Vartotojo Greta- pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-10 13:17:01 | Nuoroda
paulius2006 rašė:

Mhm, iki 12 be 15min negalima uždavinių lapo išsinešti. Eina sau, testą pasitikrinau - nežiba

 Kur su kuo iš ko tikrinai? :O

Žinutė parašyta: 2010-06-10 13:36:32 | Nuoroda
Sanosuke rašė:

Na, kiek teko apsiklausinėti, girdėjau jog dominuoja 48 arba 4,8.Tai patys spręskit :) 

 Aš už 4,8 ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-11 10:45:53 | Nuoroda
aminorugstis rašė:

kas šiais metais į farmaciją žada? :)

 Aš, manau, antru numeriu po odontologijos rašysiu :)

Žinutė parašyta: 2010-06-11 11:37:22 | Nuoroda
giedruže rašė:

O šiemet reikia reitinguoti, kur nori stoti (  pvz 1  vieta ......, 2 vieta.....) ir į kurią pirmą įstosi taip ir bus ar pasiūlys kelias galimas vietas ir pats renkiesi į kur nori?

 Man atrodo, kad į kurią pirmą įstosi, taip ir bus. Bet  tiksliai nežinau žinok

Žinutė parašyta: 2010-06-14 09:38:06 | Nuoroda

Man tik labai įdomu, ar nebaudžia už tai, kad kai kur po sprendimu neparašyta Ats.: ... .

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:40:30 | Nuoroda
LadyBug rašė:

na ka 85taskai tai tikrai

 Ir kiek procentų maždaug tikiesi? ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 16:28:30 | Nuoroda

Bet vis tiek kažkokią nuojautą turi. Ar ne? :D

Žinutė parašyta: 2010-06-14 20:06:36 | Nuoroda
Marijazit rašė:
Lialius' rašė:
PEAS13 rašė:
Lialius' rašė:

Ka jus paraset 4.1?  ten tiktu Lipidai?

 ten turėjo būti esteris

 tai neuzskaitys ?

 Riebalai tikrai ne esteriai. Lipidai.

 Čia tau taip mokytoja sakė? Nes chemiškai tai esteriai, iš biologijos pusės - lipidai. Manau chemiško varianto čia reikėjo, vis gi chemijos egzaminas :D Nors pati parašiau lipidus.

Žinutė parašyta: 2010-06-14 20:16:05 | Nuoroda

Nu taip taip, ramiai, niekas nesiginčyja ;) čia viena iš tų klaidų, kurių galėjau nepadaryt, bet padariau. Bent tiek gerai, kad ne aš viena žiopla :D

Žinutė parašyta: 2010-06-14 20:42:08 | Nuoroda
Chambord rašė:

sveiki ;] gal galit paaiskinti :

 a) kaip suzinoti kokie organizmai yra antriniai vartotojai>?

b) ir kaip ten su tais mitybos grandine > kas daugiausiai ir kas maziausiai energijos gauma?

 a) antriniai vartotojai - tie, kurie minta pirminiais vartotojais (pirminiai vartotojai-augaledziai). Arba kitaip plesrunai.

b) daugiausiai gauna tie, kurie arciausiai gamintoju; kylant mitybos lygmenimis, energijos dalis issisklaido.

Žinutė parašyta: 2010-06-15 15:05:47 | Nuoroda
AndGin rašė:

93 balai garantuoti iš egzo

 Čia ta prasme norėjai pasigirt, kad surinkai 93 taškus?;D ar kaip suprasti?

Žinutė parašyta: 2010-06-15 20:40:25 | Nuoroda

Aš net neabejoju, kad yra tokių, kurie daugiau surinko ;) tik tada nesupratau to tavo pasisakymo  "93 balai garantuoti iš egzo"

Žinutė parašyta: 2010-06-15 21:10:26 | Nuoroda

Dar per anksti ;p

Žinutė parašyta: 2010-06-16 12:36:06 | Nuoroda

Niekas nieko nenori ;D visus su pagaliau ir mums atėjusia vasara. Ir kantrybės belaukiant rezultatų ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-16 20:52:34 | Nuoroda
Smeterling rašė:
Vytaaas rašė:
Gabrielle* rašė:
giedruže rašė:

O kaip atsaket 5 kalusima? :)

 1. melsvai pilkas

2. nes tėvai buvo melsvai pilki, dauguma palik irgi, margi pasireiškė tik F1 kartoj, todėl margas recesyvinis, melsvai pilkas - dom

