Vartotojo nuisance pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-05 19:53:11 | Nuoroda
saras* rašė:
nuisance rašė:
saras* rašė:
nuisance rašė:
saras* rašė:

Sunku kažką prognozuot su tais kašikais, bet manyčiau, jog žmogus su 19.00 socialiniuose jau turėtų gaut, ne skitaip tai ką aš žinau  beje, mano draugė pernai su 19.64 į VU teisę nemokamą neįstojo, nusėdo MRU T ir V . Taip kad manau, iš čia esančių šansų turi tik keletas:)

 Kaip ji galėjo neįstot? pernai į Vu teisę lyg su 1900 paskutinis įstojo...

 Tas 1900 nėra lygu 19.00. Šiemet yra pakeista VU KB skaičiavimo sistema, taip kad pereinamojo mes nebenuspėsim. Sakau kaip yra, vakar jos klausiau, tai sakė, jog pirmu nr. rašė VU, bet neįstojo, tačiau ji labai patenkinta MRU studijomis.

 Tai čia pagal dabartinę sistemą jos būtų 19,64 ar kažką ne taip supratau...

 Taip.

 Na mano dabar balas 19,62 o pagal pernai sistemą būtų 1924,5 ir su tiek tikrai būčiau įstojęs...tad tikrai sunku ką lygint kas buvo pernai ir kaip bus šiemet..

Žinutė parašyta: 2009-07-05 20:01:24 | Nuoroda
saras* rašė:

O dar pernai skaičiuojant KB buvo imami 4 dalykų metiniai, ar tik vieno? 

 keturių :)

Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:19:30 | Nuoroda
zizzy rašė:
nuisance rašė:

Rašysiu VDU teisę 3 ar 4 nr...nežinau ar šitą ar MRU teisę auksčiau rašyt... nes į pirmus savo nr patekt mažai šansų o į šitus jau realesni..

Nuisance, tavo super auksti baliukai, i VU vf turetu pakakti tau. koks tavo kon.balas? 

 

 Mano kb 19,62... nežinau ar tiek pakaks kad į Vu teisės vf patekt...Ir tu ten pat pirmu nr taikai? Bet aš per daug nepergyvenu jei neįstosiu...bus gerai ir Vdu :) nors į Kauną nlb noriu, bet  Vdu tikrai geriau nei Mru man atrodo...

Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:22:51 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
Mr.Tū rašė:
Kaffeeklatch rašė:
Mr.Tū rašė:
Kaffeeklatch rašė:
Mr.Tū rašė:

O tai tau, kiek būsimų kolegų ;D Šiaip būtų puiku, jei Jūs visi įstotumėt į VU, tuomet man likų laisvas kelias į MRU ;D

 Svajok, svajok :D Matei, kad ne visi čia teikia pirmenybę VU

 Bet daugelis tai daro. Eh, nusibodo čia jau spėlioti, ateis greičiau ta 22d. , tada ir išaiškės viskas.

 Joo, man ir bele atsibodo laukt, o dar daugiau nei 2 savaitės..

 Dabar geriausias variantas būtų : išvykti atostogų ir užsimiršt apie viską :]

 Kaži, ar užmirščiau xD Esu jau tokia, kad dėl kiekvienos smulkmenos (šiuo atveju, ne tokia ir smulkmena) suku galvą. Va kai sužinosiu, kur (ir kaip) papuoliau, bus arba "  ", arba "  ". :D

 :D Linkiu kad tau ir mums visiems čia būtų tik ""... ;) Nieks nenori "" manau :D

Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:35:47 | Nuoroda
zizzy rašė:
nuisance rašė:
zizzy rašė:
nuisance rašė:

Rašysiu VDU teisę 3 ar 4 nr...nežinau ar šitą ar MRU teisę auksčiau rašyt... nes į pirmus savo nr patekt mažai šansų o į šitus jau realesni..

Nuisance, tavo super auksti baliukai, i VU vf turetu pakakti tau. koks tavo kon.balas? 

 

 Mano kb 19,62... nežinau ar tiek pakaks kad į Vu teisės vf patekt...Ir tu ten pat pirmu nr taikai? Bet aš per daug nepergyvenu jei neįstosiu...bus gerai ir Vdu :) nors į Kauną nlb noriu, bet  Vdu tikrai geriau nei Mru man atrodo...

 jei as tureciau tavo balus , tada tikrai neabejociau kad yra daug sansu i VU vf patekt ;] bet kadangi taip nera tai as taikau labiau i VDU, nes MRU tik bakalaura rankoj pabaiges laikysi, o VDU, net visa magistra ;] Bet sakau tau yra daug sansu i VU , nenukabink nosies

