Vartotojo Kris pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-14 01:56:02 | Nuoroda
Dzeimsas rašė:
Kris rašė:
Dzeimsas rašė:

KB žinot, tai kas planuojat į VDU šiemet? :D

 as :)

 Lauki rudens?

 laukiu kada suzinosiu ar istojau, uzteks nervus jau tampyt visa vasara :D

Žinutė parašyta: 2011-07-14 13:34:14 | Nuoroda

aciu VDU uz atsakyma, taip ir dingsta noras stot, kai du kart klausi, o tavo klausimas yra ignoruojamas.

sekmes

Žinutė parašyta: 2011-07-14 22:09:19 | Nuoroda
Dzeimsas rašė:

Man nepatinka, kad politikos mokslai pasidarė tokie populiarūs. :D Baisu, kad bus, kaip su teise... Manau įstosi, jei ne per pirmą, tai per papildomą tikrai.  Gal keisis balas, nuo praeitų metų, bet nemanau, kad daug,

 vat butent, kai kurie stoja nes net nezino kur stot arba i teise arba i politika, apsispreskit vaikai :D politikos mokslai tai ne teise. as tikiuosi lb istot :D

Žinutė parašyta: 2011-07-17 02:01:31 | Nuoroda

nu kaip,kas raset apeliacijas del lietuviu vbe,pakeite kazka?

 

Žinutė parašyta: 2011-07-17 21:50:34 | Nuoroda

gal kas gali linka vu 2010 konkursiniu balu, nerandu internete

aciu 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 16:09:50 | Nuoroda

o ka galvojat dirbt pabaige politikos mokslus?;p 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 16:13:26 | Nuoroda

paskutiniu metu vis labiau atrodo kad vu yra shit :D vienintelis dalykas, kaip ir skaiciau kazkur, kad i vu stoja vien todel, kad sis universitetas yra sostineje... plius tai yra senas universitetas. smagu kad desto destytojai su savo pasenusiom sovietinem ziniom :D (y) - geriausias lietuvos universitetas... 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 16:35:47 | Nuoroda

nu nezinau, as ir taip maniau, 4 metai tai ne 12 metu, nera tiek daug, bet stot be galvos, tam , kad stot, o poto i darbo birza eit, o taip tikriausiais ir bus, kazkaip neapsimoka, sugaisti 4 metus, duok dieve , kad dar vf vietoj, o poto eini dirbt sudina darba, kuri galejai gaut ir nebaiges siu studiju, viskas, politikos mokslai antra teise, antra vadyba ir ekonomika, kuo toliau tuo labiau si programa populiares , tai kas is to?  tik vat nesuprantu kai kuriu zmoniu, kurie stoja vadovaudamiesi skambiu pavadinimu, ar studiju programos popliarumu... 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 16:40:00 | Nuoroda
SklOja rašė:
Kris rašė:

paskutiniu metu vis labiau atrodo kad vu yra shit :D vienintelis dalykas, kaip ir skaiciau kazkur, kad i vu stoja vien todel, kad sis universitetas yra sostineje... plius tai yra senas universitetas. smagu kad desto destytojai su savo pasenusiom sovietinem ziniom :D (y) - geriausias lietuvos universitetas... 

 Manau, kitur kitaip taip pat nebus.

 apgailetini lietuvos universitetai, gaila neturiu galimybes studijuoti uzsienyje, iskart dingciau is cia :)) tokie universitetai saves zlugdymas

Žinutė parašyta: 2011-07-20 16:42:03 | Nuoroda
akvilegio rašė:

Sveiki,jei prašyme studijuoti pirmuoju prioritetu pasirenku VDU, ar man bus pridedamas 0.2 balo?

 ne, neprideda, studijos.lt sena informacija.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 16:42:05 | Nuoroda
akvilegio rašė:

Sveiki,jei prašyme studijuoti pirmuoju prioritetu pasirenku VDU, ar man bus pridedamas 0.2 balo?

