Vartotojo andriusk92 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-03 13:24:18 | Nuoroda
Zigmukas rašė:

Sveiki, turiu klausima pvz, noriu stoti i ISM nemokama, ji rasau 1 numeriu, antru numeriu ISM mokama, treciu VU nemokama. Jei neistoju i ISm nemokama, butinai turiu stoti i mokama, o negaliu rinktis VU nemokamo? 

 Tau pasiulys vieną valstybės finansuojamą ir vieną valstybės nefinansuojamą vietą.Tai galesi pasirinkti,ar stoti į VF ar VNF vietą.

Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:49:17 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
andriusk92 rašė:
Mirtishiukas rašė:
Veronikusia rašė:
Mirtishiukas rašė:
Veronikusia rašė:
Mirtishiukas rašė:
Veronikusia rašė:
Mirtishiukas rašė:

aš tai planuoju įstot į MMT ar statistiką, geriau MMT... ir tada pereit į FDM ar ekonometriją po pusmečio :) nu nes tiesiai iškart neįstoju. Kaip manot įmanoma? :D

Su savo balais įstotum į ekonometriją :) dėl FDM nežinia ar kils ar kris KB, nes pagal 2010 metų nepavyktų. Bet bandyt vistiek verta, jei tikrai to nori.

neturiu informės metinio tai nepavyks nei ten nei ten :)

 Pernai reikėjo arba informatikos, arba fizikos metinio :) 

 o šiemet lyg tik informatikos, tai prastokai :)

o gal žinai, yra tokių, kurie po pusmečio pereina? :) daug šansų pereit?

 Yra tokių, kurie perėjo po pirmo pusmečio, pereiti nėra sunku, reik tik, kad laisvų vietų būtų, o jų visad būna :D

 na tai gelbsti šitas faktas :D ir jei turi vf, tai ir tą savo vf persinešt įmanoma?
o kaip dėl stipendijų? kiek žmonių gauna? :)

 Bet tik po pirmo pusmečio eina pereit ?anksčiau niekaip ?:D

 anksčiau neina :D po pirmo pusmečio, be skolų, ir kad labai programa nesiskirtų, max 2 dalykais.

o tai ekonometrija ir fdm skiriasi nuo mmt tik dviem dalykais ?

Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:54:45 | Nuoroda

 ai va,statistika su ekonometrija derinasi :D

Žinutė parašyta: 2011-07-03 15:21:47 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

ekonometrija, fdm, statistika ir mmt visi pirmam pusmetį daro tą patį :D skiriasi gal vienu dalyku.

 bet įdomu,ar jau taip ten lengvai pereisi į kitą studijų programą,kuri turi daug didesnę paklausą,pabaigęs semestrą be skolų.Manau,nemažai norinčiu atsirast turėtų.

Žinutė parašyta: 2011-07-03 15:49:15 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
andriusk92 rašė:
Mirtishiukas rašė:

ekonometrija, fdm, statistika ir mmt visi pirmam pusmetį daro tą patį :D skiriasi gal vienu dalyku.

 bet įdomu,ar jau taip ten lengvai pereisi į kitą studijų programą,kuri turi daug didesnę paklausą,pabaigęs semestrą be skolų.Manau,nemažai norinčiu atsirast turėtų.

 nu pereina kas nori, bet ne visi juk nori. Nors tik patekę pamatysim :D Ne visi nori į fdm ar ekonometriją, nes ten sako labai sunku. Taip pat daug patekusių savu noru išeina.

 a tu žadi taip pat brautis i fdm ar ekonometriją per mmt ar statistiką ?:) aš tai su informatika nedraugauju:D 

Žinutė parašyta: 2011-07-03 16:07:30 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
andriusk92 rašė:
Mirtishiukas rašė:
andriusk92 rašė:
Mirtishiukas rašė:

ekonometrija, fdm, statistika ir mmt visi pirmam pusmetį daro tą patį :D skiriasi gal vienu dalyku.

 bet įdomu,ar jau taip ten lengvai pereisi į kitą studijų programą,kuri turi daug didesnę paklausą,pabaigęs semestrą be skolų.Manau,nemažai norinčiu atsirast turėtų.

 nu pereina kas nori, bet ne visi juk nori. Nors tik patekę pamatysim :D Ne visi nori į fdm ar ekonometriją, nes ten sako labai sunku. Taip pat daug patekusių savu noru išeina.

 a tu žadi taip pat brautis i fdm ar ekonometriją per mmt ar statistiką ?:) aš tai su informatika nedraugauju:D 

 turėčiau metinį tai tiesiai įstočiau :D o dabar žadu brautis. į FDM gal labiau norėčiau.
O dabar labiau į MMT įstot norėčiau nei į statistiką, o įstojus dar gal ir nuomonė pasikeitų ir visai nenorėčiau pereiti :D bet kolkas atrodo kad po pusmečio jei pasiseks bandysiu :D
gal ir nėra labai daug tų, kurie pereina, nes be skolų baigt irgi sudėtinga.
ai dar noriu į vf, kad tą krepšelį kartu persinešt jei ką :D
o tu kaip?

 o statistikai,mmt kokio metinio reik ?šiaip aš tai nežymėsiu net statistikos,nes jei palanas chuliganas nesigautų tai kažin ar patiktų paskui ta statistika,o mmt labiau patinka.Tai pirmam pusmetį ypatingai sunku pabaigt be skolų neturėtų būti,nes vyksta dalis mokylinio kurso kartojimo ir pnnš.,o norėčiau i FDM ,bet nesupykčiau ir į ekonometriją įstojęs ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-03 16:20:24 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

tiek mmt ir statistikai reik informės metinio, tik man balo ir be jo turėtų pakakti.
na man statistika irgi nepatinka, bet rašysiu dėl visa ko :D nors man atrodo mmt turėtų mane paimt.
man fdm mažiau ekonomikos o daugiau visokių finansų ir draudimo dalykėlių, man kažkaip įdomiau atrodo... bet jaučiu ten stipkę gaut be šansų :D

 Na ,mano kb 17.66 ,manau,turėtų ir mane priimti.Praeitais metais 16.88 buvo :) Na joo,patraukliai ir man tie dalykai atrodo,susiję su finansais ir draudimu,o tą  ekonomiką bet kada magistre galima bus pasibaigt :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 16:55:46 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

na mano 17.42 :) irgi tikiuosi. gaila kad ta informė, jei būtų fizika, tai įstočiau laisvai :D na bet nieko ir taip turi pavykt. Gal dar kursiokai būsim  mmt :D

 Tai kelintu nr. mmt pažymėjai ?