 Tai koks tavo kb kad jau taip visiškai viltį praradus į Vu? Na taip tai ir pagrindas dėl ko Vdu geriau nei Mru... Na pamatysim po dviejų savaičių kur kas įlįs nes sunku prognozuot dabar ką.. :) Dėkui :) bet nosies aš ir nenukabinęs :D ne tragedija juk kad ir į tą Vu nepatekt :) ir Vdu manau tikrai puikus universitetas.. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:50:17 | Nuoroda
zizzy rašė:
nuisance rašė:
zizzy rašė:
nuisance rašė:
zizzy rašė:
nuisance rašė:

Rašysiu VDU teisę 3 ar 4 nr...nežinau ar šitą ar MRU teisę auksčiau rašyt... nes į pirmus savo nr patekt mažai šansų o į šitus jau realesni..

Nuisance, tavo super auksti baliukai, i VU vf turetu pakakti tau. koks tavo kon.balas? 

 

 Mano kb 19,62... nežinau ar tiek pakaks kad į Vu teisės vf patekt...Ir tu ten pat pirmu nr taikai? Bet aš per daug nepergyvenu jei neįstosiu...bus gerai ir Vdu :) nors į Kauną nlb noriu, bet  Vdu tikrai geriau nei Mru man atrodo...

 jei as tureciau tavo balus , tada tikrai neabejociau kad yra daug sansu i VU vf patekt ;] bet kadangi taip nera tai as taikau labiau i VDU, nes MRU tik bakalaura rankoj pabaiges laikysi, o VDU, net visa magistra ;] Bet sakau tau yra daug sansu i VU , nenukabink nosies

 Tai koks tavo kb kad jau taip visiškai viltį praradus į Vu? Na taip tai ir pagrindas dėl ko Vdu geriau nei Mru... Na pamatysim po dviejų savaičių kur kas įlįs nes sunku prognozuot dabar ką.. :) Dėkui :) bet nosies aš ir nenukabinęs :D ne tragedija juk kad ir į tą Vu nepatekt :) ir Vdu manau tikrai puikus universitetas.. :)

 Nu pateksi tu i ta VU, galim lazintis ;D ;P mano 19,52. pernai salygos man buvo palankesnes, buciau patekus i VU dalinai f, tai kas tie 500 lt ;D bet siemet kita sistema.kiti metai kiti ratai xd

 O taip koks tavo kb prastas :D beveik toks pats kaip mano... tai aš irgi pernai būčiau patekęs o va kaip jau bus šiemet nežnia...na manau tikrai yra vilčių kad abu pateksim tarp tų 150 laimingųjų... ;) tad nenukabink nosies ir tu ;P

Žinutė parašyta: 2009-07-08 19:53:36 | Nuoroda

Pirmu nr į vf su 19,62... bet nesitikiu net patekt :D

Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:40:08 | Nuoroda
PsicLt rašė:
nuisance rašė:

Pirmu nr į vf su 19,62... bet nesitikiu net patekt :D

 Absurdas ;) Pateksi.

 Net skaičiuojant pagal tą seną skaičiuoklę nebūčiau pernai įstojęs su tokiais balais...tad šiemet manau tuo labiau mažesni šansai :D

Žinutė parašyta: 2009-07-08 22:13:47 | Nuoroda
ramiai! rašė:

Juokauja arba idiotas.

 Ne nu rimtai :D pagal stojimai.lt skaičiuoklę gaunasi kb 1924.5 o pernai įstoti į vf vietą reikėjo 1928 jei neklystu

Žinutė parašyta: 2009-07-13 21:16:38 | Nuoroda

Na "dėkui" už prognozes apie reikalingą balą į vf.. ;D jos mane labai nudžiugino...  turbūt man teks keliauti į VDU ir į Kauną..

Žinutė parašyta: 2009-07-13 21:30:23 | Nuoroda
saras* rašė:
EzoTao rašė:
Partizan rašė:

Hmmm... Toks dvilypis jausmas manyje   Jei neistosiu, tai jau savaime nieko gero. Jei istosiu,o visi kolegos su aukstesniais balais, tai irgi nieko gero... Buciau, galima sakyt, paskutinis. Ech, geriau visi (isskyrus tuos su KB 20+) pereikim i MRU tema  

 Tai kad ir ten bene paskutinis būsiu!

 Norėtum o jūs nenorit į VDU?

 Aš nenoriu bet turbūt teks ten :D nes mano VDU specialybės 3-5 nr prirašytos tai ten turėčiau gal jau patekt :D

Žinutė parašyta: 2009-07-13 21:36:39 | Nuoroda
EzoTao rašė:
nuisance rašė:
saras* rašė:
EzoTao rašė:
Partizan rašė:

Hmmm... Toks dvilypis jausmas manyje   Jei neistosiu, tai jau savaime nieko gero. Jei istosiu,o visi kolegos su aukstesniais balais, tai irgi nieko gero... Buciau, galima sakyt, paskutinis. Ech, geriau visi (isskyrus tuos su KB 20+) pereikim i MRU tema  

 Tai kad ir ten bene paskutinis būsiu!

