Vartotojo nuisance pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-21 14:40:09 | Nuoroda
 

 mhm.rodos, niekur jie neskuba...visiskai...o kam cia draskytis? jei galima darbo laika iki maximumo istempt. juk taisykles nedraudzia. o tokios tos taisykles... cinikai, tampo mums nervus , o mes bandom visaip save raminti. 

 

visi mes, daugiau ar maziau, kremtames del savo ateities. ypac kremtasi tie, kuriems mokslas - svajone. man istoti i ten kur noriu, yra viena is dabartiniu mano svajoniu. ji trapi, kaip kaledinis zaisliukas , ant dideles dideles NEC' o egles...daug tu zaisliuku sudus iskart po rezultatu paskelbimo....

Protingi žodžiai  o žiauriausia būna kai nepasiseka tiems, kurie labiausiai stengėsi visus tuos dvylika metų..o tie kurie tik šiaip dūrą stumdė ima ir praslysta ir dar geriau išlaiko...kur teisybė

Žinutė parašyta: 2009-06-21 15:38:06 | Nuoroda
Micro rašė:
nuisance rašė:
 

 mhm.rodos, niekur jie neskuba...visiskai...o kam cia draskytis? jei galima darbo laika iki maximumo istempt. juk taisykles nedraudzia. o tokios tos taisykles... cinikai, tampo mums nervus , o mes bandom visaip save raminti. 

 

visi mes, daugiau ar maziau, kremtames del savo ateities. ypac kremtasi tie, kuriems mokslas - svajone. man istoti i ten kur noriu, yra viena is dabartiniu mano svajoniu. ji trapi, kaip kaledinis zaisliukas , ant dideles dideles NEC' o egles...daug tu zaisliuku sudus iskart po rezultatu paskelbimo....

Protingi žodžiai  o žiauriausia būna kai nepasiseka tiems, kurie labiausiai stengėsi visus tuos dvylika metų..o tie kurie tik šiaip dūrą stumdė ima ir praslysta ir dar geriau išlaiko...kur teisybė

 1. Kad protingi žodžiai irgi sutinku :]

2. Jei tu stengeisi dvylika metų, ir išlaikai egzus blogiau nei tas kuris dūrą stumdė, reiškia mokslas ne tau :]

 Na čia aš ne savo pavyzdį imu nes vis dar tikiuosi kad mano egzai bus pakenčiami :D bent virš 50%... nors pastangos tuos dvylika metų tikrai nebuvo pakankamos kokios galėjo būt :D tiesiog pernai metais po egzų buvo tokių pavyzdžių..ir ypač iš lietuvių egzamino rezultatų..

Žinutė parašyta: 2009-06-21 16:23:41 | Nuoroda

Na aš visgi viliuosi, kad ir kokio lengvumo egzaminas buvo, bet su mano 40 taškų pakaks gauti 50% kaip nors...

Žinutė parašyta: 2009-06-21 17:14:04 | Nuoroda
siestaa rašė:
nuisance rašė:

Na aš visgi viliuosi, kad ir kokio lengvumo egzaminas buvo, bet su mano 40 taškų pakaks gauti 50% kaip nors...

 

tikrai gausi daugiau nei 50 proc. o kaip siaip matematika sekesi mokykloje ?

 Manau, kad nelabai gerai sekėsi.. matematikoj vienintelėj man 8 išėjo metiniam...o egzamino man visiškai nereikėjo tai galima sakyt ėjau tik pasėdėt į egzaminą :D tad ir rezultatas man nieko nelemia...tik šiaip norisi, kad bent 50% būtų :) o kur noriu stot į socialinius mokslus tai ima tik matematikos pažymį tai šitas 8 dabar sugadins man tikrai... bet ką jau padarysi čia :)

Žinutė parašyta: 2009-06-21 17:42:15 | Nuoroda
Rulle121 rašė:
nuisance rašė:
siestaa rašė:
nuisance rašė:

Na aš visgi viliuosi, kad ir kokio lengvumo egzaminas buvo, bet su mano 40 taškų pakaks gauti 50% kaip nors...

 

tikrai gausi daugiau nei 50 proc. o kaip siaip matematika sekesi mokykloje ?

