Vartotojo zirklūtes. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-11-28 20:24:48 | Nuoroda

O, mane irgi politika traukia  Nors panašu, kad niekas iš pažįstamų (ir ypač giminių) labai tuo nesižavi....juk labai nekonkretu ir sunku rast darbą atseit..na, bet mano gi sprendimai, o ąš visad tikėjau, kad ne paklausus diplomas svarbu, o charakterio savybės:) Nuo pat mažens kaip girdėdavau politologus kalbant per laidas visokias, žavėjausi:D Atrodė visi tokie protingi, viską žino ir prognozuoja:D Ir dabar susimąsčiau, kad gal ir nieko studijuot būtų... Tik kad baisi tinginė pastaruoju metu pasidariau, jau istorija mokykloj net ima atsibost, o ją mokėt dar ir kaip reikia...tai nežinau, kaip bus. Bet jei politologija, tai VU arba VDU...

Žinutė parašyta: 2009-11-28 20:28:42 | Nuoroda

Vat ir nesutinku dėl to, kad būtina tėvus reketuot, kaip tau būtina lankyt dešimtis geriausių mokytojų papildomai. Manau, kad dauguma mokytojų yra suinteresuoti paruošti egzaminui, nes nuo to kaip ir priklauso jų prestižas.  Nors nesakau,kad blogai lankyt korepetitorius, vis šis tas.

Bet jei pats nenori, net ir geriausias mokytojas žinių į galvą neįdės.

Žinutė parašyta: 2009-11-28 20:35:29 | Nuoroda

Bijau bandomojo  Nes kaip žinia, jau kiek iš bandomojo gavai,  tai plius minus tiek bus ir iš egzamino- nėr ko jau daug ir mokytis anglų kalboj....tai tarsi bus kažkoks barjeras man.. bet ai. Kaip nors;)

Jau gruodį?  Tas naujas?

Žinutė parašyta: 2009-12-02 17:11:56 | Nuoroda

Nu man ten lengva pasirode  sunku bus gaut auksta bala simet apskritai manau

Žinutė parašyta: 2009-12-03 20:04:34 | Nuoroda

Man tas antras  patiko, pažiūrėsiu kada

Nors anglų jau per gerklę lenda,mokytoja... na, iš pradžių isterijon vos ne puoliau, kad toks krūvis, bet dabar džiaugiuos, nes po tokių tempų ir kiekių visokie kiti namų darbai atrodo juokai   neinu papildomai, nes kai nueinu, man palyginti su klase visur per mažai užduoda darbo, o ir šiaip manau, užteks mokykloj ką moko, net per daug:)

Aš internete, jei netingiu, klausau visokių bbc ir pan... filmų nemėgstu žiūrėt, nes man ten reikia kažkaip suprast viską, o ne esmę  Va, dar gan geras dalykas audiobooks visokios,rekomenduoju  Ir info beveik visad jei kam reikia, ieškau anglų kalba, nes taip ir daugiau visko randi, ir kažką išmoksti..

Žinutė parašyta: 2009-12-03 20:19:10 | Nuoroda

Aš kažkokia atsipūtus, čia blogai?   

Kas mane neramina, tai pasirinkimas, ką daryt toliau, ir kažin kokia bus ateitis...bet, kaip man mama kartą pasakė-nežiūrėt taip toli į ateitį ir galvot pirma apie mokyklos baigimą, va, ryt istorijos kontrolinis- susitelkt į jį, išmokt, ir bus mažas pliusiukas. Jei sėkmingai išlaikysiu egzaminus,gausiu atestatą jau galėsiu pasidėt ir pirmą didelį pliusą

Žinutė parašyta: 2009-12-03 20:27:21 | Nuoroda

Sakyk ką nori, bet baugu. Pavarčiau egzaminų užduotis, galvoju- mm. Viską jau turiu mokėt šiaip, va, tą mokėmės prieš pusmetį,o nė velnio nepamenu

Dar nervuoja, kiek per pamokas reikia išmokt... Kai prisako ten visko, tai sunkoka atsirinkti, ko reikės egzamine.

