Vartotojo Sky eyes pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-30 18:49:18 | Nuoroda
seriously? rašė:
senas_von_krienas rašė:
seriously? rašė:
senas_von_krienas rašė:

Aš tai nuo kokios 9 kl kurpiau planus stot į skandinavistiką  Dar atsimenu, žiūrėdavau Viasat Sport švediškai, nesuprasdavau nė žodžio, paskui per ztv žiūrėdavau Mad Tv vakarais su švediškais subtitrais, išmokau keletą žodžių :D Po to atradau būdą žiūrėt skandinavišką tv online, tai va, būtent norvegų man pasirodė suprantamiausia ir ko ne gražiausia iš žemyninių skandinavų kalbų (islandų esu turėjęs progos išgirst, o fareriečių - ne, bet ten jau aukštasis pilotažas, daug inflekcijos, daaaaaug savų žodžių, pvz., simi reiškia telefonas :D). Nežinau, bet jaučiu skandinavų kultūrai didelį prielankumą. Ir sagoms, ir dainoms (tik jau atleiskit, ne ABBAI :D), ir netgi filmams. Todėl gerai būtų įstot... Viltis miršta paskutinė, gal kaip nors dar įšoksiu į traukinį :D

 Second me ;o

 Žiūrėdavai ledo ritulio varžybas per Viasat Sport? :D Prisimenu, kartą rodė NHL žaidynes už balos, tai dalyvavo ir Zubrus, net švedų (o gal vis dėlto norvegų, damn, abi melodingos kalbos) komentatorius ten apie jį vis kažką intensyviai pasakojo.

 Pas mane rodo tik Viasat sport baltic, o ten neina norvegų/švedų nusistatyti :/ Tik per Viasat history galima norvegų, bet tada angliškai šneka, o subtitrai norvegiškai. Bet skaityti/rašyti norvegiškai ir taip gerai moku, galėtų bent nynorsk subai būti, nes bokmål jau nebeexciting taip :) Tiesa, anonsai būna norvegiškai, bet jie labai trumpi ir retai būna ;D Bet šiaip TV nežiūriu praktiškai. Seniau žiūrėdavau NRK per internetą kiek ten leisdavo įrašus, arba vienu laikotarpiu vien norvegiškus filmus. Bet nustojau kažkuriuo metu viską, nes nusprendžiau kad kol kas reikia labiau susitelkti ant mokyklinių dalykų, sakiau sau, kad pratęsiu, kai įstosiu, bet va, jau visai nebetikiu, kad įstosiu, kai išgirdau, kad tik 8 priima, tai buvo kkthxbb :|

 O kokie tavo rezai, kad sakai nebesitiki įstot?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 18:50:10 | Nuoroda
seriously? rašė:
senas_von_krienas rašė:
seriously? rašė:
senas_von_krienas rašė:

Aš tai nuo kokios 9 kl kurpiau planus stot į skandinavistiką  Dar atsimenu, žiūrėdavau Viasat Sport švediškai, nesuprasdavau nė žodžio, paskui per ztv žiūrėdavau Mad Tv vakarais su švediškais subtitrais, išmokau keletą žodžių :D Po to atradau būdą žiūrėt skandinavišką tv online, tai va, būtent norvegų man pasirodė suprantamiausia ir ko ne gražiausia iš žemyninių skandinavų kalbų (islandų esu turėjęs progos išgirst, o fareriečių - ne, bet ten jau aukštasis pilotažas, daug inflekcijos, daaaaaug savų žodžių, pvz., simi reiškia telefonas :D). Nežinau, bet jaučiu skandinavų kultūrai didelį prielankumą. Ir sagoms, ir dainoms (tik jau atleiskit, ne ABBAI :D), ir netgi filmams. Todėl gerai būtų įstot... Viltis miršta paskutinė, gal kaip nors dar įšoksiu į traukinį :D

 Second me ;o

 Žiūrėdavai ledo ritulio varžybas per Viasat Sport? :D Prisimenu, kartą rodė NHL žaidynes už balos, tai dalyvavo ir Zubrus, net švedų (o gal vis dėlto norvegų, damn, abi melodingos kalbos) komentatorius ten apie jį vis kažką intensyviai pasakojo.

