Vartotojo siestaa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-26 16:57:57 | Nuoroda
manau, kad gali buti nemazai anatomijos.... bet cia tik mano nuomone:) beje, atrodo, taip ir jauciu,, kad bus apie genetika ir dauginimasi nemazai... kaip visada, apie ekologija...:)
Žinutė parašyta: 2009-03-26 17:05:07 | Nuoroda
man taip gaila tu praejusiu metu,kai normaliai nesimokinau chemijos..o db jau jauciu, kaip daug laiko jai skiriu, o tobuleju taip letai.tikrai nelengvas mokslas, su biologija nepalyginamai sunkesnis(bent jau man) laikiau 2 bandomuosius valstybinius- pirma karta surinkau 65 taskus( dziaugiausi, nes tada buvau B kurse), perejau i A kursa, pries pora savaiciu laikiau chemijos kita bandomaji - ir stai jau 83 balai :) netrukus laikysiu ir treciaji... kas jums sunkiau- organine ar neorganine chemija?
Žinutė parašyta: 2009-03-26 17:11:02 | Nuoroda
kita treciadieni musu grupe laiko bandomaji...sake mokytoja kazkokia nauja egzamino uzduoti gavo... tai parasysiu po to, kas joje buvo:)
Žinutė parašyta: 2009-03-26 17:11:41 | Nuoroda
kita treciadieni musu grupe laiko bandomaji...sake mokytoja kazkokia nauja egzamino uzduoti gavo... tai parasysiu po to, kas joje buvo:)
Žinutė parašyta: 2009-03-26 17:14:12 | Nuoroda
as noreciau lbai apie genu inzinerija pasneket....:) as specialiai sita tema pasirinkau, kad mokytoja pamatytu, jog ne vient tik berniukai gali tureti nuomone sia tema:)
Žinutė parašyta: 2009-03-26 17:43:41 | Nuoroda
is vis kiek girdejau, db stipriai didina organines chemijos uzduociu egzamine...tokia paskutiniuju metu tendencija. mat organine chemija tobuleja sparciau, nei neorganine. nu mum cia tokia paskaita skaite, kad reiketu daug demesio teikti butent organinei. man asmeniskai sunkiau yra neorganine:///
Žinutė parašyta: 2009-03-26 17:44:40 | Nuoroda
dovaile rašė:

Man organinė, dabar viską kartojų, tai tikiuos ją perkasti Vis save guodžiu, kad laiko ne tiek jau mažai liko Bet taip, biologija man irgi žymiai lengvesnė

 