Bet...kaip nors, ne tokia ir durna gi   Tik reik man griežtos kontrolės ir reiklumo iš mokytojo labiau  Valios.

Žinutė parašyta: 2009-12-03 20:30:58 | Nuoroda

Sako, nebus 10. Visiem bus vertinimas ta pačia sistema, balais :)

Žinutė parašyta: 2010-01-02 17:38:10 | Nuoroda

Dariau šiandien pirmą kartą taip normaliai valstybinio užduotis(išskyrus listeningą, nes nebuvo parsisiųst- 2004m). taip užsirakinus kambary, užvertus viską:) Bijojau, kad su laiku bus blogai, bet tarkim readingą padariau per 35 min  užtat su writingu užtrukau:/ na, galiausiai baigiau puse val anksčiau, kuo visai džiaugiausi. Ir kai pasitikrinau use of english ir readingą ....  tai 40 taškų iš 50  O kai klausymą mokykloj darysim, išvis bus nekas man, nors rašymas kaip ir nieko.  Et, o jau buvau pradedanti pasitikėt savimi:D

Gal kas žino, kaip ten konkrečiai balus skaičiuoja? Man ten mistika ir niekaip nesuprantu:)

Žinutė parašyta: 2010-01-02 17:45:44 | Nuoroda

Tai jau norėtum

Nee,bus 15 potemių ir visom jom reikės pasiruošt ir vieną kažkurią ištrauksi.
Bet daug kas neaišku man....pvz ar pasirinksim temą gavę potemes ar reikės iš anksto pasakyt? Nes šiaip tai net baugu rinktis, kai net pavyzdžių nepasako.

Ir išvis, kai pradedu galvot apie visokias šių metų reformas, darosi bloga

Žinutė parašyta: 2010-01-02 17:51:36 | Nuoroda

....ar visgi ne?  www.lrytas.lt/-12621818381261069426-patvirtinta-2010-met%C5%B3-brandos-egzamin%C5%B3-tvarka-ir-paskelbti-egzamin%C5%B3-u%C5%BEduo%C4%8Di%C5%B3-pavyzd%C5%BEiai.htm

jetau, jau nebežinau nieko 

Žinutė parašyta: 2010-01-03 15:10:19 | Nuoroda

Nu aišku gerai tada mum labai  
Bet kaip čia patikrinamas kalbėjimas ir kultūrinės žinios, neaišku.

Bet taip negali būt.....gi visi 10 taip gaus, kas tik netingės truputį pasiruošti. Tada jaučiu potemės bus tokios, kad ohoho, laikykis  

Žinutė parašyta: 2010-01-06 16:05:46 | Nuoroda

Aš nelaikysiu, bet šiek tiek žinau apie egzaminą, nes ruošiausi olimpiadai. Įsivaizduoju, kaip tau sunku, kaip antrakalbei, aš tai nesiryžau:) Kalbėjimas tai nėra sunku labai, tiksliau, turėtum jau visai nieko nepasakyt, kad neišlaikytum .  Kažkaip man atrodo, kad tai baisiausia, bet lengviausia dalis. Aš pastebėjau, kad bendrai šiaip yra visi labai skirtingi. man, pavyzdžiui, lengviausia dalis yra skaitymas, nes kažkaip nujaučiu, ką reiškia tekstas ir pan, nors nesuprantu nė velnio, ką ten rašo:D Užtat rašymas ... :/ Žinau žmonių, kurie tragiški, tarkim, gramatikoje, bet klausymas jiems yra vienas juokas... Bet paprastai visiems sunkiausia dalis būna gal klausymas ir skaitymas. Dėl rašymo, aš atsimenu, susirašiau daug visokių išsireiškimų, kaip vardinti savo mintis, argumentus, kaip galima ką pradėti, pagrįsti ir pan, o rašiny tiesiog juos išdėliojau ir įpyniau savo varganas žinias vokiečių kalba:) Daryk daug gramatikos pratimų, žinoma. Negaliu nieko patart dėl klausymo, gerai, kad jo nereikėjo  Ir dar, kiek pastebėjau, pakartotinės sesijos užduotys lengvesnės, tai gal nuo tų pradėk, taip pat kad ir senesni egzaminai sunkesni... Tiesiog pabandyk visut visą egzaminą išsispręst, užsidaryk kambary, pasistatyk laikrodį, o po to viskas taip paaiškėja! pasitikrinus pamatysi, kam skirti daugiau dėmesio. Sėkmės:)
 

