Vartotojo Grace pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:04:53 | Nuoroda
Pride rašė:

 

turiu popierini varianta, tai ka as galiu pasakyti, grazu vien ziuret i ji  :)

 O man buvo grazu klausytis brolio komentaru apie popierini varianta :) Sake daugiau man niekada nevezios knygu is anglijos :D

 tikras sportas, sveria kokius pora kg manau tikrai, kaip 3 maderiai(t.y. pirma ir antra dali jau sudejus) :D

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:15:19 | Nuoroda
Pride rašė:
NachNachas rašė:
Grace rašė:

o gamtines atrankos rusis visgi turbut ir bus isskiriancioji

ooooo, va sitas man jau patinka

 Man atrodo su kikiliais buvo kriptinga. Tuoj paziuresiu campbello biologijoj :d

 omg, istikro isskiriancioji! pas mane raso ne apie tiksliai kikilius, bet apie pauksctukus papugeles, kurios skiriasi snapu dydziu

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:19:33 | Nuoroda
Pride rašė:
Pride rašė:
NachNachas rašė:
Grace rašė:

o gamtines atrankos rusis visgi turbut ir bus isskiriancioji

ooooo, va sitas man jau patinka

 Man atrodo su kikiliais buvo kriptinga. Tuoj paziuresiu campbello biologijoj :d

 Kriptinga atranka :)

kuri skyriu ziuri?

 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:24:51 | Nuoroda
Pride rašė:
Grace rašė:
Pride rašė:
Pride rašė:
NachNachas rašė:
Grace rašė:

o gamtines atrankos rusis visgi turbut ir bus isskiriancioji

ooooo, va sitas man jau patinka

 Man atrodo su kikiliais buvo kriptinga. Tuoj paziuresiu campbello biologijoj :d

 Kriptinga atranka :)

kuri skyriu ziuri?

 

 Su atrankom... 480psl directional selection parasyta kada ji budinga.

 pas mane vokiskai  seip jauciu tavo tiesa, nes logiskai turetu but kaip tu sakai. Bet iseina kad kiekvienoj saloj gyveno tik vienos rusies kikiliai, taip?

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:27:30 | Nuoroda

Pride kiek tasku surinkai? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:34:09 | Nuoroda
Pride rašė:

Blogiausiu atveju pameciau 3t. Geriausiu - 1t 

 minejai 2klausimo 3 osmosa? as neminejau, tai manau ten numus man taska

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:45:10 | Nuoroda
Pride rašė:
Grace rašė:
Pride rašė:

Blogiausiu atveju pameciau 3t. Geriausiu - 1t 

 minejai 2klausimo 3 osmosa? as neminejau, tai manau ten numus man taska

 Neminejau. Klausimas ikainotas 2 taskais, tad nemanau, kad reikejo mineti. 

 bet tas zodis klausime KAIP kazkaip dabar mane glumina. As tai parasiau taip

Kraujas tekedamas kapiliarais del spaudimo filtruojasi ir susidaro audiniu skystis. dalis audiniu skyscio grizta atgal i krauja su medziagu apykaitos produktais pvz co2,h2o, nh3. Audiniu skyscio perteklius renkasi i limfagysle ir bus vadinamas limfa.

Kaip manai bus 2 taskai?

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:52:23 | Nuoroda
Pride rašė:
Grace rašė:
Pride rašė:
Grace rašė:
Pride rašė:

Blogiausiu atveju pameciau 3t. Geriausiu - 1t 

 minejai 2klausimo 3 osmosa? as neminejau, tai manau ten numus man taska

 Neminejau. Klausimas ikainotas 2 taskais, tad nemanau, kad reikejo mineti. 

 bet tas zodis klausime KAIP kazkaip dabar mane glumina. As tai parasiau taip

Kraujas tekedamas kapiliarais del spaudimo filtruojasi ir susidaro audiniu skystis. dalis audiniu skyscio grizta atgal i krauja su medziagu apykaitos produktais pvz co2,h2o, nh3. Audiniu skyscio perteklius renkasi i limfagysle ir bus vadinamas limfa.

Kaip manai bus 2 taskai?

 GaL... 1 taskas turetu buti uz tai, kad audiniu skysti patenka i limfagysles, o kitas uz tai, kad limfagysles susijungia su kraujagyslemis ir taip grazina ta skysti.

 tiesa, tiesa...

