Vartotojo kariaujantis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-04-06 13:51:19 | Nuoroda

Parduodu Kalbos 10-tąją poteme. "Spaudos draudimo laikais lietuvių kalbą gelbėjo knygnešiai ir mamos "vargo mokykla". Kas tęs šią misiją globalizacijos eroje? Argumentuokite?" Tema rašyta mokinio, taisyta lietuvių kablos korepetitoriaus. Kaina sutartinė, banko pervedimu.

Žinutė parašyta: 2010-04-06 13:52:03 | Nuoroda
kariaujantis rašė:

Parduodu Kalbos 10-tąją poteme. "Spaudos draudimo laikais lietuvių kalbą gelbėjo knygnešiai ir mamos "vargo mokykla". Kas tęs šią misiją globalizacijos eroje? Argumentuokite?" Tema rašyta mokinio, taisyta lietuvių kablos korepetitoriaus. Kaina sutartinė, banko pervedimu.

 P.S kas susidomėjote, rašykite privačią žinutę

Žinutė parašyta: 2010-04-06 19:25:15 | Nuoroda

Parduodu Kalbos 10-tąją potemę. "Spaudos draudimo laikais lietuvių kalbą gelbėjo knygnešiai ir mamos "vargo mokykla". Kas tęs šią misiją globalizacijos eroje? Argumentuokite?" Tema rašyta mokinio, taisyta lietuvių kablos korepetitoriaus. Kaina sutartinė, banko pervedimu.

Kas susidomėjote rašykite privačią žinutę

Žinutė parašyta: 2010-04-07 17:52:29 | Nuoroda

 

Parduodu Kalbos 10-tąją potemę. "Spaudos draudimo laikais lietuvių kalbą gelbėjo knygnešiai ir mamos "vargo mokykla". Kas tęs šią misiją globalizacijos eroje? Argumentuokite?" Tema rašyta mokinio, taisyta lietuvių kalbos korepetitoriaus + padarytos skaidrės su iliustracijomis. Kaina sutartinė, banko pervedimu.

Kas susidomėjote rašykite privačią žinutę
 

Žinutė parašyta: 2010-04-07 22:46:26 | Nuoroda
kariaujantis rašė:

 

Parduodu Kalbos 10-tąją potemę. "Spaudos draudimo laikais lietuvių kalbą gelbėjo knygnešiai ir mamos "vargo mokykla". Kas tęs šią misiją globalizacijos eroje? Argumentuokite?" Tema rašyta mokinio, taisyta lietuvių kalbos korepetitoriaus + padarytos skaidrės su iliustracijomis. Kaina sutartinė, banko pervedimu.

Kas susidomėjote rašykite privačią žinutę
 

 Jei ką, galit dar rašyti emeilu

Žinutė parašyta: 2010-04-08 20:44:27 | Nuoroda

Parduodu Kalbos 10-tąją potemę. "Spaudos draudimo laikais lietuvių kalbą gelbėjo knygnešiai ir mamos "vargo mokykla". Kas tęs šią misiją globalizacijos eroje? Argumentuokite?" Tema rašyta mokinio, taisyta lietuvių kalbos korepetitoriaus + padarytos skaidrės su iliustracijomis. Kaina sutartinė, banko pervedimu.

Kas susidomėjote rašykite emeilu

Žinutė parašyta: 2010-04-11 21:02:11 | Nuoroda

 

Parduodu Kalbos 10-tąją potemę. "Spaudos draudimo laikais lietuvių kalbą gelbėjo knygnešiai ir mamos "vargo mokykla". Kas tęs šią misiją globalizacijos eroje? Argumentuokite?" Tema rašyta mokinio, taisyta lietuvių kalbos korepetitoriaus + padarytos skaidrės su iliustracijomis. Kaina sutartinė, banko pervedimu.

