Vartotojo RAMINTTA pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-14 12:21:32 | Nuoroda
Valeria rašė:

Del paskaitu anglu kalba, tai is pradziu ju nera daug. Bendros paskaitos visom filologijom yra destomos lietuviu kalba, na o jau specialybes (SAK'as, D. Britanijos istorija, etc.) jau anglu :D Pirmam kurse visiems sokas, kai ateini, o su tavim angliskai kalba, vis isiklausai, ko ten is taves nori :D Bet priprantama greitai :)

Cia galima paziureti, kokios paskaitos destomos anglu arba lietuviu kalba: klevas.vu.lt/pls/klevas/public_ni$www_progr_planas_rpt.rpt?pv=;;18;1;2;1;176;10096;7788;&p_kalba_name=lt&p_active_rowid=176&p_mode=view&p_paieskos_fraze=&p_padalinys_id=18&p_stsritis_id=-2&p_stkryptis_id=-2&p_stpakopa_id=-2&p_strusis_id=-2&p_stforma_id=-2&p_caller_src=public_ni$www_progr_app.programos

 eeei, Valeria, o ar kur nors galima studijuoti anglų + kita kalba, kurios niekuomet nesimokei?

Žinutė parašyta: 2010-07-14 12:34:27 | Nuoroda
Rytovejas rašė:
Metal Face Doom rašė:

Kai aš stojau, tai atėjau, šypsausi, gera nuotaika, galvojau fainai pašnekėsim, nebuvau nusiteikus cinizmui, o pasirodo... Sėdi senių gauja ir laiko tave šiukšle, dar vienas storas galvos nuo kompo nepakelia. Kuo jie taip nusipelnę yra, kad taip elgtųsi? Ko aš nežinau gal? Aš snarglė, bet tegul jie nekelia savęs aukščiau, negu priklauso, visi esam žmonės, tai ir išlikim žmogiški

 Pas Džiugą Paršonį gal patekai ? (tas kur nepakelia galvos nuo kompo). Jis gerus klausimus užduoda ir "nežlugdo" kaip kiti, bent man taip pasirodė kalbant su juo ir kitais, kurie klausinėjo.

Nežinau, aš buvau,  iš manęs nesityčiojo (vienas vieną kartą prunkštelėjo) ir nebuvo jokių "laikymo šiukšle" ar  ko nors panašaus.

Žiūrint ant ko užšoki.

Nors visada yra auksinė taisyklė - žurnalistas privalo sugebėti išsisukti iš visokio plauko individų.

Kas jei tau teks kalbėtis, imti interviu iš asocialaus žmogaus, alkoholiko, kalinio ar dar ko. Tad nematau nieko blogo, jei ir kažkiek "paduchina", nes žurnalistikoje tikrai visi tavo sutikti žmogai nebus "mieli ir pliušiniai".

Išgirsi ir p ir n ir t.t :D


 

 Va va, tas senis nepakėlė galvos nuo kompo : )  Dar toks tamsus ir piktas sedėjo prie lango, dar mergina su akiniais, kita jauna ir maloni mergina dar buvo, dar toks žilas senukas, dar tas dekanas, docentas buvo Vaišnys, tai jis visai mielas ir geras žmogus pasirodė. Norėjau šiaip Artūrą Račą pamatyt : ) Tai jo, dabar jau supratau, kad reikia būt VISKAM pasiruošus, nors tarp tų žurnalistų lyg ir nebuvo asocialų, bet dabar jau elgčiausi gal kiek kitaip : ) O negalibūt, kad jie diskriminuoja dėl tatuiruočių, nes aš keletą turiu, tai kažkaip jie iškart įtariai į mane žiūrėjo, tai turbūt jiem išvaizda irgi vienas iš prioritetų

Žinutė parašyta: 2010-07-14 12:37:00 | Nuoroda

Gal kiek per riebiai dėl tų šiukšlių parašiau, bet uždūchino mane normaliai : )

Žinutė parašyta: 2010-07-14 17:42:55 | Nuoroda
amare rašė:

Studiju krepselius grazinti privalo is aukstuju mokyklu pasalinti arba studijas savu noru nutrauke asmenys (isskyrus, kai nutraukiamos studijos per pirmuju metu pirma pusmeti). Valstybei turi buti grazinama 50 proc. einamuju studiju metu studiju programos metines kainos, ne didesnes uz svietimo ir mokslo ministro patvirtinta normine studiju kaina, bet ne daugiau nei: 30BSI(9000Lt) - asmenims, studijavusiems pagal pirmosios pakopos studiju programas; 50BSI(6500Lt) - asmenims, studijavusiems pagal antrosios pakopos studiju programas arba laipsnio nesuteikiancias edukologijos studiju programas, skirtas mokytojo kvalifikacijai igyti; 70BSI(9100Lt) - asmenims, studijavusiems treciojoje studiju pakopoje arba pagal laipsnio nesuteikiancias atitinkamos krypties rezidenturos studiju programas.

