Vartotojo Leeee pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-25 15:25:41 | Nuoroda

na man rodos nerasytinem raidem reik pildyt,.nepamenu jau..:D

Žinutė parašyta: 2010-06-25 22:41:09 | Nuoroda

katais widurkis dr nk neparodo...

Žinutė parašyta: 2010-06-25 22:46:56 | Nuoroda

joa,cia kaip kur jauciu,pas mus tj kabindawo ant sienos,kai tik gaudawo rezus//;]

Žinutė parašyta: 2010-06-28 12:49:54 | Nuoroda
astro75 rašė:

 98 gavau informatikos. Sakė iki trečiadienio galiu rašyti apeliaciją. Tai noriu paklausti, ar būtų didelė nauda turėti 100 vietoj 98? 

dazniausiai apeliacija raso zmones,zymiai maziau gawe,o del98 tj manau gan kwaila,gali iswis kaip cia ir sake zymiai mazesni gaut,jau gawai 98 tj ir buk patenkintas...uzteks tau...

Žinutė parašyta: 2010-06-29 21:51:15 | Nuoroda

kai eisi atestatonest tj ten wiska ir uzregins ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-29 22:45:23 | Nuoroda

na as pr metais ir wiska dariau,j nznau ant kiek db wiskas pasikeite..;D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 14:23:04 | Nuoroda
HappyWyy rašė:

jau turiu rezus ';D

 na tj sakyk kiek gawai..;D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 14:51:23 | Nuoroda
Svaja09 rašė:

 48 ........
Tikėjausi daugiau....... 
Šakės...

 lb gerai suprantu tawe,.. ;/

Žinutė parašyta: 2010-07-01 14:52:35 | Nuoroda
Turka rašė:

kas cia per genijai susirinke, kur normaliu zmoniu forumas

 tiesiog zmones gawe gan mazai abejoju kad lb girsis..;D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 14:57:26 | Nuoroda

na gal islaikysi,tj joa,kai pasiskaitai kad ten gauna 80 ir mazai,tj tokia depresija jaui atsiranda..:DD

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:08:13 | Nuoroda

na lb daznai taip ir buna,rodos zymiai geriau zinai nei tie,kurie gauna aukstus balus,bet pats gauni zymiai mazesni.. :/

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:22:43 | Nuoroda
Jenny rašė:

 patarkit ka daryti metinis isejo 8 lietuviu o islaikiau  tik 40 % tikejaus maziausiai 60% kazkokia nesamone grupiokai kurie mokesi 5-6 gavo 70%   dieve kaip gaila negaliu ...

 pas mane panasi situacija su anglu ir sitroija buwo,ziauriai gaila buwo,bet jau nk nepadarysi...joa,lb skaudu kada taip yra.. :/ plius metiniuos iswis turejau 9 .:/

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:27:10 | Nuoroda
Dofile rašė:
Jenny rašė:

 patarkit ka daryti metinis isejo 8 lietuviu o islaikiau  tik 40 % tikejaus maziausiai 60% kazkokia nesamone grupiokai kurie mokesi 5-6 gavo 70%   dieve kaip gaila negaliu ...

 Man panasi situacija, lietuviu puikiausiai mokejau, interpretacijos visada gerai pasisekdavo, net zinau, kad atskleidziau teisinga tema, o suvokime irgi nesijauciau nugrybavus. Bet balu nepatenkinta, labai rimtai mastau apie apeliacija.

 o ka gawai kad jau apie apeliaciaj mastai?

Žinutė parašyta: 2010-07-01 22:10:22 | Nuoroda
Agnė. rašė:
grečius rašė:

nu man toks tas balas.. kažkaip atrodo 90 jau va norm, o 80 mažai ;/

aš irgi maniau, kad džiaugsiuos, bet nu matai, kaip gavosi.

ir visgi pastebėjau, kiek su draugais kalbėjau, kad interpretacijos gavo visgi daugiau.. ;/

 aš irgi daugiau tikėjausi, o gavau ... :D

taip,jaučiama ta tendencija, kad interpretuotojams geriau sekėsi :)

 70 mazai.80 mazai,kas per nesamone,jau wirs 50 gaut yra gerai ir gan istoja i vf wietas ir i ta payi vu,o 802gaut,tikrai enra mazai,sakykit ka norit...

Žinutė parašyta: 2010-07-01 22:14:41 | Nuoroda

na bet wistiek tj nera mazai ;]

Žinutė parašyta: 2010-07-01 23:56:54 | Nuoroda
Damnitas rašė:

 Arba cia visi labai protingi susirinko arba as visiskas durnius. Is Lt egzo gavau 33 ir man tai labai mazai. Neliudinkit manes, kad tiek cia daug gavot tokius gerus balus. Iki siol negaliu atsitoket. Mano visi pazymiai mokykloj dazniausiai 7,8,9 ar 10. Lietuviu bandomaji islaikiau apie 70. Negaliu apsisprest ar rasyt apeliacija ar ne,nes tikrai tikejaus aukstesniu balu, bent jau ne maziau 50.Beje kiek zinau pas mus mokykloj pagrinde balai buvo apie 30-70, tik vienas kitas tegavo daugiau ar maziau. Beje idomi tendencija tie kurie mokesi vien 9 ir 10 gavo tik apie 50 ir sunkiai tuo patiki, nes tikejosi zymiai daugiau, o tie kurie mokesi penketais-sesetais gavo apie 80. Cia kazkas idomu su tais egzaminais.

 na nznau ar werta apeliuot,nes panasiai gawau is anglu irgi gan stengiaus ir jau siaip gerai as ta anglu zinojau ir siaip irgi gan nesilpnos zinios budawo,mokytoja griezta,bet kad irgi kai pamaciau rezus..su klasioke gawom wienodai,nors abi gan neblogai zinojom,o buwo tokiu kurie zinojo zymiai silpniau ir gawo auksciau,nznojau kru detis,nes siaip na taip apmaudu,taip apmaudu,kad taip neteisinga..bet nk nerasiau,nes wistiek ne wisiems papuls,o tie egzai juk pagalwokit,cia tik kazkokia wiena diena ,kurie wiska lemia,nesamone..loterija tikrai..

Žinutė parašyta: 2010-07-07 23:44:32 | Nuoroda
juodaroze rašė:
živilė rašė:

Jetau, saunuoliai, kas taip smarkiai ruosetes, as tai nei skaiciau, nei i respublikine ejau, nei korepetitoriu samdziau... :D Zodziu, tie 94 gal kazkaip ir per gerai man

 na va aš irgi nesamdžiau nė vieno dalyko korepetitoriaus ir labai džiaugiuos  - nemanau, kad tai būtų padėję pasiekti geresnių rezultatų :) be to, džiaugiuos, kad baigiau pagarsėjusią kaip "žiauriai bloga" Vilniaus  vidurinę, kurioj buvo LINKSMA, mokslas nebuvo pirmoj vietoj mokykloj, tūsai mokytis nekliudė, ir labai labai tuo džiaugiuos :))))

 ir kaip jau wadinas ta "ziauriai bloga" Vilniaus vidurine?;D

Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:28:51 | Nuoroda

tj juk bus parasyta lamoj,juk turit koda,pagal kuri gali ziurety sawo profili,tj taip ir pamatysi..na bent jau pr metais taip buwo,nznau kaip siemet..;]