Vartotojo NiekamTikes pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-25 01:34:27 | Nuoroda

VIsko gali  būti! ;D~

Žinutė parašyta: 2009-06-10 20:57:49 | Nuoroda

;DDD Am, visų pirma, norėčiau pasakyti, kad Blonde pasivadinusi mergina klysta.! ;D

aš iš Lietuvių turėjau 46 ir į žurnalistiką neįstojau tik todėl, kad rašiau tik VF (: . Pažiūrėjęs kitų rezultatus, kuriuos galima rasti lamabpo tinklalapyje, supratau, kad į mokamą įstojęs būčiau be vargo. Tad nereikia išpūsti burbulo, kad be 80 ies iš lietuvių VBE - niekaip neįstosi. Tai visiška nesamonė. (: Ypač šiemet... Pasirodykit puikiai per stojamuosius ir būsite priimti be vargo.

Dėl pačio kūrybinio konkurso tai... Jokiu būdu nepersistenkti per pokalbį reikia.. (: Neapsimesti visažiniu. O rašinys... Kiekvieną dieną per šio kūrybinio konkurso sesiją, visi gauna dvi temas iš kurių, kaip jau minėjo kolegė, renkasi vieną ir rašo nenurodytos apimties ar kriterijų rašinį. [ "parašyti nors ir vieną sakinį..."- taip pasakė Valiulis paklaustas apie apimtį.].

Aš manau, kad šiame kūrybiniame konkurse daug laisvės (: todėl nežiūrėkit kaip į kokį siaubą..

dešimtuką gauti nėra taip sunku kaip atrodo... :)

Žinutė parašyta: 2009-06-10 21:02:13 | Nuoroda

Beje, jei taip lengvai dingsta noras studijuoti žurnalistika, tai kodėl apskritai ją pasirinkti? (:

Jei nebūsi naglas - tai niekada nebūsi pirmas šiame prostitucijos versle [ žurnalistikoje ]. (:

Pamatysit dar ką turiu omenyje... kai įstosite :D 

Žinutė parašyta: 2009-06-13 13:41:16 | Nuoroda

Taip, jei įrašai abu: 1.žurnalistika [ vf ] 2.žurnalistika [m] ir neįstoji į 1-ąjį, tada žiūri ar įstojai į 2-ąjį pasirinkimą.

O dėl tų prašymų... Čia truputi, žinoma, nesmagu, kad reikia pasiskubinti su jais, bet yra išeitis. Kaip žinia, kai kuriuos rezultatus iš laikytų egzaminų sužinosime tik po kūrybinio konkurso [ pvz.: Istorijos gal..] . Todėl atsiranda komplikacijų mąstant ką kaip surašyti prašyme. Išeitis čia būtų ta, kad sužinoję visus balus, tarp jų ir balą iš kūrybinio konkurso - dar yra laiko kažką keisti savo prašyme [ tai kainuos 30LT kiek skaičiau]. Sužinai balus, pamatai realią situaciją ir matai, kad kažką galima pakeisti savo interesų naudai - tai tokia galimybė yra. (:

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:12:07 | Nuoroda

Man tai trečiadienį konkursas :>.

Laukiu ;}. Reiks laisvu laiku po bbc.com pasižvalgyt ;D.

 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 01:23:40 | Nuoroda

Aš taip pat ;D susimatysim, ką? (: 

Žinutė parašyta: 2009-07-25 01:35:53 | Nuoroda

Jeigu kam idomu, tai mano skype: bed_boy_tim

ammm, įstojau ne su aukščiausiais balais, bet džiaugiaus, nes šį dalyką rašiau pirmu numeriu :).

O apie eiles teko ir man girdėti :] Gaila, kad neturiu progos taip skubiai atlėkti į Vilnių :)