Vartotojo BC ŽALGIRIS pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-17 00:57:15 | Nuoroda
arbatta rašė:

Tai jei tavo klaikus rezultatai tai mano tada isvis nera zodziu apibudint :D

 Na, su mano klasės vaizdu, tai aš vos vidutinybė.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 01:04:28 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
BC ŽALGIRIS rašė:

- Ar žmogui, norinčiam studijuoti už savo lėšas, reikia dalyvauti bendrajame priėmime? Ar toks žmogus yra priimamas be konkurso?

- Nebūtina, bet patartina. Bet kuriuo atveju konkursinė eilė yra sudaroma. Ir konkursas į kai kurias programas tikrai bus ir mokantiems, pavyzdžiui, į teisę, ekonomiką, ir pan. 

 

kas man galėtų paaiškinti prasmę... tai išeina, kad ne visur bus rengiamas konkursas stojant į M?

 Bus visur rengiamas, bet ne visur jo prireiks del norinciu ten studijuoti stygiaus.

 Tai čia kur taip bus? Katalikų teologijoje ar kolegijose... ? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-17 01:47:21 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
BC ŽALGIRIS rašė:
Mr.Lazy rašė:
BC ŽALGIRIS rašė:

- Ar žmogui, norinčiam studijuoti už savo lėšas, reikia dalyvauti bendrajame priėmime? Ar toks žmogus yra priimamas be konkurso?

- Nebūtina, bet patartina. Bet kuriuo atveju konkursinė eilė yra sudaroma. Ir konkursas į kai kurias programas tikrai bus ir mokantiems, pavyzdžiui, į teisę, ekonomiką, ir pan. 

 

kas man galėtų paaiškinti prasmę... tai išeina, kad ne visur bus rengiamas konkursas stojant į M?

 Bus visur rengiamas, bet ne visur jo prireiks del norinciu ten studijuoti stygiaus.

 Tai čia kur taip bus? Katalikų teologijoje ar kolegijose... ? :)

 Taip bus daugkur, nes zmoniu su krepseliais visokiuose SU ir t.t bus mazai, o kitiems visiems teks moket. Liks nemzai laisvu vietu.

 Tai čia aktualiai tiems, kas nestoja i geras vietas ir geruose univeruose...

Žinutė parašyta: 2009-07-17 10:51:53 | Nuoroda
arbatta rašė:

Idomu ar daug kas stot bandys i VDU teise

 https://bp.lamabpo.lt/bp2009/vu_am$progr_pasirenk.show

Žinutė parašyta: 2009-07-18 23:53:22 | Nuoroda

16,06 antru ir penktu numeriais. Jaučiu, kad man be šansų ten. 

Žinutė parašyta: 2009-07-18 23:55:32 | Nuoroda
BC ŽALGIRIS rašė:

16,06 antru ir penktu numeriais. Jaučiu, kad man be šansų ten. 

 Pamiršau pasakyti, kad čia į VDU.

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:11:41 | Nuoroda

Užrašiau pirmu numeriu. KB 16.06.  Gal į M papulsiu. GAL. O šiaip, nesigasdinkit visi, nes kiek pastebėjau, tai čia pagrinde reiškiasi tik tie, kas gerai egzus išleikė. Savaime aišku, kad jie labiau suinterasuoti :]

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:30:29 | Nuoroda
 as , pavyzdziui, siunciau keturias zinutes po "1 lt " ...rezultato negavau ne vieno, taciau saskaita parejo po 5 lt uz kiekviena sms.

 O aš viską tvarkingai gavau x)

Žinutė parašyta: 2009-07-19 23:15:00 | Nuoroda

Mano panelė lamabpo dokumentus pridavė valanda anksčiau, bet jos nr penkiaženklis. O pas mane keturženklis :D 

Žinutė parašyta: 2009-07-19 23:16:13 | Nuoroda

Sveiki, studijuojantys ar būsimi apsiskaitę studentai VDU :)

 

1. Ar daug vietų VDU bendrike? Ar sunku jį gauti?

2. Ar visi kambariai dviviečiai?

3. Ten esantis internetas wi-fi ar laidinis koks? 

Žinutė parašyta: 2009-07-19 23:20:31 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Cia tas pats kas tik po pirmo karto suzinot jog vaikai ne kopustuose auga arba pagal siu laiku tautosaka ne internetu uzsakomi.

