Vartotojo Splatt pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-07 20:23:48 | Nuoroda
VytasSi rašė:
R.V.U. rašė:
VytasSi rašė:

na negali juk būt svajonė pvz. sunkiai dirbt, art kruvinai.. :) svajonė gali būt, ką už algąnusipirksi ir pan. Studijos - vienas kelių į svajonių išpildymą.

 Svojonė gali būt visą gyvenimą mokytis, sužinot vis ką nors naujo, atrast, išmokt ir t.t. Kodėl sakai, kad negali būt svajonė studijuot (mokytis). Sakydamas studijuot neturiu omeny, kad visą laiką studijuot universitete, turiu omeny apskritai studijuot, siekt kuo daugiau žinių visą gyvenimą.

 Visi nedurni žmonės visą gyvenimą mokosi ;)

Bet frazės autorius išsireiškė taip : "nebeįšeis įgyvendint mano svajonės ten pvz. studijuot tame universitete tokią ar anokią profesiją?"

taigi galima priimt, kad jo svajonė yra visą gyvenimą ten prabūt ;)

Bet kokiu atveju, vienas kitą supratom, taika ;)

 Arba tu manęs nesupratai arba neperskaitiai. "Ne taip supratai. Pvz. svajonė negalima be įstojimo į norimą specialybę ar universitetą.". Taigi tas įstojimas tai svajonės dalis, be kurios ta svajonė negalima...

Žinutė parašyta: 2009-06-09 19:36:00 | Nuoroda

Aš kartoju, kartoju ir dar kartoju viską... Atrodo, kad galva plyš. Žinau, kad reiktų pailsėt, bet kai geriau pagalvoji tai tas dar neaišku, tas tik girdėta, bet netiksliai ir t.t.... Siaubas...

Žinutė parašyta: 2009-06-09 20:58:11 | Nuoroda
Rulle121 rašė:

ko jus tiek del tos istorijos jaudinates? :D juk nebutina viska iskalti reik daug maz zinot kas kada buvo o po to viska is satoniu gali isrinkt :D nekalti viska mintinai jum ten niekas nelieps pasakoti to meto ivikiu ir panasiai svarbiausia logiskai mastyt ir viska is saltiniu isrinksit visada teisingas ats buna pasleptas :D

 

 Teisingai sakai, bet ilgesniams pamąstymams/pasamprotavimams trūks pvz. man laiko, nes klausimų bus ~70, o laiko 150 mins, tai grubiai paėmus po 2 minutes kiekvienam klausimui, aišku testinius greičiau atsakysi, bet kai reikės dar šaltinius perskaityt, šiek tiek įsigilint, tai bijau, kad nespėsiu.

Žinutė parašyta: 2009-06-09 21:04:53 | Nuoroda
Rulle121 rašė:
Splatt rašė:
Rulle121 rašė:

ko jus tiek del tos istorijos jaudinates? :D juk nebutina viska iskalti reik daug maz zinot kas kada buvo o po to viska is satoniu gali isrinkt :D nekalti viska mintinai jum ten niekas nelieps pasakoti to meto ivikiu ir panasiai svarbiausia logiskai mastyt ir viska is saltiniu isrinksit visada teisingas ats buna pasleptas :D

 

 Teisingai sakai, bet ilgesniams pamąstymams/pasamprotavimams trūks pvz. man laiko, nes klausimų bus ~70, o laiko 150 mins, tai grubiai paėmus po 2 minutes kiekvienam klausimui, aišku testinius greičiau atsakysi, bet kai reikės dar šaltinius perskaityt, šiek tiek įsigilint, tai bijau, kad nespėsiu.

 na bet jei paskutine diena viska kalsi mintinai tai nuejes i egza tikrai nesamoningu klaidu pridarysi,visada taip buna geriausia snd siaip perzvelgt viska tam skirti nedaugiau kaip 2 h ir viskas o po to geriau kurnors i gamta ar i lauka isbegt nes sedejimas prie pc tikrai nieko gero neduoda ypac pries egza :D

 Sėdžiu, nes muzikos klausausi, mane tas labai ramina. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-09 21:07:48 | Nuoroda

Ai viskas, pakaks. Einu į lauką... Sėkmės visiems rytoj. Nepersistenkit :D

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:13:41 | Nuoroda

Na šaltiniai pusę bėdos, šiek tiek ten prifantazavau, prisamprotavau, nes nebuvau ruošiasis. O dėl testo - APSAUGOK DIEVE...

Žinutė parašyta: 2009-06-10 14:48:38 | Nuoroda

Kaip į 57 klausimą atsakėt?

