Vartotojo sokoladinis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-07 18:51:06 | Nuoroda
aiste18 rašė:

Kaunietes grazios, bet ne graziausios....

Tiek jau to, tegu Kaunas lieka antroje vietoje, nes juk taikant atvirkscio proporcingumo protui principa, ko gero, graziausios yra tavo miesto mergiotes

Žinutė parašyta: 2009-06-07 18:57:17 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Ir iš kur tokia informacija, kad Kaune lengviau mokytis ar mažesnė konkurencija? :p Man irgi įdomu :))p

Elementaru, Vatsonai! Jei i Kauna istoja asmenys, prasciau islaike egzaminus, t.y. ne tokie pajegus kalimo atzvilgiu, tuomet konkurencija yra mazesne Juk su siplnesniais lengviau varzytis, nesutinki?

Jei konkurencija mazesne, tuomet ir mokytis yra paprasciau... nereikia diena nakti art, kad neliktum paskutinis Be to, zymiai daugiau studentu - KMU odontologijos fakultete beveik tiek pat kiek visam medicinos fakultete VU Cia matai, kaip laukineje gamtoje, sumazejus vietu, dideja kova del ju

Žinutė parašyta: 2009-06-07 19:02:03 | Nuoroda
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:

As vistiek lieku ties savo ir manau, kad praeinamas i VU medicina bus 18.84, t.y. visi egzai po 78

Beje, tamstai, kaip ketinanciai buti odontologe, primenu savo skaiciavimus: VU odontologija - 20.28, t.y. visi egzai po 96

 Na nežinia, kuo čia dar tamsta būsiu. Kai baigsis stojimai tada arba sveikinti teks dėl teorinių paskaičiavimų, arba pomidorais patį užmėtyt, ką? :D

Prognozes - slidus reikalas bet negi tu mestum pomidora, pvz., i Nagli Sulija? Juk zmogus nuosirdziai stengiesi, skaiciuoji, daliniesi pamastymais... o cia - pomidorai

 Vargšelis... :S Užsipuolė čia tave kažkokia karvė... :S

 Nieko nieko! Man patinka pieningos moterys

Žinutė parašyta: 2009-06-07 19:05:14 | Nuoroda

Tiesiog faktai ir prielaidos nemanau, kad pavyktu atbaidyt norinciuosius, juk net kaunieciai raso VU MF savo prasymuose niekaip nesuprantu tokiu zmoniu

Žinutė parašyta: 2009-06-07 19:10:42 | Nuoroda

Ko tik nepadarysi del vaisingumu spinduliuojancios mergiotes?  Net ir is chebros iskrist gali viskas del tu papu

Žinutė parašyta: 2009-06-07 19:20:18 | Nuoroda

Na taip, nuomone, kad VU geriau nei KMU yra stipriai isplitusi... Bet kam leisti pinigelius gyvenimui Vilniuje, kai gali kuo puikiausiai reziduot Kaune? Jei sugebi istoti i VU, tai KMU, ko gero, gautum stipendija... Kam palikti visus draugus ir isvykti i narkomanu, prostituciu ir plesiku knibzdancia sostine?

O jei dar mamyte valgyt padaro... man, aisku nepadaro bet as girdejau, kad yra ir kitokiu seimu

Žinutė parašyta: 2009-06-07 19:24:23 | Nuoroda
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:

Ko tik nepadarysi del vaisingumu spinduliuojancios mergiotes?  Net ir is chebros iskrist gali viskas del tu papu

 O Božena... Aš neturiu ką pasakyt :D

As visada sakau: jei moteris is juoko nebezino ka pasakyt, tai puse darbo jau padaryta

Žinutė parašyta: 2009-06-07 19:26:06 | Nuoroda

Statistiskai, sostinese visada didesne atmatu koncentracija

Žinutė parašyta: 2009-06-07 19:37:05 | Nuoroda
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:

Ko tik nepadarysi del vaisingumu spinduliuojancios mergiotes?  Net ir is chebros iskrist gali viskas del tu papu

 O Božena... Aš neturiu ką pasakyt :D

As visada sakau: jei moteris is juoko nebezino ka pasakyt, tai puse darbo jau padaryta

 Pusė darbo (ta prasme) ? :D Ir išvis, kuo čia dėta tema MOKSLŲ KAINOS? :D

Jei pageidauji, kalbekimes apie mokslu kainas

Žinutė parašyta: 2009-06-07 20:02:39 | Nuoroda

Mokslo kainu teorija? Khm... sia tema pakankamai dar nesu kontempliaves taciau susidaro ispudis, jog kainos yra uzkeltos tam, kad gauti daugiau pinigeliu is valstybes, nes, kiek suprantu, aukstosios netures atsiskaityti kam tiksliai isleidzia ta suma... be to, jos bus reorganizuojamos i viesasias istaigas, tad gales laisviau disponuoti nekilnojamuoju turtu, dalis kurio yra kosmines vertes... kitaip sakant, visa reforma atrodo kaip priedanga pingeliu plovimui ir melzimui

