Vartotojo Ace Of Spades pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-01 22:59:34 | Nuoroda
daydream1 rašė:

Sveiki, norėčiau paklausti Jūsų nuomonės,

ar įstosiu į VU mediciną, jei lietuvių išlaikiau 99, matieką 90, o biologiją 92?

Skaičiavau su balų skaičiuokle, kad balas susidaro 19,86 .

Dėkoju :)

 tikrai ne. na bet nenusimink, gi kitais metais perlaikysi, tikrai manau pasiseks :)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 00:42:50 | Nuoroda
yellow rašė:

į medkę su 20,36 įstosiu ?? VU noriu.

 labai abejoju

Žinutė parašyta: 2011-07-02 13:13:07 | Nuoroda

zmones, as pasimetes ir sutrikes. mano balas bus mazdaug 20,2 taigi man jau turbut nera vilciu i nemokama istot ane? prasau padekit :(((((((

Žinutė parašyta: 2011-07-02 13:18:18 | Nuoroda

viskas, nuplauke mano svajone :((((((((((((

Žinutė parašyta: 2011-07-02 13:24:51 | Nuoroda

cia hiperbolizuoju besigiriancius del savo balo tokiais idiotiskais klausimais ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 13:48:14 | Nuoroda

isgirdau

Žinutė parašyta: 2011-07-02 19:45:35 | Nuoroda
x-az2010 rašė:
saulutėlė rašė:
x-az2010 rašė:
saulutėlė rašė:
x-az2010 rašė:
saulutėlė rašė:
x-az2010 rašė:

Ar galesim lavonus pjaustyti??? ;]]]]

 Galėsit jei eisit į anatomijos būrelį, bet ten reik įsiprašyt, nes daug norinčių būna. :) ir ten ne pjaustymas, o preparavimas. :D

 ouw jeee!!! Kai fainumo... Dazni tie bureliu susirinkimai? ;DDD

 aš nepamenu kada mes pradėjom, rudenį man atrodo, bet eidavom kasdien. :)

 Omg!!! Kai noriu!!! ;]]]

 Jooo, mes taip pat užsidegusios buvom kai ėjom preparuot, 9am danguj buvom.. :D

 O db jau uzgesot? ;DDD As tapsiu burelio skerdziumi - mesininku. ;DDD

 kai moksliukas...;DDD tu vasara dziaukis dar, o ne planuok laika lsmu zmogau, ten dar prisibusi :D

Žinutė parašyta: 2011-07-02 20:52:40 | Nuoroda
Summer.. rašė:

man mano rezultatas toks idomus. 81 taskas ir 81 procentas :) gal dar kas tiek pat esat surinke? nes man atrodo kad cia kokia klaida isivelus gali but, nes as cia per ta banka prisireginus ziurejau :)

 kodel klaida? manau viskas norm

Žinutė parašyta: 2011-07-02 21:00:46 | Nuoroda
Summer.. rašė:

bet tiems kurie surinko 95 taskus yra 100%. tai kaip cia skaiciuojama?

 o tie, kurie surinko apie 40 tasku, gauna 10proc. balas parodo, kiek procentu laikiusiuju aplenkei. kylant aukstyn uz gautus taskus balas vis dideja.. nzn ar supratai kazka, nemoku paaiskint :) bet manau tikrai viskas gerai

Žinutė parašyta: 2011-07-02 22:29:51 | Nuoroda
Pride rašė:
MissBootee rašė:

na aš jau pradėjau ruoštis, ačiū už paskatinimą :) tik labai labai baisu, sapnuot kad tik nepradėčiau :D nes jau praėjo vienas mėnesis vasaros, ir taip artėja, artėja tie kiti metai..  na šiaip dabar per vasarą mokaus truputį, bandau tą žalią knygutę mintinai išmokt, maderį dėl savo malonumo paskaitau, chemijos kartais pasprendžiu uždavinukus, lietuvių suvokimus padarau.. bet visgi vasara, kartais prisitingiu :>

 Visu pirma, tikrai galiam gauti 90+ ir be olimpiadu pagalbos. Visu antra, ir kas is tos zalios knygutes, jeigu iskalsi? As kalbu ne apie egza, o apie zinias. Iskalsi ir pamirsi. Tuo labiau, kad tose "zaliose knygutese" tikrai nemazai klaidu. Gal reiktu pradeti MOKYTIS, o ne KALTI? 

 zaliose knygute klaidu beveik nera, tos mokytojos profesionales, patikek manim :)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 22:35:11 | Nuoroda
sprikta rašė:
Ace Of Spades rašė:
Pride rašė:
MissBootee rašė:

na aš jau pradėjau ruoštis, ačiū už paskatinimą :) tik labai labai baisu, sapnuot kad tik nepradėčiau :D nes jau praėjo vienas mėnesis vasaros, ir taip artėja, artėja tie kiti metai..  na šiaip dabar per vasarą mokaus truputį, bandau tą žalią knygutę mintinai išmokt, maderį dėl savo malonumo paskaitau, chemijos kartais pasprendžiu uždavinukus, lietuvių suvokimus padarau.. bet visgi vasara, kartais prisitingiu :>

