Vartotojo repliux pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-26 13:21:45 | Nuoroda
waineris rašė:
repliux rašė:

 Šiandien man šventė. Double šventė. 60 taškų -100% :DD Kaip suprantu tai nei matematikos, nei lietuvių kalbos nebus atsakymų lapų internete?

 Kam dar tau matiekos atsakymu lapo reik jei 60 surinkai is 60 :DD

Matematikos ir nereikia, man lietuvių įdomu :D 

Žinutė parašyta: 2012-06-29 15:15:52 | Nuoroda
Curie rašė:

Gal vis dėlto yra daugiau nei nujaučiančių, kada gi pasirodys bio rezultatai, nes praėjus beveik trim savaitėm nuo egzamino, mano vegetacinė nervų sistema negrįžtamai luošinama? :D

 Manau, kad kitą savaitę. Liepos 3 ar 4 diena būtų tikrai galimas variantas.

Žinutė parašyta: 2012-07-01 16:22:18 | Nuoroda
pilks vilks rašė:

Super susivariau su šituo egziuku. :D Juokas pro ašaras. Gerai jums, kad yra tokių durnių kaip aš, einu numirt į kokį kampą... :D Teks daryt gap year ir perlaikinėt.

 Gal geriau palauk rezultatų. Kartelė turbūt bus žemesnė, nes egzaminas nebuvo tikrai iš pačių lengviausių.

Žinutė parašyta: 2012-07-01 17:14:47 | Nuoroda
Evaldas1993 rašė:
Stjudent rašė:

Sveiki, būsimi kolegos :) kadangi žinau, jog prieš įstojant medicinos studijos yra baugus ir mitais apipintas dalykas, galėčiau jum papasakoti, kaip yra iš tikrųjų. Studijuoju VU mediciną, taip kad klauskit, jeigu kirba kokių minčių ;)

 Klok viską, ką žinai :D.

Aš ketinau į odontologiją, bet susimoviau su lietuvių egzu ir jei po apeliacijos nepakels (neduok Dieve sumažins), tai teks susitaikyt su medicina :) (jei ir į ją priims)

Visų pirma tai: kaip suprantu šeši kursai + 1 m. internatūra?

O ar rezidentūra gali būti nemokama? 

Pasenusios tavo žinios. Internatūra integruota jau į tuos 6 metus. Tai 6 metai + rezidentūra. Rezidentūra ne tik gali, bet ir yra nemokama, tačiau yra ir papildomų mokamų vietų. Reikia iš karto suvokt, kad daugiausiai būsimų medikų bus tiesiog šeimos gydytojai. Nes po 6 metų pagal rezultatus bus vėl stojimai į rezidentūrą. Nesunku suvokt, kad didelė konkurencija į tokias specialybes kaip chirurgija, traumatologija. 

Žinutė parašyta: 2012-07-01 19:07:14 | Nuoroda
dienorastis rašė:
repliux rašė:
pilks vilks rašė:

Super susivariau su šituo egziuku. :D Juokas pro ašaras. Gerai jums, kad yra tokių durnių kaip aš, einu numirt į kokį kampą... :D Teks daryt gap year ir perlaikinėt.

 Gal geriau palauk rezultatų. Kartelė turbūt bus žemesnė, nes egzaminas nebuvo tikrai iš pačių lengviausių.

Kažkaip nemanau, kad buvo sunkus egzaminas. 

 Nesakau, kad sunkus, tiesiog painokas šiek tiek, pernai tikrai buvo lengvesnis, geriausiems įvertinimams buvo galima nedaug prarast. Šiemet manau bus šiek tiek kitaip. Analogiškai ir chemija.

Žinutė parašyta: 2012-07-03 14:17:39 | Nuoroda
Vidokkas rašė:
Stjudent rašė:

Sveiki, būsimi kolegos :) kadangi žinau, jog prieš įstojant medicinos studijos yra baugus ir mitais apipintas dalykas, galėčiau jum papasakoti, kaip yra iš tikrųjų. Studijuoju VU mediciną, taip kad klauskit, jeigu kirba kokių minčių ;)

 Ar studijuojant medicina liktu laiko aktyviam sportui, i diena 3h ir daugiau? Ar tektu atisakyti?

 Oho, prabangiai tu čia nori :D Jeigu miegui 4-5h užtenka, manau, kad spėsi :D

Žinutė parašyta: 2012-07-03 16:08:49 | Nuoroda

 Ryt rezultatai. 

Žinutė parašyta: 2012-07-04 08:10:37 | Nuoroda

 Oh yeah, 100, medicine, I'm coming.

