Vartotojo Kaffeeklatch pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:37:31 | Nuoroda
tenisasmums rašė:
Kaffeeklatch rašė:
tenisasmums rašė:

teisė yr teisė

 Koks tavo KB, jei galima sužinot?

 19,58 pgl šitą skaičiuoklę

 Užtat ir sėdi toks atsipūtęs (-usi)  Žiūrėk, dar bus čia kaip daugeliui, kad matkės A lygio nepriskaičiavo, tai vos ne iki 20 pakils

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:41:02 | Nuoroda
Tadas12 rašė:

mes visi čia pergyvenam, kad mūsų balai yra maži ir t.t. bet kol kas tik vienas kitas apsireiškė, kurio KB didesnis už 20.. tai taip gaunas, kad visi protingiausi arba stoja ne į VU teisę, arba yra protingi tyleniai :D realiau, kad pasitvirtina pirmasis variantas ir tada mes visi įstojam į VU :D ot būtų pasaka :D

 Aha, labiausiai verkia tie, kurie turi 19,5+  Tikiuosi, kad pasitvirtins, o tai man jau galva ūžia

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:44:06 | Nuoroda
saras* rašė:

O jūs baigę teisę norėtumėt dirbti gryną teisinį darbą pvz. būti advokatu, prokuroru, teisėju ir pan.? 

 Man iš tiesų nėra labai svarbu, kad ir kokioj įmonėj teisiniais klausimais :) Kai studijuosiu, manau, susidarysiu tikslesnę nuomonę, nes dabar tai neragavus teisininko kasdienybės - gali būt, kad nenorėsiu siet gyvenimo su ja.  Aišku tuo drįstu abejot (juk ne veltui teisę pasirinkau), bet who knows..

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:45:46 | Nuoroda
saras* rašė:

O jūs baigę teisę norėtumėt dirbti gryną teisinį darbą pvz. būti advokatu, prokuroru, teisėju ir pan.? 

 O tu?

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:50:42 | Nuoroda
zizzy rašė:
Kaffeeklatch rašė:
zizzy rašė:
Kaffeeklatch rašė:
zizzy rašė:

Sveiki visi:) mano kryptis socialiniai , balas 19.52

butu tikrai idomu suzinot kur bus nubrezta ta linija iki kurios bus duodami krepseliai 

 

 Man atrodo įstosi į VU VF ;) Mano 19,34, socialiniai (teisė)

 Kaffeeklatch mano teise taip pat :))) bet VU vf tikrai nepasiekiemas jau man :) tikrai zmones i vf gali taikyt virs 19.52 i VU manau :) as mastau apie VDU, ten turetu but idomu net studijuot :) nuo 2 kurso viskas anglu kalba :)

 Na nelaidok dar VU, o jei MRU antru numeriu rašei, papulsi ten VF duodu šimtą procentų :) Apie VDU net nekalbu

 tiesa pasakius 1 nr rasysiu VU o 2 nr VDU vf .. :) pas mane MRU tik 4 vietoj lieka

 Bliamba, tu 19,52 turi.. Jei negauni VU VF,  gyvenime nebesakysiu, kad nors kažkiek išmanau apie krepšelį

Žinutė parašyta: 2009-07-06 09:53:51 | Nuoroda
zizzy rašė:
Kaffeeklatch rašė:
zizzy rašė:
 
 

 tiesa pasakius 1 nr rasysiu VU o 2 nr VDU vf .. :) pas mane MRU tik 4 vietoj lieka

 Bliamba, tu 19,52 turi.. Jei negauni VU VF,  gyvenime nebesakysiu, kad nors kažkiek išmanau apie krepšelį

 apie krepseli ir as ne mazai ismanau :D taip kad mielu noriu su tavim susilazinciau, cia ir dabar del VU vf teises su mano balu  :D 

 Aš irgi galiu lažintis, kad pateksi į tą VU ir dar VF

Žinutė parašyta: 2009-07-06 09:55:56 | Nuoroda
saras* rašė:
Kaffeeklatch rašė:
saras* rašė:

19.22 socialiniai 

 Į MRU no problem, dėl VU dar galim pagalvot..

 Apie VU ir negalvoju, iš tikrųjų seniai svajoju pakliūt į MRU, tai tikiuosi, jog ta svajonė išsipildys:)

 Svarbu, kad bent parašei tą VU, o tai įvyks dar stebuklas ir abu ten pateksim :D Bet tada tavo svajonė neišsipildys, juk tu į MRU nori labiau..

Žinutė parašyta: 2009-07-06 10:00:59 | Nuoroda
saras* rašė:

Aš tai nenorėčiau būt grynu teisininku (bent jau kol kas), todėl ir taikau į teisę ir valdymą, kur apjungiama teisė su vadyba. Gana plati specialybė, pvz., steigiant savo įmonę tokios žinios būtų neįkainojamos.