 Visu pirma, tikrai galiam gauti 90+ ir be olimpiadu pagalbos. Visu antra, ir kas is tos zalios knygutes, jeigu iskalsi? As kalbu ne apie egza, o apie zinias. Iskalsi ir pamirsi. Tuo labiau, kad tose "zaliose knygutese" tikrai nemazai klaidu. Gal reiktu pradeti MOKYTIS, o ne KALTI? 

 zaliose knygute klaidu beveik nera, tos mokytojos profesionales, patikek manim :)

 sutinku 100% , kad šios mokytojos vienos geriausių pedagogių, kurias teko sutikti per dvyliką metų:) lankiau pas jas kursus ir tik 12 klasėje pradėjusi mokytis (pasiėmus) biologiją, sugebėjau pakankamai gerai išlaikyti, tad tikrai nemanau ir nepastebėjau, kad kalidų būtų knygelėse.

 ei, lankei kursus siais metais? gal antradieniais??

Žinutė parašyta: 2011-07-02 22:38:55 | Nuoroda

butent is ju ir reiktu pagrinde ruostis egzui. man juokinga, kai valstybiniam egzui zmones ruosias is campbello ir jaucia kad daro gudriau uz kitus. paskui verkia gave 85. aisq, jei tokia literatura skaitoma del idomumo as nieko nesakau

Žinutė parašyta: 2011-07-02 22:44:47 | Nuoroda

patikek, buna ;D jau is maderio vbe ruostis ne pati geriausia mintis

Žinutė parašyta: 2011-07-02 22:51:13 | Nuoroda

hi5 saule :D

Žinutė parašyta: 2011-07-02 23:00:27 | Nuoroda

vajetus, tik nekalk, nes net 90+ nebus. biologija mokykline tikrai nera toks dalykas kuriam reiktu turet gabumu. cia tikrai easy programa :)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 23:04:13 | Nuoroda

o kiek pride is egzo gavai?

Žinutė parašyta: 2011-07-02 23:19:19 | Nuoroda
sprikta rašė:
Ace Of Spades rašė:
sprikta rašė:
Ace Of Spades rašė:
Pride rašė:
MissBootee rašė:

na aš jau pradėjau ruoštis, ačiū už paskatinimą :) tik labai labai baisu, sapnuot kad tik nepradėčiau :D nes jau praėjo vienas mėnesis vasaros, ir taip artėja, artėja tie kiti metai..  na šiaip dabar per vasarą mokaus truputį, bandau tą žalią knygutę mintinai išmokt, maderį dėl savo malonumo paskaitau, chemijos kartais pasprendžiu uždavinukus, lietuvių suvokimus padarau.. bet visgi vasara, kartais prisitingiu :>

 Visu pirma, tikrai galiam gauti 90+ ir be olimpiadu pagalbos. Visu antra, ir kas is tos zalios knygutes, jeigu iskalsi? As kalbu ne apie egza, o apie zinias. Iskalsi ir pamirsi. Tuo labiau, kad tose "zaliose knygutese" tikrai nemazai klaidu. Gal reiktu pradeti MOKYTIS, o ne KALTI? 

 zaliose knygute klaidu beveik nera, tos mokytojos profesionales, patikek manim :)

 sutinku 100% , kad šios mokytojos vienos geriausių pedagogių, kurias teko sutikti per dvyliką metų:) lankiau pas jas kursus ir tik 12 klasėje pradėjusi mokytis (pasiėmus) biologiją, sugebėjau pakankamai gerai išlaikyti, tad tikrai nemanau ir nepastebėjau, kad kalidų būtų knygelėse.

 ei, lankei kursus siais metais? gal antradieniais??

 iš pradžių pirmadieniais, bet poto patogiau važinėti buvo antradieniais, tai leido ;) tu taip pat?

 as antradieniais :D koks vardas tavo? grupej buvo tautvydas?

Žinutė parašyta: 2011-07-02 23:31:32 | Nuoroda

oi tada nebuvom vienoj grupej... as urbsio mokykloj lankiau

Žinutė parašyta: 2011-07-03 00:51:37 | Nuoroda
sprikta rašė:
Ace Of Spades rašė:

oi tada nebuvom vienoj grupej... as urbsio mokykloj lankiau

 tai, matyt, jos per kelias mokyklas dirba. šeip Pranė Stankevičienė ir Jolanta Martinionienė mus mokė :) o tave? 

 taip pat. Stankeviciene - viena geriausiu ir nuosirdziausiu mokytoju kokias tik esu gyvenime sutikes :)))

Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:32:02 | Nuoroda

omg omg omg vis dar neapsisprendes as, kur labiau noriu, kur persperktyviau, kur as labiau tinkamas... odontologija traukia del preztizo didesnio (yeah, stupid), del trumpesniu studiju, kiti sako, kad didesni pinigai, bet isitikinau, kad greiciausiai cia visiska netiesa (ivariai buna).. dabar, kai jau beveik esu isitikines, kad istosiu i vf, niekaip nepasirenku, kur stot ;/