Vartotojo Ragutis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-19 16:55:41 | Nuoroda

Nepritariu tokiam jauduliui, miegosiu ilgai ir ramiai :)

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:16:14 | Nuoroda

Rašo, kad man moteriškės tinka ENFP ir ENTP. Įdomu, kaip čia iš tikrųjų

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:29:18 | Nuoroda
Ziuzelis rašė:
Ragutis rašė:
Ziuzelis rašė:

Pasiskaičius kaikurių žmonių nuomones, kyla mintis,kad nelabai mokslinės spaudos kaikurie skaito...Šiaip jau tai, mokslininkai nustatė,kad apie 1500 rūšių gyvūnų dažnai arba nuolat lytiškai santykiauja su tos pačios lyties individais. Tad kokie gamtos dėsnių pažeidimai yra homoseksualumas tarp žmonių, jei gamtoje taip vyksta. Žmogus ir yra gyvūnas. Pagal kaikuriuos, homoseksualumą reikėtų ne liga ar psichokos sutrikimu vadinti,o virusu, nes jau labai daug rūšių tuo ''serga''. Aš nesu prieš homoseksualumą, jei žmgus myli savo lyties atstovą, tai tegul.Vienintelis dalykas man atrodo nepriimtinas, tai tie paradai. Mano nuomone, kad jie,kaip ir visi kiti tūrėtų nesiafišuoti, jei myli,tai ylėk,bet pasauliui skelbtis nereikia.

Aš manau,kad šis įstatymas yra pasibaisėtinas. Neigiama informacija,kas tai? Nes aš laisvai galiu pasakyti,kad pasakos yra pilnos smurto, tad gal ir jas reikia drausti?

 Bet niekas nepaklausė heteroseksualių gyvūnų, ką jie apie tai mano, ar jie tai laiko norma.

 Gyvūnai tokie padarai, jei gentainis kenkia,tai jo nelieka.....

 Bet jeigu tu akcentuoji gamtą, kaip pavyzdį, tai gal tada ir smurtas, agresija yra laikytini normaliu dalyku tarp žmonių? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:37:23 | Nuoroda

"Svarbiausiais propagandos pozymis musu ziniasklaidoje buvo pastebetas per Gruzijos ir Rusijos konflikta , kai visoj europoj buvo gerai zinoma , kad konflikto zidini pakurste gruzinai , bet kazkodel Lietuvos ziniasklaidos kanalai garsiai saukte sauke , kad kaltininke yra Rusija." - turint omenyje, kokia galinga Rusijos propagandos mašina, aš nesutikčiau su šituo teiginiu. Man rodos, kad Adamkus, bent jau idėjiškai, pasielgė gražiai gindamas Gruziją, nors ne visiškai naudingai. Tuo tarpu, Vakarai, kurie kalba apie demokratiją ir pan., rūpinosi savo dujų čiaupais ir pinigais, o ne tinkamai užkirsdami kelią naujam konfliktui.

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:44:10 | Nuoroda

"ZMogaus sexualine orientacija neturi nieko bendro su jo psichika." - nežinau kuom tu galėtum pagrįst, bet skamba nelogiškai. Juk žmogaus orientaciją nulemia hormonų kiekiai tam tikra prasme, o tai daro įtaką psichikai. Pavyzdžiui, didesnį testoterono kiekį kraujyje turintys vyrai yra labiau linkę į agresyvumą ir pan.

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:49:08 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Ragutis rašė:

"Svarbiausiais propagandos pozymis musu ziniasklaidoje buvo pastebetas per Gruzijos ir Rusijos konflikta , kai visoj europoj buvo gerai zinoma , kad konflikto zidini pakurste gruzinai , bet kazkodel Lietuvos ziniasklaidos kanalai garsiai saukte sauke , kad kaltininke yra Rusija." - turint omenyje, kokia galinga Rusijos propagandos mašina, aš nesutikčiau su šituo teiginiu. Man rodos, kad Adamkus, bent jau idėjiškai, pasielgė gražiai gindamas Gruziją, nors ne visiškai naudingai. Tuo tarpu, Vakarai, kurie kalba apie demokratiją ir pan., rūpinosi savo dujų čiaupais ir pinigais, o ne tinkamai užkirsdami kelią naujam konfliktui.