3. Aa, Aa

4. jei heterozigotas, pusė palikuonių bus pilki, pusė margi, jei dominant homozigotas, visi pilki (bet nesupratau šito klaus, ko nori)

5. parašiau 2n, iš tikro n

 ot penkto teisingas atsakymas yra 2n. mane kmu papildomai mokino. jok pirmam mejozes dalijimesi buna 2n 4c  tai reiskia diploidinis kuri sudaro dvi chromosomos o jas sudaro po dvi chromatides.  o antram dalijimesi yra 2n 2c tai reiskia dvi chromosomos sudarytas is po vienos chromatides. taip akd atsakymas metafazej 2n!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 koks skirtums kas tave mokino, matyt blogai išmokai

 Kam neaišku, atsiverskite žalio konspekto 41psl apačioje, ir pamatysit, kad 2 metafazėj yra n;)

Žinutė parašyta: 2010-06-17 09:03:05 | Nuoroda
Vytaaas rašė:
Polikondensacija rašė:
Greta- rašė:
Smeterling rašė:
Vytaaas rašė:
Gabrielle* rašė:
giedruže rašė:

O kaip atsaket 5 kalusima? :)

 1. melsvai pilkas

2. nes tėvai buvo melsvai pilki, dauguma palik irgi, margi pasireiškė tik F1 kartoj, todėl margas recesyvinis, melsvai pilkas - dom

3. Aa, Aa

4. jei heterozigotas, pusė palikuonių bus pilki, pusė margi, jei dominant homozigotas, visi pilki (bet nesupratau šito klaus, ko nori)

5. parašiau 2n, iš tikro n

 ot penkto teisingas atsakymas yra 2n. mane kmu papildomai mokino. jok pirmam mejozes dalijimesi buna 2n 4c  tai reiskia diploidinis kuri sudaro dvi chromosomos o jas sudaro po dvi chromatides.  o antram dalijimesi yra 2n 2c tai reiskia dvi chromosomos sudarytas is po vienos chromatides. taip akd atsakymas metafazej 2n!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 koks skirtums kas tave mokino, matyt blogai išmokai

 Kam neaišku, atsiverskite žalio konspekto 41psl apačioje, ir pamatysit, kad 2 metafazėj yra n;)

 Tikrai,kad n :) ranką galiu duoti nukirst:D

 tikrai 2n. nes juk jeigu butu n tai isvis nesamone butu, nesigautu haploidines gametos, juk antroj metafazej dar neatsiskyrusios gametos.

 Pradžioje taip, 2n, chromosomos sudvigubėjusios. Bet juk II dalijimosi metu atsiskiria ne chromosomos, o chromatidės. Kodėl n negali būti? Būtent n ir yra. Neklaidinkit žmonių čia. Aš dar mokytojos paklausiau..

Žinutė parašyta: 2010-06-17 14:43:49 | Nuoroda
Smeterling rašė:
robotas rašė:
sanemis rašė:
robotas rašė:
Deivizs rašė:
Polikondensacija rašė:
Deivizs rašė:
Wyšnia rašė:

o koks ats turėjo būti III dalies 4klausimo 2?

 Turbūt XY

 O pagal ką jūs rašėt XY? juk galėjo būt ir XX :D

 P spermatozoidas, o R kiaušialąstė nes ten dešinėj pusėj iš susidariusių 4 gametų, 3 buvo mažesnės, o 1 didesnė

 spermatozoidas gali būt ir X, ir Y ;}

 Va, va, bent vienas žmogus normaliai argumentavo, taip, juk gali būti ir X ir Y chromosoma. 

 Ir net jei genotipą rašyt tokį, kuris nurodytų lytį, vis tiek teisingesnis atsakymas yra XX, atsižvelgiant į spalvas, kurios nurodo fenotipą : )

 man mokytoja sake , kad ten turejo buti 2n , Aš rasiau XX arba XY

 Gerai, jei toks atsakymas ir yra iš tikrųjų. Kažkaip aš netyčia 2n ir parašiau;D bet čia kažkokia keista klausimo formuluotė.. tada gal turėtų būti koks chromosomų rinkinys. O dabar keistai labai..

Žinutė parašyta: 2010-06-23 22:27:25 | Nuoroda

Kaip naktį prieš egzaminą sunkiai užmigdavau begalvodama apie jį, taip dabar kartais prasivartau ilgokai kol užmiegu mąstydama apie tuos rezultatus ;x ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-24 15:10:03 | Nuoroda

"Ten tai kojos..." ;DDD

Žinutė parašyta: 2010-06-27 23:12:03 | Nuoroda

Čia šitas ne per naglai;D