Vartotojo Mantukas. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:48:03 | Nuoroda

a, maniau tu apie nemokamą kalbi. Jop, į mokamą tai turėtum, ne itin didelis balas.

Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:59:54 | Nuoroda
Įdomu rašė:

to Mantukas. -> O koks maždaug kb tūrėtų būti norint įstoti į MOKAMĄ VIV? Tarkim užtektu ~15?

 nea, žinok, 15 neužtektų, 16 irgi nemanau, 17 gal nors ir tai jei iškart, pirmu stojimu, tai nemanau, kad ir 17 užtektų

Žinutė parašyta: 2011-07-13 18:18:57 | Nuoroda
Dani. rašė:

 Kokios ateities perspektyvos žadamos Jums, studentams, baigiant šią specialybę?

 Na, žadėti mums niekas nieko nežada. Čia jau priklauso kiek pats sugebėsi pasiimti. Universitete, skirtingai nei mokykloje niekas neverčia mokytis, čia jau pats turi stengtis, niekas neragins. O perspektyvių specialybių nebūna, būna perspektybūs žmonės. Tai kiek sugebėsi pasiekt tiek, o ką galima dirbti teoriškai, tai yra daug kur parašyta.

Žinutė parašyta: 2011-07-21 16:27:43 | Nuoroda

 galiu papasakot. Komunikacijos įgūdžiai tai man truputį lempa būtų ;D mokys kaip kalbėt viešai, kūno kalba, kaip paruošt prezentacijas teisingai, kaip kalbą kokią sakyti ir panašiai. Buvo vėliau užduotys, tarkim, pakalbėt apie kažką, padaryt tas pačias prezentacijas, nemažai dalykų manau būsit girdėję, koliai irgi iš kažko panašaus bus. Tik sakau, truputį lempa pasirodė, nes tokie apibrėžimai, kaip "per kalbą mes galim kalbėti apie kalbą", tai manau yra bereikalinga smegenų apkrova, nes ir taip viskas aišku. 

Šiaip projektų/prezentacijų, tai tikrai nemažai, tai per vieną paskaitą tai per kitą. Teks nemažai ir grupėmis ruošti ir po vieną. 

Dėl perėjimo, tai įmanoma tikrai, tik ten bus popierizmo nemažai, patariu vistiek pirma rašyt VIV, jei labiau čia nori. Nepateksi, tai nepateksi, jei įstosi į informologiją gal poto ir pereit nenorėsi:)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 16:42:31 | Nuoroda

 manau, žinok, kad yra, nenoriu suteikt vilčių, kad paskui nelikčiau kaltas :D bet šiaip manau, kad tavo balas gali būt toks ribinis, neaišku į kurią pusę.

Žinutė parašyta: 2011-07-22 14:53:39 | Nuoroda

 O Ingrida čia ;D su 18,4 gali tikėtis visko ir pirmu etapu, nes balų svyravimas būna kiekvienais metais kažkoks, aišku, jei nepakils dar labiau ;D o perėjimas iš vienos specialybės į kitą irgi įmanomas, nes truputį su atstovybės pirmininku ir sakė, kad jei skiriasi dalykai jūsų studijuojamos specialybės su norima, tai reikės pirktis kreditus, mokytis ir išsilaikyt egzaminus. Iš informologijos pereiti dar lengviau, nes dalykai pirmą pusmetį nesiskiria visai.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:00:23 | Nuoroda

 wuhu, pirmieji mano vaikai ;D laukiu daugiau ir laukiu jūsų atvažiuojant pasirašyt dokumentų:)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:17:08 | Nuoroda

 Yra informacija. Jūs tik ateikit ir mes jau jum informaciją pateiksim :D o balas tai manau bus kiek žemesnis nei 19, bet turbūt nežymiai.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 20:54:59 | Nuoroda

