Vartotojo CoCol pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-01 15:09:04 | Nuoroda

gacvau 8 :(:(:(:(:(;(;( Taip norėjau 9

Žinutė parašyta: 2010-06-01 15:44:55 | Nuoroda

kad jos jau apie 9 buvo šį rytą. Ir feisbuke ir kitur kažkur mačiau. ko tau reikia? kokia tema i mean.

Žinutė parašyta: 2010-06-01 15:52:37 | Nuoroda

visada renkamės *nod*

Žinutė parašyta: 2010-06-02 08:26:26 | Nuoroda

panika nereali man prasidėjo :D:D:D:D Nervingai trūkčiojanti akis ir panašiai,nervingas juokas ir visa kita  :D:D:D

Žinutė parašyta: 2010-06-02 08:29:03 | Nuoroda

Visi išalkę MOKSLO xD

Žinutė parašyta: 2010-06-02 08:29:45 | Nuoroda

No panic no panic no panic. XDDDDDDDDD

 

Reikia man knyga ir mes. Nu reikia xD

Žinutė parašyta: 2010-06-02 08:49:15 | Nuoroda

kažkodėl abejoju

Žinutė parašyta: 2010-06-04 09:04:55 | Nuoroda

Man tai 9...... Soooooooooo. Beliko matematika! XDDDDD Smagumėlis

Žinutė parašyta: 2010-06-04 09:08:05 | Nuoroda

Man bendras 9 , nes rašinys 8  o kalbėjimas 9. Pažymiais mums pasakė.. Nieko aš tuose taškuose nesigaudau....

bet 9................... PARTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;DDDDDDD

Žinutė parašyta: 2010-06-04 09:12:01 | Nuoroda

Aš nors ir pavėluotai , bet dabar pasidžiaugsiu , draugai.

Nors baisiai susimoviau, bet buvo viskas labai puiku iš kalbėjimo surinkau maximuma. Kadangi viena iš klasės ta tema kalbėjau, tai vos man įėjus mokytoja sako: pagaliau  kažkas protingai pakalbės.Knygos. xDDDDDD

 Dvi dienas švenčiau egzų pabaigą XDDDDD

Žinutė parašyta: 2010-06-04 09:18:24 | Nuoroda

Aš turiu 4  a lygiu ir a lygiu ką ėmiau dar ir modulius pasiėmiau (except lietuvių kalbba).

Tie patys einamiausi dalykai: Matematika,Lietuvių kalba, Anglų ir istorija. B lygiu pasiėmiau vokiečių , informatiką, žurnalistiką,teatrą,teisės pagrindus,biologiją,tikybą,bendrą kūno kultūrą.. Ką dar? hm. neatsimenu gal iš tų nereikšmingų dar kas. Žinau tik kad pasiėmau maximumą ir pamokų ir valandų , nes dar norėjau filosofiją, bet deja deja.;D

Žinutė parašyta: 2010-06-04 09:20:39 | Nuoroda

Aukštai lipi :).

Jeigu mokais geografijos, tai gal kokia geodezija, ar okeanografija. Tau kažkas su gamtos mokslais grinai

Žinutė parašyta: 2010-06-04 09:30:20 | Nuoroda

Aš manau , kad mokytojas tiesiog privlo mylėti ir suprasti vaikus.

Mokytojas turi turėti stiprų charakterį,kad neleistų mokiniams  "sėdėti ant galvos" .

Mokytojas privalo domėtis naujovėmis, da;yvauti įvairiuose seminaruose, kad vaikams duotų kuo naujesnę ir reikalingesnę informaciją.

Mokytojas turi būti visuomeniškas.

Mokytojas turi turėti drąsos ir ryžto.

Mokytojas turi turėti kantrybės.

Jis turi mylėti savo darbą!

Žinutė parašyta: 2010-06-04 09:36:17 | Nuoroda
Avietytė rašė:

 Ka galeciau studijuoti su tokiais egzaminais? : anglu lietuviu istorija ir geografija ? 

Visada norejau kazka sieti su turizmu, bet dabar visur reikia matematikos, tad teks sia svajone pamirst taip kad nezinau ka rinktis, galvoju apie leidyba, bet.. reikia daugiau variantu 

 Jeigu nelaikai bet mokaisi 2 užsienio kalbą, tai laisvai įstosi į anglų ar lietuvių filologiją. Sėkmės

O beja turizmas taippat gana perspektyvu, Arba koks administravimas.

