Vartotojo La_loba pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:45:42 | Nuoroda

Aciu, mielieji, uz pagalba, bet ten tikrai kitatauciam ta gimtoji.

CITATA IŠ GERIAUSIAI VIDURINIO UGDYMO PROGRAMĄ BAIGUSIŲJŲ EILĖS SUDARYMO 2009 METAIS TVARKOS APRAŠO:

1. visu studiju krypciu arba krypciu grupiu programose (isskyrus meno studiju sriti)  - triju dalyku brandos egzaminu ivertinimai ir ketvirtojo dalyko metinis pazymys. Metinis pazymys (išskyrus apraso 1 priede nurodyta 2 krypciu grupe (kuria sudaro filosofija, teologija, religijos mokslai, menotyra, istorija, archeologija, etnologija, kur imamas ir istorijos egzas, ir pazymys -MANO PASTABA) turi buti to dalyko, kuris nesikartoja su dalykais, kuriu mokiniu zinios vertinamos brandos egzaminu.

Esme supratot... Lietuviu negali dubliuotis...

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:04:00 | Nuoroda

3. psichologija VU

4. psichologija MRU

5. psichologija MRU vakarais

Bet i graiku tik 16 prasymu pirmu numeriu. Tai stopudovai istosiu i ta graiku, nebent ispanes busimos taip netures to pazymio daug...

Nu su ta graiku tai tik i Graikija baiges vaziuok... Nei mokosi ja zmones Lietuvoj, raidynas sunkus, bet vis delto VU... Ai, nzn... As svajoju i uzsieni vaziuot gyvenime, kad ir ta pacia psichologija studijuot, bu jos padetim Lietuvoj ziauriai nusivyliau...

 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:05:05 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Kaip žiauru... :o

 Karoc... Siaubiakas

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:10:58 | Nuoroda

Mokamu as net nerasiau, neisgalesiu po 8 stukes suplot kasmet

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:20:34 | Nuoroda

Gal panaudosi ta graiku kalba, sakai... Bet bukim realistai, biski is pirmo zvilgsnio nelabai perpektyviai skambanti specialybe...

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:27:52 | Nuoroda
7ture rašė:

 la, kuriais metais baigei??? gal tau kaip ir man galioja sita:

7. Asmenims, išsilavinimo dokumente turintiems Lietuvių kalbos testo ir Lietuvių kalbos
teksto interpretacijos brandos egzaminų paţymius ir stojantiems į filologijos krypties studijų
programas, formuojant konkursinį balą imamas šių abiejų paţymių aritmetinis vidurkis;
stojantiems į visas kitas programas – Lietuvių kalbos testo brandos egzamino paţymys.

cia is http://www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/I_p._taisykles.pdf

 

 CIA LIECIA TIK LIETUVIU EGZO STRUKTURA

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:30:00 | Nuoroda
Muuuu rašė:
La_loba rašė:

Gal panaudosi ta graiku kalba, sakai... Bet bukim realistai, biski is pirmo zvilgsnio nelabai perpektyviai skambanti specialybe...

 Perspektyva priklauso  nuo žmogaus :) Norėsi - sugalvosi kaip ją realizuoti. :) Gide gal eisi dirbti, mokytoja, o gal išvažiuosi į užsienį ir tapsi kokia graikų literatūrologe, vertėja, tos kalbos tyrėja? Dabar nesakyk ne, nes nežinai kaip bus po keleto metų :)

As pagal charakteri tikrai negaleciau dirbt mokytoja ar gide... Verteja kazkaip beprasmiska...

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:31:45 | Nuoroda

Bet kitavertus ir su ispanu tas pats... Ai, magistra pasiimsiu kokia vadyba, komunikacijas ar pan.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:43:49 | Nuoroda
Totoja rašė:
La_loba rašė:

3. psichologija VU

4. psichologija MRU

5. psichologija MRU vakarais

Bet i graiku tik 16 prasymu pirmu numeriu. Tai stopudovai istosiu i ta graiku, nebent ispanes busimos taip netures to pazymio daug...

