Vartotojo JustinasK pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-16 18:09:40 | Nuoroda
taiptaip rašė:

 O kaip dėl ištęstinių studijų? ar lengviau ar sunkiau į VF įstot? Ir išvis, kątik tesugalvojau apie jas, kaip čia kas? galit informuot? ;)

 Jei esi abiturientas(-ė), tai rinkis nuolatines. Tos ištęstinės labiau skirtos tiems, kurie po kelių metų sumąsto, kad dar nori kažko pasimokyt ir panašiai. Nu žodžiu, tada nevyksta taip intensyviai paskaitos, kaip kad nuolatinėje studijų formoje. Tai ir ištęstinių studijų ilgis būna berods apie 5 metai vietoj keturių. Bet, kaip ir sakiau, jei šiemet baigi 12-ą klasę, tai stok į NL.;)

Žinutė parašyta: 2011-06-16 19:10:42 | Nuoroda

 Socialiniai mokslai nežada užleist pozicijų ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-16 20:17:07 | Nuoroda
andriusk92 rašė:

Na ,man šita specialybė visai patraukli.Žiūrinėjau kokie dalykai sudaro studijų programą ,tai visai nieko - daug finansų srities dalykų,kurie man patinka.Tik va įdomu,koks bakalauras gaunamas pabaigus šią specialybę,verslo vadybos ar su finansais ?O dėl KB ,tai irgi pradedu abejot ar į VU ar MRU  papulsiu.Abidvi specialybes bendrai paėmus,18.58 KB anais metais buvo,o čia šiek tiek mažesnis .Tai tiek :)

 Finansų bakalaurą gauni ;) Dėl KB tai ten įdomiai, kad mažesnis TVM nei kokiam MRU. Neatrodo, kad MRU finansų ekonomika būtų kažkuo ypatingesnė.. 

Žinutė parašyta: 2011-06-16 20:19:51 | Nuoroda
noreciau rašė:

sveiki visi, ar galit man kas paaiškinti dėl tų prašymų, kaip supratau anksciau reikedavo pildyti kažkokius lapus su 12 mokymosi įstaigų ir jie dar kainuodavo pinigus, o siais metais viskas vyks per lamabpo puslapi ? ir jokiu pinigeliu moketi nereikes ? tik visa prasyma ten uzpildai ir viskas ? 

 Taip, viskas vyks per lamabpo. Ne, mokėti nereikės. Mokėsi tada, kai įstosi ir nuvažiuosi į universitetą pateikti dokumentų. O už patį prašymą mokėti nereikės;)

Žinutė parašyta: 2011-06-16 20:32:04 | Nuoroda
noreciau rašė:

labai tau ačiū, o kiek maždaug mokėti reikės už dokumentų pateikimą :)

 Kiek esu girdėjęs, tai 50-100Lt, kažkas tokio:) lama bpo atstovai prieš kelias dienas sakė apie 100Lt, bet esu girdėjęs ir čiut mažiau. Nu tai va, kažkur tiek:)

Žinutė parašyta: 2011-06-16 20:35:27 | Nuoroda
noreciau rašė:

o kai ten viską užpildysiu gausiu kokį ispėjamaji pranesima ? kad nebutu taip kad kazko neuzpildziau ir poto nepriimtu niekur.. 

 Kai užpildysi, nueik į skiltį "prašymas" ir ten matysi savo oficialų prašymą dėl stojimų, jeigu jame ten viskas ok užpildyta, tai nebus problemų

Žinutė parašyta: 2011-06-16 21:10:09 | Nuoroda
Egzustresas7894 rašė:

Hey tai aš čia teisingai supratau kad jeigu užpildai tarkim 1. Vf zomg

2. Vf Rofl. Ir priima į abu tai butinai turi eiti į zomg o į rofl negali?

 Pirmu etapu įstoji į vf ir vnf. Jei įstojai į VF zomg (nes jis buvo aukščiau parašytas), tai niekas net netikrina, ar įstotum į VF rofl.