Žinutė parašyta: 2009-06-10 14:56:15 | Nuoroda
skiper rašė:

o i 37kl? 

 Revoliuciniai protrūkiai ir regioniniai konfliktai. Aš bent jau taip... Bet netikėk manim, nesu tikras.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 14:56:47 | Nuoroda
Vilou rašė:
Splatt rašė:

Kaip į 57 klausimą atsakėt?

 Nezinau, paskutini sita klausima dariau, galva jau buvo perkaitus :D 

Siaip rinkausi C, nes atskleidziama tikra situacija partizaninio karo metais (kad ne visi lietuviai kovoja pries okupantus), taip pat padaroma isvada, kad partizaninis karas buvo be perspektyvos laimeti, o tai ir parode karo eiga, taip pat partizaninis karas kelia tiesiogini pavoju tautos egzistencijai, nes zuvo daug partizanu kare, zmones buvo baudziami del rysiu su partizanais, tremiami.

Dabar kai rasau, atrodo, kad gal ir ne tas cia, bet kai rasiau egze, atrode, kad tinka :)

 Aš irgi rinkausi C ir taip pat pagrindžiau.

Žinutė parašyta: 2009-06-11 21:54:31 | Nuoroda
sejkutea rašė:

na jus cia verkslenat is 25 20 surinke, o ka man daryt kai tik 11 surinkau, zudytis.. susiktas testas..

 Nesižudyk, aš surinkau tik 9... Gėda, kad tik tiek surinkau... Na, bent pliusas tas, kad man ta istorija nereikalinga, jei stosiu į norimą specialybę. :D

Žinutė parašyta: 2009-06-11 23:14:50 | Nuoroda

Aš irgi jiems jau parašiau... Išreiškiau asmeninę nuomonę.

Žinutė parašyta: 2009-06-11 23:23:27 | Nuoroda
sonia rašė:

bet ka mes tuo pasiektumem? nebent tik tai kad nec atkreiptu demesi, pripazintu savo klaida ir jos nekartotu, bet asmeniskai tai mums nuo to geriau nebus.. perlaikyt egzo tai as nenoreciau :DD

 Nebūk savanaudė, jei ne dėl savęs, tai bent dėl būsimų dvyliktokų. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-12 00:16:07 | Nuoroda

"Žiaurų" komentarą delfyje radau... Prajuokino mane, o jus nežinau:

"bbd per shikna iskrushiu ta egzaminu centra. bbius kazkokius duoda, kad moxlininkaj paskui neissiaiskina atsakymu. Liakiau ta ista, kur varantus pazymet tj puse bbd wienodi atsakymaj buvo, rinkis kuri nori krc. Kur saltiniai tj wos neuzmigau skaitydamas, kokie marazmai kad bbd. Per shikna tuos minedo brolius padaryt reik. Wsio i uzsieny krc warysiu nes cia sitoj supistoj lietuvoj dar ne tiek ciuju stajgmenu turesiu... pravalas skylej krc"

Žinutė parašyta: 2009-06-12 00:28:04 | Nuoroda
Tadas12 rašė:

o ką toji jūsų peticija pakeis? Egzamino perlaikyti niekas neleis ir tai būtų neteisinga gerai parašiusiųjų atžvilgiu.. Šaltiniai nebuvo sudėtingi, testas sudėtingesnis, bet juk niekur nėra pasakyta, kad jūs turit žinoti tik tai kas būtiniausia.. Egzminas buvo normalus, jei keli aukštai šokę, bet žemai kritę abiturientai negali susitaikyti, tai yra nesąžininga... tikiuosi NEC atsižvelgs ir į kitas nuomones.

Šiaip, kiek pastebėjau, tai daugumė nuomonių yra tokia, kad egzaminas buvo "nesąmonė". O, kad tu čia jauties gerai parašęs tai ir jauskis (be pagiežos ar pavydo sakau tai), bent negadink dar labiau nuotaikos, su savo pasisakymais, kad egzaminas buvo normalus... Šaunuolis, jeigu parašiai gerai, sveikinu :)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 10:50:41 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Neskaudejo, bet kam tas floodinimas bereikalingas?

 Tai kam tu išviso rašai čia? Tik bereikalingai flood'ini...

Žinutė parašyta: 2009-06-15 10:54:07 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Splatt rašė:
Mr.Lazy rašė:

Neskaudejo, bet kam tas floodinimas bereikalingas?

 Tai kam tu išviso rašai čia? Tik bereikalingai flood'ini...

