Vartotojo AušraL pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-02 12:22:34 | Nuoroda
Ingridėlis rašė:

Kaip apsiskaičiuoja procentai gal galit parašyt?

Pvz.: gauni 70 taškų, tai kiek čia bus procentų? 

 procentai priklausys nuo to kaip išlaikys kiti. Ištaisius egzaminą yra suvedami duomenys kiek kas taškų surinko. Tada pagal tai yra nustatoma kiek taškų yra minimumas. O tuomet yra reintinguojama - nustatomi procentai ;) tad vienais metais su 70taškų tarkim surenkama 60proc - kitais gal daugiau ar mažiau.

Žinutė parašyta: 2010-02-03 13:15:26 | Nuoroda

Neinu pas jokias papildomas mokytojas, nors galbūt ir visai neprošal būtų - geriau įsigilinčiau. Na bet anglų egzaminui manau puikiai paruoš ir mano mokytoja, lietuvių samprotaujamajam rašiniui papildomos mokytojos irgi nėra būtinos. Istoriją galiu pati pasimokinti. Matematikos egzaminui gal ir praverstų, kaip kažkas minėjo, užpildyti spragas, tačiau matematikos egzaminas man išvis nėra būtinas, tai kam investuot į 4ą pagal svarbą egzaminą tuomet :D  pasikliauju savo mokytoja, kuri tikrai uch paspaudžia :D

Žinutė parašyta: 2010-02-07 00:30:14 | Nuoroda

Pagal ką tokios išvados? :)

Žinutė parašyta: 2010-02-07 15:47:16 | Nuoroda

Labai sunku vertinti studentų gabumus visos Lietuvos mąstu. Gi visada būdavo silpnų, vidutinių ir stiprių. Viską parodys egzaminai. :)

Žinutė parašyta: 2010-02-07 20:50:06 | Nuoroda
Skaidrė rašė:
mel rašė:

Kaip manote, ar šiemet abiturientai stiprūs? (Mokslo atžvilgiu). Nes man pasirodė, jog nelabai  :)

 MAno mokykloj, bent jau nesimato, kad lbj stresuotu dėl egzaminų, gal vėliau susigriebs... 

 Na juk nebūtina stresuot dėl egzaminų ;D

Žinutė parašyta: 2010-02-11 13:42:17 | Nuoroda
aurete rašė:

Kazkaip keistai man atrodo kai pirma pasirenka kaikurie dalykus, o tik paskui galvoja kur stot

 Na truputį keistai. Juk pavyzdžiui jei žinai kad chemija tarkim yra visiškai gūdus miškas tai ir egzamino nelaikysi - o tuomet atkrenta ir daug specialybių. Galima sakyti, kad išmokti įmanoma viską, tačiau jei visus metus(nuo ten berods 8 klasės) nieko neveikei, ir tas dalykas tau nėra mielas neišgelbės net ir belenkokie korepetitoriai.

Žinutė parašyta: 2010-02-11 13:44:08 | Nuoroda

Pas mus šimtadienis 25dieną... :)

Žinutė parašyta: 2010-02-12 15:47:01 | Nuoroda

Sveiki... šiemet labai tikiuosi įstoti į politologiją :) Jau prieš pora metų taip nusiteikiau... na dar truputį svyruoju tarp naujos programos Viešosios komunikacijos - bet manau kad pasirinksiu politologiją pirmiausia. Kas dar ketinat čia stoti? :)

Žinutė parašyta: 2010-02-16 18:55:15 | Nuoroda

o kokie kiti variantai pas tave ? ;)

Žinutė parašyta: 2010-02-18 07:53:04 | Nuoroda
as1991 rašė:

Gal kas anglų pilotinę darėt ?

 šių metų? :)

Žinutė parašyta: 2010-02-19 13:38:06 | Nuoroda
Alanas rašė:
Artas1991 rašė:

Man irgi tokios temos isvis nepatinka nera nieko susijusiu su technologijomis. Mano manimu tokias potemes parinko tik tam, kad apie jas lietuviu k. mokytojos daugiau zinuotu ir mokiniam butu sunkiau.

 Pritariu.

 logiška kad potemes sunkesnės nes turim 2mėn pasiruošti. Be to pasirinkit tokią potemę , kuri praverstų egzaminui ir neverkit - nušausit du zuikius vienu šūviu. Nors man ir nelabai patinka nauja sistema - bet iš 45 potemių yra tokių kuriom gali super pasiruošti. Pati svarstau septynias potemes - ir rinksiuos iš jų.

Žinutė parašyta: 2010-02-19 13:42:27 | Nuoroda

Mokomieji dalykai dar ne esminis dalykas - reiktų pagalvoti apie tai kokių egzaminų tau reikės ir tuomet jau rinktis lygius. Be to daug kur 12klasėje jei tu nelaikai valstybinio egzamino mokytojai šiek tiek atlaidžiau žiūri , leidžia kokio vieno kito kontrolinio nerašyti - tad daug geriau A lygis. O jei egzaminą laikai tai bent jau iš savo mokyklos patirties galiu sakyti kad B lygio imti neverta,. Ten susirenka beveik visad tie, kurie tiesiog nori 12klasių pabaigt ir jie nė kiek nesistengia mokytis - o ir mokytojai nesistengia kažko.

Žinutė parašyta: 2010-02-20 13:44:27 | Nuoroda
PEAS13 rašė:
AušraL rašė:
Alanas rašė:
Artas1991 rašė:

Man irgi tokios temos isvis nepatinka nera nieko susijusiu su technologijomis. Mano manimu tokias potemes parinko tik tam, kad apie jas lietuviu k. mokytojos daugiau zinuotu ir mokiniam butu sunkiau.

