Vartotojo siestaa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-04 20:08:06 | Nuoroda
ajajai......sprendziu kasdien chemija, ir nezinau , ar gerai darau...biologija tuomet nukencia....matematika...nezinau, ar gerai darau. bet juk chemija, mano nuomone, reikalauja daugiausia darbo, norint ja suprasti.
Žinutė parašyta: 2009-05-04 22:25:54 | Nuoroda
man tai net sunkoka isivaizduot, kaip galima intensyviai mokytis biologija...juk ten ne uzdaviuuniu beveik jokiu nreikia spresti, nei ka :D BE TO, AS TAI NET NETURIU NIEKO, KUR GALECIAU KOKIUS TESTUS AR UZDUOTIS DARYTI.... KAIP JUS MOKINATES?
Žinutė parašyta: 2009-05-05 22:40:10 | Nuoroda
o kas sutinka su tokia nuomone, kad egzaminu uzduotys yra nestandartines?
Žinutė parašyta: 2009-05-05 23:05:59 | Nuoroda
pabandykit, as tai jaubandziau daug....ir ten klaidu nemazai mano nuomone...klaidina ten mane tie testai....
Žinutė parašyta: 2009-05-07 23:27:46 | Nuoroda
R.V.U. rašė:
siestaa rašė:
o kas sutinka su tokia nuomone, kad egzaminu uzduotys yra nestandartines?

 O kaip suprast nestandartinės? Kieno atžvilgiu nestandartinės?

 

turiu omeny, kad uzduotys reikalauja ne vien ziniu is chemijos, bet ir is matematikos, biologijos, net fizikos ir panasiai. manau,kad tai yra gerai:) siaip ar taip visi mokslai yra tarpusavyje susije, vienas nuo kito neatsiejami. o kad egzaminai lengveja, tai sutinku ir as. beje, gal atliekant daugiau praktikos jie tik atrodo lengvesni:D
Žinutė parašyta: 2009-05-08 19:53:11 | Nuoroda
buve vienas kitas klausimelis apie tas hibridizacijas, bent teste buves klausiams, kokia yra CH4 hibridizacija(sp3)tai manau tiek pakanka atsimint:DDD . as TAI nlb jas suprantu....
Žinutė parašyta: 2009-05-08 19:56:47 | Nuoroda
pora testo klausimu. is www.egzas.lt, del kuriu nesu tikra: Organoidai, kuriuose vyksta energijos virsmai ir susidaro ląstelei prieinama energijos forma, yra: a) Ribosomos ir endoplazminis tinklas b) Chloroplastai ir mitochondrijos c) Lizosomos ir chloroplastai d) Ribosomos ir mitochondrijos kaip manote, ar tikrai teisingas atsakymas yra d, o ne b? o stai sitas klausimas: Nuo ko priklauso vienos rūšies gyvūnų požymių įvairovė? a) Tik nuo mitozės b) Tik nuo mitozės ir mejozės c) Tik nuo mitozės ir apvaisinimo d) Nuo mitozės, mejozės ir apvaisinimo neturetu buti vietoj mitozes- mejoze? rasykit savo nuomone ir mintis:)
Žinutė parašyta: 2009-05-09 20:26:55 | Nuoroda
kiek zinau galima vadinti ir organelemis, ir organoidais. mus mokino vadinti organoidais, bet orgalneles yra naujesnis terminas.
Žinutė parašyta: 2009-05-09 20:28:40 | Nuoroda
Mcdeivis rašė:

Galiu jum pasakyti visa teisybe apie siu metu bio egza. Nes man desto viena mokytoja kur visa tai zino. Tai va siais metais biologijos egza laiko labai daug abiturientu net 10000, o kur visada laikydavo 4000 ir jis bus zymiai sunkesnis, kad daugiau nubyretu abiturientu, dar keiciasi vyriausias kazkoks vykdytojas tai jis yra zymiai grieztesnis ir kategoriskas. Naujienos liudnos siais metais.

 