Atleisk, nesusilaikiau su tuo "melzimu"

Žinutė parašyta: 2009-06-08 12:47:17 | Nuoroda

Ajajai, kaip sunku kalbeti, kai taves aplinkiniai klausosi... nuo sakinio vidurio ir dar neturi jokio humoro jausmo

Neveltui sakoma, kad apsimesti kvailu yra protinga, o protingu - kvaila (tuo atveju, jei ir si karta nesupratai, tai zinok, <flaumig Tier>, sita replika adresuojama tau)

Žinutė parašyta: 2009-06-08 13:13:45 | Nuoroda
chiquetita rašė:

na as pati vilniete, bet speju kadtik i kauna istosiu todel nusiteikus studint kaune. Man tas miestas nepatinka net lb, nera ko lygint su vln. Vln gyveni nu tai visko matai ir narkomanu, prostituciu dar neteko :D ir bomzu ir pan. Bet kaune as praeita vasara buvau... Va jezau... Ilipau i trulika kazkokia pana ivaro su sulauzyta nosim sako is manes ka tik mobilu ateme ir sumuse, pro krauja veido nesimate. o buvo tai gal trecia h dienos, nu sorry chebryte kurie varo ant vln kiek jau metu vln gyvenu bet tokiu prikolu dar neteko matyt.

 

Pagal Statistikos departamento prie LR Vyriausybes duomenis, 100 000 gyventojų teko užregistruotų nusikalstamų veikų (nusikaltimų), atitinkamai 2006 ir 2007 metais:

 

Vilniaus m. sav. 4020 3685
Palangos m. sav. 3677 3166
Klaipėdos m. sav. 2723 2789
Kalvarijos sav. 3790 2424
Kauno m. sav. 2815 2349

Gal tu tiesiog niekada nebuvus Krasnuchoj? Nors, tai reikstu, kad tu nebuvus ir Vingio kino teatre, bei VU MF prieigose Gal tu niekad nebuvusi Stoties rajone? Nors tai reikstu, kad tu nebuvus jaunimo teatre ir prie Ausros vartu ir nevazineji visuomeniniu transportu, kuris, kaip keista bebutu, yra tie patys troleibusai Gal tu niekad nebuvus Kalvariju gatveje? Nors tai reikstu, kad tu... tada isvis nesi buvusi Vilniuje Gal tu net neisivaizduoji kur yra oro uostas ir cigonu taboras?  Gal tu manai, kad nematei narkomanu ir prostituciu, nes net nezinai kaip jie atrodo? Tuomet, ko gero, negalesi ju isvengti ir galbut, neduok dieve, nu ju nukentesi...

Pabaigai, jei tu kazko nematai, tai dar nereiskia, kad to nera

Žinutė parašyta: 2009-06-08 13:22:24 | Nuoroda
lape_snape rašė:

Zmogai, po miesta tiek daug kiek norite nepasivaiksciosite, jei studijuosite sita specialybe (is visos sirdies) :D Todel jokio skirtumo kur studijuot, kiekvienas miestas ir universitetas turi savu pliusu ir minusu, viename daugiau praktikos, kitame didesne destytoju pagarba studentui, viename pigiau gyventi, kitame aukstesnis kulturos lygis... cia kiekvieno teise rinktis. Be to, eikite va bank - meskit moneta jei negalite apsispresti. ;)

[atsiprasau uz klaidas, skubejau]

 Visi jau seniai apsisprende tiesiog laukiam VBE rezultatu, o veikti nera ka

Žinutė parašyta: 2009-06-08 13:31:41 | Nuoroda

@Muuuu

O prasyma jau uzpildei, ar lauksi atestato?

Žinutė parašyta: 2009-06-08 14:29:50 | Nuoroda

I tabora list net ir nereikia, uztenka i metalo gatve nuvaziuot neimanoma prasibraut pro juos

Žinutė parašyta: 2009-06-08 14:48:58 | Nuoroda
chiquetita rašė:
sokoladinis rašė:
chiquetita rašė:

na as pati vilniete, bet speju kadtik i kauna istosiu todel nusiteikus studint kaune. Man tas miestas nepatinka net lb, nera ko lygint su vln. Vln gyveni nu tai visko matai ir narkomanu, prostituciu dar neteko :D ir bomzu ir pan. Bet kaune as praeita vasara buvau... Va jezau... Ilipau i trulika kazkokia pana ivaro su sulauzyta nosim sako is manes ka tik mobilu ateme ir sumuse, pro krauja veido nesimate. o buvo tai gal trecia h dienos, nu sorry chebryte kurie varo ant vln kiek jau metu vln gyvenu bet tokiu prikolu dar neteko matyt.