Nu su ta graiku tai tik i Graikija baiges vaziuok... Nei mokosi ja zmones Lietuvoj, raidynas sunkus, bet vis delto VU... Ai, nzn... As svajoju i uzsieni vaziuot gyvenime, kad ir ta pacia psichologija studijuot, bu jos padetim Lietuvoj ziauriai nusivyliau...

 

 O koks tavo balas į graikų? jei toks pat, kaip ir į ispanų, tai labiausiai tikėtina, kad įstosi į psichologiją..

 Cia tai butu likimo ironija... Nuo psichologijos begau, cia lb ilga istorija... As 2008 baigiau, i medicina stojau, nes psichologija nusivyliau. Medicinoj akademines emiau, bu sunku buvo, kalti nepripratus ir so on... Bet nusprendziau, kad ji turbut ne man... Db stot i kalbas noriu su perspektyva  vaziuot i uzsieni gal...

I graikus balas tas pats Bet ten zmones taip nesigruda ir balai turbut mazesni... Beje, gal kvotas graiku kalbos VU zinot? I ispanus tai 18 vf, 2 m

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:44:56 | Nuoroda
wūdnė rašė:

Blemba,o man vietoj KB15.24 įvesta 22.64 čia džiaugtis tokia klaida ar nlb?;D nes čia net maximumą viršija;D

 Jeigu tu stoji i ispanu, tai tau chana nuo manes

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:19:02 | Nuoroda
wūdnė rašė:
Muuuu rašė:
wūdnė rašė:

Ahh,poto jau įstojus pastebės klaidą,ir dar išmes netyčia;D

 Tikrai ne. Nu kas jau ten skaičiuos iš naujo tavo balą, tikrins, išmesdinės.. Jeigu visiem iš eilės girsies, tai taip ir bus :D Kas nors neapsikentęs pasiskųs ir šakės tau tada :D O šiaip esi tikra, kad tavo balas toks nepelnytai? :o

 Tikrai tikrai,nes su egzaminais man nekaip pasisekė,tai vat ir svarbiausia,kad tik humanitarinis pakilo,o pirmose vietose socialiniai dalykai,tai į juos labiau norėčiau įstot;D Suprantu jei nedaug būtų pakilę,o dabar nėr iš ko kilt. nes egzai LT,VBE 84, ISTORIJA,VBE 25,ANGLŲ MBE 7,ir antros kalbos metinis italų kalba 9, nesigauna akivaizdžiai toks didelis;D o ir olimpiaduose nedalyvavau;D

 Kokioj cia sulioj italu yra antra kalba?

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:01:52 | Nuoroda
7ture rašė:

 alaus visada galima bus isgert, taigi fakultetai sienom glaudziasi..:) o rasiau graiku, ispanu.. filosofija, ir po to filologija :) 

dar pabandysiu sauleteky likti :) 

 graiku pirmu numeriu rasei? Koks tavo KB i filologijas?

Žinutė parašyta: 2009-07-21 16:35:53 | Nuoroda
7ture rašė:
La_loba rašė:
7ture rašė:

 alaus visada galima bus isgert, taigi fakultetai sienom glaudziasi..:) o rasiau graiku, ispanu.. filosofija, ir po to filologija :) 

dar pabandysiu sauleteky likti :) 

 graiku pirmu numeriu rasei? Koks tavo KB i filologijas?

 graikų pirmu, balas - 16.44 , į vf ir m, nesitikiu įstoti

 Kaip taip gali but? Mano egzu balai mazesni siek tiek uz tavo, as antros kalbos pazymio neturiu, o mano balas 18,04

Žinutė parašyta: 2009-07-29 19:16:31 | Nuoroda

Aš įstojau

Žinutė parašyta: 2009-08-03 19:00:12 | Nuoroda

Na, taip jau Lietuvoj yra, kad vienas kazkam del kazko dave, tai kitiem pasigyre ir db visiem atrodo, kad reikia duot. Cia turiu omenyje duot koki vokeli bendrabucio valdziai ar kaip ten vadinasi, kad atseit tau duotu geresni kambari ar pan. Cia mano mama is kazkokios drauges pazistamos sesers (ar pan.) atvejo taip nusprende...

