Vartotojo Minka pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:05:53 | Nuoroda
Minka rašė:
AušraL rašė:
TauTviS rašė:
donay34 rašė:

www.vdusa.lt/

skype:vdustudentuatstovybe

 

Atsakys į visus klausimus :)

 Atsakys pirmadienį kokį ne? :D

Perklausiu čia, gal kas žinos :) Kaip ten tam kvite su įmokos kodu? jo nereik ar susirast reikia jį pačiam?

 Aš atsispausdinau tą kvituką ir man nieko daugiau nereikėjo. :)

 gal gali imesti nuoroda iskur ta kvita spausdinaisi nes db nesuprantu radau vdu psl kazkoki bet nzn ar ten mokant 120lt... www.vdu.lt/studijos/bakalauro-studijos.html  cia sitas kur parasyta mokejimo kvitas?

 jau  radau

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:36:44 | Nuoroda
chouu rašė:
Minka rašė:
Minka rašė:
AušraL rašė:
TauTviS rašė:
donay34 rašė:

www.vdusa.lt/

skype:vdustudentuatstovybe

 

Atsakys į visus klausimus :)

 Atsakys pirmadienį kokį ne? :D

Perklausiu čia, gal kas žinos :) Kaip ten tam kvite su įmokos kodu? jo nereik ar susirast reikia jį pačiam?

 Aš atsispausdinau tą kvituką ir man nieko daugiau nereikėjo. :)

 gal gali imesti nuoroda iskur ta kvita spausdinaisi nes db nesuprantu radau vdu psl kazkoki bet nzn ar ten mokant 120lt... www.vdu.lt/studijos/bakalauro-studijos.html  cia sitas kur parasyta mokejimo kvitas?

 jau  radau

 o ashai ne!kur radai?

 vdu.lt/naujienos/aktualu-pakviestiems-studijuoti-del-studiju-sutarciu-pasirasymo-ir-studiju-mokescio.html  va sitam psl kur registracijos mokestis

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:44:24 | Nuoroda
Tecupae rašė:
Lauruc rašė:
Tecupae rašė:
Lauruc rašė:
Tecupae rašė:

 Sveiki. Dar norėjau pasiteirauti, ar visi, įstoję į VF vietas, gaus stipendijas? Ir kokio jos dydžio? Ačiū. ;)

 Kaip supratau iš vdu.lt tinklalapio, tai puse metų priklauso stipendijos 130lt, bet tiksliai pamiršau pasidomėt, kai dokumentus tvarkiau >.< Šiaip, manau, gausim, krepšelis visgi :D

 Aš irgi taip supratau, tiesiog norėjau dar pasitikslinti. Tuomet šaunu, vis šiokie tokie pinigėliai.  Dar domėjausi anksčiau tomis skatinamosiomis stipendijomis. Bent jau praeitais metais, tai VDU savo geriausiems mokėjo 520 lt  verta stengtis sakyčiau 

 Va va, taip sakant, teks "rauti ant stipendijos" :D

 Rausim tada!! 

 www.vdu.lt/public/var/files/stipendiju-skyrimo-nuostatai-2010.pdf va cia viskas parasyta apie stipendijas jei idomu pagal tai kas parasyta turetu gauti kas i vf istojo

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:29:29 | Nuoroda
Sandrittta rašė:

ar buna vdu kuno kultura? siap idomu :)

 kiek zinau nebuna

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:37:42 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
Minka rašė:
Sandrittta rašė:

ar buna vdu kuno kultura? siap idomu :)

 kiek zinau nebuna

 o ka daryt jei nori pasportuot? lygtai kazkoks sporto centras yra? :)

 ivesk i google vdu sporto centras viska rasi

Žinutė parašyta: 2010-07-26 20:41:21 | Nuoroda
man iskilo vienas klasimas kaip supratauu tai visi istoje i vf pirma semestra gauna 130lt stipendija taip? tai pvz is kur zinos i kokia saskaita pervest...
Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:21:31 | Nuoroda

pas viena drauge raso prei kokursinio balo nulius, galvojau todel kad ji laike tik du egzaminus, bet juk i kolegijas priima ir su dvejais ar ne? o dabar norint pasiziureti tas diagramas neleidzia ir raso konkurse nedalyvavote..nesuprantu kodel cia taip?

Žinutė parašyta: 2010-08-09 19:07:46 | Nuoroda
Oggiz91 rašė:

Joa, dekui. Kai buvau pasirasyt 1 etape niekas nepasake kad dar reiks eit, kad uzrasytu del NELAIKYMO, vdu saite irgi nerase nieko konkretaus tai ir likau durniaus vietoj :D

 as irgi nenuejau pasirasyti del nelaikymo.. norejau paklausti ar nieko tokio kad nepasirasiau?

Žinutė parašyta: 2010-08-22 21:23:50 | Nuoroda
GyyTis rašė:
Oggiz91 rašė:

Nu kas nors jau susitvarket / tvarkotes  reikalus del valstybines finansuojamu vietu stipendijos?

Ką čia tvarkyt? Nusiunti email ir tiek.

 cia butina ta emaila siust? ir kokiu pastu ji siuntei?

Žinutė parašyta: 2010-08-28 10:45:50 | Nuoroda
Vikotia rašė:

kas nors gavot jau banko korteles? kai pildet vdu prasyma del saskaitos atidarymo. 

 Man tai dave toki lapuka kur parasyta jog rugpjucio 31 diena reikia paskambinti duotu nr. ir paklausti kur atsiimti ta kortele, pas mane dnb nord.

Žinutė parašyta: 2010-08-28 15:39:44 | Nuoroda
Ingridėlis rašė:
Minka rašė:
Vikotia rašė:

kas nors gavot jau banko korteles? kai pildet vdu prasyma del saskaitos atidarymo. 

 Man tai dave toki lapuka kur parasyta jog rugpjucio 31 diena reikia paskambinti duotu nr. ir paklausti kur atsiimti ta kortele, pas mane dnb nord.

 O, įdomu. Koks numeris? Aš taip pat pildžiau dokus dėl kortelės :)

 1608. bet cia tik dnb nord bankui turbut

Žinutė parašyta: 2010-09-20 11:59:24 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
ememdemz rašė:

Sveikučiai, man smalsu, kada maždaug galima tikėtis stipendijos sulaukti (įstojusiems į vf)? :) 

 Stipendijos visad mokamos 25 menesio diena. Kadangi tai ispuola sestadienis tikekites 27 d. jas jau gauti.

 O jeigu as nusiunciau savo duomenis el. pastu siuo adresu  kaip buvo parasyta vdu puslapyje, bet negavau jokio atsakymo, kaip suzinot ar gavo mano duomenis?

Žinutė parašyta: 2010-09-27 11:59:26 | Nuoroda

 kam nors jau pervede vdu vf stipendija?

Žinutė parašyta: 2010-09-27 20:29:48 | Nuoroda
ememdemz rašė:

man tai ne. 

 man ir ne..

Žinutė parašyta: 2010-12-14 15:45:21 | Nuoroda

 Sveiki, norejau paklausti ar tiesa kad yra ivesta nauja skatinamuju stipendiju skyrimo tvarka ir nuo siu metu gali jas gauti ir tie, kas istojo i universiteta mokamai?