pas mus mokykloje irgi laiko nepaprastai daug, gal net dvigubai daugiau nei iprastai laikydavo. bet tai dar nereiskia, kad egzaminas bus sunkesnis:////
Žinutė parašyta: 2009-05-09 20:31:19 | Nuoroda
man tai nezinau kodel, bet kaista, kad tiek daug zmoniu siemet svajoja apie medicina. negi visi pasiruose" mokytis visa gyvenima":D?
Žinutė parašyta: 2009-05-09 20:33:19 | Nuoroda
o APIE tas "nestandartines uzduotis": buna tikrai keistu uzdaviniu, kuriuose reikia nemazai loginio mastymo, taiwa:)
Žinutė parašyta: 2009-05-10 12:20:50 | Nuoroda
cia geras pastebejimas :D MAZIAUSIAI 11 METU-STUDENTAI :D
Žinutė parašyta: 2009-05-10 12:23:22 | Nuoroda
NA TAIP, IR AS JAU MANAU, KAD ANTRAS TAI TEIsingas:)juk ir nuo mitozes preiklauso pozymiu ivairove, o del pirmo tai abejoju truputeli. ISVADA: VISADA ATIDZIAI ATIDZIAI SKAITYKIME KLAUSIMUS.
Žinutė parašyta: 2009-05-10 12:23:23 | Nuoroda
NA TAIP, IR AS JAU MANAU, KAD ANTRAS TAI TEIsingas:)juk ir nuo mitozes preiklauso pozymiu ivairove, o del pirmo tai abejoju truputeli. ISVADA: VISADA ATIDZIAI ATIDZIAI SKAITYKIME KLAUSIMUS.
Žinutė parašyta: 2009-05-10 19:19:56 | Nuoroda
tai jau tikrai:D beje, i medicina gali stoti tik idealiai besimokantys arba labai turtingi. ypac po reformos:p garantuoju, kad po egzaminu atkris puse svajoniu....
Žinutė parašyta: 2009-05-10 19:21:22 | Nuoroda
as zinau , ka tai reiskia... bet klaviatura savaitgali draugai per vakareli truputeli sugadino:(
Žinutė parašyta: 2009-05-11 18:57:05 | Nuoroda
aiste18 rašė:

tie stojimai gi nera svarbiausias dalykas ir viska lemiantis, gi buna kad nepasiseka, del itampos viska sugadina. po to ir vadina tais turciu vaikuciais. juk gi svarbiausia kaip tu universitete mokinsiesi, kaip stengsiesi. negalima pagal egzaminu rezultatus sprest apie zmogu, ir nusiteikt pries ji kad jis turciu vaikas-taip tik rodant pavyda kad patys neturi tokiu tevu...

 

jei zmogus gabus, tai visiskai rezultatu per egzamina del itampos tikrai nesusigadins. reikia pazinti save, ir moketi save nuraminti. be to, su tais "turciu vaikuciais": va tie , kurie mini pavyda, tai tie is tikruju ir pavydi, jiems tas jausmas ir artimiausias. siaip ar taip, visi suras savo kelia. Gendaki, "imagination" :DDD taip, bukime geresni:)
Žinutė parašyta: 2009-05-11 22:09:15 | Nuoroda
tai wa ir reikia repetuotis, bandomiuosius egzaminus daryti, jei yra galimybe ir olimpiadose sudalyvauti. o niekam nepsakysi po to, kad itampa padare savo . tie zmnes tikriausiai per dau savimi pasitikejo ir tiek. laime ne piniguose, deja, ir sekme ne juose. moksluose reikia ir issilaikyti turint minimalu pinigu kieki.
Žinutė parašyta: 2009-05-11 23:21:12 | Nuoroda
jo jo....as pazistu irgi kazkur 5 ... gal pakala kai sumasto, bet sansu jokiu . :DDD griztam prie temos:CHEMIJOS EGZAMINAS :)
Žinutė parašyta: 2009-05-12 19:21:41 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
R.V.U. rašė:

Viską įžvelgiu kiek reikia. Ir nusimanymas apie chemiją čia neturi reikšmės.

Uždavinyje niekur nepaminėta, kad tame "deguonies kambaryje" yra n.s. (normalios sąlygos). Todėl negalima teigti, kad vienas molis dujų užima 22,4 l tūrio. Esant kitokiam slėgiui ar temperatūrai rezultatai visai kitokie.

Todėl čia ne aš per daug įžvelgiu ar pan., o paprasčiausiai egzaminų sudarinėtojai blogai sudarė sąlygą.

 Šaunu, kad pastebėjai. Aš sprendžiau per vieną bandomąjį, tai per tą skubėjimą apie tai net nesusimąsčiau. Bet tai jau ne pirmas NEC lepsusas, tai per daug ir nesistebiu. Kuo tolyn, tuo blogyn, man atrodo :))

 

man sitas uzdavinys, kai sprendziau, juoka sukele:DDD matyt norejo koki originalesni uzdavinuka sukurt, tik nelabai pavyko:D siaip ar taip, cia tik paprasciausio preliminaraus apskaiciavimo reikalauja, uz tuos du taskelius reikia paprasciausiai "ijungt durniu" ir paskaiciuot, ar tas romano autorius galejo klysti, ar ne. jei pradesim irodinet, kad deguonis neiprastom salygom gali uzimt ir 10000 m3, tai egzamino vertintojai, aklai vadovaudamiesi instrukcija ,paprasciausiai neduotu tasku. nors ir raketoje gali buti palaikomos n.s. specialais metodais, taciau BTUTINA TAI PAMINETI UZDAVINYJE. geda, NEC, geda....