 Tai tu rašei ne teisę, bet teisę ir valdymą?

Žinutė parašyta: 2009-07-06 10:03:21 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Kaffeeklatch rašė:
Tadas12 rašė:

mes visi čia pergyvenam, kad mūsų balai yra maži ir t.t. bet kol kas tik vienas kitas apsireiškė, kurio KB didesnis už 20.. tai taip gaunas, kad visi protingiausi arba stoja ne į VU teisę, arba yra protingi tyleniai :D realiau, kad pasitvirtina pirmasis variantas ir tada mes visi įstojam į VU :D ot būtų pasaka :D

 Aha, labiausiai verkia tie, kurie turi 19,5+  Tikiuosi, kad pasitvirtins, o tai man jau galva ūžia

Bet būtų žiauriausia, jei aš, turėdamas 19, 42, pasilikčiau kur nors anapus už tų, kurie turi 19, 52. Tos šimtosios galėtų nieko nereikšt :D

 Aha, iš to 150, kurie bus VF, netyčia tapsi 151, o tada jau OMG.. :D

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:36:29 | Nuoroda
Mr.Tū rašė:

O tai tau, kiek būsimų kolegų ;D Šiaip būtų puiku, jei Jūs visi įstotumėt į VU, tuomet man likų laisvas kelias į MRU ;D

 Svajok, svajok :D Matei, kad ne visi čia teikia pirmenybę VU

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:47:16 | Nuoroda
Mr.Tū rašė:
Kaffeeklatch rašė:
Mr.Tū rašė:

O tai tau, kiek būsimų kolegų ;D Šiaip būtų puiku, jei Jūs visi įstotumėt į VU, tuomet man likų laisvas kelias į MRU ;D

 Svajok, svajok :D Matei, kad ne visi čia teikia pirmenybę VU

 Bet daugelis tai daro. Eh, nusibodo čia jau spėlioti, ateis greičiau ta 22d. , tada ir išaiškės viskas.

 Joo, man ir bele atsibodo laukt, o dar daugiau nei 2 savaitės..

Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:18:23 | Nuoroda
Mr.Tū rašė:
Kaffeeklatch rašė:
Mr.Tū rašė:
Kaffeeklatch rašė:
Mr.Tū rašė:

O tai tau, kiek būsimų kolegų ;D Šiaip būtų puiku, jei Jūs visi įstotumėt į VU, tuomet man likų laisvas kelias į MRU ;D

 Svajok, svajok :D Matei, kad ne visi čia teikia pirmenybę VU

 Bet daugelis tai daro. Eh, nusibodo čia jau spėlioti, ateis greičiau ta 22d. , tada ir išaiškės viskas.

 Joo, man ir bele atsibodo laukt, o dar daugiau nei 2 savaitės..

 Dabar geriausias variantas būtų : išvykti atostogų ir užsimiršt apie viską :]

 Kaži, ar užmirščiau xD Esu jau tokia, kad dėl kiekvienos smulkmenos (šiuo atveju, ne tokia ir smulkmena) suku galvą. Va kai sužinosiu, kur (ir kaip) papuoliau, bus arba "  ", arba "  ". :D

Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:25:04 | Nuoroda
saras* rašė:
Kaffeeklatch rašė:
saras* rašė:

Aš tai nenorėčiau būt grynu teisininku (bent jau kol kas), todėl ir taikau į teisę ir valdymą, kur apjungiama teisė su vadyba. Gana plati specialybė, pvz., steigiant savo įmonę tokios žinios būtų neįkainojamos.

 Tai tu rašei ne teisę, bet teisę ir valdymą?

 Rašiau ir teisę, bet teisė ir valdymas pas mane stovi aukščiau:)

 Mmm.. Na, jei ji aukščiau, ten ir įstosi. (Turėkim vilties ir dar neatmeskim VU :D)

Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:28:21 | Nuoroda
nuisance rašė:
Kaffeeklatch rašė:
Mr.Tū rašė:
Kaffeeklatch rašė:
 
 

 Joo, man ir bele atsibodo laukt, o dar daugiau nei 2 savaitės..

 Dabar geriausias variantas būtų : išvykti atostogų ir užsimiršt apie viską :]

 Kaži, ar užmirščiau xD Esu jau tokia, kad dėl kiekvienos smulkmenos (šiuo atveju, ne tokia ir smulkmena) suku galvą. Va kai sužinosiu, kur (ir kaip) papuoliau, bus arba "  ", arba "  ". :D

 :D Linkiu kad tau ir mums visiems čia būtų tik ""... ;) Nieks nenori "" manau :D

 Dėkui dėkui :) Tikiuos visiem čia bus tik "". Va tada relaxą įjungčiau..  Keliom dienom, nes po to reiks vykt įformint dokus, bendiko prašyt, bla bla..

Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:39:28 | Nuoroda

Baikit, žmonės, abu jūs įstosit ten. Vienas turi 19,6+, kita 19,5+. Tikrai pateksit, juk neateis visi su 20+ ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:44:15 | Nuoroda
belekasas18 rašė:

Mr.Lazy man atsibodo su tavimi ginčytis, toje analizėje tie visi vidurkiai pateikti tų kurie gaus krepšelį. Kas stos į fizinius ir technologinius mokslus turėtų išvis nesijaudinti, nes su mažais balais išlaikytais valstybiniais egzaminais gaus vf vietą. Sunkiausia bus tiem, kas stoja i socialinius, bet kurių kb 18 tikrai gaus krepšelį. Ir manau šita reforma į naudą.

 Gauti krepšelį ir įstoti į VF yra ne tas pats. Imkim kad ir mano pavyzdį: balas 19,34. Krepšelį turėčiau gaut, bet jei VU teisėj visos VF vietos bus užimtos, pateksiu į M.

Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:53:38 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
Kaffeeklatch rašė:
belekasas18 rašė:

Mr.Lazy man atsibodo su tavimi ginčytis, toje analizėje tie visi vidurkiai pateikti tų kurie gaus krepšelį. Kas stos į fizinius ir technologinius mokslus turėtų išvis nesijaudinti, nes su mažais balais išlaikytais valstybiniais egzaminais gaus vf vietą. Sunkiausia bus tiem, kas stoja i socialinius, bet kurių kb 18 tikrai gaus krepšelį. Ir manau šita reforma į naudą.

 Gauti krepšelį ir įstoti į VF yra ne tas pats. Imkim kad ir mano pavyzdį: balas 19,34. Krepšelį turėčiau gaut, bet jei VU teisėj visos VF vietos bus užimtos, pateksiu į M.

 jei tu netelpi i VU limita - taip, taciau tu  gali fauti krepseli kituose universitetuose, kur yra teise

 Žinau. Bet kadangi aš antroj vietoj rašiau M, esu beveik garantuota, kad ten pateksiu.

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:02:45 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
zizzy rašė:
Kaffeeklatch rašė:

Baikit, žmonės, abu jūs įstosit ten. Vienas turi 19,6+, kita 19,5+. Tikrai pateksit, juk neateis visi su 20+ ;)

 patikek manim ateis :P as nzn kaip realiai noreciau su tavim SUSILAZINT :D  bet dar neapsisprendziau is ko, nes reikia sugalvot ka galeciau gauti naudingo ;D hihi

 Is krepselio:D Arba ta kuri pralaimi laimejusios studijas apmoka.XD

 Ateis, bet ne visi. O būtų gerai, kad man studijas apmokėtum, nes į VF nelabai pretenduoju. Ir žinau, kad laimėsiu :D

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:06:12 | Nuoroda
Mr.Tū rašė:

Be abejo, visi tikėkimės tik geriausio ;D  Kiekvienas įstosim, kur kas norim, ir vasarą linksmai baigsim ;D

 O tu tik MRU rašei? Ta prasme, pirmoj vietoj pas tave MRU? (Jei nori, kad visi į VU sustotų ir tau vietą MRU atlaisvintų :D)

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:31:07 | Nuoroda
Mr.Tū rašė:
Kaffeeklatch rašė:
Mr.Tū rašė:

Be abejo, visi tikėkimės tik geriausio ;D  Kiekvienas įstosim, kur kas norim, ir vasarą linksmai baigsim ;D

 O tu tik MRU rašei? Ta prasme, pirmoj vietoj pas tave MRU? (Jei nori, kad visi į VU sustotų ir tau vietą MRU atlaisvintų :D)

 Na aš esu optimistas ir VU parašiau (nors ten patekti tikimybė beveik lygi nuliui ;D) toliau MRU ir VDU nurodžiau :] Bet kokiu atveju, labiausiai širdis į MRU norėtų :] O Tu kaip užrašei? Spėju nenustebinsi manęs, ir bus, kaip pas daugumą ;D

 Nustebinsiu nebent tuo, kad visur po VFsukišau M ;) Pirmoj vietoj VU teisė VF, tada M. Antroj - politikos mokslai VF, tada M (nors puikiai suprantu, kad jei jau į teisę neįstosiu, čia- tuo labiau :D, bet nebekeisiu, jaučiu, nieko), tada MRU teisė VF ir M. VDU teisė ir (politikos mokslai) VF ir M.
Vienu žodžiu, tas pats per tą patį ;)