Vartotojo Driukas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-10 14:38:03 | Nuoroda

Na, nepasakyčiau, kad stojimo balas į mediciną labai ženkliai kilo. Vienintelis rimtas konkursinio balo pakilimas buvo tik pernai, nes vf studijų krepšelis biomedicinos studijoms buvo sumažintas kone trečdaliu, taigi, kur kas mažesnė dalis turėjo galimybę įstoti į vf vietas.
Šiemet studijų krepšelis visiškai toks pat, koks buvo pernai, taigi numanomas mažiausias vf balas ir vėl gali būti apie 19.18, o atsižvelgiant į tai, kad pilna verkšlenančių, kad šiemet įstoti bus sunkiau nei pernai(tai reiškia, kad visi dar uoliau mokėsi, negu įprastai :D), taip pat atsižvelgiant į tai, kad brandos egzaminai nebuvo labai sunkūs, galima tikėtis maždaug 19.3. Ir vis dėlto esminio skirtumo tarp 2010 ir 2011 stojimo rezultatų būti neturėtų.

Žinutė parašyta: 2011-06-15 00:56:29 | Nuoroda

Ak, sunku ką ir beprognozuot, geriausia tiesiog užsiimt kokia įdomia veikla ir pamiršt visus stojimo reikalus iki liepos pradžios :D nors su paskutiniu komentaru esu linkęs sutikti ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 01:11:17 | Nuoroda

Žmonės, nemanau, kad kas paneigs, jog geriausias alus yra vokiškas :p Kas gali atsispirti Franziskaneriui, König Ludwig Dunkel ar Kaiseriui, nors ir austriškas Gösser - valdo :D Laukiam nesulaukiam patvirtinimo studijuoti... tik neprasigerkim belaukdami :D

Žinutė parašyta: 2011-07-14 22:50:21 | Nuoroda

Pala pala, norit pasakyti, būtų galima perstoti iš Vu į kokį nors vokietijos Uni dar nebaigus šešerių metų studijų?

Žinutė parašyta: 2011-07-18 18:17:02 | Nuoroda
Perkunas rašė:
jurgiz rašė:

gal kas zino kiek siais meitais bus lsmu vf ir VU vf laisvu vietu?

 Idomu butu suzinoti ir man :)

 Dėl LSMU nieko negaliu pasakyti, bet VU, kaip ir pernai, taip ir šiemet planuojama 180 vf vietų. Tiesa, į vf vietas pernai buvo priimti 182 žmonės, nes visos planuotos vnf vietos (jų buvo net 2 :D) buvo apmokęstintos valstybės, taigi, mokančių už mokslą pirmakursių medikų pernai išvis nebuvo :) Šiemet planuojama suteikti 10 vnf vietų, tačiau vėl gali būti, kad jas visas "pripliusuos" prie tų 180 vf vietų :)

Žinutė parašyta: 2011-07-18 18:31:03 | Nuoroda
zorro rašė:

o ziurekit. klausimas iskiles. jei tarkim as pirmu rasau odontologija, o antru vu medicina. kitas zmogus turintis mazesni bala pirmu paraso vu medicina, kam pirmenybe tenka stojant i medicina?ar man, nes mano balas didesnis ar jam, nes jis pirmu nr parase?

Nesvarbu, kokiu prioritetiniu numeriu pateikei prašymą studijuoti vienoje ar kitoje aukštojoje mokykloje, geriausiųjų eilė sudaroma atsižvelgiant į stojančiojo konkursinį balą. Tavo aprašytu atveju, pirmenybė studijuoti mediciną bus skiriama tau, o tavąją vietą kas nors kitas užims tik tuo atveju, jeigu gausi pakvietimą studijuoti odontologiją :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 19:36:03 | Nuoroda
viksva rašė:

"Bet, kita vertus, konkurencija ten baisi – tie, kurie už valstybinius egzaminus turi per 90 balų, turi šansų, kitaip jau nieko“, - sakė Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) prezidentas Pranas Žiliukas.

.......................

 Skaičiau tą straipsnį, galiu pasakyti - išpūstas reikalas. Šių metų stojimas beveik niekuo nesiskiria nuo praeitų metų.
 Pernai į LSMU pirmu numeriu stojo 560, o šiemet - 581.
 Į Vu mediciną pirmu numeriu pernai stojo 461, o šiemet - 432.
Studijų krepšelių skaičius biomedicinai toks pats, kaip ir pernai ir priimti į mediciną planuojama  tą patį skaičių žmonių. Taigi, šių metų stojimas toks pats, o ir stojančiųjų konkursiniai balai neturėtų per daug skirtis - netikiu, kad per metus visi staiga vunderkindais patapo. Žemiausia konkursinį balą maximum prognozuoju 19.4, nors labai tikėtina, kad jis bus toks pats, kaip pernai...

Žinutė parašyta: 2011-07-20 01:59:36 | Nuoroda

šiaip tai rimtai beprasmiška kažką čia prognozuot, kiek jau surinkom, tiek surinkom o visa kita išaiškės po savaitės.. bet bepigu ką ir šnekėt - nervas ima nors tu ką :D

Žinutė parašyta: 2011-07-21 03:15:56 | Nuoroda

Oi, vaikeli, su tokiu balu tai čia jokių šansų...

Žinutė parašyta: 2011-07-22 01:06:13 | Nuoroda
sprikta rašė:
Driukas rašė:
viksva rašė:

"Bet, kita vertus, konkurencija ten baisi – tie, kurie už valstybinius egzaminus turi per 90 balų, turi šansų, kitaip jau nieko“, - sakė Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) prezidentas Pranas Žiliukas.

