Vartotojo Sandrittta pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-05 17:16:43 | Nuoroda
StreetSpirit rašė:

Sveiki :) kokio reiktu min KB stojant i sia sriti 3 etapu(tiek Vf,tiek Vnf ) ir ar dar yra laisvu vietu?:)

 Na vf vietu nebera, o vnf manau istotu ir su labai nedideliu balu, kadangi nedaug tera pasirasiusiu sutartis :)

Žinutė parašyta: 2011-08-08 23:18:12 | Nuoroda
Barcos fanas rašė:

ar tiesa kad istojus reikia atsinesti notaro patvirtinta brandos atestata?

Atestatus sviecia ir tvirtina vdu pirmam aukste igalioti asmenys,taciau jei nori gali atsinest jau patvirtinta :)

Žinutė parašyta: 2011-08-11 18:51:01 | Nuoroda
eski rašė:

 Laba diena,

prie d grupės dalykų yra daug kalbų, tačiau nevisos jos nemokamos. Kokia būtų mokamų kalbų kaina?

 Kazkas rase, kad 250lt semestrui.

Žinutė parašyta: 2011-08-12 14:06:59 | Nuoroda
Irma :) rašė:

Ar pasirinkus gretutines studijas yra suteikiamas papildomas diplomas ar dokumentas liudijantis, kad studentas išklausė kursą?

 Jo pridedamas pazymejimas prie diplomo :)

Žinutė parašyta: 2011-08-18 16:16:39 | Nuoroda
akvilegio rašė:

lspdar netur mano duomenu.ar man jau reikia kur nors kreiptis,ar laukti pirmadienio ir tada kreipts,jei dar nebus duomenu?

 Niekur nereik kreiptis, nieks dar negavom.

Žinutė parašyta: 2011-08-25 00:26:02 | Nuoroda
_studente__ rašė:
Iewoollia rašė:

Aisku tada, o jokių praktinių darbų nebuvo? kad ten kokių lentelių su exeliu daryt ar kas nors ? :)

 Bent jau aš tą testą laikiau net ne prie kompiuterio, o ant popieriaus lapo, tad jokių praktinių dalykų nebuvo. Gali nebent pasitaikyti tokio tipo klausimai kaip praeitais metais, maždaug „jei į A1 ląstelę įrašysi x lygtį, tai ką rodys B2 ląstelėję“. Na, iš praktinės dalies.

 o kiek is kiek tasku reik surinkt norint islaikyt? :)