STUDENTAI, PABAIGE SEMESTRA BE AKADEMINIU SKOLU IR NE VELIAU KAIP LIKUS 5 DARBO DIENOMS IKI NAUJO SEMESTRO PRADZIOS RASTU PRANESE AUKSTAJAI MOKYKLAI APIE STUDIJU NUTRAUKIMA, NUO KREPSELIO GRAZINIMO YRA ATLEIDZIAMI.

 Tai, jei nebus skolų, mokėt nereikės. Yahoo

Žinutė parašyta: 2010-07-14 17:46:11 | Nuoroda
Valeria rašė:

Taigi yra visu specialybiu sarasas lamabpo: www.lamabpo.lt/2010_univ_progsar.pdf

Ten parasyta, kad yra ir SU, ir VDU, ir VU anglu+kita kalba. Tik rinkis :)

 Tai aš visas jau peržiūrėjus seniai, bet arba tik angtlų filologija, arba pvz. anglų+rusų, anglų+vokiečių, bet tą antrą kalbą jau mokykloj turėjai mokytis

Žinutė parašyta: 2010-07-14 17:59:03 | Nuoroda
Rytovejas rašė:
Metal Face Doom rašė:
Rytovejas rašė:
Metal Face Doom rašė:

Kai aš stojau, tai atėjau, šypsausi, gera nuotaika, galvojau fainai pašnekėsim, nebuvau nusiteikus cinizmui, o pasirodo... Sėdi senių gauja ir laiko tave šiukšle, dar vienas storas galvos nuo kompo nepakelia. Kuo jie taip nusipelnę yra, kad taip elgtųsi? Ko aš nežinau gal? Aš snarglė, bet tegul jie nekelia savęs aukščiau, negu priklauso, visi esam žmonės, tai ir išlikim žmogiški

 Pas Džiugą Paršonį gal patekai ? (tas kur nepakelia galvos nuo kompo). Jis gerus klausimus užduoda ir "nežlugdo" kaip kiti, bent man taip pasirodė kalbant su juo ir kitais, kurie klausinėjo.

Nežinau, aš buvau,  iš manęs nesityčiojo (vienas vieną kartą prunkštelėjo) ir nebuvo jokių "laikymo šiukšle" ar  ko nors panašaus.

Žiūrint ant ko užšoki.

Nors visada yra auksinė taisyklė - žurnalistas privalo sugebėti išsisukti iš visokio plauko individų.

Kas jei tau teks kalbėtis, imti interviu iš asocialaus žmogaus, alkoholiko, kalinio ar dar ko. Tad nematau nieko blogo, jei ir kažkiek "paduchina", nes žurnalistikoje tikrai visi tavo sutikti žmogai nebus "mieli ir pliušiniai".

Išgirsi ir p ir n ir t.t :D


 

 Va va, tas senis nepakėlė galvos nuo kompo : )  Dar toks tamsus ir piktas sedėjo prie lango, dar mergina su akiniais, kita jauna ir maloni mergina dar buvo, dar toks žilas senukas, dar tas dekanas, docentas buvo Vaišnys, tai jis visai mielas ir geras žmogus pasirodė. Norėjau šiaip Artūrą Račą pamatyt : ) Tai jo, dabar jau supratau, kad reikia būt VISKAM pasiruošus, nors tarp tų žurnalistų lyg ir nebuvo asocialų, bet dabar jau elgčiausi gal kiek kitaip : ) O negalibūt, kad jie diskriminuoja dėl tatuiruočių, nes aš keletą turiu, tai kažkaip jie iškart įtariai į mane žiūrėjo, tai turbūt jiem išvaizda irgi vienas iš prioritetų

 Aš turiu OMENY, kad asocialūs asmenys bus tada, kuomet rašysi straipsnius, rengsi reporažus. Juk niekada nežinai, su kuo tau gali tekti susidurti, kad parašytum viena ar kita tema straipsnį, ar parengtum reportažą, interviu ar dar ką.