.......................

 Skaičiau tą straipsnį, galiu pasakyti - išpūstas reikalas. Šių metų stojimas beveik niekuo nesiskiria nuo praeitų metų.
 Pernai į LSMU pirmu numeriu stojo 560, o šiemet - 581.
 Į Vu mediciną pirmu numeriu pernai stojo 461, o šiemet - 432.
Studijų krepšelių skaičius biomedicinai toks pats, kaip ir pernai ir priimti į mediciną planuojama  tą patį skaičių žmonių. Taigi, šių metų stojimas toks pats, o ir stojančiųjų konkursiniai balai neturėtų per daug skirtis - netikiu, kad per metus visi staiga vunderkindais patapo. Žemiausia konkursinį balą maximum prognozuoju 19.4, nors labai tikėtina, kad jis bus toks pats, kaip pernai...

 kaip mane nuraminai :)

 pala pala, dar iki rytojaus 17-os valandos tie skaičiai gali gerokai išaugti :D

Žinutė parašyta: 2011-07-23 10:00:11 | Nuoroda

Iš tiesų, juk nebus tragedijos, jeigu ir neįstosim į vf vietą. Juk medicina mūsų svajonė, todėl dėl jos galime ryžtis ir mokamoms studijoms. Kam neleidžia finansai, galėtų nepabijoti pasinaudoti valstybės lengvatine paskolų sistema, pagal kurią studijuojant būtume atleisti nuo palūkanų mokėjimo, todėl didžiulė finansinė našta kuriam laikui būtų nuimta nuo mūsų pečių. Jeigu ir toks scenarijus nepriimtinas, galima kuriam laikui išvykti į užsienį ir ten užsidirbti būsimoms studijoms arba tiesiog dar metelius palaukti ir mėginti laimę perlaikinėjant egzaminus. Išties malonu pasiekti tikslą be jokių sunkumų, tačiau gyvenime kartais tenka įveikti kryžiaus kelius, o juk svajonė nebūtų svajone, jeigu ji tebūtų ranka pasiekiama. Kad ir kas benutiktų, kad ir kokie rezultatai mūsų belauktų liepos 26d. hell yeah, mes vis tiek galiausiai tapsime medikais, nesvarbu, kiek ilgai ir sunkiai dėl to reiks kovoti, tačiau galiausiai gelbėsime žmonių gyvybes, nes tokia yra mūsų svajonė ir lemtis ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 14:04:37 | Nuoroda

Adai, Dona, stengiausi ;D ačiū :) 

ditesaltyte, na, aš pats pirmu numeriu pažymėjau VU, nors nesitikiu ten įstoti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 14:15:07 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
Driukas rašė:

Adai, Dona, stengiausi ;D ačiū :) 

ditesaltyte, na, aš pats pirmu numeriu pažymėjau VU, nors nesitikiu ten įstoti :)

 Medicinoj VU pernai buvo toks pats (ar beveik toks pat) balas kaip ir LSMU, tai nera ko nesitiketi, jei tikiesi ir i LSMU :)

 Taip, manau, VU ir LSMU specialiai sutarė taikyti bendrą 19.18 balų ribą, bet į LSMU už tai buvo galima į mokamą vietą pakliūt, jos ir tikiuosi :)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 14:22:03 | Nuoroda

Chemijos turiu 10tuką, balas 19.52, tačiau pažvelgus į jūsų visų egzaminų rezultatus bei į stojančiųjų mastus, tiesiog sunku kažko daugiau tikėtis. Be abejo, šita tema jau buvo ne kartą aptara, bet tiesiog daugiau nieko nesitikiu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 14:34:43 | Nuoroda
zorro rašė:
Driukas rašė:

Chemijos turiu 10tuką, balas 19.52, tačiau pažvelgus į jūsų visų egzaminų rezultatus bei į stojančiųjų mastus, tiesiog sunku kažko daugiau tikėtis. Be abejo, šita tema jau buvo ne kartą aptara, bet tiesiog daugiau nieko nesitikiu :)

 man su 19,48 tadabelieka krautis lagaminus ir book'intis bilietus i antraja tevyne :D

 O man atrodo, kad primiausia mes abu eisim Perkūnui pirštų kapot :D

Žinutė parašyta: 2011-07-23 14:55:56 | Nuoroda
Perkunas rašė:

Bet zinokit, vyrai, jei as busiu teisus, tj vesites mane i geriausia kabaka Vilniui susirasiu, jei kas

 Žinai, būtų kaip rankas sukirst, sutikčiau, bet kadangi forumas tai.. ai, per fuxų stovykla nusigersim, koks skirtumas :D

hey, bet juk Emilis į chemiją stoja.. tikiuosi? :D medicina, kiek pamenu, jo nelabai traukė arba bent jau straipsniuose apie jį taip rašė :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 16:03:51 | Nuoroda

Kaip manot, kada primieji rezultatai turėtų pasirodyti? Nejaugi viską prieš pat 12tą valandą pradės skelbti ? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:42:08 | Nuoroda

Aha, aš irgi gavau pakvietimą studijuoti vf mediciną VU :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:46:38 | Nuoroda

Gerai, pasisakykit, kas gavot pakvietimus į VU mediciną :D lekiam ryt(antradienį) pasirašyt?:D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:58:59 | Nuoroda
ditesaltyte rašė:

 vf VU!:))) bet aš nelabai ir pergyvenau :D

 tai tada neįdomu... ;D