 Manau, kad nelabai gerai sekėsi.. matematikoj vienintelėj man 8 išėjo metiniam...o egzamino man visiškai nereikėjo tai galima sakyt ėjau tik pasėdėt į egzaminą :D tad ir rezultatas man nieko nelemia...tik šiaip norisi, kad bent 50% būtų :) o kur noriu stot į socialinius mokslus tai ima tik matematikos pažymį tai šitas 8 dabar sugadins man tikrai... bet ką jau padarysi čia :)

 tai nori pasakyt kad 8 tai cia jau blogas pazimys? :) nezinau kaip pas jumis bet pas mumis pavizdziui is matematikos jei jau 8 turi tai labai gerai nes mokytoje labai grieztai vertina ypac jei jau tavo pazimys siekia netoli 10 tai numinusuoja balus uz tai kad nesuprastini trukmenos ar siaip kokios smulkmenos neparasai :D kas is to kad mokytojei nuolaidziauja ir isveda geresnius pazimius kurie nevisuomet atspindi tavo zinias pavizdziui anglu man isejo 8 o jei buciau pas normalia mokytoje mokesis tai viso labo 5 gal tureciau taigi geri pazimiai dar neparodo kiek tu moki jie parodo kaip tu moki prisitaikit ir kazkam list i uzpakali :D

 Tai nesakau, kad 8 labai blogai jau ar kad aš visiškai nieko nemoku matematikos..ir 8 pas mus mažai kas turėjo... :D bet stojant į specialybes kuriose matematikos pažymys net 0,2 sudaro tai truputį mažoka....bent manau :) o dėl to ką rodo geri pažymiai tai iš esmės pritariu :D dažniausiai taip ir būna nors nevisad :D

Žinutė parašyta: 2009-06-22 18:50:58 | Nuoroda

Gerb. Ministre,


Norėčiau pareikšti savo nuomonę apie šią reformą. Aš seniai pastebėjau netvarką aukštojo mokslo sistemoje ir tiesiog ydingą tvarką, todėl tikrai nudžiugau pradėjus dirbti šiai Vyriausybei ir Jos pasiryžimui pagaliau užsiimti šiuo Lietuvai gyvybiškai svarbiu klausimu. Ypač daug vilčių dėjau į Jus, kaip jaunesniosios kartos atstovą, kuris turėjo labiau suprasti jaunimą ir jo lūkesčius. Visgi įsibėgėjus reformos vykdymui supratau, kad reformos nebebus įmanoma įgyvendinti dar šiemet ir beveik neabejojau, jog savaime aišku ji bus atidėta, nes nebus norima tokių svarbių pakeitimų imtis pernelyg skubotai. Visgi aš klydau – Jūs buvote pasiryžęs reformą įgyvendinti jau šiemetinei laidai. Nenorėčiau labai kritikuoti šios reformos, nes ji tikrai reikalinga Lietuvai. Turbūt geriau tokia reforma nei jokios (nors tai diskutuotinas klausimas). Visgi, mano manymu, reforma pradėta ne iš to galo. Iš pradžių reikėjo kelti universitetų lygį, jų prestižą, mažinti jų skaičių, o ne apsiriboti valstybės finansuojamų studentų skaičiaus mažinimu (nors teigiama, kad finansuojamųjų skaičius net padidėjo, aš, dalinai mokamų vietų panaikinimą, laikau kaip finansuojamųjų sumažinimą). Taip pat per vėlai buvo sužinota krepšelio gavimo tvarka, kooficientų santykiai, o ypač reikalingi egzaminai atskiriems dalykams, kurie buvo paskelbti jau po egzaminų pasirinkimo. Dėl to nukentėjo nemažai abiturientų. O pati didžiausia klaida – abiturientų informavimo apie šią reformą trūkumas. Skaitant forumus, kalbant su klasiokais susidaro įspūdis, kad dalis jų net nežino esminių reformos tikslų ir pasikeitimų aukštojo mokslo sistemoje. Abiturientus reikėjo informuoti dar jiems esant mokykloje: per mokytojus, rengiant specialias paskaitas ar kaip nors kitaip, o ne palikti mus klaidžioti tamsoje, kol patys susivoksime kas, kur ir kaip.. Savaime aišku šiemet nieko pakeisti nebeįmanoma, tad mums, abiturientams, teks ištverti šią vykusią ar nevykusią reformą. O kokia ji, tikiuosi paaiškės artimiausiu metu (nors kai kuriems jau seniai aišku kokia lemtis laukiu šios skubotos reformos..). Ir tuomet viliuosi, jeigu prireiks, Jūs prisiimsite moralinę atsakomybę už visa tai, turėsite politinės valios ir priimsite vienintelį tinkamą sprendimą tokiomis aplinkybėmis.
 

