Vartotojo Mr.Lazy pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:04:38 | Nuoroda
niekurniekada rašė:

Ne nu žiauru. Mr.Lazy, aš manau,kad tu turi kažkokių sutrikimų. Negi normalus žmogus šitiek kartų kartotų tą patį? Ar tu sieki,kad visi kaip vienas kartotų, taip misteri, tu tik vienas teisus, o mes tau pritariame? Taip nebus, nuomonių įvairovė yra normalu. tai gal jau gana? Nesakau, kad tavo mintys kokios kvailos, bet tai, kaip tu jas pateiki bei visokie "kliedi" "išsiblaivyk" tiesiog žiaurūs. Pagarba jums žmonės, kurie jūs dar jį pakenčiat, nes mane tai jis išvedė iš pusiausvyros.

 Kliedi zodis kaip zodis. O issiblaivyt siuliau zmogui kuris mane irgi i visas puses siuntinejo. O diskusija tam ir skirta kad kazka irodyt, isvada prieit.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:05:49 | Nuoroda
jurgi4ka rašė:

na tiek kiek tu rasai ir dar apie ka, taijau isvis....gal nori but rasytoju:DD

 Noriu baigt politologija ir i tarptautinius santykius stot. Rasyt knyga tingeciau. Perilgas tekstas.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:08:53 | Nuoroda
jurgi4ka rašė:

Mr. Lazy ----->parasyk i foruma dar pora apsakymu apie istorijos VBE 2009...turesiu rytoj ka paskaityt...:)

 Kaip panele pasakys, taip ir bus.:)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:10:52 | Nuoroda
niekurniekada rašė:
Mr.Lazy rašė:
niekurniekada rašė:

Ne nu žiauru. Mr.Lazy, aš manau,kad tu turi kažkokių sutrikimų. Negi normalus žmogus šitiek kartų kartotų tą patį? Ar tu sieki,kad visi kaip vienas kartotų, taip misteri, tu tik vienas teisus, o mes tau pritariame? Taip nebus, nuomonių įvairovė yra normalu. tai gal jau gana? Nesakau, kad tavo mintys kokios kvailos, bet tai, kaip tu jas pateiki bei visokie "kliedi" "išsiblaivyk" tiesiog žiaurūs. Pagarba jums žmonės, kurie jūs dar jį pakenčiat, nes mane tai jis išvedė iš pusiausvyros.

 Kliedi zodis kaip zodis. O issiblaivyt siuliau zmogui kuris mane irgi i visas puses siuntinejo. O diskusija tam ir skirta kad kazka irodyt, isvada prieit.

 Tai valio, tavo nuomonę mes žinome, kam ją kartoti kas antroj žinutėj?

 Nes atsiranda norinciu ta nuomone uzgincyti. Nesuprantu ka cia blogo matot? Juk tik gincuose ir gimsta tiesa.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:20:03 | Nuoroda
mellisa rašė:

O koks tu busimasis diplomatas, jeigu tik savo vienintele tiesa laikai teisinga....? tik nesakyk, kad tai netiesa, visi tavo postai irode, kad tai gryniausia tiesa...

 

 Paskaityk mano postus dar karta jei netingi. Rasi vieta, kur sutinku jog yra atveu(ne istorijos srityje) kur kalimas gali pasiteisint. Diplomatas neturi prisitaikelis ir pritarti visom nuomonem. Jis turi gebeti argumentuotai ginti savo nuomone ir uzgincyti priesinga numone kuri jam nepriimtina. Ir isvis diplomatas yra tik atstovas, todel jis gina ne savo , o valstybes interesus, o cia jau reikia buti uzsispyrusiam ir judeti viena kryptimi, buti labai atsargiam su galimais kompromisias.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:27:27 | Nuoroda
mellisa rašė:

Tai... bet tavo argumentai labai skurdus ir vis tie patys ... baigiu as sita diskusija ir einu malonesne veikla uzsiimti...