Žinutė parašyta: 2010-06-04 09:40:19 | Nuoroda
Boonusas rašė:

Sveiki, dabar esu 10 klaseje ir pasirinkau siuos dalykus mokytis kitais metais:

Lietuvių kalba (A)

Anglų kalba (A)

Istorija (A)

Informacinės technologijos (A)

Matematika (B)

Rusų kalba (B)

Kaip manot ar daug kur galima įstoti su šiais dalykais? (Svajoju studijuot žurnalistika)

Ar verta laikyti matematikos egzamina, jei turėjai jį B lygiu, o A lygio temas sprendei pas korepetitorių?

Kuris dalykas naudingesnis B lygiu (neskaitant savo interesų) Biologija ar Chemija?

Ačiū.

 

 

 Aš taip pat galvojau apie žurnalistiką,bet matematiką ėmiau, nes jei interesai keisis matematikos laikymas visur pravers.

Šiai dienai žurnalistik matematikos egzamino nereikalauja, tačiau kam tau eiti pas korepetitorių mokytis a lygiu? rinkkis matematikos a lygį , modulį ir jei tada nesiseks eik papildomai. Matematika laikant neprapulsi. Juk nežinai kaip su ta žurnalistika, gali keisti n kartų tos sąligos.Kad neliktum be nieko :)

Žinutė parašyta: 2010-06-04 11:53:01 | Nuoroda

būčiau dievas jei gaučiau 7. Amžinai susimaunu ant tokiu kvailų dalykų, pavyzdžiui dauginant trupmenas man sušviečia kad jas reikia bendravardiklinti XDDDDDDDDDDDD

 

Noriu 7. nes 6 jau nelabai. O nuo 7 geri pažimiai prasideda.

Palinkėkit man sėkmės šturmuojant egzaminą XDDDD

Žinutė parašyta: 2010-06-28 13:51:50 | Nuoroda

Nesu patriotė. Jei rimtai tokios datos kaip vasario16  man yra tik laisvadienis nuo mokyklos ir pan. Tačiau kartais pagaunu tą didingą minutę,kada Lietuvą tiesiog myliu. Pavyzdžiui kartą girdėjau kaip lietuvos himną traukė per 800 choristų. Tai skambėjo taip didingai ir taip gražioai, kad supratau, jog nesu visiškai pagędusi ir darr myliu ir gerbiu mūsų Lietuvą ;)

Žinutė parašyta: 2010-09-19 18:11:52 | Nuoroda

Sveiki, staiga 11 klasėje mums prireikė 8 klasės istorijos vadovėlio. Bet mokykla liepia juos susirasti patiems nes visiems neužtenka. Kas turi ir galėtų pigiai parduoti, paskolinti, padovanoti ar kitaip man padėti dėl to? :)

Vadovėlio info:

"Pasaulio ir Lietuvos istorija" 8kl. Leidykla "Kronta", Vilnius 2000. Vienas iš autorių: Rimantas Jokimaitis.

Tai senas ir dabar dažniausiai nebenaudojamas vadovėlis.

Dėkui,jei kas atsilieps.Lauksiu AŽ :):):)

Žinutė parašyta: 2010-09-19 18:14:07 | Nuoroda

Kai sužinosite Lietuvių kalbėjimo temas-rašykit. padėsiu.Perėjau jau šį siaubą :)

Žinutė parašyta: 2010-09-20 18:51:55 | Nuoroda

Sveiki, staiga 11 klasėje mums prireikė 8 klasės istorijos vadovėlio. Bet mokykla liepia juos susirasti patiems nes visiems neužtenka. Kas turi ir galėtų pigiai parduoti, paskolinti, padovanoti ar kitaip man padėti dėl to?

Vadovėlio info:

"Pasaulio ir Lietuvos istorija" 8kl. Leidykla "Kronta", Vilnius 2000. Vienas iš autorių: Rimantas Jokimaitis.

Tai senas ir dabar dažniausiai nebenaudojamas vadovėlis.

Dėkui,jei kas atsilieps.Lauksiu AŽ :):)