 ne, neprideda, studijos.lt sena informacija.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 16:45:58 | Nuoroda
Orchideja rašė:
Kris rašė:

nu nezinau, as ir taip maniau, 4 metai tai ne 12 metu, nera tiek daug, bet stot be galvos, tam , kad stot, o poto i darbo birza eit, o taip tikriausiais ir bus, kazkaip neapsimoka, sugaisti 4 metus, duok dieve , kad dar vf vietoj, o poto eini dirbt sudina darba, kuri galejai gaut ir nebaiges siu studiju, viskas, politikos mokslai antra teise, antra vadyba ir ekonomika, kuo toliau tuo labiau si programa populiares , tai kas is to?  tik vat nesuprantu kai kuriu zmoniu, kurie stoja vadovaudamiesi skambiu pavadinimu, ar studiju programos popliarumu... 

 O tai kur pati/pats stoji?

 nu iki vakar i politikos mokslus :D bet vien del idomumo, del darbo tikrai nesitikiu kazka gaut, o stai jau dabar pasimeciau, pakalbejau su protingais zmonem kurie dirba univere, ir jie lyg ir perkalbejo, bet as vistiek tebesilaikau savo minties , tad nebezinau ka daryti :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 16:47:17 | Nuoroda
Orchideja rašė:
Dzeimsas rašė:
Orchideja rašė:

 Tik apie ta grynaja :) na, antroje vietoje rasiau dar socialine politika. O ka tu dar rasei? Koks KB? :)

 Rašiau politikos mokslus ir socialinę politiką. Kaip ir ,tikriausiai, daugelis. KB 18.5. Jei įstosiu į VDU, turbūt dar imsiu gretutines studijas. Tik niekaip neapsisprendžiu ką rinktis...

 Aisku.. mano KB 19.82, tikiuosi tikrai istosiu.. Apie gretutines irgi mastau, bet ziuresiu, koks kruvis bus, o tada jau svarstysiu ar rinktis :)

 Kad istosi tai tikrai, o apie gretutines, tai kiek klausiau pirmame kurse nepataria imt gretutiniu studiju, bet veliau jei susidoroji ir esi priprates prie kruvio - kodel gi ne :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 16:49:10 | Nuoroda
Dzeimsas rašė:

Kai pagalvoju apie darbą (ne tik politologo,bet apskritai) kažkodėl nematau savo vizijoj Lietuvos. Matyt, man reikėtų geriau susipažint su Lietuvos darbo rinka ir perspektyvom. O ir šiaip manau, jog į universitetą traukia žinių, o ne pinigų ištroškę. Juo labiau socialinius mokslus besirenkantys. Kita vertus tam, kad daug uždirbtum nereikia diplomo, reikia tik gerų idėjų.

 ai visokiu yra, kiti tik ir eina to diplomo, o poto visiem ji rodo as turiu diploma todel turiu ir privalau gaut gera darba nepriklausomai kaip baigi ta universiteta :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 17:03:56 | Nuoroda
Simao rašė:
Kris rašė:
SklOja rašė:
Kris rašė:

paskutiniu metu vis labiau atrodo kad vu yra shit :D vienintelis dalykas, kaip ir skaiciau kazkur, kad i vu stoja vien todel, kad sis universitetas yra sostineje... plius tai yra senas universitetas. smagu kad desto destytojai su savo pasenusiom sovietinem ziniom :D (y) - geriausias lietuvos universitetas... 

 Manau, kitur kitaip taip pat nebus.

 apgailetini lietuvos universitetai, gaila neturiu galimybes studijuoti uzsienyje, iskart dingciau is cia :)) tokie universitetai saves zlugdymas

Net nepastudijavus tokias išvadas darai? Tai gal tada pasitaupyti pinigų ir kitais metas stoti į užsienį, jeigu taip blogai Lietuvoje, ir nulinė motyvacija čia studijuoti? 

 tai as ir galvoju taip daryt, jo darau isvadas is zmoniu kalbu kurie baige, ir t.t ne as tokius atsiliepimus sugalvojau..