 Rasau tam kad kita karta paskaitytu pries rasydami kazka. Jei jau nusprendei sudalyvaut diskusijoj, ar tiesiog parasyt kazka, tai buk toks malonus, gerbk kitus ir bent kelis psl paskaityk, kad paskui neapsikvailintum.

 Iš kur žinai, kad nesu? Atsibusk blondine, esu perskaitęs kiekvieną šios temos post'ą...

Žinutė parašyta: 2009-06-15 11:04:40 | Nuoroda

Šiaip blondine pavadinau tavę, nes elgiesi taip pat, kaip ir jos (jei šiame forume yra blodinių - nepykit, įžeist nenorėjau). Kas, kad žmogus dar kartą parašė tą nuorodą į vertinimo intrukciją? Ką tau nuo to blogiau? Psichinę traumą gausi? Išeik į lauką, pasivaikščiok, nes matau stogas čiuožia tau...

Žinutė parašyta: 2009-06-15 11:16:09 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Splatt rašė:

Šiaip blondine pavadinau tavę, nes elgiesi taip pat, kaip ir jos (jei šiame forume yra blodinių - nepykit, įžeist nenorėjau). Kas, kad žmogus dar kartą parašė tą nuorodą į vertinimo intrukciją? Ką tau nuo to blogiau? Psichinę traumą gausi? Išeik į lauką, pasivaikščiok, nes matau stogas čiuožia tau...

 O tu advokatas to zmogaus ar siaip neturi ka veikt? Ir nenukrypk nuo temos. Geriau paaiskink ko uzsiputojai jei matei kad ne tau skirta ta pastaba, jog deretu pasiskaitinet pries rasant? Su teksto suvokimu prastai?

 Matai, esu ne iš tų žmonių, kurie mato, kad kažkas ant kažko varo, bet praeina pro šalį lyg niekur nieko. Dar kartą pakartosiu, esu perskaitęs šios temos visus post'us. Su teksto suvokimu man viskai gerai, bet tau matau, kad su lietuviškomis raidėmis ne kas. Viskas, daugiau nebesileisiu su tavimi į beprasmiškas kalbas, nes nematau reikalo.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 19:55:49 | Nuoroda
saras* rašė:
Mr.Lazy rašė:
saras* rašė:
Mr.Lazy rašė:

 Ese sekanciais metais butu siektiek drastiskas zingsnis. Bet judama tinkama linkme. Dar keli metai ir sakes bus visokiems kalikams.

Pneliai kuri kliedejo apie sekme. Jei tavo silpni nervai, tai jau tavo asmenybes yda. Ji niekur nedings ir veliau gyvenime. Todel tokios savybes, gebejimas susikaupti ir turi atsispindet egzamine. O tai neturi nieko bendro su sekme. Sekme gali buti tame kad tu pvz kazkuria tema geriau moki ir ji tau ispuola arba ne. Mano arkliukas yra I ir II pasauliniai, Prancuzijos revoliucija su Napaleono karais, LDK. Nebuvo nei vienos is siu temu. Butu buve esu tikras jog prie egzo bent 5 balus tikraI dar gauciau. Taciau yra kaip yra. Nematau prasmes verkt. Gyvenime labai daug kas nuo sekmes priklausys. GET USED TO IT!!!

 Eik išsibailvyk filosofe tu. Juokas man ima iš tokių "enšteinų". Pirmame sakinyje pats mali, jog sėkmė- tai kliedesiai, o pabaigoje jau gyenime daug kas priklausys nuo sėkmės. Jei nori pavaizduot labai "krūtą" ir "pastatyt" kitus į vietą būk malonus bent pagalvok ką rašai, nes atrodai mažų mažiausiai juokingai.

 Vienas blaivykis balvoneli. Kliedesiais vadinau tvirtinima, kad didzioji dalis egzamino nuo sekmes priklauso. O kad gyvenime daug ka itakoja sekme yra faktas. Islysk is po tevu sparnelio ir pamatysi.

 Matyt, jog tau gyvenime sėkmė taip ir nenusišypsojo, o gaila... anyway, sėkmės. Gali neatsakyti, su tokio tipo žmonėm kaip tu man nelabai sekasi bendraut.

 Neįsivelk į bereikalingą konfliktą, kaip aš įsivėliau ryte... Su laido ereliais nepakovosi :)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 19:55:57 | Nuoroda

Vienas asmuo sakė, kad penktadienį jau bus galima tikėtis matematikos VBE rezultatų, jei neatsiras kokių trugdžių...