 Norėtum o jūs nenorit į VDU?

 Aš nenoriu bet turbūt teks ten :D nes mano VDU specialybės 3-5 nr prirašytos tai ten turėčiau gal jau patekt :D

 Tai jei MRU antroj vietoj, ten pakliūsi :)

 Ne mano MRU daug žemiau...nežinau bet kažkodėl abejoju to romerio kokybe ir šiaip.. jau gal tada VDU geriau nors ir gaila tik kad Kaune.. bet dar viskas pas mane svarstymų lygmenį nors laiko kaip ir neliko :D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:10:06 | Nuoroda

Turbūt nusišaučiau jei tarkim kas nors įstotų su 19,64 o aš su savo 19,62 likčiau už borto  žiauru tiem kurie pirmi už borto lieka.. tikrai

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:35:20 | Nuoroda
edita.va rašė:

man VDU irgi atrodo baisiai patrauklus. kolkas vienintelis jo minusas - KAUNAS.:D tai taip ir gaunasi kad reikia rinktis ar super universitetas nekokiam mieste, ar ne toks super universitetas bet vat kokiam mieste.:D

 va va man ta pati dilema buvo :D bet pasirinkau visgi Kauną...gal ištversiu kaip nors :D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:40:59 | Nuoroda
edita.va rašė:
nuisance rašė:
edita.va rašė:

man VDU irgi atrodo baisiai patrauklus. kolkas vienintelis jo minusas - KAUNAS.:D tai taip ir gaunasi kad reikia rinktis ar super universitetas nekokiam mieste, ar ne toks super universitetas bet vat kokiam mieste.:D

 va va man ta pati dilema buvo :D bet pasirinkau visgi Kauną...gal ištversiu kaip nors :D

dabar pagalvoju kad jei nepatenku į vu teisę (kas labai tikėtina), tai lekiu tiesiai į kauną.:DD

ei o koks tavo kb?: )

 tai ir man taip pačiai :D nepatenku į VU tai tiesia į Kauną :D mano kb 19,62 o tavo?

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:51:28 | Nuoroda
edita.va rašė:

mano 19,44, bet jei tiesa kad prideda 0,2 už matematikos a lygio dešimtą metiniam nu tai gautųsi kaip ir 19,62. beveik lygiai, jei tavo jau su tuo 0,2.:D tai va, jei jau kur papulsim, tai abu.:D

 Vau gerai kai tu turi tą matematikos 10 turi o aš su savo 8 kankinuosi :D na tada tavo gaunasi 19,64 tai truputį didesnis nei mano...na bet likimas turbūt mūsų panašus laukia :D nebent tu dar kokiu paskutiniu nr į Vu įlįstum o aš sau smagiai į Kauną keliaučiau.. ;DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:01:13 | Nuoroda
edita.va rašė:

bet tai aik tu sau kaip būtų jei tie 0,2 būtų toki kritiniai.:DD bet visgi manau kad tavo 19,62 irgi nėra taip blogai ir dar galima pagalvot apie vu teisę.: ) nu aš dar neprarandu vilties.: )

 Tai taip aš dar vilties ir nepraradęs :D manau tikrai turim dar šansų abu ;) o kaip bus pamatysim jau po savaitės :D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:14:42 | Nuoroda

Ech kad kas perkeltų VDU į Vilnių...  būtų tobula..

Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:20:34 | Nuoroda
edita.va rašė:
nuisance rašė:

Ech kad kas perkeltų VDU į Vilnių...  būtų tobula..

 tai jau tikrai.:D vdu pravedė tokią savo rinkiminę agitaciją, kad tikrai vat norisi į tokį universitetą.: )

 na ir man vdu atrodo daug geresnis universitetas nei tarkim mru...  ir tikrai vienintelis ir didžiausias minusas kad tam Kaune

Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:23:52 | Nuoroda
VDUstudienc rašė:
nuisance rašė:
edita.va rašė:
nuisance rašė:

Ech kad kas perkeltų VDU į Vilnių...  būtų tobula..

 tai jau tikrai.:D vdu pravedė tokią savo rinkiminę agitaciją, kad tikrai vat norisi į tokį universitetą.: )

 na ir man vdu atrodo daug geresnis universitetas nei tarkim mru...  ir tikrai vienintelis ir didžiausias minusas kad tam Kaune

 Ką Jums blogo tas Kaunas padarė? :]]

 kolkas nieko... bet bijom kad dar padarys