Žinutė parašyta: 2011-06-16 21:10:43 | Nuoroda
rami6 rašė:

 O kada cia reikia tuos pinigus moket? tuos  120 lt, nebuvau apie tai nieko girdejusi... padekit :S

 Kai nuvažiuosi į univerą/kolegiją vežt ir pildyt dokumentų

Žinutė parašyta: 2011-06-16 21:12:35 | Nuoroda

 Paskelbs ryte. 10-11 h.

Žinutė parašyta: 2011-06-16 23:47:52 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

nors jei a lygis metinio tai tik +1, o už b nieko neduoda. jei būtų tikslinis kursas tada +2

 Būtent ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-18 16:50:37 | Nuoroda
Justinoshe rašė:
lietum rašė:
Sci rašė:
lietum rašė:

o tai jūs tokio dalyko kaip tamo.lt neturit? Ten gi paprasčiausia viską susižinot

 O ten pranes is karto ar ne? Nes as tai turiu, bet galvoju gal ne iskarto ideda rezutatus i ta tamo

 hmmm... man atrodo, kad įdės iš karto :)

 patikėkit, niekas nieko ten neįdeda, iki šiol ten net nėra mano įskaitų rezultatų.;DD net nėra mano egzaminų surašytų, kuriuos laikiau.;D ir išvis ten puse pažimių kitos mokytojos net nesurašiusios.;DD išliejau pyktį.... :) ;D

 Tai čia kaltas ne tamo.lt, o tavo mokyklos el. dienyno administratorius, nes pvz pas mane anglų egzo rezultatas jau ryte buvo, įskaitų - seniausiai. Tai va. Viskas priklauso nuo mokyklų.

Žinutė parašyta: 2011-06-18 16:52:55 | Nuoroda

Kai lamos atstovai buvo mokykloje, tai kalbėjo apie tą identišką KB. Tuomet žiūri kieno yra didesnis stojamojo egzamino (nu to, kurio koef. yra 0,4) rezultatas.

Žinutė parašyta: 2011-06-18 21:08:25 | Nuoroda
andriusk92 rašė:

Kažin kaip taisymai vyksta matematikos darbų?Niekas negirdėjot atsiliepimų iš mokytojų,kurios taiso darbus ?:)

 Kaip tik norėjau to paties paklausti. Nes, manau, taisymai tikrai turėjo prasidėti. Blemba, kaip būtų faina, jeigu pasakytų mokytoja "mokiniai privėlė daug neatidumo/žioplų klaidų" ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-18 21:27:55 | Nuoroda

Beje, kai čia daug kas sakė, kad egzaminas buvo žiauuuuriai lengvas ir kai kurie spėliojo, kad čia tiesiog tokia protinga liaudis susirinkus, kuriems viskas lengva, tai, kaip matau, buvo tiesa - užtenka pažiūrėt į anglų egzo rezultatus, kuriuos užsirašę jau nemažai kas ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-19 16:17:33 | Nuoroda

Metiniam 10, bet džiaugsiuos, jei proc. bus daugiau nei 80, nes sufeilinau grynai. Eidavau į olimpiadas, paskutinius metus papildomai ėjau, žodžiu, bandomajam praradau tik tris taškus iš 62, o per egzą taip susivariau. Praradau minimum 12 taškų, bet gali dar nuimt kokius 3, nu tai abydna. Bet vis dar optimistiškai tikiuosi, kad bus ne mažiau 80, nes prieky skaičius 7 truputį žlugdytų, kai svajoji apie ekonomiką ir pan. ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-19 16:31:22 | Nuoroda
turek_beda rašė:
JustinasK rašė:

Metiniam 10, bet džiaugsiuos, jei proc. bus daugiau nei 80, nes sufeilinau grynai. Eidavau į olimpiadas, paskutinius metus papildomai ėjau, žodžiu, bandomajam praradau tik tris taškus iš 62, o per egzą taip susivariau. Praradau minimum 12 taškų, bet gali dar nuimt kokius 3, nu tai abydna. Bet vis dar optimistiškai tikiuosi, kad bus ne mažiau 80, nes prieky skaičius 7 truputį žlugdytų, kai svajoji apie ekonomiką ir pan. ;D