 Pilnai pritariu. Aš ne viską suprantu ir ne visur gaudausi, bet... Bet jau stojant bent elementarius dalykus vertėtų suprasti.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 00:59:30 | Nuoroda

Niekas neapšvies? 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 17:03:59 | Nuoroda
BC ŽALGIRIS rašė:

Niekas neapšvies? 

 Ačiū 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:19:53 | Nuoroda
Muuuu rašė:

www.vdu.lt/bendrabuciai.htm

Use Google 8)

 Žinau aš tajų puslapį. bet į kurį mano klausimą tai atsako? Nei vieną. Man įdomu koks ten netas: laidinis ar wi-fi. Ar visi kambariai dviviečiai? (pagal foto toks įspūdis susidaro). Ir ar sunku juos gauti?

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:23:11 | Nuoroda
mopas rašė:
Mr.Lazy rašė:
torquoise rašė:

19 zmoniu i viena vieta vf...nezinau nezinau kaip bus :D 

 Cia ziurejai visus aplamai kurie padave prasymus? Nepergyvenk, ten pilna tokiu kurie ir kolegijose vf negautu.;) Statistikos visokios pilna. Paskaitai viena kyla abejoniu ar vf gausi, paskaitai kita, nusiramini:D

 lietuviu ir matke tau reikejo geriau islaikyti, tada gal gautum

 Ten istorija, o ne matematika svarbu.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:35:32 | Nuoroda
arbatta rašė:

Nu, as irgi noreciau visa tai suzinot.

Ir dar ar sunku gaut butent ta baltijos bendrika. ;D

 Vienur skaičiai, kad Baltijos pirmakursiams neduoda, kitur - kad duoda. Todėl ir noriu tikslumų, o ne USE GOOGLE :D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:39:52 | Nuoroda
prettygreeneyes rašė:

Pas mane KB is pradziu buvo tik prie vf vietu, o siandien atsirado ir prie m. Gal cia reiskia, kad as jau nebeprentenduoju i vf?

 Visiems taip. Matosi, kad darbai juda pirmyn... :]

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:52:33 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Vasara tai vasara, bet kai lyja ištisai tai sėdžiu ir mokausi.  Mano vasaros tikslas Maderius bent jau perskaityti ir susikonspektuoti. (jau prisikapsčiau iki 80 psl :D ) Manau, bent vasarą vieną dalyką išmoksiu, o tada jau per mokslo metus galėsiu kitiems daugiau dėmesio skirti..

O dėl egzaminų datų tai.. Anglų neblogai sekasi, bet kažkaip galvojau, kam man apsikrauti dar vienu egzaminu, jei biomedicinos srityje jos nereikia.. pamatęs, kad egaminai išsidėstę taip:
Chemija 21d.
Anglų 23d.
Biologija 25d.

Nusprendžiau nelaikyti anglų ir geriau jau biologiją mokintis :D

 Na, jeigu nesi mano įspūdingas klasiokas, kuris irgi būtent tiems egzams ruošiesi (biologija ir chemija), o anglų net nesikartojo, tai gali būti sunku :) Iš tikro, mažai kur medicinoje tas anglų egzas praverčia, todėl matyt ir sumalta kartu. Beje, tas nesiruošęs klasiokas gavo 96-97% (tiksliai nebepamenu) :]

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:56:10 | Nuoroda

Per anksti dar šita tema :] 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 14:30:16 | Nuoroda
Deivizs rašė:

O gal bandyti laimę.. na net nežinau, bet kažkaip 5  VBE, manau, per daug jau..

 Optimaliausiai sueina 4 egzaminai. nei per daug, nei per mažai :) Bet... Žiūrėk kiek tau reikia, kur žadi stoti ir pnš, nes kiekvienam individualiai yra.