Nu žinok, dėl informologijos, tai gerai nežinau, nes balas šiais metais kilo ir ten, antru etapu gali būti irgi sunku pakliūt, bet kas nerizikuoja tas negeria šampano, gali bandyt surizikuot, bet tada pažadėk, kad manęs nekaltinsi :D o metai bus geri, patikėkit, šiandien per priėmimus mūsų panelių daugiausiai buvo - net 8 ;D vyrukų kolkas nesimato ir aš džiaugiuosi :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:54:42 | Nuoroda

 nei vieno dar, komfake viskas po senovei :DD

Žinutė parašyta: 2011-07-27 07:40:29 | Nuoroda

 10 iš 40, bet tai dar čia skaitos vyrų  karta :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 08:53:45 | Nuoroda

 Žiūrėkit, neskubėkit su tais groupe'sais facebook'e. Mes turėsim po priėmimų sąrašus ir sumesim jus visus, nes realiai gi ne visi čia mato šitą studijos.lt puslapį. Ir šiaip, neatimkit darbo iš mūsų, chebra :D -Kotryna

Žinutė parašyta: 2012-05-17 00:20:53 | Nuoroda

 Man įdomiau būtų tavo paties argumentacija ar tiesiog pagrindimas į temos pavadinime "Atsižvelgti į Diplomus ar vertę" dalį. Ką turi galvoje, nes toks jausmas, kad prisiklausei įvairių gandų, kurių negali patvirtinti joks tyrimas, nes jo nėra ir padarei prielaidą, reikalaujančią argumentų.

Žinutė parašyta: 2013-03-23 04:12:20 | Nuoroda

 Būsimieji studentai, jei nesugebat patys susikurti kalbos, perkat potemes ar darot panašius dalykus, tai pagalvokit ar poto stodami, o vėliau ir dalyvaudami akademiškame gyvenime esate verti jame būti. Visa šita prekyba, vykstanti metai iš metų, man kelia ne pyktį, o gėdą dėl visoje šitoje maklevoje dalyvaujančių. + įėjęs į šią forumo skiltį tikiuos pamatyti ne spamą, o normalias temas, kuriomis aš esu pasiryžęs pakonsultuoti būsimus studentus, o ne versti puslapius ir ieškoti kur prasideda realūs klausimai apie aukštasias mokyklas ir specialybes. Būtų smagu, jei puslapio adminai (jei tokie yra) labiau kontroliuotų forumo turinį, kuris man, peržiūrėjus 5 puslapius, atrodo apgailėtinas. 

Žinutė parašyta: 2013-04-09 21:55:58 | Nuoroda

 Patarimai abiturientams besiruošiantiems brandos egzaminams.
1. JAUDINTIS. Kad ir kas benutiktų svarbiausia jaudinkitės.
2. NEPASITIKĖTI SAVIMI. Labai svarbu einant į egzaminą yra pasitikėjimas savimi. Jo turi nebūti. Negalvokit, kad jūs galit, nes tikrai padarysit klaidų ir, ko gero, nemažai.
3. NEKLAUSYTI PATARIMŲ. Turbūt šiuo svarbiu metu visi jums bando patarti. Neklausykit, jie nežino, jie tik nori, kad jūs susimautumėt. Ignoruokit vyresnius brolius ir seses, nes jie konkuruoja su jumis dėl vietos šeimoje. Taip pat ignoruokit ir tėvų patarimus, jie tik nori, kad neįstotumėt ir liktumėt gyvent su jais.
4. NESIILSĖKITE. Dieną prieš egzaminą nugyvenkite aktyviai, neikite anksti miegoti, o geriausiai išvis nemiegokite. Labai pravartu atšvęsti „Dieną prieš egzaminą“.
5. KONCENTRACIJA. Egzamino metu stenkitės nesusikoncentruoti ties viena užduotim, nes jų labai daug. Stenkitės daryti visas vienu metu.
6. OPTIMIZMAS. Pasistenkite jo atsikratyti. Optimizmas jūsų užduočių neišpręs, tai už jus padarys pesimizmas.
...
Norėdami perskaityti visus 15 patarimų, užeikit čia ---> mantodienorastis.blogspot.com/2013/04/patarimai-abiturientams.html