 Pas mane panasi situacija :D

 Gerai žinot, kai ne vienas toks esi :DD Gal planuoji į ekonomiką? ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-19 19:41:29 | Nuoroda
turek_beda rašė:
Warlius rašė:

mano metinis 9, tikiuosi kokių 65 +  procentukų, nes kai pasakiau kiek padariau, mokytoja tiek primetė :) 

 O kiek zadi tasku surinkt ? :D

 Jo, man irgi įdomu už kiek taškų mokytoja tiek prognozavo :)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 11:17:20 | Nuoroda
dovy.d rašė:

 kada rašysit prašymus, sulaukę visų rezultatų? :)

 Aš jau parašiau prašymą, bet tikriausiai dar truputį keisiu, kai sužinosiu matiekos ir lietuvių rezultatus :)

Žinutė parašyta: 2011-06-22 01:25:26 | Nuoroda
Saldukas :D rašė:

Kas ruosesi tiem ir buvo lengvas :)

 Tikrai nebūtinai. Ir nevisada šitai tinka. Ruošiaus, mokiaus papildomai, bandomą puikiai parašiau, svajojau apie 100 ir visiškas šūdas gavosi, nes praradau apie 12 taškų (geriausiu atveju. Blogiausiu - netgi apie 14-15). Nu tai kur čia tas ruošimasis ir lengvumas? Ne vien nuo to priklauso. Visad yra išimčių ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-22 23:48:14 | Nuoroda
Saldukas :D rašė:
JustinasK rašė:
Saldukas :D rašė:

Kas ruosesi tiem ir buvo lengvas :)

 Tikrai nebūtinai. Ir nevisada šitai tinka. Ruošiaus, mokiaus papildomai, bandomą puikiai parašiau, svajojau apie 100 ir visiškas šūdas gavosi, nes praradau apie 12 taškų (geriausiu atveju. Blogiausiu - netgi apie 14-15). Nu tai kur čia tas ruošimasis ir lengvumas? Ne vien nuo to priklauso. Visad yra išimčių ;)

 Na gal jaudulys padare savo? :) As pries matieka visiskai nesijaudinau, netgi per daug atsipalaidaves buvau.. tik svajojau, kad viska isspresciau (na bent iki paskutinio kokio super mega sunkaus, o sunkiu net nebuvo :D ). Geriausiu atveju 3 taskus prarasiu, o jeigu prikibs prie mano tikimybiu tai dar -taskeliai. + siaip gali prikibt manau prie kitu :D

 Nežinau, ar jaudulys. Galbūt pasitikėjimas savo jėgomis, galbūt ruošimasis kitokio tipo uždaviniams ;D Net nežinau. Kažkas rašė apie olimpiadinius uždavinius - akurat. Tikrai būčiau kokį olimpiadinį lengviau išsprendęs negu kad tą su tikimybėmis ;D Nu žodžiu. O dar kai jūsų komentarus paskaitau, tai liūdna pasidaro - vienas planuoja du taškus prarasti, kitas iš vis gal kokį vieną, tai načiart. Po egzamino galvojau apie 80+ (nu 85 kokius, bet jau buvo baisu, buvau pasivylęs), o dabar jau kalbu apie 70-80 ;D

Nesakau, kad pas mus Lietuvoj blogi tie egzaminai (žinoma, tobulinti tikrai yra ką), bet labiau ant savęs pykstu, kad visą įdėtą darbą, pastangas, litus korepetitorei, ėjimus į olimpiadas nepanaudojau ten, kur ir reikėjo - egzamine. Dabar tikiuosi, kad kiti egzaminai ištemps mano KB ir įstosiu į nemokamą ;D

O visiems tiems, kuriems pasisekė šis egzaminas, linkiu gauti gerus procentus, tačiau leisti ir mums, tiems prisižioplinusiems, gauti savo dalį ;D