 Pas mane rodo tik Viasat sport baltic, o ten neina norvegų/švedų nusistatyti :/ Tik per Viasat history galima norvegų, bet tada angliškai šneka, o subtitrai norvegiškai. Bet skaityti/rašyti norvegiškai ir taip gerai moku, galėtų bent nynorsk subai būti, nes bokmål jau nebeexciting taip :) Tiesa, anonsai būna norvegiškai, bet jie labai trumpi ir retai būna ;D Bet šiaip TV nežiūriu praktiškai. Seniau žiūrėdavau NRK per internetą kiek ten leisdavo įrašus, arba vienu laikotarpiu vien norvegiškus filmus. Bet nustojau kažkuriuo metu viską, nes nusprendžiau kad kol kas reikia labiau susitelkti ant mokyklinių dalykų, sakiau sau, kad pratęsiu, kai įstosiu, bet va, jau visai nebetikiu, kad įstosiu, kai išgirdau, kad tik 8 priima, tai buvo kkthxbb :|

 O kokie tavo rezai, kad sakai nebesitiki įstot?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:52:06 | Nuoroda
seriously? rašė:
senas_von_krienas rašė:
Sky eyes rašė:
senas_von_krienas rašė:

Aš irgi galvojau studijuot SE arba NO, bet anglų k. bakalaurus jie siūlo ne mano profilio  O įdomūs kursai arba vien švediškai, arba norvegiškai. Senam von Krienui šios kalbos kol kas dar nelabai suvokiamos :D

 NO tai nėra angliškų spec, bet SE aš išsiunčiau į international relations. Tik man dabar buvo sunkesnis klausimas apsispręst ar nr 1 rašyt NO ar SE :D Jaučiu NO paliksiu  :D

 NO yra, Nordland universitete galima akvakultūros ir biologijos bakalaurą įgyt :D

 NO jei ir norėtum, negalėtum šiemet stot, nes ten labai anksti deadline paskutinis - lygtai liepos 1. Ir jau iki tada reikia atsiųsti brandos atestatą :)

 Žinau žinau :) Aš juk baigus pernai, tai jau rudenį domėjaus, bet nėra spec. angliškai normalių :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:52:48 | Nuoroda

O beje iš kokių jūs miestų? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 20:23:47 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Aš iš Daugėlistano Respublikos sostinės :D

 Neišprusus aš matyt, nesigaudau LT  :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 22:00:44 | Nuoroda
atvirkštukė rašė:

Perskaičiau Jūsų žinutes ir kažkaip nesmagu pasidarė- visi taip nuoširdžiai domitės skandinavų šalimis, jau ir kalbų pramokę, ir filmų prisižiūrėję, o aš tokia pilka pelyte pasijaučiau ;D Norvegiškai moku tik 2 žodžius, o šiomis studijomis susidomėjau tik prieš pusmetį. Būtų gaila, jei taip šioms šalims atsidavę žmonės neįstotų, būtų labai gaila..Beje, krienai, Daugėlistanas kartais ne Alytus? :D

 Nu aš tikrai be proto noriu įstot :D Bet jei  panorai studijuot reiškia irgi kažkas traukia, pačių studijų metu gal dar labiau susidomėsi skandinavistika :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 22:34:48 | Nuoroda
atvirkštukė rašė:
Sky eyes rašė:
atvirkštukė rašė:

Perskaičiau Jūsų žinutes ir kažkaip nesmagu pasidarė- visi taip nuoširdžiai domitės skandinavų šalimis, jau ir kalbų pramokę, ir filmų prisižiūrėję, o aš tokia pilka pelyte pasijaučiau ;D Norvegiškai moku tik 2 žodžius, o šiomis studijomis susidomėjau tik prieš pusmetį. Būtų gaila, jei taip šioms šalims atsidavę žmonės neįstotų, būtų labai gaila..Beje, krienai, Daugėlistanas kartais ne Alytus? :D

 Nu aš tikrai be proto noriu įstot :D Bet jei  panorai studijuot reiškia irgi kažkas traukia, pačių studijų metu gal dar labiau susidomėsi skandinavistika :)

 Žinok aš 100 % tikra, kad Tu įstosi :)Na o mane tai labai traukia kalbos bei kitų šalių kultūros,tad tikiuosi,(žinoma, jei pavyktų įstoti), kad skandinavistika suteiktų man šių žinių :)

 Na ir tikėkimės, kad viskas bus gerai ir įstosim :) Aš ir kalbas visada mėgau, ir  man atrodo skandinavistika tikrai geriausias pasirinkimas VU filologyne, svarbiausia ,kad ir perspektyvu labai :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 22:38:19 | Nuoroda
seriously? rašė:

Tai rašom visi peticiją kokią, kad priimtų daugiau nei 8 žmones : D Bent 20, arba blogiausiu atveju, kad mokamų vietų skirtų. Kas čia per grupė 8 žmonės : D

 Dėl to žmonių skaičiaus tai taaaip keista man, nes aš VDU dabar studijavau tai nebuvo jokių grupių ,o mūsų kurse buvo 150 žmonių, tai iš tikro durnių laivas :D Baigiau pirmą kursą ir kai kuriuos dar pirmą kartą pamačiau, mažesnės grupės tikrai daug geriau visgi :D Bet po 150 sunkusuvokti kaip gali būt tik 8 :D Nu bet bent visi vieni kitus gerai pažįsta :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 22:57:14 | Nuoroda
seriously? rašė:
Sky eyes rašė:
seriously? rašė:

Tai rašom visi peticiją kokią, kad priimtų daugiau nei 8 žmones : D Bent 20, arba blogiausiu atveju, kad mokamų vietų skirtų. Kas čia per grupė 8 žmonės : D

 Dėl to žmonių skaičiaus tai taaaip keista man, nes aš VDU dabar studijavau tai nebuvo jokių grupių ,o mūsų kurse buvo 150 žmonių, tai iš tikro durnių laivas :D Baigiau pirmą kursą ir kai kuriuos dar pirmą kartą pamačiau, mažesnės grupės tikrai daug geriau visgi :D Bet po 150 sunkusuvokti kaip gali būt tik 8 :D Nu bet bent visi vieni kitus gerai pažįsta :D

 Man tai irgi mažos grupės labiau patinka. 18-20 pats tas būtų manau x) Velnias, visgi galėjo švedų šiemet nebūt, tai norvegų būtų buvę 18, vistiek čia visus norvegų labiau traukia :D

 Nu jo,  18 pats tas :D Bet gal tie 8+8 ir turės daug bendrų paskaitų :D Tik specialybinė kalba skiriasi gal.. O aš tai labai norėjau švedų, bet dabar persigalvojau, visos jos panašios ir danų dar :D Bet kaip manot yra galimybė mokantis norvegų dar ir švedų pasiimt papildomai kalbą? :D Jaučiu per dau noriu :D O šiaip tai galima įrašyt abi, tada padidėja galimybė, aš į abi ir stoju ir džiaugčiaus įstojus tiek į vieną, tiek į kitą :D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 10:39:53 | Nuoroda
seriously? rašė:

Jeigu įstosit, kur gyvensit - Niujorke ar nuomositės, ar namie/pas gimines? :D

 Pas tetą ,jei taip nutiktų :Do jūs?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:12:51 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:
seriously? rašė:
senas_von_krienas rašė:
seriously? rašė:

Jeigu įstosit, kur gyvensit - Niujorke ar nuomositės, ar namie/pas gimines? :D

 Niujorke, Saulėtekio 8, ten filologus priglaudžia :D Arba nuomosiuosi, nežinau dar

 Aš tai labiau norėčiau Baltupių barake, sakė galima mainytis arba paprašyti su kuo kitu, jeigu pažįsti, kad kartu paskirtų :D Su filosofais įdomiau gyventi, juolab kad ketinu stoti į filosofiją, jeigu nepasiseks su skandinavų

 O ką dirbsi pabaigus filosofiją? atkursi laidą "Be pykčio"? :D

 Va čia tikrai geras klausimas, nes filosofu būti tai jau žmogus turi grynai pasinešęs būt ant filosofijos..

Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:23:33 | Nuoroda
Lithuanian LOTTO rašė:
Sky eyes rašė:
senas_von_krienas rašė:
seriously? rašė:
senas_von_krienas rašė:
seriously? rašė:

Jeigu įstosit, kur gyvensit - Niujorke ar nuomositės, ar namie/pas gimines? :D

 Niujorke, Saulėtekio 8, ten filologus priglaudžia :D Arba nuomosiuosi, nežinau dar

 Aš tai labiau norėčiau Baltupių barake, sakė galima mainytis arba paprašyti su kuo kitu, jeigu pažįsti, kad kartu paskirtų :D Su filosofais įdomiau gyventi, juolab kad ketinu stoti į filosofiją, jeigu nepasiseks su skandinavų

 O ką dirbsi pabaigus filosofiją? atkursi laidą "Be pykčio"? :D

 Va čia tikrai geras klausimas, nes filosofu būti tai jau žmogus turi grynai pasinešęs būt ant filosofijos..

