Vartotojo princessiukee pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-30 17:36:57 | Nuoroda

Na as planuoju studijuoti teise, ar labai sunku ten istoti? apskritai, man si kolegija labai negirdeta, nieko nezinau... :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:14:16 | Nuoroda

Manau, čia laimės dalykas yra kiekvienam... bet iš kitos pusės žvelgiant, gal tas tinginys turi daugiau gabumu...o kitiems norint pasiek rezultatą reikia daug dirbti.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:25:22 | Nuoroda

o kiek šimtukų buvo, įdomu...? žinote gal?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:42:27 | Nuoroda
Himalaya rašė:
tillary rašė:
Himalaya rašė:
tillary rašė:
princessiukee rašė:

o kiek šimtukų buvo, įdomu...? žinote gal?

 tu viena princessiukee, tu viena..

 Nu nereik jau taip žiauriai Kažkas čia skaičiavo, kad 233.

 ka nereikia, ka nereikia, mato zmones cia depresuoja su savo mazais balais, o ta su savo 100ukais cia klausineja, koks skirtumas kiek gavo, tu buvai ta laimingoji ir koks skirtumas kas gavo tiek pat :)

 Žinau, kad dabar ir tau, ir kitiems, kurie jaučiasi neteisingai įvertinti, yra sunku. Bet juk nenori niekas pyktis, yra ir nuoširdžiai bendraujančių žmonių. Mane užknisa tie egzaminai jau vien dėl to, kad po jų kartais net su klasiokais pasikalbėt negalima. Visiems atrodo, kad vat gavai gerai ir tylėk, o nei klausi tų rezultatų jų, nei ką,tik vien iš draugiškumo nori paguost, jei sunku yra

 Tikrai egzaminai, kaip blogis... Gal man pasisekė su lietuviu, bet kiti egzaminai bus nekaip o kitiem geriau... taip jau yra. bet nereiketu uzsipulti be reikalo.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:53:19 | Nuoroda
Aivariukas rašė:

 Cia su sitais egzais (butent lietuviu) kazkas tikrai yra ne to... nesugeba svietimo ministras surengti normaliu uzduociu, nes cia jauciu apsirukes galetum ir 100 gaut, o zmones , kurie gyvena realiam pasauly be tokios lakios fantazijos tikrai turi daugiau problemu rasydamas... o mokytojai apsiruke ir tikrindami ir atpazista "sava zmogu"...(Beje ,as irgi menininkas... tik neapsirukes aisku(jokiu budu nebandau pasakyti, kad visi gerai gave yra narkomanai, tiesiog sakau, kad ten pasitaike tikrai bent keli mopkytojai poxujistai, kurie gadina geriems zmonems gyvenima))

P.S. sorry uz toki neapgalvota komentara , kas pyksta ant manes, kad pykstu ant svietimo sistemos? 

 zinoma daziaugiuosi nerealiai savo rezultatu, taciau svietimo sistema yra ziauri...tikiuos kada nors pasitaisys..bet vargu ar greit.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 22:45:18 | Nuoroda

Oi, maniau, kad su aukstesniais cia...:)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 14:03:32 | Nuoroda

Sveiki, aš taip pat patarčiau perskaityti kuo daugiau novelių (Savickio, Biliūno, Apučio).. pati egzamine minejau dvi Apučio noveles. Apskritai vertėtų perskaityti ir papildomos literatūros, praverčia labai. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 16:17:54 | Nuoroda

Sveiki, gak yra studijuojanciu sioje akademijoje? ka manote apie studijas sioje akademijoje? gal yra planuojanciu cia studijuoti?:)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 16:23:32 | Nuoroda

Manau iš visų knygų, kurinių galima kažką pritraukti :) svarbu gerai suformuluoti ką nori pasakyti :) mes kai mokykloje rašydavome pastraipas, Aputi bevik visur rašėm :D

Žinutė parašyta: 2010-07-03 16:33:16 | Nuoroda

Bijau ir pagalvoti apie istoriją... Labai daug ko nespejau perrašyti ir klaidų nemažai padariau teste...Išvis istorija labai nenusisekė. nors maniau bus kitaip, nes gan gerai viską mokėjau. :( gaila, kad nebuvo galimybės parodyti savo žinių. belieka tikėtis, jog visiems taip ir kartelė bus nuleista.

Žinutė parašyta: 2010-07-03 21:24:27 | Nuoroda
pakeleivė rašė:

man atrodo, kad siemet abiturientai labai pasyvus del savo ateities. Kai tokie nesklandumai buvo 2008, o visa tai vel kartojasi, susiroganizavo peticija. Nesimato is siu metu laidos abiturientu mastanciu rimciau ir lyderiu

 gal treciadieni atsiras daugiau tokiu :) pas mus mokykloje su lietuviu kalba gan gerai buvo, todel tylu, ramu...:)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 21:33:10 | Nuoroda
Vytis rašė:

Pas mane mokykloj irgi gerai:) mano klases vidurkis 84, tik vienas klasiokas gavo maziau negu 50%

 pas mus abieju klasiu vidurkis 74%, manau gan geras.. bet kaip bus su kitais egzaminais, bijau ir pagalvoti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-04 13:23:07 | Nuoroda
cacalele rašė:
Aivaras77 rašė:

Ne taip supratai, 4 siulyt gali jei rasei ir kolegija ir univera. O siemet kaip suprantu jei pildai tik i univera tai gali pasiulyt ir 1 ir 2 pasiulymus (Vf ir vnf)

 na tada cia jau gaunas kad kiekvienas skirtingai viska supranta:d gerai kad atsirastu zmogus kuris viska aiskiai paaiskintu...:D

 kazin ar toks atsiras :DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-04 13:25:02 | Nuoroda

o koks pereinamasis balas? :) zinote gal?

Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:55:26 | Nuoroda

Sveiki, gal yra norinčių stoti, arba jau studijuojančių?? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 22:06:37 | Nuoroda

Kaip manai su kokiais maziausiais balais galima istoti i sia specialybe? nes man tik lietuviu gerai, o anglu ir istorija manau bus gan silpnai...

Žinutė parašyta: 2010-07-06 22:37:06 | Nuoroda
Legetutė rašė:

Mane kažkokia lengva paranojos forma apsėdo... :) jaudinuosi labiau nei prieš egzaminą... siaubas kažkoks.. Istorija man pati svarbiausia stojant į politiką...

 as taip pat labai jaudinuosi....idomu kelinta valanda zinosime...tikiuos ne taip velai kaip lietuviu :S

Žinutė parašyta: 2010-07-07 17:49:36 | Nuoroda

kai paziurejau kiek stoja i teise, praejo noras.... net nesvarbu kolegija, universitetas.... visi teise teise...

Žinutė parašyta: 2010-07-07 18:36:31 | Nuoroda

Idomu kokie balai vyrauja tarp "busimu teisininku"..

Žinutė parašyta: 2010-07-07 22:31:36 | Nuoroda
linuciuxxxx rašė:

o kaip galima pakoreguoti prasyma as nesuprantu nes noriu truputi pakeisti.Is anksto aciu jei kas parasys kaip galima pakeisti

 pildyti prasyma reikia ieiti. ten galima prideti atba apkeisti vietomis.