Vartotojo Aurimas Šimkus (Coderland.lt) pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-28 21:15:18 | Nuoroda

Kiek pats girdejau, beveik joks universitetas nesurenka visu galimu vietu i IT.  Aisku, su zemais ivertinimais negausi nemokamo mokslo.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:23:07 | Nuoroda

Nekurkit tokiu pat tenu, nes paskui sunku surasti informacija. Eikit CIA . Siaip iskart galiu pasakyti, kad beveik joks universitetas nesurenka visu galimu vietu i IT, todel istoti nera ka. Aisku kita kalba apie krepseliu gavina...

Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:41:40 | Nuoroda

Visi i Vilniu, i Kauna... O kas i Siaulius?  

Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:15:28 | Nuoroda

O galima paprasyt, kad vieno egzamino i atestata neirasytu, jei laikiau 4 is vis ir to egzamino man nereikia (laikiau del sportinio intereso :D:D)?  

Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:42:29 | Nuoroda

Ka daryti norint ismokti anglu kalba? :D 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:59:07 | Nuoroda

Jo, nuo siu metu nebeliko papildomu balu uz papildoma veikla... Nebegausiu nei uz JMM, nei uz JKM... Mano nuomone, balus turetu skirti ne tik uz olimpijadu laimejimus, bet ir uz papildoma veikla. Juk papildomos mokyklos ar kursu baigimas - irodymas, kad tu sieki (ir pasiekei) ziniu tam tikroje srityje (o ne taip kaip kai kurie, kurie stoja ten, kur priima, arba kur poluliariausia), kurioje tikriausiai studijuosi ir universitete.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 01:01:57 | Nuoroda

Neturetu buti bedu :) 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 01:03:42 | Nuoroda

Bent man is JMM ir JKM buvo labai daug naudos, kuri, as isitikines, man pravers ir ateityje :) 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 01:06:09 | Nuoroda
tituska rašė:
Rulle121 rašė:
tituska rašė:
SuperHP rašė:

O galima paprasyt, kad vieno egzamino i atestata neirasytu, jei laikiau 4 is vis ir to egzamino man nereikia (laikiau del sportinio intereso :D:D)?  

 Rasiau i nec'a del sito, laukiu ats. ;D

 idomus jus :D tai koks jum skirtumas rasosi tas balas ar ne jai jis stojant jum neitakoja nieko :D

 Jei jo nerasytu, gauciau pagyrima.. Tokiu atveju +1 balas stojant i VDU.

 Nuo siu metu jokiu papildomu balu, isskyrus olimpijadu prizininkams, nebus skiriama :(

Žinutė parašyta: 2009-06-30 01:09:54 | Nuoroda

As jau labai senai isitikinau, kad leituviu kalbos atsiskaitymai - laimes dalykas. Viskas priklauso nuo to, kaip tu atsiskaitymo diena jautiesi, kiek issiblaskes esi ir tt... Va pvz. vienas mano draugas neislaike, nors metiniam turejo ligtai 6 :(. As pats metiniam turejau riebu 8 ir gavau 89%. 

Bent man ir anglu nuo nuotaikos priklauso. Metiniam turejau 9, VBE 45% 

Žinutė parašyta: 2009-07-02 18:05:30 | Nuoroda

Apsisprendziau... Stosiu i SU

Kas kartu?  

Žinutė parašyta: 2009-07-06 00:29:57 | Nuoroda
Danakolas rašė:

 Klaipėdos ir Šiaulių universitetus atmeskim. 

 

Na ir kagi turi pries SU? 

Žinutė parašyta: 2009-07-06 00:49:23 | Nuoroda

Mano 19. Rasysiu turbut vieninteli i SU informatika. Tokiu atveju tereiks moket 80lt. Jei jau rasai daugiau, tai kaina 150lt. Kazkokia nesamone. 

Siaip, kas susije su fiziniais mokslais, manau, tikrai turetu uztekti mazdaug 15 KB. Vien dabar paziurejus i ten stojanciuju skaiciu susidaro toks vaizdas.

Žinutė parašyta: 2009-07-06 00:49:56 | Nuoroda

Cia del to 15 KB, tai ta prasme i VF 

Žinutė parašyta: 2009-07-06 12:12:00 | Nuoroda
Justas24 rašė:

technologiniai 16.76 manot uztex krepseliui?

 Turetu uztekti.

Žinutė parašyta: 2009-07-06 12:23:51 | Nuoroda

1. Informatika SU 

Žinutė parašyta: 2009-07-07 19:51:00 | Nuoroda

Informatika  

Žinutė parašyta: 2009-07-08 12:16:24 | Nuoroda

Manau, Lietuvoje per daug yra sureiksmintas universiteto diplomas. Beveik nebera tokio darbo, kur nereiktu jo.  Taip yra todel, nes dauguma ta diploma jau turi. Taigi dabar norint gauti geresni darba daznai net prireikia magistro diplomo. 

Si reforma bloga atrodo tiems, kurie nesimoke, nesimoko ir turbut nebesimokys, na ir aisku tiems, kam nepasiseke egzaminai (del ju tai tikrai gaila...). Padidintos studiju kainos, maziau nors dalinai finansuojamu vietu veda prie vieno - Lietuvoje mazes gaunanciu diplomus. Visa tai, zinoma, tik i nauda kitiems, daznai stropesniems, studentams. Dabar turint diploma bus zymiai lengviau susirasti darba ir tt. 

Kitas reformos padarinys - daug kas isvaziuos mokytis i uzsienis. Tai taip pat yra tikrai gerai. Kas isvaziuos, greiciausiai ir liks ten testi kitu mokslu, o gal ir dirbti. Tai Lietuvos ekonomikai paprastu zmoniu atzvilgiu tikrai neturetu kenkti - juk bus daugiau darbo vietu Lietuvoje. Vistiek cia mokintis lieka daug daugiau "protu", nei isvaziuoja i uzsieni, o tai tik kelia Lietuvos universitetu lygi pasaulio reitinge. Cia mokysis galbut maziau studentu, taciau bendras ju lygis bus aukstesnis.

Del sios reformos mazes studentaujanciu Lietuvoje, dides diplomo (ypac universitetinio) reiksme, kils Lietuvos universitetu reitingas ir tt. Manau, sios reformos autoriai butent tai, ka as paminejau, ir turejo galvose ja planuodami. 

Žinutė parašyta: 2009-07-08 13:32:23 | Nuoroda

1. KTU yra pripazintas geriausiu IT universitetu (geriausi destytojai, pasiekimai ir tt...)

2. Po 2 metu galima rinktis specializacija, kad ir tapacia PS. Tuo tarpu VU pasirenki PS, ja ir mokiniesi visus 4 metus.

Apskirtai VU daugely specialybiu tera geras vardas.

Pats eisiu i SU, nes ten jau 2 metus vaikstau, pazistu kelis destytojus, kurie yra tikrai puikus, zinau kad tikrai geros auditorijos, kabinetai, nauji gerai sukonfiguruoti kompiuteriai ir tt.

Žinutė parašyta: 2009-07-10 18:47:34 | Nuoroda

Visu pirma, tai nepriklauso nuo konkretaus universiteto. O siaip tai gausi.