 Pritariu.

 logiška kad potemes sunkesnės nes turim 2mėn pasiruošti. Be to pasirinkit tokią potemę , kuri praverstų egzaminui ir neverkit - nušausit du zuikius vienu šūviu. Nors man ir nelabai patinka nauja sistema - bet iš 45 potemių yra tokių kuriom gali super pasiruošti. Pati svarstau septynias potemes - ir rinksiuos iš jų.

 Iš kurių potemių renkiesi? :)

 iš kalbos potemių 3,10,15.

literatūros - 3,7,8

o kultūros 14, 15

va visgi gaunasi 8 :)

Žinutė parašyta: 2010-02-20 13:45:19 | Nuoroda
Artas1991 rašė:
AušraL rašė:
Alanas rašė:
Artas1991 rašė:

Man irgi tokios temos isvis nepatinka nera nieko susijusiu su technologijomis. Mano manimu tokias potemes parinko tik tam, kad apie jas lietuviu k. mokytojos daugiau zinuotu ir mokiniam butu sunkiau.

 Pritariu.

 logiška kad potemes sunkesnės nes turim 2mėn pasiruošti. Be to pasirinkit tokią potemę , kuri praverstų egzaminui ir neverkit - nušausit du zuikius vienu šūviu. Nors man ir nelabai patinka nauja sistema - bet iš 45 potemių yra tokių kuriom gali super pasiruošti. Pati svarstau septynias potemes - ir rinksiuos iš jų.

 Tokios potemes kuri butu susijusi su mano pasirinktais egzais nera

 na lietuvių egzaminą laikai - apie jį aš ir kalbėjau.

Žinutė parašyta: 2010-02-25 11:26:29 | Nuoroda
bambukaz rašė:
AušraL rašė:

Na mes jau dabar baigiam antrą pasaulinį karą.. bet paskui vėl viską per naujo kartosim, nes db tęsiam kartojimą nuo 11 klasės.. nors motyvacijos mokintis netrūksta (Istorijos egzaminas man yra svarbiausias) , bet truputį tingisi kažkaip :/  bet kaip sakau sau, man db tereikia tų atostogų savaitėlės, kad galėčiau pailsėti...  taip pat peržiūrėjau egzaminų datų projektus.. nudžiugau nes man egzai bus kas savaitę, tad turėsiu netgi savaitę ir mylimajai istorijai :)

 kaip tai? juk lietuvių gegužės 31d, o istorija jau birželio 4d. taip? tai realiai vien tik istorijai atsidėti bus galima: biržėlio 1, birželio 2, ir birželio 3, tai tik 3 dienos gaunasi :)

 kai šitą žinutę rašiau dar buvo tie 2 projektai ;)

Žinutė parašyta: 2010-02-28 12:27:55 | Nuoroda
Boozzard rašė:

nesugebet islaikyt dar reik sugebet, tiesiog daugelis abiturientu mano, kad ten bus ziauriai sunku ir pan

 mano tokia pati nuomonė :) reikia jau nežinau kokiu būt, kad neišlaikyti įskaitos bent jau 4.

Žinutė parašyta: 2010-03-07 16:23:58 | Nuoroda
Smeterling rašė:

atrodo 8 taskus..bet cia visgi nuo egzamino sunkumo priklausys

 tas 8 taškų praėjimas kažkoks nerealus, vien už testą bandomojoje užduotyje tiek yra duota. Mokytoja minėjo kad reiktų tikėtis maždaug 13-15 bent jau.

Žinutė parašyta: 2010-04-21 21:56:17 | Nuoroda

Na va liko vos kiek daugiau nei mėnesis iki egzaminų :) šiaip istoriją mes jau per tą 11 - 12 klasę einam berods 2 kartą.. db kartojam naujuosius laikus... politologiją visą praėjom - kadangi ją ketinu studijuoti tai daugiau pasigilinau ir tikrai nemanau kad kiltų man kokių problemų.. dėl konstitucijos taip papuola teste nemažai - na bet čia jau ir vadinamasis bendrasis išprusimas + šiek tiek daugiau pasiskaityt konstituciją reikia  :)

sėkmės visiem istorikam ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-14 15:56:01 | Nuoroda
ILtuteee rašė:

Sveiki . turiu istorijos pagal 2010 metu programa parengtus konspektus . 98psl apimties, nieko nereikalingo. jeigu ka sudomino kreipkites.

 Labai sunku nuspręsti, kas yra reikalinga ir kas ne, argi ne ? Aš pati darausi konspektą ir susiduriu su tokia problema, tad prisirašau galbūt ir šiek tiek mažiau svarbių dalykų, bet padedančių gaudytis :) 

Žinutė parašyta: 2010-05-14 15:58:32 | Nuoroda
Smeterling rašė:

aišku kad skiriu, biologioja mokaus sestadieni sekmadieni, o matematika darbo dienom, nes čia matau daug spragų, ir silpniau jauciuosi..lt dar nepradejau ruostis tik tiek kiek pamokoje kartojam..

P.S tas žodis "persitengiat" tai nemanau, kad cia tinka, egzaminai yra egzaminai, ne kontrolinis iš vienos temos

 faktas, kad univere kasmet dar sudėtingesni egzaminai bus. Nors pati šiek tiek jaudinuosi ir nemažai laiko praleidžiu, bet vis labiau suvokiu, kad čia tik viso labo didelis kontrolinis ir tiek.