Žinutė parašyta: 2009-06-22 20:09:46 | Nuoroda

Negali būti toks pereinamasis balas :D nerealu... čia kažkas matyt blogai informuotas arba turi lakią fantaziją :D

Žinutė parašyta: 2009-06-22 20:14:12 | Nuoroda

Kokių maždaug balų reikia, kad įstoti į teisę? nesvarbu kuriam universitete...bent pagal pernai metus gal kas žino?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 13:23:11 | Nuoroda

Na va gavau 76%.. visai neblogai iš esmės..kadangi panašiai ir tikėjausi pasiskaičiavęs taškus :) juolab, kad matematika man iš esmės nėra reikalinga stojant :) ir tikiuosi neprireiks jos man netyčia :D

Žinutė parašyta: 2009-06-26 14:25:09 | Nuoroda

Baisu šito egzamino rezultatų net laukt..  nes čia net nežinau ko tikėtis, nei kaip bus... Daug priklauso nuo vertintojų..ypač dėl rašinio...žinok tu ar jiems patiks tavo rašinys ar ne... Ar supras ką norėjau pasakyt ar ne... Žodžiu neprognozuojamas rezultatas laukia..

Žinutė parašyta: 2009-06-26 14:32:04 | Nuoroda
Lenocka rašė:
nuisance rašė:

Baisu šito egzamino rezultatų net laukt..  nes čia net nežinau ko tikėtis, nei kaip bus... Daug priklauso nuo vertintojų..ypač dėl rašinio...žinok tu ar jiems patiks tavo rašinys ar ne... Ar supras ką norėjau pasakyt ar ne... Žodžiu neprognozuojamas rezultatas laukia..

 jo.. man del rasinio tokio pat mintys kyla... Bej jau nieko nepakeisi

 Tuo labiau kai aš rašiau apie tas kaukes... tai ten išvis man atrodo galėjau ir į lankas nuklyst ir neatskleist temos.. tokiuose rašiniuose tai labai paprasta.. na bet tikėkimės, kad viskas bus gerai :) juolab, kad pakeisti tikrai nėra kaip..jau viskas ištaisyta ir įvertinta :D mums beliko kankintis ir laukt rezultato :D

Žinutė parašyta: 2009-06-26 14:42:58 | Nuoroda
Lenocka rašė:
nuisance rašė:
Lenocka rašė:
nuisance rašė:

Baisu šito egzamino rezultatų net laukt..  nes čia net nežinau ko tikėtis, nei kaip bus... Daug priklauso nuo vertintojų..ypač dėl rašinio...žinok tu ar jiems patiks tavo rašinys ar ne... Ar supras ką norėjau pasakyt ar ne... Žodžiu neprognozuojamas rezultatas laukia..

 jo.. man del rasinio tokio pat mintys kyla... Bej jau nieko nepakeisi

 Tuo labiau kai aš rašiau apie tas kaukes... tai ten išvis man atrodo galėjau ir į lankas nuklyst ir neatskleist temos.. tokiuose rašiniuose tai labai paprasta.. na bet tikėkimės, kad viskas bus gerai :) juolab, kad pakeisti tikrai nėra kaip..jau viskas ištaisyta ir įvertinta :D mums beliko kankintis ir laukt rezultato :D

 Ir as apie kaukes rasiau... =))) Tikrai net neisivaizduoju kaip galejo ivertinti mano kurini... =D

 Na jei nerašei, kad kaukes dėvim per užgavėnes tai bus neblogai ;DD nes yra tokių veikėjų kur apie užgavėnes rašė ;DD (ne aš pats aišku :D )

