Vartotojo Nina pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-06 11:59:22 | Nuoroda

Man 33% pasirodė labai mažai. Niekada net nepagalvojau apie tokį baisų rezultatą. :)

Bet aš apsiskaičiavau kad lietuvių šis procentas sudaro man KB 3,26. Jei būčiau surinkus 50% mano KB sudarytų 3,6. Skirtumas yra pakankamai nedidelis. Dar daugiau gal ir galėjau gauti, bet šitoj vietoj kalta esu pati. Daug reiškia net vienas taškas, o aš padariau vieną žioplą fakto klaidą. Beto 33% yra apie 45 taštai, o aš ir jaučiuosi mokanti per viduriuką. Ir skaičius toks visai nieko :) Jei įdomi kažkam mano nuomonė, jei Jums lietuvių nereikia labiausiai stojant arba Jus planuojat stoti į VNF, tikrai jokių apeliacijų nereikia. Beto aplenkti apie 7 tūkstančius abituriantų manau yra visai net neblogai. Linkiu visiems sėkmės laukiant rytojau ir kad ir koks tas rezultats būtų, priimti jį. Jei gavote rezultatą prastesnį, jei tikėjotės gerai pagalvokite ar tikrai jums lemta tai apie ką galvojote labi ilgai.

Žinutė parašyta: 2010-07-06 12:12:58 | Nuoroda

Ypač tie,kurie neišlaikė tai tik rašykit. Juk nieko neprarasit. Jei neblogai sekėsi lietuvių, o neišlaikėt gali būti,kad įsivėlė kokia klaida. Nes tai net nelogiška. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 12:58:04 | Nuoroda

Gal ir buvo panašus klausimas,bet nerandu, todėl iš kart atsiprašau jei kartojuosi.

Taigi. aš esi parašiusi į pirmas penkias vietas į universitetus VNF, o kitas į kolegijas VNF ir paskurinias dvi vietas į kolegijas VF. Taip padariau todėl, kad norėčiau mokytis universitete ir sutinku už tai mokėti. Beto KB nemanau, didelis. Taip pat yra ir kolegijose kur labiau norėčiau mokytis ir todel parašiau į mokamas vietas. Į nemokamas parasiau ten, kur nėra didelės konkurencijos. Ar man tas geriau kelti į 6,7 vietas ar palikti apačioje? O jei tiksliau ar galima rašyti vieną į VNF kita į VF ir poti vėl į VNF, svarbiausia prioritetai, ar geriau surasyti visus į VNF o tik tada į VF. ? Žinau, kad dauguma daro atvikrščiai, aš tas kelias vietas parašiau tam, kad gaučiau du pasiūlimus.

Žinutė parašyta: 2010-07-06 13:06:26 | Nuoroda

Na taip, mokykloms išsiųs iki 16val.

Žinutė parašyta: 2010-07-06 18:53:19 | Nuoroda

Žiemą turėtų būti labai šaltą lauke dirbti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 16:36:12 | Nuoroda
amp.7 rašė:

krs.nec.lt/keltas/

 ir mes cia galim pamatyti savo rezultatus veliau?

Žinutė parašyta: 2010-07-08 18:18:16 | Nuoroda

į NL vf 16,16 - 12,36

į NL vnf 12,80 - 8,44

Žinutė parašyta: 2010-07-08 18:27:52 | Nuoroda

O kur jus darot kad tik 30 vietų? :(

I VF  444

I VNF 143

Dabar užsirašę

Žinutė parašyta: 2010-07-08 19:36:50 | Nuoroda

Gali atsitikti ir taip, kad liks toks pats, bet gali ir sumažinti jeigu apeliacija nepasiteisina, griezsciau tikrina ir t.t. Bet būna taip kad ir pakyla :)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 12:50:13 | Nuoroda

O jau yra nutarta kiek priims i viena ar kita specialyvę į nemokama ir mokama?

Surašyta jų tinkslapiuose?

O nuo ko tai priklauso? Nes kiek matau, tai vietur mažiau, kitur daugiau, bet universitetas ir net gi kryptis panaši :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 11:45:28 | Nuoroda

Kas gauna socialines stipendijas?

Ar jos gaunomos tik papuolus i nemoakamas vietas?

Ar jos mokamos kas mėnesį?

Žinutė parašyta: 2010-07-13 14:12:56 | Nuoroda

O jeigu žmogus nori studijuoti istorijoj, bet nesimokė 11-12kl geografijos. Tai vietoj metinio skaičiuojasi kaip 0?

Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:12:26 | Nuoroda

Gerai, o Kaune, kur pasiūlytum? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 17:12:01 | Nuoroda

Man atrodo, kad 6 tik vietas bus galima rašyti

Ar esate tikri,kad nebus galima rašyti prašymo į pipildomą turą, jei kvietimą jau turi?

Jei taip tai kur skaitėte tokia informacija, duokite nuorodą.. Ačiū

Žinutė parašyta: 2010-07-31 12:28:19 | Nuoroda

Ar bus kur paskelta kiek liko po antros turo laisvų vietų?

Bus tokios pat giagramos, tik jos bus aiškesnės? Na, nes automatiškai visi prašymai bus ištrinti tai bus aiškiau kiek realiai yra laisvų vietų, o kiek šiaip užimtų :)

Gal kiek ne į temą, bet... Jei gauni krepšelį privačioje kolegijoje tai negali niekur jo persinešti? Sutartyje rašoma, kad jei nutrauki sutartį reikia sumokėti..

Žinutė parašyta: 2011-06-16 22:00:45 | Nuoroda

Laba diena,

Noriu paklausti. Situacija tokia: aš studijuosiu kolegijoje teisę, vėliau ateisiu pas jus studijuoti papildomosiose studijose. Kiek truks tos papildomosios studijos teisėje? Ar po jų aš gausiu lygiai tokį patį diplomą kaip ir tiek, kurie baigė 5 kursus nuo 1 kurso studijuodami pas jus?

Ačiū

Žinutė parašyta: 2011-06-21 09:11:10 | Nuoroda

Sveiki,

Noriu paklausti apie stojimo prašymą ir geriausiųjų eilės sudarymą. :)

jeigu pirmojo etapo metu nepriimtas pasiūlymas studijuoti 1-3 pageidavimais pasirinktoje valstybės finansuojamoje studijų vietoje, antrajame etape dalyvaujama tik dėl valstybės nefinansuojamų vietų; 4-12 vietų, ar dėl visų 1-12 nefinansuojamų vietų?

jeigu pirmojo etapo metu negautas pasiūlymas studijuoti 1-3 pageidavimais valstybės finansuojamoje studijų vietoje, galima dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų studijų vietų. Kurių? Tų kurių negavau 1-3? Ar likusių 4-12? Man iš vis tai net nelogiška. Jei man nepasiūlė finansuojamos vietos tai as galiu dalyvauti irgi tik dėl finansuojamos, kodėl? :)

Ačiū

 

Žinutė parašyta: 2011-07-24 15:59:26 | Nuoroda

Sveiki,

VDU informatikos testo laikyti nereikia jeigu:

turi ECDL pažymėjimus arba esi išlaikę valstybinį informacinių technologijų egzaminą.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:25:13 | Nuoroda

 Su kokias balais įstojote į vf VDU teisę? :)

Kaži koks paskutinis balas :)

Žinutė parašyta: 2012-05-30 20:48:42 | Nuoroda

 Laba diena, 

Noriu paklausti kada galėčiau gauti pažymą iš universteto, kad studijuoju? Ar tuo metu kai įstosiu, ar teks laukti rugsėjo mėn. Ačiū :)