Vartotojo tralain pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:29:54 | Nuoroda
vytaka rašė:
tralain rašė:
vytaka rašė:
dofkė rašė:

tai kaip tik jis gavo čekį užmažą suma, bet gi tikėjosi didelės sumos. Gi kiek nervavosi, kad jam čia reikės net į ministrą kreiptis dėl pinigų. Gavęs tokią mažą suma (čekį) jis dar negali patikėti , galvoja, kad sąskaitas kažkas apkeičia :D Bet poto gi jam paaiškina, kad ten tas perlas netikras ir maždaug dėl to toks pogus :D nu nežinau, aš taip supratau....

 nuu ir aš tai pagalvojau (nu kažkaip panašiai) ,kad tipo ne lygys jam mažą suma mokėt :DDD

 jus gerai paraset,dabar pazejau,ten 9litai.kaip as tokia ziopla buvau

 žiūriu dabar ,žiūriu ,parašyta " juk tai nepilnas Amerikos doleris" ,tai gal ir daug...

 bet raso 9lt,tai nedaug cia skaitos

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:32:14 | Nuoroda
dofkė rašė:

o tai kokia ten suma tu galvojai, kad prašyta? :D

 kaltinsiu dabar save..ir eidama i egzamina kartojau tik nebuk ziopla..as labai daznai pridarau tokiu klaidu..ir jau galvojau kad viskas gerai..as ten perskaiciau kad 900lt:D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:35:59 | Nuoroda

dar kart perskaicau isttauka..tikrai ten jis uzsigavo del to kad maza saskaita,o ne de to kad didele...

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:37:36 | Nuoroda
ashera rašė:

Jei ji tikrai pasitikėtų savo jėgomis, tai šitaip nekalbėtų. (: Nulis kultūros.

 pritariu

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:50:49 | Nuoroda

bus labai idomu suzinot  kiek mes gavos:) bet dar taip toli..

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:52:11 | Nuoroda

o ka mazdaug reikia zinoti is politologijos?mes jos nebespejom net pradet..tai net neisivaizduoju

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:10:10 | Nuoroda

radau vieno zmogaus pasisakyma apie savicki.net gyvent nebenoriu

Vaikinas materialistas, kuriam rupejo kaina ir jis tiesiog norejo parodyt savo vyriskuma, riteriskuma atpirkdamas ji. Kad perlas brangus ar seimos reliktas jis sugalvojo pats, to mergina nesake...Ir kai jis suzinojo tikraja perlo verte, jis paliko mergina, nes vertino viska per materialiaja prizme. Cia idejau Biliuno konteksta Nemunu. Dar svarbiausia jam buvo perlo dydis ir kaina, cia parasiau kad nykstancios dvasines vertybes

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:14:11 | Nuoroda
Inga☼ rašė:
tralain rašė:

radau vieno zmogaus pasisakyma apie savicki.net gyvent nebenoriu

Vaikinas materialistas, kuriam rupejo kaina ir jis tiesiog norejo parodyt savo vyriskuma, riteriskuma atpirkdamas ji. Kad perlas brangus ar seimos reliktas jis sugalvojo pats, to mergina nesake...Ir kai jis suzinojo tikraja perlo verte, jis paliko mergina, nes vertino viska per materialiaja prizme. Cia idejau Biliuno konteksta Nemunu. Dar svarbiausia jam buvo perlo dydis ir kaina, cia parasiau kad nykstancios dvasines vertybes

 šeip ir aš taip supratau visą tekstą...bet esmė ta, kad Škėmą buvo lengviau interpretuoti. Ėmiau Savickį vien dėl to, kad buvau įžangą atkalusi

 tai tas vyras materealistas gaunas? eina sau..o as visur rasiau kad ta moteris,o kad tas vyras jautri ,patikli,asmenybe,nes pasitikejo ta moterimi o ji jam melavo

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:17:33 | Nuoroda
Pixma rašė:

:D nu skirtingai interpretavot savicki, dziaugiuosi kad buvau iskalus skemos izanga :D 

 visi savotiskai skirtingai interpretavo..bet as nesuvokiau kame ten esme;/////////// ir viska kitaip supratau...nebeislaikysiu.....

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:19:54 | Nuoroda
Inga☼ rašė:
tralain rašė:
Inga☼ rašė:
tralain rašė:

radau vieno zmogaus pasisakyma apie savicki.net gyvent nebenoriu

Vaikinas materialistas, kuriam rupejo kaina ir jis tiesiog norejo parodyt savo vyriskuma, riteriskuma atpirkdamas ji. Kad perlas brangus ar seimos reliktas jis sugalvojo pats, to mergina nesake...Ir kai jis suzinojo tikraja perlo verte, jis paliko mergina, nes vertino viska per materialiaja prizme. Cia idejau Biliuno konteksta Nemunu. Dar svarbiausia jam buvo perlo dydis ir kaina, cia parasiau kad nykstancios dvasines vertybes

 šeip ir aš taip supratau visą tekstą...bet esmė ta, kad Škėmą buvo lengviau interpretuoti. Ėmiau Savickį vien dėl to, kad buvau įžangą atkalusi

 tai tas vyras materealistas gaunas? eina sau..o as visur rasiau kad ta moteris,o kad tas vyras jautri ,patikli,asmenybe,nes pasitikejo ta moterimi o ji jam melavo

 aš nežinau kaip iš tiesų yra..bet tekste niekur nebuvo minima, kad moteris yra materialistė, kad ji apgavo vyrą. juk ji net nesakė kad tie perlai yra tikri, jis pats padarė tokią išvadą..Paskui kai gavo sąskaitą, pasijuto įžeistas....aij nežinau, mane jau pykint pradėjo

 na matai mane apgavo tas vyras;D taip,nebuvo minima kad ji materealiste,bet as patikejau tuo vyru kai jis suprato kad ji melage

Žinutė parašyta: 2010-05-31 23:20:07 | Nuoroda
Kriause rašė:

 O kiek jūs tikitės surinkti?

