams, ruosiuos perlaikyti kitamet. :) noriu istoti i KMU bent i mokama, o kitamet perlaikius i nemokama. Nežinau kaip man pavyks, bet labai tikiuos, kad viskas bus gerai. Palaikau visus norincius stoti i medicina, suprantu, kai sakot, jog tai didziausia jusu svajone. ;))

 tai gal uz dyka pasisiulytum dirbti gydytoju?:D turbut tikiu ,kad taip:D taip db manai nes esi naivus ir nepatyres tikru mokslu:D