Kas susidomėjote rašykite emeilu
 

Žinutė parašyta: 2010-05-05 18:35:56 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Aš kažkaip turiu metodiką (bent jau biologijoje ir chemijoje) - pažiūru visus egzaminus ir jei kokia tema labai senai buvo egzamine (prieš 5 ir daugiau metų, o gal net ir arčiau), tai ko gero ją įdės šiemet. Nors lietuvių gal ir kitaip su tais interpretacijos autoriais, o su samprotaujamu rašiniu , tai ši jau metodika vargu ar padeda, nebent gali būti įsitikinęs, kad tokia pati temos mintis vargu ar bus kasmet. Jei pernai buvo laisvė, jau kokius tris metus ko gero jos nebus egzamine, o gal ir daugiau net. 

 ir ar tavo metodika pasitvirtina? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-09 20:00:51 | Nuoroda
sandriote rašė:
Metal Face Doom rašė:

Ar tikėtina, kad bus kažkas iš Senovės Graikijos ir Romos? Nes retokai lyg būna. Ką reikia žinot iš Senovės Romos?

 Manau tikrai bus :) o ką reikia žinoti, tai labai aiškiai išdėstyta egzamino programoje :)

 teste tai tikrai bus, o šaltiniuose tikiuosi nebus, nes praeitais metais buvo :)

Žinutė parašyta: 2010-05-14 20:05:36 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

na kaip? jauciates pasiruose? as "suvalgiau" krontu vadovelius, istorija.politologija konspektus, persprendziau knygute "i egzamina be baimes", paskaitinejau lietuvos istorijos knyga, dar laukia saltiniu knyga, zemelapiai ivairus ir, jei spesiu, politologijos zinynas. jei gausiu maziau, nei 90-nusisausiu vietoj. tik su politologija sunkokai, nzn, ka mokytis, bet tiek jos ir tera egze...

 Aš iš dalies jau du kontros vadovėlius perskaičiau, dabar  baiginėju naujausiųjų laikų, jei netingėsiu per savaitgalį pabaigsiu :) o apie roma ir graikus iš kitų šaltinių skaitinėsiu, nors jos visiškai aš nemoku :) poto dar konspektus skaitinėsiu iš keletos knygų, ir jei bus laiko pasprendinėsiu ką nors. Žemėlapius daugiau mažiau gaudausi. Tik su karikatūrom gali mane pagauti, ne visada gerai mintį pagaunu, jei nematyta karikatūra. O šiaip dėl politologijos tai nereiktų labai pergyventi. Ji būna tik testiniuose klausimuose, ir labai kartais šaltiniuose keli klausimai. O daugiausia klausimų gi būna iš konstitucijos, tai geriau konstitucija perskaityki :) nes kažkuriais metais žiūrėjau testą, tai berods net 5 klausimai iš konstitucijos buvo

Žinutė parašyta: 2010-05-14 20:09:11 | Nuoroda
amare rašė:

Tai kitoms pamokoms laiko ir nebeskiri? Ar su matematika stosi kažkur grynai?

Manau, verta visoms pamokoms bent maždaug lygiavertiškai paskirstyti. Aš jau keleri metai kasdien 4-8 val lietuviu, 2-4 matematikai, 2-3,5 kažkur, jei nesiruoši kontroliniui, anglų ir gamtos mokslams, likęs laikas iki kol nulūžti:) istorijai. Kartais pakinta išsidėstymas valandų, priklauso, kiek užduota:)

 no life? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-14 20:12:31 | Nuoroda

Kiek mokykloje skiriu laiko, tiek. Dar angliškų filmų kartais pažiūriu kai yra noro ir laiko.Namie kolkas nieko nedarau. O šiaip po istorijos egzo visas dienas "no life'insiu" prie anglų kalbos :) O tikslas mano sakyčiau gan nedidelis. 50-60proc ir aš laimngas :)

Žinutė parašyta: 2010-05-14 20:44:56 | Nuoroda

nu tų konkurentų visada panašiai. tik gal čia sutapimas, kad tiek apsireiškėm internete :) o mano tikslas taipogi virš 90. Svajonėse net virš 95. O kaip bus - bus matyt :)