Žinutė parašyta: 2011-07-03 17:08:43 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
andriusk92 rašė:
Mirtishiukas rašė:

na mano 17.42 :) irgi tikiuosi. gaila kad ta informė, jei būtų fizika, tai įstočiau laisvai :D na bet nieko ir taip turi pavykt. Gal dar kursiokai būsim  mmt :D

 Tai kelintu nr. mmt pažymėjai ?

 na visvien pirmoj fdm, poto ekonometrija :D nors ir neįstosiu bet palikau. o vėliau mmt ir statistika. o pas tave?

 na panašiai ir pas mane.pirmu mru finansų ekonomika,2 - fdm,3-ekonometrija,4-mmt,5- VU TVM verslo finansų valdymas ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 17:14:45 | Nuoroda

Šiaip šiemet VGTU planuojama nauja studijų programa - taikomoji statistika ir ekonometrija,kažin kaip ten viskas atrodys :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 17:30:28 | Nuoroda

 Žinai gal kas yra perstoję iš MMT,statistikos į FDM ar ekonometriją?Ar daug tokių atsiranda ir ar sunku tai padaryti ?:) Beje,kaip su anglų kalba ,daug vyksta paskaitų šia kalba ?

Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:23:21 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

tai gal tu ir įstosi į MRU ;) ten lengviau įstoti lyg. o ir mokytis manau daug lengviau nei MIF'e
įrašius ir tą iš vgtu :) gal ir nieko visai bus.

 Taip pat sunku įstoti kaip ir į ekonometriją,bet mokytis lengviau :) Na savaitės bėgyje turėtų atsirasti modulių sąrašas VGTU taikomosios statistikos ir ekonometrijos

Žinutė parašyta: 2011-07-03 21:13:22 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

nu va :)  aš visvien labiau į Mifą noriu

 Tai žinoma,ten vgtu gale sąrašo kabos :) o ko su fizika nebandai studint ?:D

Žinutė parašyta: 2011-07-03 21:13:53 | Nuoroda

 ech trūksta redagavimo funkcijos :\

Žinutė parašyta: 2011-07-05 18:25:41 | Nuoroda

o,tarkim,perėjus iš MMT į ekonometriją,studijų kainos skirtumą padengt reikės? MMT studijų kaina - 5248Lt , o ekonometrijos - 7638Lt

Žinutė parašyta: 2011-07-08 19:01:14 | Nuoroda

 yra ir pas mane sąraše ši studijų programa,bet nežinia ,kaip čia dar bus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 09:06:05 | Nuoroda
creative7 rašė:
blyxte rašė:

O aš nenoriu į VU ekonomiką, nors ir įstočiau į vf pagal pernai metų konkursinį balą. Tai MRU finansų ekonomiką pirmu rašysiu, jei nenuspręsiu į VU MIF'ą stot.

 O gaila. Tikrai geriau butu studijuoti VU :) As tai pats tarp VU, VU TVM ir MRU mastau :) Tik vat i VU ekonomika turbut nepavyks istoti... :)

 Tai tik pirmą etapą priima mokinius,turinčius aukščiausius balus,o per antrą ar trečią etapus galima įstoti su žymiai mažesniais balais į vf..Na bet vėl rizika ... :D Aš pats tarp MIF,VU TVM verslo finansų valdymo ir MRU ekonomikos :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 09:06:07 | Nuoroda
creative7 rašė:
blyxte rašė:

O aš nenoriu į VU ekonomiką, nors ir įstočiau į vf pagal pernai metų konkursinį balą. Tai MRU finansų ekonomiką pirmu rašysiu, jei nenuspręsiu į VU MIF'ą stot.

 O gaila. Tikrai geriau butu studijuoti VU :) As tai pats tarp VU, VU TVM ir MRU mastau :) Tik vat i VU ekonomika turbut nepavyks istoti... :)

 Tai tik pirmą etapą priima mokinius,turinčius aukščiausius balus,o per antrą ar trečią etapus galima įstoti su žymiai mažesniais balais į vf..Na bet vėl rizika ... :D Aš pats tarp MIF,VU TVM verslo finansų valdymo ir MRU ekonomikos :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:27:15 | Nuoroda
roberrtta rašė:

Tiesa, kad gavus vf vietą nereikia visiškai nieko primokėti? nes studijos čia kiek žinau brangesnes nei kitur(išskyrus žinoma ISM).

 Gavus VF vietą,studijų kainos skirtumą padengia VU TVM :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:34:11 | Nuoroda
roberrtta rašė:
andriusk92 rašė:
roberrtta rašė:

Tiesa, kad gavus vf vietą nereikia visiškai nieko primokėti? nes studijos čia kiek žinau brangesnes nei kitur(išskyrus žinoma ISM).

 Gavus VF vietą,studijų kainos skirtumą padengia VU TVM :)

 Dėkui už atsakymą:)

 Nėr už ką ;) Kokią studijų programą žadi rinktis ?