Žinutė parašyta: 2012-07-04 08:37:13 | Nuoroda
funiefunie rašė:

 Draugė ne daug gavo iš bio. Jos konkursinis 18,25 Kažin, kur ji galėtų su tiek įstoti? Pasidalinkit, jaunieji biologai :D

 Biologija, ekologija :)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 08:41:44 | Nuoroda
funiefunie rašė:
repliux rašė:
funiefunie rašė:

 Draugė ne daug gavo iš bio. Jos konkursinis 18,25 Kažin, kur ji galėtų su tiek įstoti? Pasidalinkit, jaunieji biologai :D

 Biologija, ekologija :)

 nelaikius chemijos?

 Užtenka matematikos, chemijos gi turi metinį pažymį? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 10:26:34 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
repliux rašė:

 Oh yeah, 100, medicine, I'm coming.

 Čia tai geras. 3 po 100. :D Ketvirtą irgi kalsi tiek pat? 

 Ne :D Chemija nepasisekė, reiks leist kitiems pasireikšt :D

Žinutė parašyta: 2012-07-04 23:49:58 | Nuoroda
Evaldas1993 rašė:
Myjaka rašė:

Neuzskaite. Vienareiksmiskai ten dalijamasis piltuvas. 

 Bet kiek man teko vadovėliuose matyt, tai dalijimasis piltuvas yra visai kitokios formos...

Jo, aš irgi todėl rašiau biuretę.

Žinutė parašyta: 2012-07-05 08:44:36 | Nuoroda

 Šakės, kokia kartelė maža šiemet. Praradau 12 taškų ir 99% :D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 09:05:52 | Nuoroda
funiefunie rašė:
repliux rašė:

 Šakės, kokia kartelė maža šiemet. Praradau 12 taškų ir 99% :D

 Klausyk... Nu tu gal vunderkindas? Arba koks Beicas? :D Pirma kart matau žmogų su tokiais rezultatais :D

 Ne, tiesiog sėkmė :D

Žinutė parašyta: 2012-07-06 17:34:03 | Nuoroda
sunflower11 rašė:
repliux rašė:

 Šakės, kokia kartelė maža šiemet. Praradau 12 taškų ir 99% :D

 Kur žadi stoti? :)

 Mediciną VU

Žinutė parašyta: 2012-07-06 19:35:27 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
Vidokkas rašė:
repliux rašė:
sunflower11 rašė:
repliux rašė:

 Šakės, kokia kartelė maža šiemet. Praradau 12 taškų ir 99% :D

 Kur žadi stoti? :)

 Mediciną VU

 Gausi prezidentes buciuka uz tokius rezus 

 Ir galėsi jai plekštelt per užpakalį... :D

 Man atrodo, kad priėmimai vyriausybėje būna :D Tai kažkaip atrodo, kad bus Kubilius :D

Žinutė parašyta: 2012-07-21 02:14:21 | Nuoroda
deoksiribonukleo rašė:
Pasauliete rašė:

 ISM universitete ekonomika ir politika. Tai vat...jei atvirai, jokio pasaukimo buti daktare neturiu, ten stociau tik del garantuotos darbo vietos , na, kad darbo visada bus ir t.t... bet labai gasdina mazi atlyginimai, nenoras padeti kitiems...

 Eik į politiką.

 Tai jau tikrai, kad į politiką :D Nes net nesuprantu, kodėl tu pasirinkai būti gydytoja :D Programuotojai, inžinieriai irgi darbo turi, o mokytis ir lengviau, ir trumpiau

Žinutė parašyta: 2012-08-25 00:03:07 | Nuoroda

Lovas, čiužinius, patalus duos, ar reikia patiems turėti?  

Žinutė parašyta: 2012-11-05 21:33:24 | Nuoroda

 Sveiki abiturientai, pats praeitais mokslo metais buvau abiturientas, tai žinau, kad šiek tiek pastresuojat. Man viskas labai super gavosi, įstojau į VU odontologiją, jeigu turit kokių klausimų, galit drąsiai rašyt į PM. Pasistengsiu visiems atrašyt :)

Žinutė parašyta: 2012-11-05 23:43:27 | Nuoroda
Neodimis rašė:
repliux rašė:

 Sveiki abiturientai, pats praeitais mokslo metais buvau abiturientas, tai žinau, kad šiek tiek pastresuojat. Man viskas labai super gavosi, įstojau į VU odontologiją, jeigu turit kokių klausimų, galit drąsiai rašyt į PM. Pasistengsiu visiems atrašyt :)

 

Pirmu balu įstojai gal? :D

 Ne :D 2 ar 3 įstojau. Aplamai, tas numeris nieko nereiškia, nes per studijas viskas smarkiai keičiasi :)