 As tingiu galvot kazkokius ypatingus argumentus, kai turiu labai paprastu, kuriu pilnai uztenka betkuriam logikos nebijanciam zmogui itikinti. Paziurek kiek atsirado tokiu kurie paskaite pakeite nuomone arba tokiu kurie suprato klyde ir daugiau tiesiog neberase. Kur dingo visos paneles peticijos? Atsigavo po pirmo soko ir gryzo i sveika prota.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:33:01 | Nuoroda
indzia rašė:

nelabai as suprantu jus kolegos :D tikrai. apie kokius mes cia kalikus snekam? negi is tikruju jus pazistat tokius, kurie sausai kala metus, priezastis ir padarinius, bet iskala juos kaip eilerasti ir nesugeba suvesti i viena ivyki? :D tokiu gi nera. Visi kurie "kala" nu tai ir ismoksta, supranta, suvokia. Tik gal jusu tiesa, kad vieniem labiau patinka ta istorija taip kalt, o kiti tai daro nes reikia. Bet galu gale ir tie ir tie stengias ir bent jau mokinas. Tai gal geriau varykim ant tu kurie isvis net nemegina kalt ir eina i egzus is lempos ir siaip yra gyvenime pasimete su vos isstenetu ketvertu semestre :) tokiu tikrai daugiau, ir butent tokiu gyvenimo nesusiprateliu musu lietuvai ir nereikia :)

 Yra tokiu juodu kaliku, kokiu tu net savo baisiausiuose kosmaruose nesapnavai. Pazystu pana kuri man pries egza dvi savaites pasake mazdau taip "jau pradejai egzui ruostis? ne? As tai va jau pradejau kalt datas ir asmenybes visas, paskui dar zemelapius reiks isimint...". WTF? Kalt zemelapius? Ir tokiu dar daug pazistu. Budavo ir tokiu pas mus, kur visus dedavo i vieta per didziuosius matkes kontrus, o kai mokytoja paivairinimui numesdavo koki nesudetinga savarankiska darba, vos 4 isspausdavo. Cia ir pasirodo kalimo minusai, negebejimas, o gal tiesiog baime kazka daryti eksprontu is savo bendro suvokimo. Pasitikejimo savimi trukumas gal. Net nzn... Va tau ir tikrieji kalikai.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:36:03 | Nuoroda
EnIGma;) rašė:

Rasiau laiska NEC'ui ir atskirai D.Šukienei:

Laba diena,

Norėčiau išreikšti preteziją dėl šių metų istorijos valstybinio brandos egzamino. Mano manymu, jame buwo dviprasmiškų klausimų, kai kurie iš jų labai klaidinantys ir smulkmeniški. Mokykloje istorijos pamokų metu mes nagrinėdavome žymiai svarbesnius dalykus, nei pirmoji radio laidos transliacija Lietuvoje ar kada buvo skatinama pasaulietinio liaudies meno plėtra. Apmaudu, kad kai kurie klausimai net neįeina į mokyklos programą. Ir labai gaila, kad to, ką nuoširdžiai mokiausi visus šiuos metus, neprireikė. Nes egzamino dalis, kurioje reikėjo nagrinėti šaltinius buvo paremta mokinio gebėjimu interpretuoti. Norėčiau priminti, kad tai yra ne lietuvio kalbos egzaminas, o istorijos, kuriame turėtų būti tikrinamos konkrečios žinios, o ne gebėjimas atlikti teksto suvokimo užduotį. Mano istorinių žinių šiame istorijos egzamine beveik neprireikė. Štai kodėl, dabar egzaminą geriau išlaikys tie, kurie galbūt nieko nesimokė, tačiau jiems pasiseke pasamprotauti. Manau, kad tai yra nesąžininga tų moksleivių atžvilgiu, kurie visus šiuos metus sunkiai dirbo, tačiau jų turimų žinių neprireikė. Man taip pat nutiko. Esu labai nusivylusi šiuo egzaminu, tiesą sakant nagrinėjant šaltinius pasijautau kaip lietuvų kalbos, teksto suvokimo egzamine. Manyčiau, kad vertinant turėtų būti į tai atsižvelgta

 Deciau tau vel dabar istisa romana, bet tingiu, pizdiec kaip tingiu.... Paversk 5-10 psl atgal, pasiskaityk, atsoks fantazijos su skundais.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:38:41 | Nuoroda
bembinas rašė:

Mane tai juokina zmones, kurie raso necui bukus laiskus, mazdaug as manau, as noreciau, kodel nebuvo ldk ir t.t. Nu pize, jus skiriat mokyklini egza nuo valstybinio, jei butumet perziureja senesniu laidu istorijos egzus, tai butumet suprate, kad sis egzas nieko nebuvo iskirtinesnis. Nu pize, nubukejusiu zmoniu banda. Kodel pernai nieks nesiskunde , neverke, gi irgi buvo panasios strukturos egzas. Ziuriu kuo tolyn tuo lietuviu tauta nubenkarteja, beliko neismaneliai , naivuoliai, pastumdeliai, neturintys savo nuomones, kurie perskaito laikrasti ir jiems tai sventa zona, taip pasake, vadinasi taip ir yra, bet kad patys pagalvotu, pamastytu, tai nixuja. pagarba necui, kad dar sugeba atsakinet i tokius klausimus, man kantrybe neatlaikytu, pasiusciau nx tokius benkartus ir dar klausima ar jus suprantat, kas yra %,  vat butent % ir iskirstys tuos, kurie moka geriausiai ista, nieks cia neprispelios. duxenos

 Kantrybes bendraminti mano, kantrybes. Jei tu subrendai 18, tai tie kuriuos ivardiji kaip neismanelius galbut subres 20ties ar dar veliau. Viskam ateis laikas. Kuo daugiau ziopliu, tuo mum lengviau.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:41:41 | Nuoroda
sutherland rašė:
bembinas rašė:

Mane tai juokina zmones, kurie raso necui bukus laiskus, mazdaug as manau, as noreciau, kodel nebuvo ldk ir t.t. Nu pize, jus skiriat mokyklini egza nuo valstybinio, jei butumet perziureja senesniu laidu istorijos egzus, tai butumet suprate, kad sis egzas nieko nebuvo iskirtinesnis. Nu pize, nubukejusiu zmoniu banda. Kodel pernai nieks nesiskunde , neverke, gi irgi buvo panasios strukturos egzas. Ziuriu kuo tolyn tuo lietuviu tauta nubenkarteja, beliko neismaneliai , naivuoliai, pastumdeliai, neturintys savo nuomones, kurie perskaito laikrasti ir jiems tai sventa zona, taip pasake, vadinasi taip ir yra, bet kad patys pagalvotu, pamastytu, tai nixuja. pagarba necui, kad dar sugeba atsakinet i tokius klausimus, man kantrybe neatlaikytu, pasiusciau nx tokius benkartus ir dar klausima ar jus suprantat, kas yra %,  vat butent % ir iskirstys tuos, kurie moka geriausiai ista, nieks cia neprispelios. duxenos

 Tai vadinama "ejimas i vakarus". Tuoj cia America 2 bus. Reklama zmones valdys, zmones zemelapy Lietuvos neparodys...

 Todel orientuokimes i artimesnius vakarus, t.y Europa. Ten svietimo sistema jau seniai isgyvendino toki dalyka kaip kalimas(aisku yra sricius su isimtimis).

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:45:16 | Nuoroda
indzia rašė:

is tiesu tai cia dabar ivyko taip, kad visi pasigavo ta ideja, kad egzas buvo ziauriai sunkus ir neteisingas. Per daug pasigavo. Ir jau nebejaucia ribu kiek skustis ir kiek kaltint visus kitus bet ne save pati..

 Tai as ir uzsireginau cia su tikslu ismust ta durna ideja, jog NEC'as mus skriaudzia. Neglosto jie musu, pagroja kartais ant nervu, bet islaiko svarbiausia % sistemos ramsti, tai yra lygybe tarp visu konkurentu.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:50:48 | Nuoroda
EnIGma;) rašė:

palauk palauk, as tik pasakiau savo nuomone ir turiu teise ta daryti visai kaip ir tu..nieks taves nevercia mastyti taip kaip as, taciau deja, zmoniu, kurie mano taip pat yra taip pat daug. ir idomu, kodel net mokytojai kurie jau belekiek metu ruosia abiturientus IRGI YRA PANASIOS NUOMONES. ne mano vienos cia ismislas