Bet esme tame, kad neisivaizduoju uz ka cia duot. Visus griuvesius kazkam isdalint reikes, o norinciu duot gali but daug... + esu pries kysius, nemoku ju duot ir nesiruosiu ziuret is sono jeigu mama nusprestu vaziuot tai padaryt uz mane...

Skaiciau kazkur,  kad kokiem treciakursiam ar ketvirtakursiam gali tekt nest, kad dvivieti duotu, bet fuxam i juos net su vokeliais ne pro kur... Suprantu dar, kai busima kambarioka turi ir nori su juo gyvent... Bet as neturiu

Cia atseit reiketu dar pries apsigyvendinima nuvaziuot ir pakalbet. Nu as nezinau tos sistemos, bet ka duos, ta duos... Prikovosi tu ten su kokiu sus.. simteliu uz kambario "grozi" ar dar ka nors...

Nu as cia viena tokia blatu neieskanti?

 

Žinutė parašyta: 2010-04-19 13:06:35 | Nuoroda

Prisijungsiu prie jūsų diskusijos ir aš

Gal kas nors galėtumėt TIKSLIAI pasakyt, kokių dalykų trūksta toj garsiojoj žalioj knygutėj (Į EGZAMINĄ BE BAIMĖS)? Aš dabar ją lb nuosekliai mokausi ir, mano pastebėkimu, ten viskas gryn pagal egzo programą ir net smulkiau kai kur... Gal visos info ir nėra TIP TOP, bet tam duotos smegenys...

Na, aš perverčiau egzų užduotis ir atsakyt į klausimus bent jau iš ląstelės sandaros, organinių medžiagų, fotosintezės info tikrai pakanka...

Žinutė parašyta: 2010-06-16 16:30:40 | Nuoroda
Smeterling rašė:
sidabryte rašė:

9 klausimas 2. juk galima netik ismatuoti ispustos zemes kieki, bet juk galima ir dezute per nauja pasverti, jei mase bus mazesne nei pradzuioje tai erozija vyko, jei nepasikeite mese tai nevyko. kaip manot ar toks atsakymas netinka?

 manau, kad tinka

 IŠPŪSTOS žemės kiekį?? Kaip galima išmatuoti į šalis išsisklaidžiusias žemes?? Kai būna bandymas su vandeniu, tai nuplautas žemes lengva išmatuot, bet čia...

Žinutė parašyta: 2010-06-16 16:33:26 | Nuoroda

9. klausime 4 dalis. Koks KONTROLINIS BANDYMAS su tom durpėm? Aš parašiau, kad paveikti neužželdintas ir neišartas žemes, bet nesupratau klausimo esmės

Žinutė parašyta: 2010-06-16 16:38:03 | Nuoroda
Smeterling rašė:
La_loba rašė:
Smeterling rašė:
sidabryte rašė:

9 klausimas 2. juk galima netik ismatuoti ispustos zemes kieki, bet juk galima ir dezute per nauja pasverti, jei mase bus mazesne nei pradzuioje tai erozija vyko, jei nepasikeite mese tai nevyko. kaip manot ar toks atsakymas netinka?

 manau, kad tinka

 IŠPŪSTOS žemės kiekį?? Kaip galima išmatuoti į šalis išsisklaidžiusias žemes?? Kai būna bandymas su vandeniu, tai nuplautas žemes lengva išmatuot, bet čia...

 sušluoji ir pasveri, o kaip kitaip žadi erozija įrodyt?

As kaip sidabryte parašiau. Pasvert dėžes prieš ir po bandymo ta prasme. Visų žemių nesušluosi, netikslūs rezultatai bus. Na, nžn...

Žinutė parašyta: 2010-06-16 16:40:19 | Nuoroda

Tada dar iš 9 klausimo... Ką siūlytumėt žemdirbiams? Aš parašiau arti skirtingom kryptim skirtingose vietose ir eroduotas vietas užželdinti.