 1%

Žinutė parašyta: 2010-06-01 11:29:41 | Nuoroda

ej,o kada bus kur stoti 2010? ar as praleidau,jau gi turejo butu,ne?

Žinutė parašyta: 2010-06-01 11:36:03 | Nuoroda
Inga☼ rašė:
tralain rašė:

ej,o kada bus kur stoti 2010? ar as praleidau,jau gi turejo butu,ne?

 Taigi jau turejo buti metu pradzioje, paskui vel atidejo...bus tada kai jau nebereiks...

 bet tai nesamone..niekur nera..

Žinutė parašyta: 2010-06-01 16:31:41 | Nuoroda

problema gali but rasoma ir klausimu ir teiginiu.tame tekste nebuvo prasoma klausimo forma,todel rasiau teigini,o jei kas raset klausimo,nezinau,ar gerai ar ne.manau nuo vertintojo priklausys

Žinutė parašyta: 2010-06-01 18:22:21 | Nuoroda
Paulina rašė:

manau ne. O be to, juk valstybinio 1 procentas geriau už mokyklinio 10. tad manau reik tik džiaugtis:) aš tai būsiu laiminga, tebūnie ir 1 procentą surinkus:) svarbu išlaikiau. Jau bent tiek džiaugsiuosi.

 bet su tuo 1 procentu niekur neistociau..;//

Žinutė parašyta: 2010-06-01 18:27:17 | Nuoroda

gal kas galetumet man trumpai apsvist lietuvos istorija po pirmo pasaulinio iki sovietmecio..tai ta istorija kurios nemoku ir ten man viskas labai maisosi..1914mus vokieciai okupavo? tada 18 gavos nepriklausomye? kas tada? 38 kazkokie ultimatimumai prasidejo..konflikai su rusija,lenkija..

Žinutė parašyta: 2010-06-01 18:42:34 | Nuoroda
swlabr rašė:
tralain rašė:

gal kas galetumet man trumpai apsvist lietuvos istorija po pirmo pasaulinio iki sovietmecio..tai ta istorija kurios nemoku ir ten man viskas labai maisosi..1914mus vokieciai okupavo? tada 18 gavos nepriklausomye? kas tada? 38 kazkokie ultimatimumai prasidejo..konflikai su rusija,lenkija..

 na cia ganetinai daug medziagos. 15-18 vokieciu okupacija (1917m.12.11 akta pasiziurek ir ,zinoma , 1918.02.16)

19-20 nepriklausomybes kovos su bermontininkais,bolsevikas ir lenkais(20m. Zeligovskis uzima Vilniaus krasta)

20-22 steigiamasis seimas

22m-konstitucija

22-26m. parlamentarizmo laikotarpis (prezidentas - a.stulginskis)

23.01. sukilimu prijungtas Klaipedos krastas

26m. rinkimuose i treciaji seima laimejo socialdemokratu ir  valstieciu liaudininku koalicija. Prezidentas K.Grinius.

26.12.17 Smetona su draugais surenge karini perversma

26-40 Lietuva autoritarinio valdymo metais. 28 ir 38 metu konstitucijos. Prezindentas - A.Smetona

amm...

38m. Lenkija iteikia Lt ultimatuma reikalaudama uzmegzti diplomatinius santykius. Lietuva priima ultimatuma noredama isvengti karinio konflikto, taciau tai reiskia, jog pripazino Vilniaus krasto netekima( nemoku suformuluot :D ) 

39.03.22 - Nacistine Vokietija prisijungia Klaipedos krasta

39.10.10 - Lt ir SSRS - savitarpio pagalbos sutartis. LT atgauna Vilniaus krasta , taciau leidzia savo teritorijoje ikurdinti ssrs karines bazes.

na ir 1940.06.15 - Lietuvos okupacija

 

p.s Gali but, kad padariau klaidu ir ka nors praleidau per skubejima 

 nesvarbu,manau nera klaidu.labai dekoju

Žinutė parašyta: 2010-06-01 18:42:56 | Nuoroda
Ganyta rašė:

Sveiki :) turiu prašymą,gal kas galit tiksliai papasakoti apie pirmąjį ir antrąjį pasaulinius :) ir šaltąjį karą :) būčiau labai dėkinga :) 

 cia gan platu,reiktu tau paskaityt vadoveli

Žinutė parašyta: 2010-06-01 18:45:59 | Nuoroda

Lenkija iteikia Lt ultimatuma reikalaudama uzmegzti diplomatinius santykius. Lietuva priima ultimatuma noredama isvengti karinio konflikto, taciau tai reiskia, jog pripazino Vilniaus krasto netekima( nemoku suformuluot :D )

 

am,bet 20metais lenkija vilniu pasiema ne? o tada 38 atgaunam Rusijos padedami?

Žinutė parašyta: 2010-06-01 18:57:16 | Nuoroda

swlabr 

manau kad zadi istorijos 100 siekt:) kur nori stot?