Vartotojo KarabinaS pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-01 22:47:36 | Nuoroda

VDU....

Žinutė parašyta: 2010-08-01 23:24:29 | Nuoroda

lsp.lsas.lt geras VDU nėra tarp aukštųjų mokyklu,tai kaip aš gausiu studento pazymėjimą,bet aš užsireginau lsp.lt bet ten pakolkas nieko irgi nevyksta.teigia,kad jie dar neturi informacijos apie tai ,kad aš studentas,bet jau esu pasirašęs sutartį..galite kas paaiškinti kas čia daros,ir ką man daryti Ačiū..:)

Žinutė parašyta: 2010-08-01 23:44:53 | Nuoroda
Salvis rašė:
KarabinaS rašė:

lsp.lsas.lt geras VDU nėra tarp aukštųjų mokyklu,tai kaip aš gausiu studento pazymėjimą,bet aš užsireginau lsp.lt bet ten pakolkas nieko irgi nevyksta.teigia,kad jie dar neturi informacijos apie tai ,kad aš studentas,bet jau esu pasirašęs sutartį..galite kas paaiškinti kas čia daros,ir ką man daryti Ačiū..:)

 VDU priklauso ne LSAS, o LSS'ui, todėl tau lsp.lsas.lt ir neturėtų rodyti VDU. Gerai padarei, kad užsiregistravai LSP.lt. Dabar lauk, kol patvirtins. Nemanyk, kad pasirašei sutartį ir tavo duomenys iškart stebuklingu būdu atsidūrė duomenų bazėje. Visas šitas įkėlimo procesas gali trukti savaites, taip kad kantrybės:)

 Ačiū žmogau,nuraminai..:)

Žinutė parašyta: 2010-08-02 00:06:44 | Nuoroda

Gretos po truputelį vis didėja..:)

Žinutė parašyta: 2010-08-02 22:51:49 | Nuoroda
Vika :) rašė:
juodaroze rašė:

man dar raso, kad duomenu nera, nors iki siandien turejo buti, ten taip parasyta :>

 kaip visad raso viena daro kita ;/

 Man ir tas pats....

Žinutė parašyta: 2010-08-02 23:01:08 | Nuoroda
maiklasjordanas rašė:
Verutea rašė:
maiklasjordanas rašė:

as irgi noreciau pasitikslinti, kada tuos patvritinimus padaris... zadejo iki rugpjucio 2 bent VGTU na as nematau to, kai kurie sako kad tik rugsejy pasidarysime pazymejima, tj as nesuprantu kas per kvailystes rugsejy man jau reiks daugumos nuolaidu, bent vazinejimam o cia dar pazymejimo neturesiu

 Paprašysi universitete pažymos apie studijas. Galioja kaip ir studento pažymėjimas.

 o na tj bent tiek gerai :) dekui :) nes man teks daug vaziuot nuo buto iki univero tj be nuolaidu menesinis bilietas brangus :)

 Man galima sakyti tas pats,viskas sutartys pasirašytos su VDU,bet eilinį kartą prisijungus,rašo neturime duomenų apie jus..:)..

Žinutė parašyta: 2010-08-02 23:05:11 | Nuoroda

Miręs kažkaip VDU teisės forumas,nesuprantu tiek mažai įstojusių į teisę??:) nagi skelbkitės bus linksmaiu ir drąsiau rugsėjo pirmąją...

Žinutė parašyta: 2010-08-08 21:50:49 | Nuoroda

VDU tai pat dar tyli...

Žinutė parašyta: 2010-08-09 16:52:59 | Nuoroda

Fuck that system..VDU dar tyli....

Žinutė parašyta: 2010-08-11 19:46:22 | Nuoroda
Bon rašė:

Sveiki, gal galit pasakyti ar VDU teise yra sunku, na ar ikandama ? :)

 Juokingas klausymas?tau neatrodo?viskas priklauso nuo paties tavęs,kaip tu žadi ją mokintis ir kiek įdėsi i mokslą pastangu taip ir gausis,nesamones gaminsi,tai ir bus sunku,bus noras mokintis ir patiks mokintis teisę tai manau ir gerai seksis,o išvada paprasta-viskas priklauso nuo tavęs..

Žinutė parašyta: 2010-08-11 19:50:04 | Nuoroda
Bon rašė:

Sveiki, gal galit pasakyti ar VDU teise yra sunku, na ar ikandama ? :)

 ir dar šis tas,jei stoji tik šiap "ant prikolo" tai nepatarčiau,nes bus klaikiai sunku mokintis,o jeigu stoji su tikslu-respect...

Žinutė parašyta: 2010-08-25 17:37:49 | Nuoroda

as nesuprantu apie kokias jus anketa kalbate cia visi?tai ta anketa yra  isdavimo sutartis ar kaip? aciu...

Žinutė parašyta: 2011-02-01 21:18:07 | Nuoroda

Matematika sucks...

Žinutė parašyta: 2011-02-01 21:22:11 | Nuoroda
Grečen rašė:

 Mane tai kamuoja klausimas... Kur dės Lietuvėlė visus tuos teisininkus??? prisiminus dabartinę situaciją tai hmm...... nejau pasibaigus tokius mokslus sėdėsim maximos kasoj?

 Viskas priklauso nuo zmogaus kokie jo tikslai ir norai baigus teises studijas,niekas nevercia likti lietuvoje..

Žinutė parašyta: 2011-02-01 21:37:34 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
KarabinaS rašė:

Matematika sucks...

 and why?

 Because I did not know her and I had 5..

Žinutė parašyta: 2011-02-01 21:41:51 | Nuoroda

Tiesa sakant aš niekada ir nenorėjau jos mokintis,gerbiu tuos peoples kurie supranta matematika ir ji jiems patinka respect...


Žinutė parašyta: 2011-02-01 23:23:58 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

tai kad tavo anglų irgi ne ant bangos ;D na bet whatever... ne visi yra tiksliukai, ir ačiū Dievui ;D mažesnė konkurencija, nes dauguma humanitarai ;D 

 tai kad as tau jokios konkurencijos nesudarau,istojes as jau..