 Kvailiu niekad netruko ir jie visuomet turejo iproti vienytis. Kaip ir seimo sturmui pritarusiu ir jame dalyvavusiu buvo daug, buvo ir autoritetingu zmoniu ju tarpe, bet fakto kad jie sumauti kvailiai gyvenantys baudziavos laikais ir nesuvokiantys, jog valdzia ir valstybe tarnauja jiems ir yra ju paciu renkama, tai nekeicia. Taip ir su egzu yra. Kad jusu verksniukai daug ir kad yra dar mokytoju kurie jus guodzia glostydami jusu savimile, nedaro jusu teisiais.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:53:02 | Nuoroda
indzia rašė:
Mr.Lazy rašė:
sutherland rašė:
bembinas rašė:

Mane tai juokina zmones, kurie raso necui bukus laiskus, mazdaug as manau, as noreciau, kodel nebuvo ldk ir t.t. Nu pize, jus skiriat mokyklini egza nuo valstybinio, jei butumet perziureja senesniu laidu istorijos egzus, tai butumet suprate, kad sis egzas nieko nebuvo iskirtinesnis. Nu pize, nubukejusiu zmoniu banda. Kodel pernai nieks nesiskunde , neverke, gi irgi buvo panasios strukturos egzas. Ziuriu kuo tolyn tuo lietuviu tauta nubenkarteja, beliko neismaneliai , naivuoliai, pastumdeliai, neturintys savo nuomones, kurie perskaito laikrasti ir jiems tai sventa zona, taip pasake, vadinasi taip ir yra, bet kad patys pagalvotu, pamastytu, tai nixuja. pagarba necui, kad dar sugeba atsakinet i tokius klausimus, man kantrybe neatlaikytu, pasiusciau nx tokius benkartus ir dar klausima ar jus suprantat, kas yra %,  vat butent % ir iskirstys tuos, kurie moka geriausiai ista, nieks cia neprispelios. duxenos

 Tai vadinama "ejimas i vakarus". Tuoj cia America 2 bus. Reklama zmones valdys, zmones zemelapy Lietuvos neparodys...

 Todel orientuokimes i artimesnius vakarus, t.y Europa. Ten svietimo sistema jau seniai isgyvendino toki dalyka kaip kalimas(aisku yra sricius su isimtimis).

 Ponas Tingini, bet ten svietimo sistema dar kai kuo skiriasi. Ir ten tavo gabumai nebus pirmoj vietoj. Ten jiem ne kiek rupi tavo akademiniai pasiekimai, tavo pazymiai ir subegejimai, o svarbiausia yra tavo motyvacija ir tavo noras :) Gal po kokiu desimt metu ir pas mus taip padarys, bet dabar gerai kad stoju ten, kur motyvacija buvo svarbi :)

 Motyvacija ir nora yra labai lengva suvaidint. Ir ten jau labai subjektyvi vertinimo sistema. Visgi ji palanki gabiesiems.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:56:37 | Nuoroda
bembinas rašė:
Mr.Lazy rašė:
indzia rašė:

is tiesu tai cia dabar ivyko taip, kad visi pasigavo ta ideja, kad egzas buvo ziauriai sunkus ir neteisingas. Per daug pasigavo. Ir jau nebejaucia ribu kiek skustis ir kiek kaltint visus kitus bet ne save pati..

 Tai as ir uzsireginau cia su tikslu ismust ta durna ideja, jog NEC'as mus skriaudzia. Neglosto jie musu, pagroja kartais ant nervu, bet islaiko svarbiausia % sistemos ramsti, tai yra lygybe tarp visu konkurentu.

 Cia, taip kaip mano klasioke, kuria pakviete atsakinet, tai jinai nesugebejo zemelapyje parodyt D.Britanijos, o dabar skundziasi, kad egzas buvo ziauriai sunkus, neteisingas, blogai sudarytas. va del tokiu, tai graudu darosi.Siaip tai istikruju istorija ir reikalauja kalimo, bet kai ta istorija nors kiek idomi, tai kazin ar cia kalimas, bet vat jau kai kala visokias datas net ir is visokiu vidurzemiu, tai cia jau xz kas per nupezejimas. As apskritai i tuos klausimus atsakinejau, tai kazkaip aplinkuj, kazka zinai, bandai pritaikyt ir gaunasi, zinoma, istorija nera ta sritis, kuri labai, labai mane zavetu, ir kuria as domeciausi, ji tiesiog yra laiptelis pro kuria turiu prasokt, norint istoit i sau patinkancia specialybe. Bet vat pvz klausimai is politologijos, tai super, saldainiukas man, jos aplamai niekad nesimokinau, neziurejau nieko ir pries egza, tiesiog patinkanti sritis, kuria domiuosi, tai bbz.