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:08:12 | Nuoroda
studijos lt rašė:

sveiki, norejau pasitikslinti del pirmo klausimo 2.1. ir 2.2. daliu . ar prie lasteleje vykstanciu procesu netiktu baltymu sinteze ir fotosinteze?? ;O

 fotosintezei energijos nereikia is mitochondriju, ji jos gauna saules sviesos pavidalu, o baltymu sinteze gerai. bet kadangi vienas taskas uz du procesus, tai tau 0 taskeliu

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:19:34 | Nuoroda
Sparnai rašė:

Offtopic, bet kaip įdomiai, du rimtesni biologai pas mus ir tokiais derančiais vardais :D Grace ir Pride. Tai ką ten po velnių devinto antram reikėjo rašyt? :D

 as cia speliojau tai tiesiog parasiau, kad audinio lastele turi buti augalo, audinio lasteles turi buti neplazmolizuotos. Manau variantu  galejo but ivairiu, mazdaug kas isradingiau

Žinutė parašyta: 2011-06-10 11:02:05 | Nuoroda
flying rašė:

testo 6 sake matematikos mokytoja, kad C ,nes nuo S grafikas lėčiausiai kyla,tuoj pasieks maksimumą populiacija nebedides todel  mažėja pasipriešinimas, pvz fermentų pabaigoje jau beveik nebeveikia issores poveikis

 neklaidink zmoniu, mes biologija laikem ne matematika, tad ir grafikus nagrinejam remdamiesi biologinem ziniom

Žinutė parašyta: 2011-06-10 18:19:15 | Nuoroda
Justinoshe rašė:
EvaldasK rašė:

jeigu praso fenotipo tai cia ne Gg Gg ar bb... (cia yra genotipas)... fenotipas tai kaip matosi isoriskai pvz.: pilka, juoda... o del homozigotinis ar heterozigotinis cia prie fenotipo netinka.

 neee, nu tai 2 klausime prašė ne fenotipo, o muselių kryžminimą pagal abu požymius, ne manau, kad tiesiog reikėjo nurašyt tą F1 kartos kryžminimą... per legva.

antram klausime reikejo parasyti F1 kartos palikuoniu kryzminima, t.y. GgRr x GgRr, o ne nurasyt ten esama kryzminima

Žinutė parašyta: 2011-06-10 18:24:02 | Nuoroda
irmuteaa1 rašė:
Pride rašė:
liusi westenra rašė:

o man sake mokytoja kad atranka isskiriancioji, nes neparasyta kad vienoje saloje gyvena viena kikiliu rusis, parasyta kad galapagu salyne visos gyvena, taj vat tos salos nera  labai toli nuo kitos ir isivyravo krastiniai fenotipai :D tai tikrai isskiriancioji :D

 Siandien paieskojau pora straipsniu su tais galapagu kikiliais - visur raso, kad kriptinga, tad tavo mokytoja FAIL'ino

 Tada mano mokytoja irgi "fail'ino" nes man irgi sakė, kad išsiskiriančioji. O aš tai kryptingąją parašiau, nes taip atrodė.

 mano mokytoja irgi sake isskiriancioji greiciausiai bus

Žinutė parašyta: 2011-06-15 14:15:29 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
Light Arus rašė:
Ace Of Spades rašė:

ee biologai o ar uzskaitys toki idiotiska atsakyma kaip "audinio lasteles turi buti aiskiai matomos pro mikroskopa"? kazkaip pamaniau kad bio egzuose daznai tokie obviuos atsakymai tinka ir reikejo parasyt butent to gabalelio savybes... nu cmon

Abejoju, žinok

 o kaip  pavyks bandymas jei nepasizymes sia savybe?

 cia manau labiau mikroskopo savybe, ar pro ji matos ar ne, nes mes plika akim ju nematom. O praso paruost preparata :)

Žinutė parašyta: 2011-06-16 21:47:33 | Nuoroda
M0nika rašė:
NachNachas rašė:
Ace Of Spades rašė:

parasiau fermentine skaidymo reakcija :D turbut geriau negalejau parasyt :D

 o atsakymai neturėjo būt vieno žodžio? :D būtum parašęs - fermentinė skaidymo reakcija virškinant, tada būtų išvis tobula :D

 Aš sugebėjau vienu žodžiu išsireikšti - fermentacija :-D

 jau geriau daugiau zodziu, nei neteisingai :)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 19:21:30 | Nuoroda
****** rašė:

Spėja, kad 100 vbe gali užtekti 94 taš27, bet čia dar neaišku :)

 preitais metais man rods uz 93 taskus galejai gaut 100, tai siemet turetu dar mazesnis balas but :)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 19:27:12 | Nuoroda
Light Arus rašė:

daug kam nusimato šimtas?

 nelb, kazkaip nuojauta sako kad bus 99

Žinutė parašyta: 2011-06-22 17:28:06 | Nuoroda

BBB turi but ten, bet tai kai uznervino, pasako kad turi instrukcija, pasitikrina ir davai

Žinutė parašyta: 2011-06-22 17:35:24 | Nuoroda

Aciu!

Žinutė parašyta: 2011-06-22 17:54:52 | Nuoroda

failai.in/show/F/BC17972EC/attachments_2011_06_22.zip