Žinutė parašyta: 2009-06-26 14:47:14 | Nuoroda
Lenocka rašė:
nuisance rašė:
Lenocka rašė:
nuisance rašė:
Lenocka rašė:
nuisance rašė:

Baisu šito egzamino rezultatų net laukt..  nes čia net nežinau ko tikėtis, nei kaip bus... Daug priklauso nuo vertintojų..ypač dėl rašinio...žinok tu ar jiems patiks tavo rašinys ar ne... Ar supras ką norėjau pasakyt ar ne... Žodžiu neprognozuojamas rezultatas laukia..

 jo.. man del rasinio tokio pat mintys kyla... Bej jau nieko nepakeisi

 Tuo labiau kai aš rašiau apie tas kaukes... tai ten išvis man atrodo galėjau ir į lankas nuklyst ir neatskleist temos.. tokiuose rašiniuose tai labai paprasta.. na bet tikėkimės, kad viskas bus gerai :) juolab, kad pakeisti tikrai nėra kaip..jau viskas ištaisyta ir įvertinta :D mums beliko kankintis ir laukt rezultato :D

 Ir as apie kaukes rasiau... =))) Tikrai net neisivaizduoju kaip galejo ivertinti mano kurini... =D

 Na jei nerašei, kad kaukes dėvim per užgavėnes tai bus neblogai ;DD nes yra tokių veikėjų kur apie užgavėnes rašė ;DD (ne aš pats aišku :D )

 Na ne, kazkaip net tokiu minciu nebuvo, kad rasyt apie uzgavenes =DDD

 Nu ir man nebuvo tokių asociacijų ;DD tad tikėkimės ir bus gana neblogai tada ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-26 14:57:43 | Nuoroda

 

 Man ir dabar nelabai daeina, prie ko ten tos uzgavenes =D

 Na kaukės kaukės gi ;DD kai kurie sugeba žvelgt tik tiesiogine prasme ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-26 15:29:36 | Nuoroda
Cloudless rašė:
nuisance rašė:

Na va gavau 76%.. visai neblogai iš esmės..kadangi panašiai ir tikėjausi pasiskaičiavęs taškus :) juolab, kad matematika man iš esmės nėra reikalinga stojant :) ir tikiuosi neprireiks jos man netyčia :D

 Labas, aš taip pat. Keik maždaug taškų surinkai?

 Na kiek skaičiavau tai tikėjausi apie 40-42 taškus, bet jau taip griežtai vertinant :D

Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:41:32 | Nuoroda

Na kiek aš supratau tai šiemet bus įmanoma tik lietuvių pažiūrėti...kitų ne...bet nesu tikras

Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:45:58 | Nuoroda

Na tikiuosi, kad tikrai pirmadienį jau..trigubas stresas bus :D bet taip geriau, kad greičiau..tada ir paaiškės ko tikėtis kai tik skaičiukai bus žinomi.. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-27 15:30:44 | Nuoroda

Vienintelė apeliacija kurią kolkas planuoju duoti jei prireiks tai lietuvių :) nes kitose tai nemanau, kad kas pasikeist gali nes yra tiesiog griežta instrukcija kurią visi vertintojai maždaug vienodai interpretuoja...o va lietuvių tai tiek vertinimo instrukcijos ne tokios griežtos...ta prasme nuo vertintojo daug priklauso..tad apeliacija tikrai dar galėtų kažką pakeisti :)

Žinutė parašyta: 2009-06-27 15:42:58 | Nuoroda

Prieš egzaminą tikėjausi, kad istorijos egzas bus tas kuris pakels mano bendrą lygį ir bus bent vienas gana aukštas balas...bet po jo... :D ir ypač išsinagrinėjus vertinimo instrukciją tai taip nebeatrodo :D na bet kaip bus jau pirmadienį paaiškės gal.. :) nors vilčių mažai jau..

Žinutė parašyta: 2009-06-27 16:02:00 | Nuoroda

O maniau čia man vienam tik skaičiukai sapnuojasi... :D sapnavau kartą 33% ir kitą kartą 96%...norėčiau, kad išsipildys antras sapnas ;DDD