TIKRAI JAU NEBEDAUG LAIKO LIKO...nenaujiena visiems...as jau noriu, kad greiciau ateitu:)
Žinutė parašyta: 2009-04-02 00:30:32 | Nuoroda
ronaldis, aiskuu lb gerai, kad konspektuojiesi savom jegom(saunu)...bet man pvz kai kuriuos dalykus , kuriu nesupratau padejo suprasti biologijos konspektas pagal nec programa- " i egzamina- be baimes" tai ne reklama...tai patarimas:) nes ji dar verta demesio palyginti su kitu uzsienieciu slamstu, kuris yra netgi ne pagal egzu programa...
Žinutė parašyta: 2009-04-02 20:45:32 | Nuoroda
Dalionsas, aciu tau lb:)
Žinutė parašyta: 2009-04-09 22:29:09 | Nuoroda
tai kad uz A KURSA daug kur prideda ne be 2 , o tik 1 bala.......
Žinutė parašyta: 2009-04-09 22:36:47 | Nuoroda
cia visi tik praso pagalbos. aiku , negaila. bet tai gal noretumete ir jus , tie kurie tik laukia laisku, padeti kitiems? stai pavyzdziui ne visi zino, kad internete yra nuostabiu ir idomiu straipsniu mokslo tema...bet kuriam naujienu portale yra mokslo skyrius, techologijos.lt- man begalo idomus informacijos saltinis. internetas- beribis straipsniu, idomiu video ir nuotrauku prikistas lobynas, negi negalit siek tiek paklaidzioti?o paklaidzioje ir atrade ka nors idomaus ir naudingo pasidalinti info su kitais? ... be to, jei jau pasirinkot sia tema, tai turit nemazai jau db zinoti...komunikabilus ir ismintingi izanga susikurps, kai issirinks poteme. kalbejimo iskaita- tai ne raiskiojo skaitymo pasirodymas, tai- oratoriniu sugebijimu ir ismintingumo pademonstravimas sekmes visiems :)*
Žinutė parašyta: 2009-04-09 22:42:27 | Nuoroda
visa organine chemija neblogai pakartojau issprendus chemijos pratybu 11 klasei uzduotis... kaip nekenciu tu polimeriniu medziagu... sunkiausia man su tais polimerais, riebalais, ir visokiais angliavandeniais...
Žinutė parašyta: 2009-04-09 22:53:38 | Nuoroda
mokslasplius.lt/mokslo-naujienos/ wwww.technologijos.lt www.delfi.lt/science/ www.alfa.lt/mokslas
Žinutė parašyta: 2009-04-09 23:53:16 | Nuoroda
mokslasplius.lt/mokslo-naujienos/ wwww.technologijos.lt www.delfi.lt/science/ www.alfa.lt/mokslas
Žinutė parašyta: 2009-04-13 13:38:16 | Nuoroda
interpretacija;)
Žinutė parašyta: 2009-04-14 16:57:21 | Nuoroda
as tai 14.40h einu....nezinau ar dziaugtis, ar ne... :/
Žinutė parašyta: 2009-04-14 22:45:16 | Nuoroda
dar ir kaip gali uzdavineti tokius klausimus. ypac norint patikrinti, ar zmogus bent kiek daugiau domisi mokslu.
Žinutė parašyta: 2009-04-14 22:54:45 | Nuoroda
laura atiek cia, ir manau tikrai rasi. ZINOT, KAS MAN KEISCIAUSIA?ATRODO, KAD JUS KATIK GIME IR NIEKO NEZINOT. MANAU, KAD JEI JAU PASIRINKOT SIA TEMA, TAI SIS PASIRINKIMAS TURETU BUTI PAGRISTAS BENT JAU KOKIOMIS JUSU ZINIOMIS. NEGI JAU TOKIE ATSIJUNGE NUO PASAULIO BUVOTE TUOS 18 METU? PAKRUTYKIT SMEGENELES, TIKRAI JOSE NEMAZAI INFO GULI. NEBIJOKITE REIKSTO SAVO NUOMONES IR JA ARGUMENTUOTI. JEIGU TURI KAS NUOSTABIA FANTAZIJA IR SUGEBIJIMA ISSIGALVOTI , TAI PASINAUDOKITE, KAI NEBUS KITOS ISEITIES:D MES STIPRUS IR DAUG ZINOM;))) TIK REIKIA MOKETI TUO PASINAUDOTI. NO FEAR :ddd
Žinutė parašyta: 2009-04-14 23:02:07 | Nuoroda
AS IR LAIDA SAKYCIAU - "NEGALI BUTI", DAR GALIMA MINETI IR "POPIETE SU ALGIMANTU CEKUOLIU", taip pat "pulsas"(siose KARTAIS BUNA TEMU APIE MOKSLA) ZURNALAS-MOKSLAS. ARBA ANGLISKAS VARIANTAS - SCIENCE. BET JUK GALIMA IR PLACIOJO INTERNETO ERDVES PAMINETI. grozine literatura- galima mineti fantastine, kuri dabar jau patampa nebefantastine. bet moksline literatura parasyta daugiasuai moksliniu stiliumi, todel tokia literatura neipatingai tikslinga ivardinti. geriau mineti ivairia kritika ir publikacijas: V.S.Naipaul. Mūsų universalioji civilizacija,Irena Slawinska. Erdvė ir laikas ir pan.
Žinutė parašyta: 2009-04-15 10:15:59 | Nuoroda
nesirupink, potemes snd nesikeis.