 Vistiek bakalauras čia tik pagrindai, antra vidurinė mokykla, niekas neliepia magistrą irgi filosofiją stot, o su bakalauru rasti darbą, tai čia daug kam be šansų :P

 Arba tiesiog gretutines pasiimi skandinavistiką ir viskas :D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:38:41 | Nuoroda
Lithuanian LOTTO rašė:
Sky eyes rašė:
Lithuanian LOTTO rašė:
Sky eyes rašė:
senas_von_krienas rašė:
seriously? rašė:
senas_von_krienas rašė:
seriously? rašė:

Jeigu įstosit, kur gyvensit - Niujorke ar nuomositės, ar namie/pas gimines? :D

 Niujorke, Saulėtekio 8, ten filologus priglaudžia :D Arba nuomosiuosi, nežinau dar

 Aš tai labiau norėčiau Baltupių barake, sakė galima mainytis arba paprašyti su kuo kitu, jeigu pažįsti, kad kartu paskirtų :D Su filosofais įdomiau gyventi, juolab kad ketinu stoti į filosofiją, jeigu nepasiseks su skandinavų

 O ką dirbsi pabaigus filosofiją? atkursi laidą "Be pykčio"? :D

 Va čia tikrai geras klausimas, nes filosofu būti tai jau žmogus turi grynai pasinešęs būt ant filosofijos..

 Vistiek bakalauras čia tik pagrindai, antra vidurinė mokykla, niekas neliepia magistrą irgi filosofiją stot, o su bakalauru rasti darbą, tai čia daug kam be šansų :P

 Arba tiesiog gretutines pasiimi skandinavistiką ir viskas :D

 Filosofijos ir skandinavistikos bakalauras - mmm double success :D

 Aš tai negalėčiau filosofijos studijuot, užteko turėt šiais metais politinę filo, kosmosas :D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 18:51:07 | Nuoroda
saeure rašė:

Nu ką, padaviau apeliaciją Dabar pažiūrėsim kiek numažins...

P.S. aš vilnietė, tad niekur kraustytis nežadu

 Pavydžiu, kad nėra problemų su būstu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 19:41:44 | Nuoroda
Lithuanian LOTTO rašė:
Sky eyes rašė:
saeure rašė:

Nu ką, padaviau apeliaciją Dabar pažiūrėsim kiek numažins...

P.S. aš vilnietė, tad niekur kraustytis nežadu

 Pavydžiu, kad nėra problemų su būstu :D

 Kodėl nenori barake? :D

 Nu tiesiog ne man barakas, negalėčiau aš ten gyvent :D

Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:47:39 | Nuoroda
apsikabinkim rašė:

Iškilo man toks klausimas... Parašyta, kad nuo antro kurso galima imt prie skandinavistikos dar vienos kalbos gretutines.  O už jas reikia mokėti? :)

 Kiek skaičiau VU psl, tai priklauso nuo fakulteto, nuo kreditų ten ir tt. paaiškės tik nuo rugsėjo tiksliau ir susižinosim :) Nes vistiek jas galima tik nuo antro kurso pasiimti.

Žinutė parašyta: 2011-07-08 09:31:18 | Nuoroda
randomname rašė:

 Lietuvių 98, Anglų 100, bet istorija 88, manot užteks įstojimui? :/

 

 Mano labai panašiai,bet aš vis dar tikiu, kad įmanoma, nors žiūriu, kad visų čia balai nesveikai geri ir galimybiu mažėja.. :/

Žinutė parašyta: 2011-07-08 10:03:00 | Nuoroda

Kadangi jau visi egzai aiškūs, gal galit parašyt savo kb, kad realią situaciją pamatyt :)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 10:58:42 | Nuoroda
Guvilė rašė:

Mano KB 19,98 :) Tai jau ir aš pradedu abejoti savo šansais :))))

 :D lygiai toks pat mano..

Žinutė parašyta: 2011-07-08 14:56:08 | Nuoroda

Įdomu, ką daro, kai balai identiški ir tarkim  keli ar dar daugiau žmonių į tą pačią tarkim tą 8ą vietą pretenduoja..:D