Čia nebuvo žurnalistų įžeidimas, kurie buvo komisijoje, jei taip pagalvojai :)

 

PS: Dėl tatuiruočių. Pats turiu kelias. Taip pat vieną matomoje vietoje - ant kaklo.

Su manimi bendravo "normaliai" ir tatuiruotės visiškai "nepaveikė" jų :D

 

Gal tiesiog "užsirovei", ar jie jau buvo labai pavargę. Labai daug priežasčių gali būti. Visgi žmogiškas faktorius dažnai suveikia.

 O tu gal  įstojai ar studijuoji?

Žinutė parašyta: 2010-07-15 08:52:35 | Nuoroda

Dėkui tau už atsakymą : ))

Žinutė parašyta: 2010-07-15 15:03:06 | Nuoroda
Zuziks rašė:

tokio pat lygio kaip musu kolegijos, nesuprantu tikslo, studijuoti tokiame universitete ;}

 As irgi taip manau : /

Žinutė parašyta: 2010-07-16 20:50:51 | Nuoroda

: DD kačialkė univere būtiniausias daiktas

Žinutė parašyta: 2010-07-20 21:17:46 | Nuoroda

Tai jūs kieti su mac'ais pro. Aš tai imsiu savo dviejų dalių pc

Žinutė parašyta: 2010-07-21 19:47:47 | Nuoroda

Sveiki, pirmu prioritetu parašiau ne tai ką noriu, dabar manau, kad noriu to, ką parašiau galima sakyt paskutiniu... Ir dabar sužinojau, kad, jei į pirmą priima, o taip ir bus, tai į kitus net nežiūrės. Aš galvojau, gal ten kur priims galėsiu išsirinkti ir ten stoti, nes nesu iki galo apsisprendus... Nieko negalima pakeisti?

Žinutė parašyta: 2010-07-21 19:59:17 | Nuoroda

Liūdna... O antrame etape galima dar į VF pretenduoti?

Žinutė parašyta: 2010-07-21 20:03:56 | Nuoroda

Įrašiau 1 žurnalistika, 2 teisė :D:D Dabar noriu anglų filologos su kita užsienio kalba :D o ją įrašiau paskutiniu numeriu:D viskas, nėra man gyvenimo dabar:D

Žinutė parašyta: 2010-07-21 20:06:56 | Nuoroda

apylygiai, įvairiuose univeruose yra anglų filologija... Nėra gyvenimo, viskas... Egzus išlaikiau, o ant tokio dalyko tokį grybą supjopviau... :D :D

Žinutė parašyta: 2010-07-21 20:12:43 | Nuoroda

Tikrai nenoriu...:D Žurnalistika, teisė yra šššš :D :D Noriu studijuot kalbas :D Ką man daryt dabar?:D Tokį grybą supjaut tai ne kiekvienas moka... Žodžiu dabar ieškau likimo draugų :D

Žinutė parašyta: 2010-07-21 20:21:10 | Nuoroda

hmmmm, tikiuosi, reiks laukt antro rato... Bet tikrai jaučiu bus viskas užkimšta ir sunku įstot:)

Žinutė parašyta: 2010-07-21 20:47:21 | Nuoroda
Inede rašė:

JEI TAVE PRIIMS PIRMAME ETAPE, TAI NEPRIIMK KVIETIMO , DALYVAUK ANTRAME ;)

 O jei antrame etape nepriima, nes gal jau bus visos vietos užpildytos?:)

Žinutė parašyta: 2010-07-21 20:50:08 | Nuoroda

Nu čia biškį žiauri dilema tada...

Žinutė parašyta: 2010-07-21 20:55:05 | Nuoroda

NE, aš į Klaipėdą:) Už tai ir nenoriu:) Nes esu iš Alytaus:)

Žinutė parašyta: 2010-07-21 20:55:44 | Nuoroda
Thotu rašė:
Metal Face Doom rašė:

Nu čia biškį žiauri dilema tada...

 Bet pati kalta gi :}

 Tai aš žinau, kad aš ir kalčiausia:) Bet reiks kažką daryt:)