 Zinau ka turi omeni zmogau. Parodo mokytoja pirstu kur Osmanu imperija Europos zemelapyje, paduoda zemelapi 100 metu veliau, kur osmanu sienos siektiek pakite ir jie jau duria pirstu i Austrija ar neduok dieve net Rusija. O paskui verkia kruvinom asarom.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:59:12 | Nuoroda
EnIGma;) rašė:

Kvailiu niekad netruko ir jie visuomet turejo iproti vienytis. Kaip ir seimo sturmui pritarusiu ir jame dalyvavusiu buvo daug, buvo ir autoritetingu zmoniu ju tarpe, bet fakto kad jie sumauti kvailiai gyvenantys baudziavos laikais ir nesuvokiantys, jog valdzia ir valstybe tarnauja jiems ir yra ju paciu renkama, tai nekeicia. Taip ir su egzu yra. Kad jusu verksniukai daug ir kad yra dar mokytoju kurie jus guodzia glostydami jusu savimile, nedaro jusu teisiais.

tai kas ten zino, gal pats kvailys esi, lb ziuriu geros nuomones apie save

 Gal ir kvailys, kas ten zino. Po 10 metu paklausk manes ar as kvailys, tada tau nedvejodamas atsakysiu.

Žinutė parašyta: 2009-06-16 10:21:23 | Nuoroda

vdu.lt/

Paziurekit kainas dar karta ir pasakykit ko verkiat. Juk nieko nera uz dyka. O cia palyginus nebrangu. Teises arba politikos studijos 4x4000=16000. Aisku daktarams ir t.t biski sunkiau, bet kas kaltas jei krepseliu negausit?

Žinutė parašyta: 2009-06-16 12:09:23 | Nuoroda
jurgi4ka rašė:

Mr.Lazy---------->permazai prirasiai, neturiu ka skaityt...galejai labiau pasistengt:D

 Galejau. Tuo labiau, kad sedziu namie ir sergu. Bet kaip matau jau nebeliko norinciu gincytis. Pasibaige skundai, peticijos. Suprato pagaliau zmones, kad ne egzaminas prie ju turi taikytis, o jie prie egzamino.

Žinutė parašyta: 2009-06-16 19:07:02 | Nuoroda
Interliudija rašė:

Birželio 10 diena , o tiksliau laiko tarpas nuo 9-11:30 valandos , buvo keista.Keista tuom , kad nori nenori supranti , kad  Lietuvos sukurta švietimo sistema yra biurokratinis mechanizmas , kuris laikui bėgant tampa griaunanti jėga ir ją galima sustabdyt tik mes. O kas mes ? O mes abiturientai , kurie persismelkia bejėgiškumo jausmais , nieko nedarom.Tebūnie iš mūsų tyčiojasi , bet geriau paverksim kamputyje ir viskas praeis. Toks yra lietuviškas mentalitetas.Būdami vieningi mes kažką pakeistume , bet jūsų vienybe dingsta su sąvoka - "konkurencija". Taip , auga naujoji karta ,kuri bus vėl nerėkšminga dalelė , prisitaikiusi prie sistemos normų.

 Gal jau gana bliauti tokiom abstrakciom frazem kaip "is musu tysiojasi" , "mus skriaudzia" ir t.t Konkretumo prasyciau. Kas tau butent nepatinka? Keli sunkus klausimai teste? Suteikta asmenines nuomones laisve saltiniu klausimuose?

Ir kuomet kalbi apie lietuviska mentaliteta, kuriuo pasizymi egzamnu besipiktinantys abiturientai, tai ji klaidinga vadinti lietuvisku. Tai bukaprociu, kurie jaucia poreiki susilieti su mase mentalitetas. Uzuot isigiline i esamos problemos esme jus pirma ieskot kaltu.