Žinutė parašyta: 2011-07-20 17:10:29 | Nuoroda
Dzeimsas rašė:

Vieni važiuoja savanoriaut į Afriką, kiti šiaip keliauja po pasaulį, o aš studijuosiu tai, kas man įdomu, nors gal ir neturi ateities. Kol suprasiu ko ištikrųjų noriu. Šiaip planuoju mokytis kol priims. Visą gyvenimą. Taigi, neturiu kur skubėt...

 as taip pat stoju, nes si sritis man idomi :D tik tevai nepritaria..

Žinutė parašyta: 2011-07-20 17:17:49 | Nuoroda
SklOja rašė:
Kris rašė:
SklOja rašė:
Kris rašė:

paskutiniu metu vis labiau atrodo kad vu yra shit :D vienintelis dalykas, kaip ir skaiciau kazkur, kad i vu stoja vien todel, kad sis universitetas yra sostineje... plius tai yra senas universitetas. smagu kad desto destytojai su savo pasenusiom sovietinem ziniom :D (y) - geriausias lietuvos universitetas... 

 Manau, kitur kitaip taip pat nebus.

 apgailetini lietuvos universitetai, gaila neturiu galimybes studijuoti uzsienyje, iskart dingciau is cia :)) tokie universitetai saves zlugdymas

 nežinau, iki šiol turėjau pakankamai pasiryžimo ieškoti perspektyvų čia, bet kuo toliau tuo labiau mano ryžtas blėsta. Bet vis dėl to ne viskas priklauso nuo universiteto, manau, tavo paties iniciatyva mokymuisi gali ir pateisinti tavo lūkesčius. same shit su mokyklomis, jei ne tavo paties pastangos, nieko taip pat nebūtumę pasiėmę.

 na is dalies teisybe, apie mokyklas ir turiu "grazia" nuomone... :D bet nenoriu pasirodyt labai kristiska ir pesimistiska, nuo to gyvenimas nepalangves universitetai taip pat nepageres, bet vis delto noretusi, jog gyvendamas savo salyje, neturetum problemu bent svietimo srity :D ir turetum noro cia likti..

Žinutė parašyta: 2011-07-20 17:20:30 | Nuoroda
Dzeimsas rašė:

 as taip pat stoju, nes si sritis man idomi :D tik tevai nepritaria..

 Tėvai nori, kad studijuotum ką?

 tevai nori , kad po studiju tureciau darba :D siais laikais tai yra utopija :DD viesaji administravima, ar kokius tiksliuosiuos mokslus, na is ju manau didesne tikimybe prasimust ir gaut darba, tai bent jau guodzia tai, kad viesasis administravimas dar turi panasumu su politikos mokslais, ta prasme mokomieji dalykai kai kurie sutampa... 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 17:20:37 | Nuoroda
Dzeimsas rašė:

 as taip pat stoju, nes si sritis man idomi :D tik tevai nepritaria..

 Tėvai nori, kad studijuotum ką?

 tevai nori , kad po studiju tureciau darba :D siais laikais tai yra utopija :DD viesaji administravima, ar kokius tiksliuosiuos mokslus, na is ju manau didesne tikimybe prasimust ir gaut darba, tai bent jau guodzia tai, kad viesasis administravimas dar turi panasumu su politikos mokslais, ta prasme mokomieji dalykai kai kurie sutampa... 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 17:25:41 | Nuoroda
Dzeimsas rašė:
Kris rašė:
Dzeimsas rašė:

 as taip pat stoju, nes si sritis man idomi :D tik tevai nepritaria..

 Tėvai nori, kad studijuotum ką?

 tevai nori , kad po studiju tureciau darba :D siais laikais tai yra utopija :DD viesaji administravima, ar kokius tiksliuosiuos mokslus, na is ju manau didesne tikimybe prasimust ir gaut darba, tai bent jau guodzia tai, kad viesasis administravimas dar turi panasumu su politikos mokslais, ta prasme mokomieji dalykai kai kurie sutampa... 

 Mano tėvai turbūt irgi nepritaria, bet aš jiem nesakiau kur stosiu. Pasakysiu penktadienį, 17.01h

 :DDDDDDDDDDD  tai mano tevai irgi susidomejo likus dviems dienoms iki prasymo issiuntimo..