Vartotojo Chimaira* pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-31 13:15:31 | Nuoroda
adrenal1nas rašė:

 LSP būsena: Laukia gamybos.  Jūs šita užrašą matėt visas tas 14 dienų? Ar mažiau? :) Nes kiek matau iš jūsų išsireiškimų tai aš gausiu tą LSP tai tik po gero mėnesio ;DDD 

 Mažiau, man gal kokias 2 dienas gamino, bet kad sulaukt dar negaliu. Kaip nervina. Kiek tą pažymėjimą vežt galima iki Big'o nesuprantu ..

Žinutė parašyta: 2010-09-02 21:15:22 | Nuoroda
LoRkE :D rašė:
dekanize rašė:

 Va,o man dar neatsiuntė į banko padalinį.Nežinia,kiek dar tai tęsis,nes važinėjimui 10 dienų išleisti 40  litų yra daugoka

 sakai 40 lt, tai čia dar nieko palyginti su tuo kad vieną pažistama turiu kuris apie 80 lt išleis per sav... o kur dar  maista pirkt.... :/ žiauru.. o dar lsp nepadaro... nu žodžiu....

 Man tai 100ukas į savaitę išeitų be pažymėjimo :D

Žinutė parašyta: 2010-09-06 21:04:37 | Nuoroda
Tecupae rašė:
CKYONE rašė:

pfff ne nu jus tai :DD kas jum maiso betkada i banka nueit ir pasiimt? as taip padariau...ir jokiu problemu

 Manai, kad nebandžiau?  Man buvo pasakyta, kad laiką nustatyti būtina. Čia, matyt, priklauso nuo ten dirbančio žmogaus. 

 Buvau susitarus 2 h šiandien pasiimt, tačiau atėjau iš ryto, kadangi 2 h tebevyktų man paskaitos. Darbuotoja man pasakė, kad negalės man atidupti LSP, kadangi sistema ja bluokos ar kažkas panašaus, o aš pasakiau, kad negalėsiu atvykti 2 h, kadangi man bus paskaitos. Ji man pasakė : Prašom palaukti, atnešė man LSP , pasirašiau dokumentus ir laiminga į mokslus :D