Vartotojo AlchemikÄ—... pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 21:28:08 | Nuoroda

mano skype: drake691 Smagu, kad vis daugiau kolegu atsiranda. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 11:49:01 | Nuoroda
sanemis rašÄ—:

 Kaip jums smagu, kad įstojom į medicinÄ…, aš jau antrus metus už borto 

 Siemet daugumai su biomedicinos mokslai nepasiseke del vf. :/ Gaila, kad negaliu sau leisti moketi uz moksla, nes i mokamas vietas siemet lengvai priima...

Žinutė parašyta: 2010-07-25 11:56:42 | Nuoroda
sanemis rašÄ—:
AlchemikÄ—... rašÄ—:
sanemis rašÄ—:

 Kaip jums smagu, kad įstojom į medicinÄ…, aš jau antrus metus už borto 

 Siemet daugumai su biomedicinos mokslai nepasiseke del vf. :/ Gaila, kad negaliu sau leisti moketi uz moksla, nes i mokamas vietas siemet lengvai priima...

 Gal kitais metais KMU daugiau daug krepšelių....

 As irgi apie tai mastau, nors istojau i VU chemija, bet kitais metais jauciu vis tiek dar pabandysiu savo laime, na nebent chemija labai patiks. :D bet siaip man atrodo, kad galima stojime dalyvauti nenutraukus studiju sutarties, tad pabandzius nieko neprarasiu. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 11:57:29 | Nuoroda
sanemis rašÄ—:
AlchemikÄ—... rašÄ—:
sanemis rašÄ—:

 Kaip jums smagu, kad įstojom į medicinÄ…, aš jau antrus metus už borto 

 Siemet daugumai su biomedicinos mokslai nepasiseke del vf. :/ Gaila, kad negaliu sau leisti moketi uz moksla, nes i mokamas vietas siemet lengvai priima...

 Gal kitais metais KMU daugiau daug krepšelių....

 Beje, chemijoje esam lygus. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:06:25 | Nuoroda
SvetelÄ— rašÄ—:

Kai pamaÄiau, kokie šiemet praeinami balai, tai net pašiurpau. Kad patektum į kineziterapijÄ… VF, reikÄ—jo turÄ—ti 19,3 KB, kai tuo tarpu farmacijoje - 19,22. Aš visuomet maniau, kad kineziterapijÄ…, ergoterapijÄ…, visuomenÄ—s sveikatÄ… ir pan. stojantieji rašo kaip atsarginį variantÄ…, pasirodo, klydau. sanemis, kitÄ…met nebebandysi? O dÄ—l VNF vietų, tai natÅ«ralu, kad nemažai į jas priima, juk visiems dabar pinigų trÅ«ksta, universitetams - irgi. :) Nors kai vakar buvau KMU ir pildžiau studijų sutartį, viena moteriškÄ— iš priÄ—mimo komisijos skambino kažkam ir buvo klausimas: ,,KodÄ—l jÅ«s mums į odontologijÄ… mokamÄ… tiek prikvietÄ—t?".

 Suprantu, kad universitetams reikia studentu kurie moketu uz moksla. :) Gal as negraziai pasakysiu, bet man yra baisu, kai zmones su tokiais mazias balais sustojo i tokias specialybes, kurios reikalauja tikrai stipriu protiniu sugebejimu, bei uzsispirimo, atsakingumo moksluose... Aisku, is ju tarpo yra ir tokiu, kuriems tiesiog egzaminai nepasiseke, bet manau ir nemazai tokiu, kurie tingejo ir nenorejo uoliai mokytis...

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:09:40 | Nuoroda
sanemis rašÄ—:
AlchemikÄ—... rašÄ—:
sanemis rašÄ—:
AlchemikÄ—... rašÄ—:
sanemis rašÄ—:

 Kaip jums smagu, kad įstojom į medicinÄ…, aš jau antrus metus už borto 

 Siemet daugumai su biomedicinos mokslai nepasiseke del vf. :/ Gaila, kad negaliu sau leisti moketi uz moksla, nes i mokamas vietas siemet lengvai priima...

