Vartotojo schaba pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-06 18:50:54 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Man mokytojas sakė, kad gerai.  Aš suradimą kiekvieno kampo parodžiau, tai manau vertintojai matys, kad gaudausi ką darau. O ei ką man ir 2 taškų iš šio įrodymo užteks :)

Beje 70% galiu tikėtis su 45 taškais?

 Rytoj sužinosi.

Žinutė parašyta: 2010-07-06 21:14:49 | Nuoroda
pakeleivė rašė:

NEC atstovo ilgai lauke dar palaukim:)  Gal ka teigiamo ir pazangaus esamoms problemoms spresti pasiulys?

 Tai gal pati pasiūlyk.

Žinutė parašyta: 2010-07-06 21:21:34 | Nuoroda
Laurynas rašė:

Lietuvių nesveikai bijojau. Gavau gerokai mažiau nei tikėjausi, kai pora klasiokių, kurios net pamokų nelankė, virš 80.. Visiškai nebetikiu nec'u, todėl isotrijos visiškai nebebijau :) Kaip bus taip, visvien nec'as ir visa Lietuvos švietimo sistema yra šūdo verta :)

 Tavo nuomonė yra šūdo verta ir pati lietuvių egzamino sandara. Ne pamokų lankymas ar pažymys turi įtakos lietuvių egzo rezultatui, o labiau žmogaus įgimtas gebėjimas šūdą malt raštu ar sugebėjimas lemiamu momentu susikaupt ir normaliai pavaryt. Nebeverkit, ne pasaulio pabaiga tas lietuvių egzas.

Žinutė parašyta: 2010-07-09 22:27:46 | Nuoroda

 fizinių mokslų niekas neketina rinktis?

Žinutė parašyta: 2010-07-12 22:29:09 | Nuoroda

 96 

Žinutė parašyta: 2010-07-19 20:08:01 | Nuoroda
Marzenuś ;) rašė:

 Visgi del kaikuriu ats. turiu siokiu tokiu abejoniu, bet bala nemate.. palauskiu vertinimo instrukciju... Tai gal kas mastot apie Taikomaja Fizika???

 Antru numeriu įrašyta pas mane :)

Žinutė parašyta: 2010-07-20 21:53:26 | Nuoroda

 Mane irgi visai buvo sudominęs toksai mandras studijų pavadinimas , bet kai pasižiūrėjau MTV mokomuosius dalykus ir draugų pasakojimų paklausiau, tai kažkoks nusivylimas apemė. Pačios fizikos visiškai minimaliai, o daugiau vadybininkų nesąmonės :/ Tai prašyme į patį galą nugrūdau šitą pasirinkimą.

Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:59:42 | Nuoroda

 Sori, bet niekaip nesuprantu kaip galima svarstyti tarp EKONOMIKOS ir FIZIKOS? Seriously guys : |

Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:04:05 | Nuoroda

 Į fiziką su 19,78 balu.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:47:19 | Nuoroda

 Irgi į fiziką

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:48:46 | Nuoroda

 Gal tiesiog nepabijokit to žodžio- debilai...

Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:47:31 | Nuoroda
MūsųnedaugbetmesFizikai rašė:

Vu Fizika

 fainas nickas 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:12:38 | Nuoroda

 O tai nenorit, kaip kad čia labai madinga yra, skaipais kokiais apsikeisti ir sukontaktuoti susipažinimo tikslais?

Žinutė parašyta: 2010-07-28 17:32:57 | Nuoroda
Sanosuke rašė:

Sveiki, visi, kurie liko nepatenkinti.

Tikriausiai dar daugelis nesuvokia kas šiais metais įvyko.Trumpai apibrėšiu situaciją.

Švietimo ministras nurėjo įvesti naują reformą- krepšelių.Įvedė.Dabar ėmė juos mažinti.Buvo manoma, kad tai vyks palaipsniui.Bet pažiūrėkim atidžiau, aš stojau į KMU mediciną, pernai  mokamų vietų buvo apie 30, šiais metais padarė 150.Vadinasi, per tiek sumažino nemokamų, ar tai yra mažinimas palaipsniui? Mano balas yra 19,1 , aš neįstojau nei į mediciną, farmaciją ,kinezetarapiją, ergoterapiją,  liko tik mokama vieta, nors pagal pernai metus, pavyzdžiui farmacija, buvo tik 18,00 vf.Šiais metais daugiau nei 19,20.Ar tai yra normalu? Spėju, jog daugelis taip ir nesuprato, kaip čia įvyko, jog net i kolegijas nebeįstoja vf vietas.