 Bet cia jokia ne propaganda. Valstybe ne tik kad gali bet ir privalo isreiksti savo pozicija tokiais klausimais. Musu pozicija buvo palaikyti Gruzija. Aadamkus visuomet i Rusija ziurejo kaip i gresme, o gruzinus laike kone likimo broliais, nors viskas ne taip jau paprasta ten buvo... O ziniasklaida tiesiog pateike fakta, rode protestuojanciu zmones, bet nesake, kad "banditai rusai skriaudzia gruzinus". Kur cia tada propaganda?

 Dažnai kiekvienos šalies žiniasklaida pakreipia žinias ta linkme, kuria jai patogesnė. Tik tai skiriasi iškreiptumo mastai. Sunku nušviest situaciją iš įvairių perspektyvų.

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:19:15 | Nuoroda

Kaip manot, jeigu gyvenu porą kilometrų nuo Vilniaus man duotų bendrabutį?  

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:26:42 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
Ragutis rašė:

Kaip manot, jeigu gyvenu porą kilometrų nuo Vilniaus man duotų bendrabutį?  

 Nūū, bendrabutį skiria gyvenantiems ne Vilniuje, o, kadangi gyveni ne pačiam Vilniuj, o porą (lol) km nuo jo, tai tubūt duotų

 Tau tai čia juokas, o man reiktų su dviračiu lakstyt iki univero arba laukt autobuso, kuris kas 1h važiuoja

Žinutė parašyta: 2009-07-19 20:02:58 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
Ragutis rašė:
Kaffeeklatch rašė:
Ragutis rašė:

Kaip manot, jeigu gyvenu porą kilometrų nuo Vilniaus man duotų bendrabutį?  

 Nūū, bendrabutį skiria gyvenantiems ne Vilniuje, o, kadangi gyveni ne pačiam Vilniuj, o porą (lol) km nuo jo, tai tubūt duotų

 Tau tai čia juokas, o man reiktų su dviračiu lakstyt iki univero arba laukt autobuso, kuris kas 1h važiuoja

 O tai kur gyveni, jei su dviračiu iki univero galėtum?

 Riešėj. Jau iki MRU vežiau dokumentus, tai netoli, 6-7km :). Iki kitų toliau

Žinutė parašyta: 2009-07-19 20:06:44 | Nuoroda
historia rašė:
Raguti, dabar tikrai neduos :) pirmenybe skiriama tiem, kurie gyvena 100km nuo Vln ir toliau, mokslo metu vidury gali bandyt, jei iseis susitart..

 Pernelyg aš vertinu ramybę ir savą čiužinį, kad kur nors kelčiau koją iš namų

Žinutė parašyta: 2009-07-19 20:20:11 | Nuoroda

Manęs kažkaip nežavi argumentas, kad turėtume orientuotis į Vakarų Europą, nes ji turtinga ir klestinti. Kas gali garantuoti, kad ji tokia ir bus? Kad neiškils sparčiai besidauginantys rytiečiai? Svarbiausia žinoti, kas mes esame ir ko mes norime. Juk nesame, nei rytų, nei vakarų Europa. Visai kitokia kolektyvinė pasąmonė ir visa kita. Turime kurti savo kultūrą ir tradicijas, tik taip galima iškilti, o galbūt ir diktuoti savo taisykles.

Žinutė parašyta: 2009-07-19 20:47:33 | Nuoroda

Ir ten, ir ten rašiau, dar verslo informatiką MRU. KB 15.86, VF, bet šiaip nėra didelio skirtumo, įstosiu ar ne  

Žinutė parašyta: 2009-07-19 21:05:49 | Nuoroda

Gali būti, kad šitas įstatymas jokios galios neturės, nes bus sunku viską sukontruoliuot, ir dar Lietuva sulauks kokių nors sankcijų.