Žinutė parašyta: 2010-01-06 22:26:59 | Nuoroda

Man taip etapais. Tai bijau,pamčius užduotis, tai galvoju-aiii..., tai pasižiūriu į kalendorių ir vėl bijau  Dabar baimės etapas:D

Žinau, kad galiu išlaikyt egzaminus tikrai, nu gal ir nesu jau visai beviltiška  Bijau, kad pavesiu save ir patingėsiu kada, o po to egzas ir-.... Va ypač su istorija.

Dar man žaiuriai trūksta pastaruoju metu noro ir motyvacijos  Nu kaip niekad...

Žinutė parašyta: 2010-01-06 22:32:53 | Nuoroda

Šiaip tai... Man atrodo, kad tai yra belekaip įdomu. Ir netgi labai labai norėčiau:) Beet....su matematika prastai. Nė nežinau, ar verta laikyt egzaminą... na, turiu 8 (beveik:D) pusmety pas tokią negriežtą mokytoją a lygiu,ir per pupp pasisekė kažkaip, bet niekad su matematika nedraugavau ypatingai....

O gal tu (vis tiek domėjaisi šiomis studijomis daugiau nei aš:)) žinai labiau, kiek konkrečiai matematikos studijuojant reikia?

Žinutė parašyta: 2010-01-06 22:39:15 | Nuoroda

yay, dariau devintus ir ten išvis jau kas per lengvumas! Aišku, ne šimtu procentų gerai,bet...:) Dabar suprantu, kad yra žiauriai gerai turėt pačią griežčiausią anglų mokytoją, kuri užduoda tiek namų darbų, kad nieko kito, be anglų, ir nedarai Kad taip visi...

Bet jau rašymas tai man peilis. Kas nors kam nors pavyksta parašyt mažiau žodžių negu reikia?:D Daugumą laiko vis praleidžiu trumpindama, ir vis atrodo, kad to ar ano tikrai tikrai reikia

Žinutė parašyta: 2010-01-08 19:51:08 | Nuoroda

Ei, kaip jum sekas ruoštis šimtadieniui?
Kada pas jus jis?

Eina sau, tik 100 dienų tuoj bus likę

Žinutė parašyta: 2010-01-08 19:54:35 | Nuoroda

Nu va, reikia nestresuot
Giliai įkvėpk, pasakyk:aš galiu! ir kibk į užduotis:)

Dar manau įtakos turi pasiruošimas...Jeigu jauti, kad tingėjai per daug, prisideda jaudulio...

Bet dabar tai man jau beveik vienodai tie kontroliniai, kai rašom iš kai kurių dalykų kiekvieną pamoką

Žinutė parašyta: 2010-01-08 19:57:43 | Nuoroda

trumpam mane šokiravai, galvoju-yesss!!! Daugiau jokių namų darbų atostogom pasiruošt keliolika monologų  !!!!

tada- aaa

Žinutė parašyta: 2010-01-10 22:06:24 | Nuoroda

Pradėjau nemylėt istorijos

Per kontrolinius man šaltiniai visad geriau nei testas... na, bet dažnai būna,kad padarau lb gėdingų klaidų. Pvz prašo paaiškint romėniškus skaičius, o aiškinu arabiškus:D
Ech, tas išsiblaškymas