Vartotojo kariaujantis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-04 17:21:20 | Nuoroda

aš irgi aš irgi partizaninės kovos rašiau, bet poto galvojau kad lievai skamba ir dar prirašiau rezistencinis judėjimas :D

Žinutė parašyta: 2010-06-04 17:40:39 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:
kariaujantis rašė:

aš irgi aš irgi partizaninės kovos rašiau, bet poto galvojau kad lievai skamba ir dar prirašiau rezistencinis judėjimas :D

 čiagi tas pats

 taigi žinau. Patikslinau tiesiog ir tiek

Žinutė parašyta: 2010-06-04 18:25:09 | Nuoroda

aš minėjau kartuves, jog jo įsakymu buvo pakarta daug žmonių ir šuni, jog jis paklusniai vykdė visus caro nurodymus :) a su šuniu kas dar taip parašėt? :D

Žinutė parašyta: 2010-06-04 18:28:57 | Nuoroda
Justė, rašė:
kariaujantis rašė:

aš minėjau kartuves, jog jo įsakymu buvo pakarta daug žmonių ir šuni, jog jis paklusniai vykdė visus caro nurodymus :) a su šuniu kas dar taip parašėt? :D

 o as kazkodel kartuvese parasiau kad jis buvo pakartas pats Lukiskiu aiksteje,gal uzskaitys....tikiuos... apskritai visas egzaminas teksto suvokimas + interpretacijos.Nepatiko man kazkaip... tikejaus daugiau is naujausiuju laiku arba ATR... ir nieko :O kazkokia zemes reforma ir suvienijimai... zdz nusivyliau//./

 žinok gal ir tu teisi :D tiesiog jis buvo pramintas koriku, tai pamaiau gal pramintas dėl to kad jis kardavo, o ne dėl to kad buvo pakartas? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-04 18:33:20 | Nuoroda
Justė, rašė:
kariaujantis rašė:
Justė, rašė:
kariaujantis rašė:

aš minėjau kartuves, jog jo įsakymu buvo pakarta daug žmonių ir šuni, jog jis paklusniai vykdė visus caro nurodymus :) a su šuniu kas dar taip parašėt? :D

 o as kazkodel kartuvese parasiau kad jis buvo pakartas pats Lukiskiu aiksteje,gal uzskaitys....tikiuos... apskritai visas egzaminas teksto suvokimas + interpretacijos.Nepatiko man kazkaip... tikejaus daugiau is naujausiuju laiku arba ATR... ir nieko :O kazkokia zemes reforma ir suvienijimai... zdz nusivyliau//./

 žinok gal ir tu teisi :D tiesiog jis buvo pramintas koriku, tai pamaiau gal pramintas dėl to kad jis kardavo, o ne dėl to kad buvo pakartas? :)

 man rodos kad jis pats buvo pakartas ,jei mano galva man nemeluoja...nes jauciuos ziauriai issunkta... :s egzamino gale jau galva taiiip skaudejo,kad jau beleka rasiau,kad tik rasyt :/

nzn interpretavau,rasiau kad buvo pakartas,o kaip bus taip ... :D 

 http://lt.wikipedia.org/wiki/Vaizdas:Mikhail_Nikolayevich_Muravyov_Vyeshatel_in_Lithuania_%28January_Uprising%29.JPG

Žinutė parašyta: 2010-06-05 00:45:28 | Nuoroda
Maklaudas iš Maklaudų giminės rašė:

31 klausime, istorinis įvykis 1832 ar 1863 sukilimas? Prisiminiau, kad Muravjovas dalyvavo dar Borodino mūšyje 1812, tai pasirinkau man logiškesnį 1832. Dabar paskaičius atrodo, kad 1863. Bet angliškoj vikipedijoj apie Muravjovą sako, kad jis buvo susijęs ir su 1832 sukilimu, tuo metu buvo kažkur ldk teritorijoje gubernatorius (gardino, vitebsko...), jau tada rusino ir vertė į stačiatikybę ldk. Mažum užskaitys 1832? :D

 1863-64 sukilimas.

Žinutė parašyta: 2010-06-07 09:49:57 | Nuoroda
mildutee rašė:

Kad man atrodo 8D... juk stalinas propagavo ateizma, o po jo mirties baznycia jau praktiskai merdejo... O del internacionalizmo, stalinas kaip tik sieke visas tautas surusinti tai lyg ir netinka...

 klysti, mergyt :) taip. klausimas gan suktas, bet teisingas atsakymas A

Žinutė parašyta: 2010-06-09 09:50:30 | Nuoroda
Anele rašė:

susiskaičiavau 80-85 taškus...Galima tikėtis virš 70?

 kaip suprast virš 70? virš 70procentų? Jie tu surinkai t80-85 taškų, tai tu tikėkis apie 90procentų gauti.

Žinutė parašyta: 2010-06-11 13:20:15 | Nuoroda
Melija rašė:

Labai neproporcinga. Balu ir procentu skaicius neproporcingas labai.

 thats is life. Bet poto labai procentai auga, lyg su kiekvienu taškeliu :)

Žinutė parašyta: 2010-06-12 16:32:31 | Nuoroda
swlabr rašė:

o pvz jei teste penkios klaidos,o visas dokumentas daugiau mažiau gerai(išskyrus 2-3 klausimus,bet ir tai nežinia), kiek galėčiau tikėtis?;/ 

 tau geriau pasidarys ant širdies, kai kažkas bandys spėti tavo rezultatą kiek surinksi proc? nu išviso kvailystė kažkokia :) ateis Liepą ir sužinosi, o dabar čia vaikų žaidimus darai...

Žinutė parašyta: 2010-06-20 00:09:50 | Nuoroda

28 surinkau iš testo ir normaliai skaitau, nes tų dviejų kur neatsakiau, tai ir nežinojau :)

Žinutė parašyta: 2011-05-21 14:37:23 | Nuoroda

o kokie dalykai įeina į socialinius mokslus tarp kurių aš galėčiau laviruoti turėdamas VF krepšelį? Tai teisė, ekonomika, viešoji komunikacija, viešasis administravimas, politikos mokslai, socialogija, socialinis darbas, psichologija, edukologija? Tarp visų šitų dalykų galima pereiti iš vieno į kitą iki rugsėjo 1d?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:04:12 | Nuoroda

Sveiki,

Per pirmą etapą gavau VDU vnf vietą. Tai vienintelis VNF, kurį rašiau. Tačiau nelabai tenkina. Jei antram etape dalyvauju, ir man taip pat nebepasiūlo VF vietų, ar man pakartos ta patį vienintelį VNF pasiūlymą?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:14:13 | Nuoroda

o jei nepasirašau, antram etape nebeįmanoma gauti tos pačios vietos?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:31:10 | Nuoroda

nes, tarkim pasirašai vnf vietos sutartį, sumoki pinigus už mokslą. ir poto vistiek gali dalyvauti antram etape dėl VF vietos. Ir jei tarkim antram etape VF vietą pasiūlo? Kas tada su mano VNF pinigais būna? Praradau juos? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:02:55 | Nuoroda

Jeigu gavau pasiūlymą per pirmą etapą į VNF vietą, tačiau ji manęs netenkina ir dalyvauju antram etape? Ar tapati VNF vieta dalyvauja konkurse antrame etape?