"Bet šios valstybės tikrai nėra labai išprususios, negi mes tokie jau daromės? Gal kokią sąjunga sukuriame, išstojame iš ES, priimame Uganda, dar kokią Dramblio klaulo krantą ir panašiai? :D " galima . Kadangi mes būtume įkūrėjai, stipriausia valstybė sąjungoje, galėtume stumt savo teisės aktus ir normas. Dar paremtume jas, kad sustiprėtų ir aktyviau gintų mūsų poziciją .Bet dabar mes esam ES ir turim būt diplomatiški, kad europiečiai nenutrauktų savo paramos ar žydai nepradėtų terorizuot tarptautiniu mastu.

Žinutė parašyta: 2009-07-19 21:26:30 | Nuoroda
Kayen rašė:
Frostpwnz rašė:

rasiau 2 numeriu PS mokama KB 14.90

 įdomus pasirinkimas.

 Bet sakyčiau geras . Jei bent šiek tiek išmanai, neprapulsi su tokia specialybe.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 14:48:25 | Nuoroda

Galėtų moterims uždraust provokuojančiai rengtis einant į viešumą, nes tai didina avarijų tikimybę ir blaško dėmesį darbe .

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:00:30 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
coffeemaniac rašė:
 
 

 Pas mus ir mokykloje daug tokių buvo,kurie gyvena už miesto ir autobusai tik kas valanda važiuoja,tai žmones ir važiuodavo į pirma pamoka,nors daug kam pirmos/antros pamokos net nebūdavo.

 

na aš kaip tik taikau į MIF'ą..bet skalbyklų tai nors linksma.

 Tai yra skalbyklos ar nėra? ;DD

 Kam jum ta skalbykla? Aš tai pasiimčiau daug kojinių ir visa kita, grįščiau į namus kokį kartą į mėnesį ir išsiskalbčiau ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:05:12 | Nuoroda

"Reforma zlugdo musu viltis, nes as su sudinais rezultatais pernai buciau sudinam univere i sudina specialybe nemokamai istojas" - kuom VGTU yra prastas? Abejoju, kad šiais metais kažkas iš esmės pasikeis, juk jiems nesinori, kad būtų neužpildyta kokia nors nors specialybė. Ne visi egzaminus išlaiko nepriekaištingai.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:10:53 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Runkeliais vadinu zmones tokio tipo kurie pvz akmenim seima apmete. Tai zmones gyvenantys baudziavos laikais. Jie nenutuokia nieko apie salies valdymo struktura, ekonomika ar politika, bet nepraleidzia progos siais klausimais isreiksti savo reakcinga, danziausia pora zodziu apsiribojancia nuomone kartu su bendraminciu(tiksliau beminciu) minia. Tokiu pas mus nors vezimu vezk. Maniau jog jaunimo tarpe tokiu reta. Bet prasidejus sitam egzaminu r stojimu surmuliui praregejau. Auga dar viena runkeliu ar siaip kazkokiu darzoviu karta Lietuvelej musu.

 Jo, yra tokių nemažai. Dažnai tai pasimato internete, kai atrodo, kad žmogus perskaitęs tik straipsnio antraštę, nieko neįsigilinęs pradeda keiktis, beatodairiškai peikt, nors realiai neturi ką pasiūlyt.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:21:11 | Nuoroda

Būtų įdomu paskaityt patį įstatymą, o ne jo interpretacijas. Sunkiai sekasi man rast, vieną radau, bet lygtais senas. Gal galit numest kokią nuorodą?

Žinutė parašyta: 2009-07-21 17:53:08 | Nuoroda

O tenais yra kokia džiovyklė, kur pakabint ar naudosit fena? ;D