 

Pagal Statistikos departamento prie LR Vyriausybes duomenis, 100 000 gyventojų teko užregistruotų nusikalstamų veikų (nusikaltimų), atitinkamai 2006 ir 2007 metais:

 

Vilniaus m. sav. 4020 3685
Palangos m. sav. 3677 3166
Klaipėdos m. sav. 2723 2789
Kalvarijos sav. 3790 2424
Kauno m. sav. 2815 2349

Gal tu tiesiog niekada nebuvus Krasnuchoj? Nors, tai reikstu, kad tu nebuvus ir Vingio kino teatre, bei VU MF prieigose Gal tu niekad nebuvusi Stoties rajone? Nors tai reikstu, kad tu nebuvus jaunimo teatre ir prie Ausros vartu ir nevazineji visuomeniniu transportu, kuris, kaip keista bebutu, yra tie patys troleibusai Gal tu niekad nebuvus Kalvariju gatveje? Nors tai reikstu, kad tu... tada isvis nesi buvusi Vilniuje Gal tu net neisivaizduoji kur yra oro uostas ir cigonu taboras?  Gal tu manai, kad nematei narkomanu ir prostituciu, nes net nezinai kaip jie atrodo? Tuomet, ko gero, negalesi ju isvengti ir galbut, neduok dieve, nu ju nukentesi...

Pabaigai, jei tu kazko nematai, tai dar nereiskia, kad to nera

 tai as nesakau kad visiskai nera vln nusikaltimu tiesiog gal maziau. o i statistika gali neziuret nes faktas yra tas kad vilnieciau daugiau kreipiasi i policija, nei kaunieciai. Todel ir statistika tokia :)

Sis tavo pasisakymas yra statistinio turinio, tad kodel mes turetume ziureti i sia statistika, kuri yra net nepatikima?  is kur tu ja istraukei? kodel viena statistika turi buti reiksmingesne uz kita, nors tuo paciu metu yra nepatikimesne?

Neigti tiesa vien del to, kad ji tau nenaudinga yra zema

 

Žinutė parašyta: 2009-06-08 16:50:22 | Nuoroda

Juk tie duomenys rodo, kiek nusikaltimu tenka 100.000 gyventoju, o ne visiems gyventojams. Pasiziurek, Klaipedoj, mazesniame uz Kaune mieste, nusikaltimu "koncentracija" didesne kuo tu siulai remtis, nustatant nusikalstamumo rodiklius? Prielaidomis, isankstinemis nuostatomis ir "atrodymu"? Jei nori kazka teigti, irodyk tai, jei nori paneigti mano teiginius, irodyk ju neteisinguma... Tiesiog pasakymas, kad "yra nevisiskai taip kaip tu sakai", yra nereiksmingas nes principa, kuri jis isreiskia, galima pritaikyti bet kurioje srityje, o ypac metodologiskai determinuotoje - juk pazinimas negali buti absoliutus...

As meginu apginti objektyvuma, ir tai, mano nuomone, yra teisinga

gal nepulkim i fundamentalumo klausimus, nes visiems aisku, kad "Platonas mano draugas, bet tiesa man brangesnė"

Žinutė parašyta: 2009-06-08 17:08:55 | Nuoroda

Man kyla klausimas, ar jus visi, kurie uzduodate tokius kvailus klausimus, bent perskaitete priemimo taisykles, geriausiuju eiles sudarymo tvarkos aprasa?

Žinutė parašyta: 2009-06-08 18:11:52 | Nuoroda
Gendakis rašė:

nu ka reiks ir man prisideti prie konkurencijos didinimo i vu mf :D

 I kokia studiju programa taikai?

Žinutė parašyta: 2009-06-08 19:25:03 | Nuoroda
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:

@Muuuu

O prasyma jau uzpildei, ar lauksi atestato?

 Buvau pasiryžus pildyti, bet nusprendžiau palaukti atestato, nuvažiuoti ir vienu kartu viską susitvarkyti :)) O kaip tu? Kokias specialybes rašysi? Tik vieną Mediciną ? :)

As dar nepildziau, nes nezinau, rasyt viena ar du pageidavimus is esmes, tai nulems VBE rezultatai... jei matysiu, kad galiu neistoti i VU, dar prirasysiu KMU Odontologija man kazkaip nerimta - amatu burelis neisizeisk, nieko asmeniska