 Gal kitais metais KMU daugiau daug krepšelių....

 Beje, chemijoje esam lygus. :D

 Taip, toks pats balas :D . Aš tai ir galvoju, pasimokysiu metus veterinarijoje, gal patiks, o jei ne, papildomai pasimokysiu chemijÄ…, perlaikysiu ir gal pavyks, jei ne, tai jau turÄ—siu vietÄ… veterinarijoje. NÄ—ra padÄ—ties be išeities :D 

 Vadinas mes abu zadam taip pat daryti. :D Bet kai pagalvoju, kokia as buvau uztikrinta, kad nors i slauga istosiu, o dabar net juokas ima is to pasitikejimo savimi. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:25:41 | Nuoroda
sanemis rašÄ—:
AlchemikÄ—... rašÄ—:
sanemis rašÄ—:
AlchemikÄ—... rašÄ—:
sanemis rašÄ—:
AlchemikÄ—... rašÄ—:
sanemis rašÄ—:

 Kaip jums smagu, kad įstojom į medicinÄ…, aš jau antrus metus už borto 

 Siemet daugumai su biomedicinos mokslai nepasiseke del vf. :/ Gaila, kad negaliu sau leisti moketi uz moksla, nes i mokamas vietas siemet lengvai priima...

 Gal kitais metais KMU daugiau daug krepšelių....

 Beje, chemijoje esam lygus. :D

 Taip, toks pats balas :D . Aš tai ir galvoju, pasimokysiu metus veterinarijoje, gal patiks, o jei ne, papildomai pasimokysiu chemijÄ…, perlaikysiu ir gal pavyks, jei ne, tai jau turÄ—siu vietÄ… veterinarijoje. NÄ—ra padÄ—ties be išeities :D 

 Vadinas mes abu zadam taip pat daryti. :D Bet kai pagalvoju, kokia as buvau uztikrinta, kad nors i slauga istosiu, o dabar net juokas ima is to pasitikejimo savimi. :D

 duok skype , likimo drauge :D 

 drake691 :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:12:32 | Nuoroda
Drein rašÄ—:

Sveiki;)

Ir aš Äia. Ä®stojot, nes norÄ—jot, ar tiesiog "taip gavos..." ?

 Man tai taip gavosi. :D Bet gal visai neblogai bus. :) O kaip tu? is pasaukimo chemija patinka ar likimas taip nusprende? :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:13:06 | Nuoroda

Beje, jau pasirasiau sutarti, tai esu jau tikrai VU chemijos studente. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:21:10 | Nuoroda
Drein rašÄ—:
AlchemikÄ—... rašÄ—:
Drein rašÄ—:

Sveiki;)

Ir aš Äia. Ä®stojot, nes norÄ—jot, ar tiesiog "taip gavos..." ?

 Man tai taip gavosi. :D Bet gal visai neblogai bus. :) O kaip tu? is pasaukimo chemija patinka ar likimas taip nusprende? :D

 Na rašiau pirmu numeriu, nors prieš tai svarstymų milijonas buvo:)

 

 O tu mokeis fizika po 10 klases? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 23:50:00 | Nuoroda

Man irgi si informacija praverstu. :D beje, ar gali savo darba perziureti tie, kurie neteike apeliaciju?

Žinutė parašyta: 2010-07-30 00:27:31 | Nuoroda
Sofii rašÄ—:

sveiki a6 taip pat įstojau į slauga ar yra dar bendrakursiu

 Kokiu dar kolegu, bendrakursiu? :D As tau 3 in 1: drauge, kolega ir kambarioke (vasara). :D

Žinutė parašyta: 2010-07-30 00:31:24 | Nuoroda
katÄ— rašÄ—:

Ar yra kas bent į VU chemijos fakultetÄ… įstojo?

KonkreÄiai konservavimo ir restauravimo chemija?

 As istojau i VU chemijos fakulteta, bet konkreciai i chemija. :D