Vartotojo Lafasas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-17 00:19:43 | Nuoroda
egis rašė:
Lafasas rašė:
egis rašė:
Lafasas rašė:
egis rašė:

kiek zinau max 150 bet cia dar nuo kolegijos priklauso. o po keilis ten i kambarius busim gal kas zinot?

 tikrai ne max 150 :) zinau kas moka kolegijoje ir 180 ir 200 :) o gywensit po 2-3-4 :) gali ir vienas gywenti, tik mokesi dvigubai :)

 tai jos apgaudineja kas po 200 moka :D a ka tu jau pasirinkes su kuo giventi?

 mes jau klp gywenam, su bratka buta 2kamb pasiiemem, man iki fakulteto 10min kelio :d

 man nuo barako bus 5 min:D

 sale tau wisai :)

Žinutė parašyta: 2010-08-17 00:20:19 | Nuoroda
Andriuxxsas rašė:

aš taip pat vienas iš jų :) 

 kokia specialybe?

Žinutė parašyta: 2010-08-17 16:12:26 | Nuoroda
mindaugasss rašė:

Ar jau jums patvirtino LSP?  

 LSP kordinatore KVK minejo kad bus patvirtinti tada kai bus zinomi visi studentu KVK sarasai.

kitos kolegijosn ar univerai jau patvirtine senai.

Žinutė parašyta: 2010-08-17 17:23:17 | Nuoroda
vika19 rašė:
jurgyte rašė:
vika19 rašė:
jurgyte rašė:
vika19 rašė:
jurgyte rašė:

Buvo dar kelios lyg ir :)

 as taip pat istojau i grozio terapija :)

 

 pagaliau musu gretos dideja :D

 tikrai :)

 

 Ir dar is mzk :D ura :D jei dar gulbese gyventum isvis gerai butu :D

 

deja. debreceno gatvej jei gausiu bendrabuti :(


 

 nelabai koks rajonas :)

Žinutė parašyta: 2010-08-18 19:34:42 | Nuoroda

na debrecenas tai nera geras rajonas bet ir nera jau toks blogas, esu gywenes siektiek tai zinau :) prie panu wakare taip kabinejasi prie bernu bent manes niekas nieko nebuvo. nors visada gali buti pirmas kartas, siaip kartais panoms nereikia nei wakaro jau ten nesaugu budawo, tekdawo eiti parsiwesti drauge is darbo arba parsiwesti :) nors zinau tokiu kurios ten wakare eidawo drasiai skersai ir isiilgai, zinot kai bijot tai ir prisikabina o kai ne tai ne :) siaip narkomano, bomzeliu wisokiu yra ir agresyviu ir ne, ir jaunimas nera jau toks draugiskas, kad ir kokie 15meciai bet jau tokie ereliai kad katu katu :d ai dar ir bachurai kartais specialiai panu laugdawo ten, nes ten tokiu yra kurios labai lengwai pasiraso :d :d nieko juk jusu bus daug ten :)

Žinutė parašyta: 2010-08-18 19:36:27 | Nuoroda
ledukas rašė:

Labukas visiems gal yra istojusiu y kvk socialine pedagogika.. nieko nepazystu baugu :))

 nebijok, susipazinsi wiskas bus gerai :) cia ne ne 1kl kad visi stowi tokie nedrasus ir baiminingom akim ir laukia kas dbr bus :d

Žinutė parašyta: 2010-08-18 20:05:36 | Nuoroda
jurgyte rašė:

aciu Lafasas, issamiai bet ramiau tikrai nepaliko :D   o jei kam bute reik kambariokes,tai as pasirasyciau su mielu noru :)

 pasidalinau tuom ka maciau :) jei moki walgyt gaminti prasom pas mus :d :d mes su broliu gywenam 2kamb bute taikos pr. tai wargstam su maisto ruosimu :d

Žinutė parašyta: 2010-08-18 20:11:37 | Nuoroda
jurgyte rašė:

Tai paneliu neturit,kad vieni vargstat ? :) na man problemos su ruosimu nera, bet visgi noreciau moteriskos kompanijos ;)  bet visvien dėkui :D

 mes cia tik pora sawaiciu, tai apsiprantam :d paneles wisos wilniuje :d

Žinutė parašyta: 2010-08-18 20:17:23 | Nuoroda
jurgyte rašė:

Niekis tada, dvi galvos neprazusit :) iprasit ir patys sau gamintis, niekas negime mokedamas :)

 jokauju tik :) gaminam puikiai valgyt, as kursus baiges :d tik tas kad tinginys uzeina arba labai pavarges buni tai belekas sueina tada :D

Žinutė parašyta: 2010-08-18 20:20:38 | Nuoroda
jurgyte rašė:

tai ko cia dabar isdurineji :D  man jau buvo jusu pagaile :D

 tada gailek kad tyngim walgyt daryt :d turbut dar ir tawe pamokyciau sy bei to :d

Žinutė parašyta: 2010-08-18 20:26:03 | Nuoroda
jurgyte rašė:

aš visiskai to neneigiu :)

 gerai nebedarau OFF TOPIC ;) sekmes jums ten su tuo debrecenu, gali buti kad jos jums prireiks :d

Žinutė parašyta: 2010-08-18 20:35:33 | Nuoroda
jurgyte rašė:

aciu, paguodei...  :)

 patariu susirasti berniuka arba suny :d

Žinutė parašyta: 2010-08-18 21:00:39 | Nuoroda
Lina91 rašė:

Gal kas galit atsiust Jaunystes gatveje esancio bendrabucio ar socialinio fakulteto numeri?

Buciau labai dekinga :)

 www.klvtk.lt/ juk nr yra fakulteto :)  www.klvtk.lt/index.php?option=com_content&view=section&id=17&Itemid=63&lang=lt o cia bendrabucio :) uztrukau google.lt tik 1min :) kazkas tyngi naudotis google.lt

Žinutė parašyta: 2010-08-19 17:13:31 | Nuoroda
Monycsa rašė:

Sveikuciai istojau i technologiju fakulteta taigi ieskau to paties likimo zmoniu ar atsiras tokiu?

 as ten irgi :)

Žinutė parašyta: 2010-08-19 18:19:06 | Nuoroda
jurgyte rašė:

o musu tame debrecene tikrai daug bus :D

 tai puiku jums :)

Žinutė parašyta: 2010-08-19 21:28:21 | Nuoroda

Sveiki, robetas esu KVK technologinio fakulteto busimas studentas :) mano skype : zigualo

Žinutė parašyta: 2010-08-19 21:30:41 | Nuoroda
Monycsa rašė:
Lafasas rašė:
Monycsa rašė:

Sveikuciai istojau i technologiju fakulteta taigi ieskau to paties likimo zmoniu ar atsiras tokiu?

 as ten irgi :)

 saunu;) jau neviena

 bus ir daugiau ;)

Žinutė parašyta: 2010-08-19 22:01:13 | Nuoroda
Monycsa rašė:
Lafasas rašė:
Monycsa rašė:
Lafasas rašė:
Monycsa rašė:

Sveikuciai istojau i technologiju fakulteta taigi ieskau to paties likimo zmoniu ar atsiras tokiu?

 as ten irgi :)

 saunu;) jau neviena

 bus ir daugiau ;)

 nea nu tj zinoma kad bus, bet vat i mano spec. kazi kiek atsiras nors aisku gera bent jau ir kaimynu susirast, o jei dar ir salia gyvenanciu tj isvis puiku. reik tokiu pazinciu kurie padetu nepasiklysti klaipedoje

 kad  cia istikro nera kur pasiklysti :d 4 didesnes gatves ir psio wisa klp :d galiu aprodyt :d

Žinutė parašyta: 2010-08-19 22:02:16 | Nuoroda
raskilar rašė:

Man tai kažkaip jokios baimės nėra :D gi vis tiek atsiras žmonių su kuriais geriau bendrausi, o su kurias blogiau... visad taip būna :D

 taip tikrai tiesa :)

Žinutė parašyta: 2010-08-19 22:41:00 | Nuoroda
Darius314 rašė:

 Sveiki. :) Ar visi LSP užsisakėt? Man rašo kad negauna informacijos apie pasirinktas studijas iš mokyklos ir viskas. :)

 KVK studentams visiems taip raso, siaip jau kita saw tikrai turetu buti patvirtinti :)