Dabar pažiūrėkime ką darė lamabpo.Kadangi įvyko toks drąstiškas pokytis, jie turėjo kaip nors psichologiškai paveikti abiturientus ir jų tėvus.Pirmiausia išdalino vf vietas, dėl to problemų nebuvo, o kitus ,,paliko ant ledo".Serveriai nebuvo užlūžę, visa tai vyko sąmoningai.KAd sukeltų įtampą, jog niekur neįstojote.Ir kaip Dievo dovanos melstumėte mokamos vietos.Bet jie pasielgė dar niekšingiau, kad sukeltų visišką paniką išsiuntė žinutes, jog niekur neįstojote.O kitą dieną paskelbė, jog įstojote, savaime suprantama, į mokamą vietą, bet kaip jūs džiaugėtes.juk galvojote kad viskas prarasta? O štai, lyg iš dangaus nukrinta galimybė studijuoti, deja, tik mokamoje vietoje, bet ir akmuo nuo širdies nukrito- nepraeis metai tuščiai, tėvai džiaugsis, kad studijuosite.Bet atminkite, visa tai vyko sąmoningai.Švietimo ministerija speciliai sukėlė paniką, specialiai nesklebė rezultatų, kad jūs tik džiaugtumėtės gavę galimybę studijuoti, nors daugelis buvote verti kur kas daugiau,o  jums liko tik mokama vieta.O ar jūs pagalvojote, kad jus apgavo? Ne, jūs džiaugėtės, kad įstojote.Bet tai buvo sąmoningai suplanuota, kad nebūtų šoko, jog jie mokamas vietas padidino ne palaipsniui, bet  kai kur daugiau nei 80 procentų, reiškia, tiek pat sumažino valstybės finansuojamų.

 šizofrenija tau

Žinutė parašyta: 2010-08-06 23:06:26 | Nuoroda
Kenas rašė:

kiek girdejau virs 10 paneliu turetu but MTFV :) 

 Apskritai, penktadalis į fizfaką įstojusiųjų - panos :>

Žinutė parašyta: 2010-08-10 21:48:48 | Nuoroda
Johnny B rašė:
schaba rašė:
Kenas rašė:

kiek girdejau virs 10 paneliu turetu but MTFV :) 

 Apskritai, penktadalis į fizfaką įstojusiųjų - panos :>

 na nesupykciau jei butu ir atvirksciai (ale filologija)... :D

 Tai reikėjo į pedagoginį stot, jei haremo nori.

Žinutė parašyta: 2010-09-04 12:04:26 | Nuoroda
gedas880 rašė:

PS: dar nezinau kur studijuosiu, kur geriau KTU, ar VU ?

 VU

Žinutė parašyta: 2011-01-20 00:48:26 | Nuoroda
gedas880 rašė:

 seip, kalbant apie ruosimasi, patarciau ruostis is senoviniu uzdavinynu, tarp kitko, egze sunkiausiose uzduotyse reikes max 3 formuliu :D

 Nu jei egzui ruoštis, tai tie tavo vadinami "senoviniai" uždavinynai nieko gero... Per daug sudėtingi uždaviniai, ir visai ne pagal egzo programą. Bet jei šiaip galvojant apie tolimesnes studijas susijusias su fizika, tai gal ir verta perverst tuos "senovinius"... 

Ta proga: parduodu fizikos uždavinyną. Va toks: www.kronta.lt/show_pic.php?type=books&id=167  Testukai, kompleksiniai uždaviniai... Labai geras ir labai į temą ruošiantis egzui. 8 litai(galit bandyt derėtis). Vilnius/Panevėžys. 

Žinutė parašyta: 2011-01-26 21:18:05 | Nuoroda

iknyga.lt/uploads/books/big/ona-virkutiene-jurate-virkutyte-chemijos-uzdavinynas-4034.jpg

 

Beveik naujas. 10 lt. Vilnius.

Žinutė parašyta: 2011-02-05 21:52:13 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

kiek aš žinau, tai patariu rašyti vien nemokamą, nes jei pamato, kad tu parašei mokamą, vadinasi sutiktum mokėti, tai ir įstosi ten. 

 tikiuosi, pati supranti, kad čia visiškas bullshit