Žinutė parašyta: 2010-05-14 20:48:17 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
kariaujantis rašė:

Kiek mokykloje skiriu laiko, tiek. Dar angliškų filmų kartais pažiūriu kai yra noro ir laiko.Namie kolkas nieko nedarau. O šiaip po istorijos egzo visas dienas "no life'insiu" prie anglų kalbos :) O tikslas mano sakyčiau gan nedidelis. 50-60proc ir aš laimngas :)

 na o laikus, gramatika moki? zodyna platu turi? nes man reik apie 80 gaut, ir net nzn, ar daug reikia zinot tam 80 balu. gramatika moku, rasyt parasau, klausyma kai kada, skaityma irgi kaip kada... transformacija ir zodziu daryba tik man patinka

 kažkiek moku. nėra, kad vieną dalyką moku geriau už kita, visur yra spragų. Todėl ir nesitaikau į aukštą bala, ir planuoju apie vidurį :) aišku daugiausia tašku greičiausiai susirinksiu iš laiško, o mažiausiai iš klausimo :)

Žinutė parašyta: 2010-05-15 10:23:41 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
kariaujantis rašė:

nu tų konkurentų visada panašiai. tik gal čia sutapimas, kad tiek apsireiškėm internete :) o mano tikslas taipogi virš 90. Svajonėse net virš 95. O kaip bus - bus matyt :)

 daug kas nuo sekmes priklauso, t.y. kokios uzduotys paklius. o ko nors is romos ir graikijos tikies? moki tas visas gerusijas, eklezijas ir pan?

 Kažkas iš graikijos ir romos tikrai turėtų būti, jei ne šaltinis, tai testiniam keli klausimai tikrai :) O roma ir graikija man pats tamsiausias miškas visoje istorijoje :) Kitoje savaitėje reikės gerai pakartoti ją.

Žinutė parašyta: 2010-05-15 10:26:28 | Nuoroda

žodžiu daryboje turi turėti platų žodyną, jei neturėsi - nepadarysi :) ten jokios taisyklės nepritaikysi. tiesiog žiūri ar daiktavardis ar būdvardis ar prieveiksmis ar dar kažkas ir padarai tos formos žodį :)

Žinutė parašyta: 2010-05-17 20:15:22 | Nuoroda
Caramel90 rašė:

 mokykloj ;)

 ūkvedys išgirdo iš valytojos ir tau pasakė? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-17 20:19:01 | Nuoroda
Caramel90 rašė:

 taip, kaip ir bet kurį kitą programinį autorių, dar kiek girdėjau jo 120 gimimo metinės tai realu :)

 atsigaukit pagaliau su tom metinėm... tada ir aputis gali būti, ir marcinkevičius dar kiek belekiek autorių kurie gimė x0 ar x5 metais.

Žinutė parašyta: 2010-05-17 20:27:25 | Nuoroda

gandai visada lieka gandais ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-18 08:16:28 | Nuoroda
Caramel90 rašė:
kariaujantis rašė:

gandai visada lieka gandais ;)

 jei taip galvoji tai ok ;) bet kiek žinau pilotinis egzaminas būtent ir buvo pagal tokią sistemą ;)

 nu matai čia tavo tie gandai, tik beprasmis laiko švaistymas, nes visur tik; "kiek žinau", "kiek girdėjau", "kiek mačiau". Nu jokios konkrečios informacijos, tik kažkas kažkur girdėta. Tiesiog melaginga informacija. (Valio jei kažkam pasiseks atspėti egzamino struktūra ar dar kažką, po egzo jį apdovanosim)  :) Ir apskritai jūs negausit jokios tikslios informacijos ligi Birželio 4dienos 9:00, kada bus praplėšti vokai, tad čia visa dabartine informacija, kas ale bus egzamine iš serijos "VBP" ( Viena bobutė pasakė)