Jei tureciau kazkokiu rimtu priekaistu del sio ar kito egzamino netyleciau. Bt siuo atveju nematau jokios priezasties cia putotis ir dramatizuoti viska.

Suaukit pagaliau. Jei negausit is egzo kiek norejot, vadinasi mazai mokinotes, arba tiesiog nesat pakankamai protingi.

Veikiant procentu sistemai nesvarbu koks sunkus ar lengvas bus egzaminas, protingiausi ir gabiausi istorijos srityje gaus geriausius %, o maziau protingi gaus mazesnius. Egzaminas turi ne lengveti, o tik sunketi, tai skatins ir mokinius labiau pastempti. Egzamino lengvinimas tuo tarpu butu degradacijos skatinimas ir progreso stabdymas.

Žinutė parašyta: 2009-06-16 19:08:56 | Nuoroda
jurgi4ka rašė:
EnIGma;) rašė:

o tai is kur tada ta  vertinimo instrukcija atsirado? nes atrodo, tai kaip oficiali..

 gal ir atrodo, bet mano manymu tai klastote, kazkas labai gerai jauciasi kai is savo asmenines nuomones ir atsakymu padare visiems vertinimo instrukcija. paziurekit i 50 klausima, ten kur pastabos--------parasyta apie kazkokius civilizacijos pasiekimus. ir isvis ten matosi, kad isreiksta asmenine nuomone, tikra vertinimo instrukcija kitokia.

 Atsakymai juk teisingi toj instrukcijoj. Netiki, pasiimk knyga ir pasitikrink. O kad instrukcija nera oficiali, tai gali buti.

Žinutė parašyta: 2009-06-16 19:31:18 | Nuoroda
PsicLt rašė:
Mr.Lazy rašė:

vdu.lt/

Paziurekit kainas dar karta ir pasakykit ko verkiat. Juk nieko nera uz dyka. O cia palyginus nebrangu. Teises arba politikos studijos 4x4000=16000. Aisku daktarams ir t.t biski sunkiau, bet kas kaltas jei krepseliu negausit?

 Kas kaltas ? Betkuriuo atveju, kad ir butu geniju respublika, gautu krepselius tik maza dalis. O kainos nera logiskos. Muzikantams, pavyzdziui, moket po 18000lt i metus - uz ka ? Ne visi teisininkai ir politikai bus. Kaina, taipogi, turi but bent kiek susieta su vidutiniu zmogaus atlyginimu Lietuvoj. Studentas, betkuriuo atveju, vidutinio atlyginimo negaus, jei isvis darba suras. Kas belieka tiems, kuriu tevai pafinansuot negali ? Paskola imt ? O kas, jei po studiju darbo negausi ? Palyginus nebrangu... Nu tu duodi.

 Muzikos studijas pasrinke moka brangiai, nes instrumentai kainuoja didelius pinigus, o studijuojanciu mazai.

Kad padaryt kainas mazesnes, reikia mazint algas destytojams, kurie ir taip pagal savo issilavinima nedaug uzdirba. Arba reik gaut papildomu lesu. Gal turi pasiulymu is kur? Anksciau ju nebuvo, dabar krizesmetu tuo labiau neatsiras. O studijos universitete ne visiems skirtos. Jei negavai krepselio ir bijai imt paskola, tuomet eik dirbt, vaziuok dirbt i uzsieni, kai turesi pinigu, istosi. Cia tavo asmeninis pasirinkimas, tavo rizika. Lengva labai pasakyt, kad reik sumazint kainas, bet tai padaryt yra labai  labai sunku. Uzmokestis uz studijas yra investicija i tavo paties ateiti ir tai rupi tik tau paciam, kitiem tai yra giliai px. Nori ateities, sukis kaip ismanai. Viskas juda gera linkme. Bus duodamos paskolos lengvatinemis palukanomis. O socialiai remtiniems bus dar ivairiu islygu. Nenorekit visko is karto. O jei nepatinka Lietuvoj, tai minkit nx i visas keturias puses, niekad negrizkit ir nedriskit lietuviais vadintis valkatos nelaimingi ir pienburniai.