Vartotojo Ingrid_a pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:29:12 | Nuoroda

Kas dėl universiteto ir aš girdėjau, kad ten dieną naktį turi mokintis ir yra labai sunku, todl aš ir labiau į kolegiją norėčiau :) Na aš dar kolkas surašiau tik i vf, žiūrėsiu kaip chemija, jei bus labai prastai tada gal teks ir vnf pridėti o tu kaip? Tai žinoma, kad kyla tokių minčių, greičiau viskas baigtųsi, sužinočiau priėmė ar ne ir būtų rami galva, o dabar vis viduje jaudinuos ar priims mane ar ne :) O dėl išleistuvių, tai man jos liepos 15d :) o tau kada?  

Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:57:32 | Nuoroda

Aš taip pat labai noriu i vf, nes ir  šiaip manau pragyvenimui išeis daug, tai jau būtų geriau už mokslą nemokėt :) Švęsit išleistuves? Ar tik pasimsit atestatą ir tiek? ;) 

Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:08:26 | Nuoroda
Jolanta* rašė:

 Na bus ta atestatų atidavimo šventė oficiali, o po to jau vakarui esam išsinuomoję patalpas, muzikantą lygtais jeigu rado kokį ;D kaip pas tave? :) 

 Pas mus tai bendros, visos mokyklos dvyliktokų išleistuvės ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:10:29 | Nuoroda
Jolanta* rašė:

 Tai tikriausiai, ir niekas kitas už tave šito nenuspręs :) P.S. o aš tai norėčiau, kad man kas pašnabždėtų kaip elgtis, nes pati jau nebeišmanau :D :D nes dar ir ekologija, aplinkosauga traukia  :)

 Tai vistiek yra kažkas kas traukia vistiek labiau :) Tą ir rinkis :) Man taip pat yra, atrodo ir tas būtų geriau ir tas, tačiau farmacijos kryptis traukia ir viskas :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:11:20 | Nuoroda
Jolanta* rašė:

 O taip :D man tas pats, rašiau tik į Kauną ir Šiaulius, o va šiandien takšt ir Klaipėdos universitetą pridėjau...jetus jetus : DD

 Ką Klaipėdos univere rašei?  :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 18:33:09 | Nuoroda
Lacost* rašė:

Ohoo , visai neužėjus čia r pramigti galima ;D

 Aš ir dabar užjau pala pala nuo kur čia skaityti :D O dėl naujo gyvenimo etapo, tai laukiu visai, man taip pat būtų arčiausiai Klaipda, tačiau irgi noriu i Kauną. Manau jei čia įstosiu viskas bus gerai, susirasim naujų draugų ir panašiai, nereikės gal visą laiką būti vienai :D

Žinutė parašyta: 2011-07-03 18:46:57 | Nuoroda
Jolanta* rašė:
Ingrid_a rašė:
Jolanta* rašė:

 Na bus ta atestatų atidavimo šventė oficiali, o po to jau vakarui esam išsinuomoję patalpas, muzikantą lygtais jeigu rado kokį ;D kaip pas tave? :) 

 Pas mus tai bendros, visos mokyklos dvyliktokų išleistuvės ;)

 Tai irgi neblogai :) dėl manęs ištikro to mūsų baliaus gali ir nebūti :D , bet pagalvojus vistiek jei jau rengia tai kaip neisi :)

 Tai jo, dėl manęs irgi ištikrųjų jo galėtų nebūti, nes dabar labiausiai norisi tik pasiimti atestatą ir viskas, tačiau kažkaip kai organizuoja tai irgi noris sudalyvaut :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 18:48:24 | Nuoroda
Jolanta* rašė:

 Tai žinoma, kad BUS!! : DD

 BUS BUS!!!! :DDD

Žinutė parašyta: 2011-07-04 14:09:14 | Nuoroda

Jo aš ir skaičiau čia chemijos forume, kad turėtų būti šios savaits pabaigoj.... Oj kaip nekantriai laukiu rezultato, ir tuo pačiu bijau :D O dėl išleistuvių aš ir planavau niekur nevaryt, tačiau pagalvojau, jog vidurinę baigi tik vieną kart, todėl reikėtų sudalyvaut :D  

Žinutė parašyta: 2011-07-04 15:27:29 | Nuoroda

Man tai reikia iš chemijos kuo daugiau, nes biologijos ne per daugiausiai gavau :)  

Žinutė parašyta: 2011-07-04 15:47:09 | Nuoroda

Tikėkimės :) Ai beje apie bendrabučius. Pagal fakultetus juos skirsto ane? :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-04 15:55:21 | Nuoroda

Tai aš tikiuos, kad taip ir bus, nes nenorėtųsi važiuot į paskaitas per visą miestą :D O beje neesi girdėjus apie KK bendrabučius kaip ten jie? Tvarkingi? :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-04 16:25:57 | Nuoroda

Aš taip pat nesidomėjau dar, žinai būtų visvien įdomu sužinoti, nors prisitaikyt manau prisitaikysi prie sąlygų betkokių :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-04 16:40:26 | Nuoroda

Pritariu Jolantai, jeigu visos įstotume tikrai būtų labai smagu ;D O jei ir dar bendrabuty gyventume visos būtų dar smagiau :D :D o beje su kokiais balais pati įstojai?  

Žinutė parašyta: 2011-07-04 16:56:55 | Nuoroda
Jolanta* rašė:
Jolanta* rašė:

 tai vadinasi gausiu bendrabutį, man iki Kauno apie 200 km :D 

 na ta prasme gaučiau, jeigu įstočiau čia :D

 Įstosi įstosi turbūt :D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 16:58:38 | Nuoroda

O frutela mokais vf ar vnf? Beje pasakyk savo vardą nejauku kažkaip, vardu geriau vadinti :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 10:16:47 | Nuoroda
Lacost* rašė:
Ingrid_a rašė:

Man tai reikia iš chemijos kuo daugiau, nes biologijos ne per daugiausiai gavau :)  

 Rezultato ir man gero reiktų : ) kas biologiją gerai išlaikė,  taip pat ir matematiką, tam pavydėtina :)

 O kaip tau biologija ir matematika? Irgi nekas?  Kiek surinkai? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:39:02 | Nuoroda

Jo, džiaugsmelių rezultatai bus visi žinomi, ateis kiti džiaugsmeliai :D O dėl tos galvos skausmo kažin ar jis baigsis priklausys nuo rezultato chemijos :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:37:14 | Nuoroda
erika^^ rašė:

Man tai chemija labai nepakeis kb. Apie 17.54 turetu ir likt, tai tikiuosi istoti i vf:)

Ingrida, o matematikos nelaikei tu? 

 Laikiau, tačiau rezultatas labai mažas, taigi manau iš chemijos geresnis bus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 11:18:17 | Nuoroda

Radot dėl ko dejuoti :D džiaukitės, konkursiniai balai aukšti, įstosit į nemokamą visvien :) Su tokiais balais galit manau laisvai ir į univerą varyt ;)